24 szep 24, 07:22:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309766 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1200 Dátum: 07 dec 06, 12:30:07 »

Jaja. Tudomásom szerint a Kyuubi-nal valóban igaz minél több a farok mer Narutonál minél több jön elő annál erősebb de amugy sztm sem igaz h a farkak száma a meghatározó
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1201 Dátum: 07 dec 06, 14:58:14 »

Akkoris! Valami oka csak van rá... Mert ennyi erővel akár le is vehetné azt a maszkot, biztos kényelmetlen lehet ???
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1202 Dátum: 07 dec 06, 17:36:36 »

meg tudjátok a filler részben ott, amikor meghivták ramenre ott ők nem látták az arcát inoék miatt de a vénember és a csaj látta és ilyen szivecskék lebegtek a fejük fölött Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1203 Dátum: 07 dec 06, 17:59:19 »

A 101. részben Nevet

Szerintem sincs semmi olyan az arcán, amiért rejtegetnie kéne.... hm... ;D
Naplózva

Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1204 Dátum: 07 dec 06, 18:05:58 »

Szerintem Kakashi maszkja alatt egy orr van, meg egy száj:D De amúgy átlagos lehet. Max annyi hogy jóképű... Semmi extra. Oka pedig nincs rá egyszerűen talán ő is tudja másokat ez hogy felhúz és élvezi, hogy emiatt a figyelem központjába kerülhet...Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1205 Dátum: 07 dec 06, 18:19:47 »

Hmmm... én is szeretném látni Kakashi arcát...
Vagyis nem, mert Kakashi így van jól ahogy van. A maszk csak még egy lapáttal rátesz a rejtélyességére. kacsint
És tetszik ahogy egyetlen szemmel képes kifejezni a lelkiállapotait (döbbent, vidám, szomorú...). Ez is mutatja, hogy nemcsak "az arc a lélek tükre", hanem a szem is. Nevet

Moderátor: Ja, és ne ismételgessétek egymást.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1206 Dátum: 07 dec 06, 19:37:20 »

Hát jó. De szerintem lehet valami köze, ahhoz, hogy a 'Fehér Agyar' az apja. Ez csak egy ötlet, bár ahogy viselkedett, elég logikusnak tűnne a szitu...
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1207 Dátum: 07 dec 06, 19:37:25 »

hát szerintem sasuke sokkal szemetebb itachinal.Bár egyiket se kedvelem nagyon.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1208 Dátum: 07 dec 06, 19:42:54 »

hát ha azt nézzük Sasuke nem irtotta ki a saját klánját akkor annyira nem szemetebb. Ámbár én se kedvelem igazán nagyképű és lekezelő gerinctelen egy személyiség. Itachit viszont nagyon bírom. De hát szeressük (én nem) vagy nem szeressük történet szempontjából meg fontos 
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1209 Dátum: 07 dec 06, 20:00:31 »

Hááát szerintem Sasuke Itachi miatt lett olyan, mint amilyen. És ez tény. Csak az a baj Sasukével, hogy nem képes hangot adni az érzéseinek(legalábbis visszagondolva arra az időszakra, mikor még a 7-es csapat tagja volt). Viszont ha a bosszúról van szó, akkor felélénkül a srác... De egyébként semmi bajom vele, csak nem tettszik, hogy ennyire sokat számít neki az erő, a hatalom. Persze tudom mint ment keresztül, és tudom, hogy szinte át lett mosva az agya, hogy az erő mindenek felett... De akkoris! Sajnálom, de ezzel nem tudok egyről a kettőre jutni. De ez sajna az én problémám.
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1210 Dátum: 07 dec 06, 20:05:44 »

Nekem Sasuke elsőre nagyon rossz benyomást kellett, aztán javult, most megint visszaesett. - a 7-es csapat tagjaként volt a legtőrhetőbb

Egyébként nekem se nagyon tettszik
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1211 Dátum: 07 dec 06, 20:08:59 »

Nekem bejött, mikor legelsőre megismertem... Bár lehet, hogy mert alapból ezek a stílusú karakterek jönnek be.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1212 Dátum: 07 dec 06, 20:21:30 »

ez igaz miatta lett olyan de a sorsáról mindenki maga dönt   ;D engem csak a személyisége zavar mikor elindult a csapat keresni őt életüket adták volna érte neki meg semmit se számított. És valóban ez hogy csak az erő számít meg a lekezelő stílusa. De most hogy meg van ez a hebi  most normális
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1213 Dátum: 07 dec 06, 20:42:59 »

Vagy csak annak tűnik a Hebi többi tagja mellett Hehe

Amúgy először nekem se volt annyira szimpi, aztán a 7-es csapattal való tevékenysége alatt egyre jobban megkedveltem, de eléggé bökte a csőrömet, mikor -mint narut0 is említette- Orochimaru után ment & amilyen stílussal kezelte a dolgokat ;D
Aztán Shippuudenben meg kisés kiismerhetetlen-titokzatos volt, bár sejteni lehetett egy s mást (Orochimaru, ugye xD), de most a Hebi óta tényleg mintha kicsit normálisabban viselkedne... bár hiányzik, amikor jól összeszokott csapatként Narutóval, Sakurával és Kakashival véghezvitték az idiótábbnál idiótább vagy épp veszélyesebbnél veszélyesebb küldetéseket... :Mosolyog
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1214 Dátum: 07 dec 06, 21:06:09 »

Nálam Sasuke egy olyan karakter, akit nem tudom szeressek-e vagy utáljakXD Vmiképpen mégis szimpatikus, bár elég gyökér, folyton csak a hatalomra gondol, elárulja a legjobb barátját...stb. Mégsem tudom nem kedvelni a karaktert, ami fura, mert az életben tuti utálnámXD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!