24 szep 24, 09:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309911 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1215 Dátum: 07 dec 07, 13:23:17 »

Hát nem tudom de azért csak úgy elfelejteni azt nem lehet amit Itachi Sasuke-val tett szerintem :/ Mikkor Kakashi beszélt Sasuke-val, hogy tegyen le a bosszúról akkor Kakashi igazakat mondott de ha bele gondolunk azért Sasuke szeretteit egy olyan alak ölte meg akit tisztelt és szeretet és nem eshetett neki valószínűleg jól, hogy pont egy szerette ölte meg a klánt. Tény, hogy Sasuke is kb ezt tette Naruto-val meg Sakura-val de szerintem pl Naruto se nézné mondjuk el Sasuke-nak ha pl megölné Kakashi-t.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1216 Dátum: 07 dec 07, 16:08:44 »

Nos az tény, hogy Sasuke Itachi miatt változott meg, és emiatt lett olyan amilyen. Gondolom ezért is tették bele azokat a részekek azokba az amónime részekbe, mikor Sasuke és Naruto harcol. Mert a nézőnek meg kell bizonyos szinten értenie azt, hogy miért is lett ilyen. De azért Sasuke nem nyírna ki csak úgy valakit. Biztos vagyok benne, hogy ha Sasuke megölné Kakashit, akkor az azért lenne, mert Kakashiról valami olyan derülne ki, amit nem lehet megbocsátani. De mivel ez csak fikció ezért nem hiszem, hogy ez olyan fontos lenne, csak kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban Mosolyog Szerintem miután Sasuke megbosszulta a klánját, visszatér Konohába és boldogan él, míg nem hal. Vagy valami ilyesmi Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1217 Dátum: 07 dec 07, 18:41:09 »

Sztm meg nem tér vissza ő már más Mosolyog nem az a kicsi Sasuke aki régen volt
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1218 Dátum: 07 dec 07, 19:03:45 »

Hát nemtom... De úgy lenne jó, hogy visszatérne és aztán megint olyan lenne, mint azelőtt :naruto_sir:
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1219 Dátum: 07 dec 07, 19:06:20 »

Sztm meg nem tér vissza ő már más Mosolyog nem az a kicsi Sasuke aki régen volt
Szerintem se menne vissza. Az milyem lenne már hogy 3 évig le se sz*rja őket és egyszer csak ilyet szól hogy "Hello visszajöttem" ? itachi
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1220 Dátum: 07 dec 07, 19:15:14 »

az meg mondom neked egyszerűen röviden igen undorító húzás lenne tőle  ;D
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 07, 19:15:45 írta narut0 » Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1221 Dátum: 07 dec 07, 19:22:13 »

ja csak az a kérdés hogy Narutot és Sakurát ez hol érdekelné? pl. Sakura meglátná és egyből: Sasuke-kun, Sasuke-kun...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1222 Dátum: 07 dec 07, 19:22:26 »

Nos, a bosszú akkor már a múlté lenne. Viszont olyan Narutonak, mintha a testvére lenne és gondolom ez fontosabb kötelék, mint a múlt emléke. Legalábbis szerintem. Nomeg ott van Sakura, aki teljes szívéből szereti őt, úgyhogy gondolom, nem lenne kifogása ellene Nevet. Kakashi pedig csak annyit mondana, "Örülök, hogy visszatértél, többet ilyet ne csinálj!", vagy valami ilyesmit. Lényeg, hogy szerintem nem nagyon számítana...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1223 Dátum: 07 dec 07, 19:32:53 »

Ez idáig rendben van csak neki sztm semmit se jelent már Konoha és a többiek erre utalt nem is 1x örökké meg nem üldözheti Sakura se a szerelmével
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #1224 Dátum: 07 dec 07, 22:00:49 »

Én addig utáltam ameddig nem értem el a mangában, addig a pontig amikor szétkapta Orochit, és amiket mutattak visszaemlékezések, hogy nem öl fölöslegesen, aztán a Hebis részek is...meg úgy összeségében a karakter sokkal szerethetőbb lett ebben az "új" formában.

Amúgy Sasuke alapdolgai, tetszettek is, csak a kivitel nem. A folyton nyafogó, duzzogó, egoista emo, nem a kenyerem. De most hogy végre kinötte az önsajnálós dolgait, pofás is vendetta kari lett.
Naplózva

BLS
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1225 Dátum: 07 dec 07, 22:06:49 »

Nos Sasuke vissza fog menni a faluba. Nos én úgy vettem észre, hoy mindenkinek nagyon fontos a faluja. Még az Akatsuki ninjái is hordják a fejpántjukat (bár át van húzva a rajtalevő jelkép, de ez azt jelenti, hogy nem követik tovább azt az elvet, amit a falu), ami azt jelenti szerintem, hogy az az otthonuk és szeretik, csak épp nem nagyon térhetnek vissza. De Sasuke esete kicsit más, mert ugyan ő is törvényen kívüli lett, vagy mi, de mindig nyitva áll előtte Konoha kapuja. Legfeljebb akkor lenne gáz, ha megtenné ugyanazt, mint Orochimaru...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1226 Dátum: 07 dec 07, 22:10:06 »

Naruto addig fogja ülözni Sasukét amíg el nem kapja /vagy meg nem ölni  Nevet /

Ha elkapja szerintem akkor sem jön vissza -eszméleténél, legalábbis nem  Nevet
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #1227 Dátum: 07 dec 07, 22:12:15 »

A Narutoban mindenki patrióta.  Mosolyog

Viszont! Eszembe jutott egy elmélet!
Ugye most a manga spoilerből az jött le hogy Tobi is ott volt az Uchihak lemészárlásánál.
Mi van hogyha szerencsétlen Itachinak is Tobi mutatta, és magyarázta el a dolgokat, ő támogatta?
És! Sasuke legyőzi Itachit, de a harc közben Itachi elmondja hogy Tobi támogatta/hogy ő mondta hogy hentelje le a klánt, és ezért Sasuke iszonyat berág Tobira! És a végén szövetkezik a Konohaikkal, és együtt mennek Akatsukit irtani (mert végülis azonkívül hogy lelépett, ha jól tudom nem ártott Konohanak). Na?  Nevet

(és akkor lehetne Naruto vs. Pein, Sasuke vs. Tobi)
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 07, 22:14:15 írta Jaaku » Naplózva

BLS
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1228 Dátum: 07 dec 07, 22:51:29 »

Jó kis elmélet Nevet! Főleg az a rész tettszik, amikor Sasuke szövetkezik Konohával és kiírtják az Akatsukit. De a lényeg, hogy visszamegy Konohába... Legalábbis az elméletben, de már ez is több, mint a semmi Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1229 Dátum: 07 dec 07, 22:58:49 »

Optimista vagy.  Mosolyog elméletedben van valami de ez a falu szeretős dolog Sasukenel nem tudom... mennyire vágyik oda vissza ahogy ő mondta meg ahogy a hang 5-ös mondta neki itt nem fejlődik semmit és lássuk be amióta elment valóban erősebb lett és nagy személyiség változáson ment keresztűl most már egész elviselhető. Nekem is eszembe jutott Naruto mi lessz ha megunja az üldözését.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!