24 szep 24, 11:19:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309995 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
memoryan
Vendég
« Válasz #1185 Dátum: 07 dec 05, 20:02:52 »

Háát azért Garaa jobban bánt vele, a nagy erőhöz és vesélyhez képest elég ügyes
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1186 Dátum: 07 dec 05, 20:05:51 »

Tudom tudom én csak utaltam rá h Narutonak jóval nagyobb a teher + ez a legerősebb is Bijuuk közül én ebből a szemszögből néztem
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1187 Dátum: 07 dec 05, 20:45:53 »

Igaz. Minnél több a farok, annál erősebb az adott 'szörny'. Tehát, míg Gaaraénak csak egy farka van, addig Narutoénak kilenc. Szerintem ez mindent elmond. Bár tény, hogy addig, amíg Narutot el nem futja a pulykaméreg, jól bánik a Kyuubi chakrájával. A gond akkor kezdődik, mikor Naruto ideges, mert akkor a Kyuubi képes átvenni az uralmat Naruto teste fölött...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1188 Dátum: 07 dec 05, 21:02:37 »

Attól még, hogy a borítóknak nem sok köze van általában az épp aktuális mangafejezetekhez, a mangaka alkotta meg azokat is... gondolom csak nem rajzolja le direkt másképp, mint ahogy elképzeli :Mosolyog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1189 Dátum: 07 dec 05, 21:06:23 »

Hát jó. De akkorsem fogadom el, hogy ilyen könnyen leleplezik! Hiszen eddig, mint valami kincset őrizték, erre most hirtelen felfedik... Nem tudom elhinni :'(
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1190 Dátum: 07 dec 05, 21:06:41 »

És hogy ha eljön a 9. farok akkor feltörik a pecsét és előjön a kyuubi.     :naruto: + :naruto_ideg: = :kyuubi:
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1191 Dátum: 07 dec 05, 21:11:05 »

Ez pontosan hol is van? Mert csak azt tudom, hogy ez a róka palást csak a chakrájából áll, nomeg a pecsét nem törik fel csak úgy, bár láttuk már, hogy nem is olyan erős az a pecsét...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1192 Dátum: 07 dec 05, 21:15:45 »

A pecsét erős érzelmi megrázkódás hatására feltörhet --> Haku VS. Naruto

A farkok is úgy jöttek elő --> Garaa testének 'bizgerálása' / :gaara3: :naruto_ideg: nam találtam jobb szót/
                                        --> oro felbukanása, saskéről beszél
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1193 Dátum: 07 dec 05, 21:34:43 »

Hát jó, de Jiraiya igazán megtaníthatta volna valamennyire kordában tartani, vagy megtette, csak én nem tudok róla? De a lényeg, ha nem tanulja meg kordában tartani a hatalmát, akkor el fog uralkodni rajta és az nem lesz jó...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1194 Dátum: 07 dec 05, 21:53:28 »

jaja de jelenleg ezért van velem kedves Yamato barátunk Mosolyog és persze szurkolunk Naruto barátunknak is hogy még erősebbé váljon és még ennél is jobban tudja irányítani a Kyuubit Mosolyog
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1195 Dátum: 07 dec 05, 22:04:54 »

Six, láttad Te egyáltalán azt a képet? ;D (mármint említett manga borítót)

Kakashi arca még mindig nem vehető ki teljesen, de itt látszik rajta a legtöbb... szóval nem értem, miről beszélsz, hisz még mindig nincs összerakva a kép a fejünkben az arcáról... :Mosolyog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1196 Dátum: 07 dec 05, 22:12:05 »

Persze, hogy láttam :naruto_nyelv: Az én fejemben már össze van rakva  :naruto_lol: De félretéve a viccet, akkoris, elég egyszerű, illetve átlagos arcnak tűnik, amit megintcsak nem tudok elképzelni, illetve elfogadni, mert akkor mire volt az a nagy felhajtás? És akkor mi volt az a színjáték, amikor a maszk alatt egy másik masz van? Meg az abban a részben levő dolgok... Egyszerűen nem stimmel :naruto_ideg:
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1197 Dátum: 07 dec 05, 23:24:11 »

No, szép a mai termés, mire elolvastam mindet... már jegyzeteltem, hogy miket akarok írni, nehogy elfelejtsem. Nevet

Szóval, ez a kyuubi chakra mint védelem dolog, azért nem működik, mert mikor Naruto "felveszi" a kyubi palástját, akkor az sebzi őt, majd meggyógyítja és újra sebzi és így tovább... a mangában látszik is, hogy a negyedik faroknál már nem is gyógyítja, a vére teljesen keveredik a chakrával és ez hosszú távon nagyon nem egészséges Narutora nézve, nyilván még az életét is rövidíti, de ez nem biztos.
Tehát a kyuubi chakra mint abszólút védelem nem mükszik. (Jut eszembe, miért van mindenki annyira rákatanva arra, hogy Narutonak pajzs kell meg védelem?)

Aztán, Naruto miért nem tudja úgy irányítani a Kyuubit, mint Gaara az Ichibit, meg miért nem tudja előhozni az alakját?
Egyszerűen azért, mert Narutoba nincs a Kyuubi egész chakrája belepecsételve, csak egy része, a "jó" része. Szerintem ezért nem tud úgy megtestesülni, csak a későbiek folyamán esetleg olyan sűrűn veszi körül a chakra, hogy úgy tűnik mintha, de szerintem nem fogja tudni felvenni az alakját.
Elvégre a többi biyuu akiket már láttunk, azok mind áttudtak változni, teljesen felvették a démonuk alakját. Csak Naruto nem.


És végül, kedves Yamato barátunk pont azt tanácsolta Narutonak, hogyha igazán megakarja menteni Sasuket, ha igazán fontosak a barátai és a saját erejéből akar erősebbé válni, akkor ne használja a kyuubi chakráját, mert az nem a saját ereje. És pont az bizonyítja, hogy mennyire erős, hogy képes ellenállni a kyuubi chakrájának, mert a saját chakrája is elég erős
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 05, 23:30:05 írta Miku-chan » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1198 Dátum: 07 dec 05, 23:31:33 »

Így is lehet mondani Nyelvesít de hozzá kell tenni valóban mint Kakashi is mondta Narutonak kyuubi nélkül is 2x akkor chakraja van
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1199 Dátum: 07 dec 06, 06:06:47 »

Szerintem, meg pont az benne a polyén, hogy nincs túl sok oka rá, hogy rejtegesse az arcát. Egyszerűen csak megteszi és kész. És szerintem érdekes, hogy ez mennyire izgat egyeseket:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!