24 szep 24, 11:16:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309978 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1170 Dátum: 07 dec 05, 16:19:51 »

Én kérek elnézést. Csak mivel gondoltam nekem írtad, vagyis az én hozzászólásomhoz fűzted hozzá, ezért gondoltm megmagyarázom. Sajnálom, ha úgy érezted, hogy felkaptam a vizet, vagy valami ilyesmi. (Néha talán kicsit indulatosabbnak érződik, amit írok, mint szeretném...)
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1171 Dátum: 07 dec 05, 17:39:56 »

Mint Arael írta 294-ig manga borítón rajta van. Nincs benne semmi extra, normálisan néz ki.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1172 Dátum: 07 dec 05, 17:50:20 »

De azokon a borítókon nincs semmi olyan ami a történethez, vagy a karakterekhez tartozik. Tehát szerintem nem úgy néz ki, csak épp még tovább akarják bonyolítani a dolgot. De lehet, hogy tévedek.
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1173 Dátum: 07 dec 05, 18:15:24 »

hmm most nem egészen az itt folyó témához kapcsolódót fogok irni szóval
Naruto kifejleszthetne egy olyan teknikát mint gaara hogy homokból előhozza mondjuk a shukakunak a karját a levegőben vagy akármilyét, és naruto a kyuubinak vmi testrészét csak nem homokból állna hanem a kyuubi chakrájából, hiszen az a chakra tud fizikai alakot ölteni (kyuubi palástja)
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 05, 18:19:22 írta dEatHy » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1174 Dátum: 07 dec 05, 18:26:59 »

Hát szerintem a Shukaku egy homokszörny, tehát még szép, hogy homokból áll, mikor Gaara előhozza, nomeg valamennyire korlátozva van a személyisége, míg Gaar el nem alszik. De a Kyuubi más, mivel a Negyedik élete árán lett bezárva Naruto testébe így telljesen korlátozva azt, csak a chakrája szivárogkat ki, de ezt ti is tudjátok. Szerintem nem lehetnek előhozni bizonyos testrészeit, mivel nem valószínű, hogy lehetne irányítani, és arra sem lenne garancia, hogy nem bújik ki Narutoból, a szörny. De ez szerintem lehetetlen, mivel más technikával lett elzárva a két szörny, vagy én tévedek? Sajnos nem tudom, hogyan lett Gaaraba zárva az Ichibi. Bár eszembe jutott, hogy az anyja zárta be a testébe, vagy ismét hülyeségeket beszélek? ÁÁÁ túl sok az ismeretlen  :naruto_ideg:
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1175 Dátum: 07 dec 05, 18:31:25 »

nem ugy hogy előhozni a kyuubi igazi végtagját, hanem mint mondjuk a kyuubi palástja csak nem boritaná be a testét, hanem egy helyen jelenne meg pl a kyuubi farkának alakjában Nevet de persze ahhoz narutonak megkéne tanulni rendesen előhozni, irányítani a kyuubi erejét
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1176 Dátum: 07 dec 05, 18:34:02 »

Hát ja. Ha megtanulja irányítani a Kyuubi chakráját, akkor nemcsak, hogy meg tudná csinálni, de nem veszítené el az önuralmát, mikor előjön a palást, és akkor nagyon gyorsan fejlődne, és nem lenne ellenfele :naruto_ok:
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1177 Dátum: 07 dec 05, 18:41:14 »

Áhá  :naruto_kerdes: a Kyuubi testét, nem tudja előhozni, csak a chakráját (ha a testé előhozz akkor gáz van), de egész jó ötlet lenne, modjuk sztem az jobb, ha a rókaköntös tuná irányítani, mert így valamilyen szintem meg lenne a védelem  :-[ :-[ :-[ :-[ vagy nem ??? ???
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1178 Dátum: 07 dec 05, 18:42:26 »

arra gondoltam hogy a chakrája veszi fel vmelyik testrész alakját.
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1179 Dátum: 07 dec 05, 18:45:08 »

Rájöttem  Nevet

ÉN a tovább fejlesztését (én sztem helyesebb haszálatát) mondtam  Nevet Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1180 Dátum: 07 dec 05, 18:52:31 »

Nos, ha a palást előjön, akkor már nem lehet Narutohoz érni. Tehát ez már eléggé abszolút védelem, de ha tudná írányítani, akkor legyőzhetetlen lesz.
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1181 Dátum: 07 dec 05, 19:04:56 »

Kicsit olya az a védelem, mint Nejié vagy Hinatáé    :-[ :-[ mármint, hogy chakravédelem
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1182 Dátum: 07 dec 05, 19:36:38 »

Nem valószínű, hogy bármi különleges lenne az arcában. Egyszerűen ilyen a stílusa:) És ennek köszönhetjük azt az anime részt is...
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1183 Dátum: 07 dec 05, 19:41:43 »

Hát igen. Bár nem úgy néz ki mint aki akár picit is tudná kontrollálni...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1184 Dátum: 07 dec 05, 19:57:14 »

hát azért Jiraiya mondása szerint 3 farokig tökéletesen működik a dolog... meg ha azért ezt nem is lehet olyan egyszerű irányítani Bijuuk közül  ugye bár ez a legerősebb is és ha ezt nézzük nem bánik olyan rosszul vele Naruto szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!