24 szep 20, 06:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1304605 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8445 Dátum: 12 jan 04, 19:41:33 »

No igen, de valljuk be tényleg menő... Leenekés Nejinek sem ártana, ha olyanokat olvasnának mint Kakashi sensei ^^"
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8446 Dátum: 12 jan 05, 18:29:54 »

remélem, az csak poén volt xD mm már 5 évesen is olyan perverz volt? xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8447 Dátum: 12 jan 05, 20:01:37 »

Jéjj hát lehet valami abban a könyvben ikszdé
amúgy megtetszett egy AMV, de most szólok, hogy SPOILER
http://www.youtube.com/watch?v=aEssw3cnSug&feature=related

egy kis Gaidenes amv
http://www.youtube.com/watch?v=NftQzptfqVY&feature=related

és egy ilyen még jöhet
http://www.youtube.com/watch?v=35z5rOl4BLg&feature=related

Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8448 Dátum: 12 jan 05, 20:12:46 »

off: ha egy überszuper (xD) kakashi vs. pein amv-t akarsz, akkor itt a csúcs:http://www.youtube.com/watch?v=occ43wdLhu0&feature=related *-* ennél már csak ugyanennek a csávónak a naruto vs. peinje jobb
off2: már megvan az itachis-kagés kép? xD


na de vissza a témához Kakashi kageként *.* http://www.kephost.com/view3.php?filename=xi09reyryn00zr0qyuo2.jpg
sztm jól állna neki, de nem tudnám elképzelni kageként xD jó hogy nem lett az
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8449 Dátum: 12 jan 05, 20:35:55 »

Miért húzzátok át???A Paines csata már nem fillér...  Gondolkozik
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8450 Dátum: 12 jan 05, 21:13:39 »

mm nem spoiler, ugye? ^^
mert nem az, de off. mint ez.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 17:12:11 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #8451 Dátum: 12 jan 06, 16:12:56 »

szöcske az egyik kedvencem nem tom mért birom ezt a magába forduló depis emós büszkeséges stílusát
valszeg mert olyasmi ez a nagy büszkeség mint Vegetánál az IAMTHEPRINCEOFALLSAIYAN-láz  Hümm-hümm
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8452 Dátum: 12 jan 06, 17:10:13 »

Én azért húztam ár mert spoiler, maradjunk ennyiben. Amúgy nagyon jó videó az Mosolyog kage kép? ehh tudtam hogy valamit elfelejtettem :/ sry Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 17:12:25 írta ^^ » Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #8453 Dátum: 12 jan 08, 13:01:55 »

Ja, mondjuk ő nincs úgy rákattanva Naruto-ra, mint Vegita Gokura, de mindkettőre jellemző az, hogy egészen értelmes karakterek, meg képesek tisztán gondolkodni, de ha a klánukról/népükről, meg a büszkeségükről van szó, akkor simán hülyeségeket csinálnak.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8454 Dátum: 12 jan 08, 14:42:53 »

Nemár, hogy egy éves anime epizód spoiler. Nevetséges, aki ennyire nem követi a sorozatot, vagy most kezdte, az ne fórumozzon.

Kakashi ha visszaemlékeztek milyen "gyenge" volt Part 1-ben, kicsi Sharingan használattól kidőlt, ehhez képest irreálisan sokat fejlődött (20 év gyakorlással addig a szintig jut el, 4 év múlva simán használja+ kezdetleges MS technika, ahhoz fél évre pedig tökéletes Kamui), és azt sem tudjuk, hogy hívta elő a Mangekyo Sharingant.
Most úgy tolja mangában, mint Orochimaru régebben.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8455 Dátum: 12 jan 08, 16:47:35 »

én újoncként fórumoztam és belebuktam mert spoiler az ment. utána csak duma topicba írtam, de előtte akkor is láttam spoilert és kicsit elcseszte a kedvem.. persze az én hibám mind1.

hát nem semmi amennyit fejlődött, engem az nyűgözött le amikor a szöget eltűntette. Hmm?
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8456 Dátum: 12 jan 08, 17:09:41 »

ja, az engem is meglepett.. pein úgy lőtte ki, mint egy pisztolygolyót o.O na meg szöcske susanoo-nyilát is
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8457 Dátum: 12 jan 08, 19:07:01 »

No igen. Az a kettő eléggé meglepett. De az a szög azért kissebb volt, azt valljuk be Nevet nehezebb célpont Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #8458 Dátum: 12 jan 12, 13:41:58 »

Erre a hozzászólásra a válaszom:
Naruto-nak egy egyedi képessége sincs. Más jutsuit fejlesztgeti, más tanulási taktikáját követi és így ver el nála jóval erősebb karaktereket. Arról már nem is beszélve, hogy az idegesítő életfilozófiája miatt már nem egy valóban tehetséges és erős karakter "benyalt" neki.

Nagato: már égnek áll a hajam, mikor valaki azt mondja, hogy Naruto egyedül leverte Peint, ezért ennyivel meg annyival erősebb, mint bárki más. Naruto-nak kész információkat adtak Pein erejéről, valamint szétszaggatták az egész falut, mire megérkezett a "hősünk". Aztán Nagato elmondta élete fájdalmát, de Naruto 2 szóval megváltoztatott egy velejéig gonosz embert. Ez a pálfordulás nekem nagyon nem tetszett, nem is értettem konkrétan miért is volt.

Uchiha Itachi: Naruto a fejéhez vágta, hogy ilyen meg olyan rossz testvére volt Sasukének, halvány gőze se volt róla, hogy mi zajlott ott, és hogy mi lenne Tobi ifjú padawan-jával, ha Itachi nem szereti őt. Erre Itachi dühbe gurult és tök jogosan legyújtotta Naruto-t az Amaterasuval -> ez lett volna a számomra érthető megoldás, de nem, még adott is neki egy varjút, aki Shisui szemét birtokolja. Később még vagy kismilliószor megmentette Naruto életét Itachi, szóval a jogos düh helyett mint a legjobb spanját, úgy kezelte.

Hatake Kakashi: a shinobi, aki nélkül sem a Sage Mode, sem Rasenshuriken nem lenne használható Naruto-nak. Ellenben ő magát nem is tudom mikor edzette utoljára, mert folyamatosan vagy Naruto-t segíti, vagy a csapata marhaságai miatt rohangál ide-oda.

Kurama: maga a romlottság, a gonoszság, a gyűlölet, az utálat, de Naruto még EZT IS MEGVÁLTOZTATJA... szörnyű, ahogy egy ilyen karakter Naruto háziállatkája lesz...

Ezzel röviden azt akartam felvázolni, hogy mennyire függ a többiektől. Sorolhattam volna még pár nevet, de ez még nem feltétlen ellene szól.
Most rátérek a jellemére:
Minden 3. szó ami elhagyja a száját, az Sasuke neve. Elhiszem, hogy szerelmes belé, meg minden, de nem tudná felfogni, hogy Sasuke már áttért a rossz oldalra, ő már maga a gonoszság, nem lehet megváltoztatni. Bár mint már korábban rengetegszer megmutatta, őt is vissza fogja hozni a jó oldalra.
Folyton a Hokage címről dumál, már néha úgy érzem, hogy tök feleslegesen. Luffy a One Piece-ből minden ellenfelének elmondja, hogy ő lesz a kalózkirály, viszont Naruto már a bokrokat is letámadja a saját céljával. Ez hihetetlenül irritáló.
Talán nincs is olyan dolog, amire egyedül jött volna rá. Cseszhetné a 800 m3 chakráját, ha a kage bunshin no jutsu-n kívül semmit sem tudna. Az első szembe jövő Sakura agyonvágná egy komoly harc során.

Röviden ennyi lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 13:49:22 írta renato » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8459 Dátum: 12 jan 12, 13:59:59 »

Ez jó volt, renato xD nekem már nincs bajom vele, de régebben én is utáltam. Na meg, amiket elmondtál, kb. én is így gondolom.
A Nagatos dolog tényleg nevetséges. Egy konok, csökönyös, berögzült és megkeseredett ember világuralmi terveit egy csettintésre megtöri egy kis hülyegyerek. Na persze. Nem is szerettem negatót, amíg föl nem támasztották.Ott jófej volt.

Itachi: Erre az 'addig ütöm amíg meleg' dologra én is gondoltam, de az nem illene a jelleméhez. Ő már anniyra megszokta, hogy tömeggyilkosnak tarták, hogy szeritnem már kb. semmit nem érez, mikor ezt hallja. Az meg, hogy Naruto az ő információival azt mondja, hogy Itachi mekkora egy szar testvér, ő, Naruto sokkal inkább az (xD), azt bizonyítja, hogy tényleg szereti az öccsét. Ő szerintem nem 'nyalt' be neki, nem volt olyan szitu, mint Nagatónál: Itachi meg akar ölni mindenkit, mert miért ne, de Naruto mondja hogy: Itachi! Ne tedd! Mi lesz a lekiismereteddel?, és erre Itachi eldob kapát-kaszát, és térdreborulva rájön, hogy elérte a nirvánát. Ő sosem akarta Narutot, mert az Konohai, és Naruto szereti az öccsét a legjobban a világon utána. Ja, és elég erős is lett, szal megértem, hogy bízott benne.

Kyuubi: nekem teszik, hogy kezdenek összebratyizni, ha már vagy 16 éve együtt élnek ^^ d akkor nem kellet vlna beharangozni ennyire, hogy kurama ilyen-olyan rossz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!