24 szep 24, 13:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310146 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #1155 Dátum: 07 dec 03, 19:54:43 »

Miku-chan minden szavával egyetértek, szívemből szóltál. :-X :Mosolyog Pedig már kezdtem parázni, hogy csak én vélekedek hasonlóan Sasukerol, de örülök, hogy többen is így látják a dolgot. 8)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1156 Dátum: 07 dec 03, 20:00:43 »

Ezaz, ezaz!
Köszi a támogatást, néha én is úgyérzem, hogy teljesen egyedül maradok a nézeteimmel, de örülök, hogy nem. Nevet
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1157 Dátum: 07 dec 04, 16:11:46 »

Az a spirál minden konohai ninja mellényén rajta van. Lehet hogy az konoha címere? ???
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1158 Dátum: 07 dec 04, 17:51:25 »

Konoha címere nem a fejpántjukon van? Szerintem az Konoha címere, de talán tévedek. De lehet a konohai ninják címere, vagy most mondtam hülyeséget ???
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1159 Dátum: 07 dec 04, 17:58:41 »

Tudtommal fejpánton van Konoha címere
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1160 Dátum: 07 dec 04, 18:02:10 »

Igen, az lesz. Konoha jelképe, szimbóluma.
Szerintem a konohai ninják öltözetén is az van, csak kissé elmutánsozódva. (ínyje, ezt a szép magyar szót xD)
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1161 Dátum: 07 dec 04, 19:02:38 »

Nem Konoha magyar fordítása a Levelek Közt Rejtőző falu? De csak arra akartam célozni, hogy az a jel a ninják hátán, talán a Shinobik címere... És szerintem ezért van Naruto ruháján, mert neki csak a ninja élet maradt, úgyértem nincs családja, csak azt teheti, hogy küldetésekre megy, megvédi a barátait és a falut, illetve egyszer Hokage lesz Nevet
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1162 Dátum: 07 dec 04, 19:06:04 »

Narutonak jele lehet amiről beszéltek (ha nem bocs, nem értettem teljesen)

Na szal az egyik mangában - vagy borítón - az van, hogy Sasuke mutatja az Utcihák jelét, Naruto pedig a sajátjá, ami a hasán is van az a spirál.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1163 Dátum: 07 dec 04, 19:08:15 »

Na ezt már én is mondtam, sőt meg is mutattam. De sokan azt mondták, hogy az másik jel... Pedig szerintem teljesen ugyanaz, mint amit a vállán hord...
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #1164 Dátum: 07 dec 04, 19:13:55 »

annak van saját témája.

sztem annak a jelnek semmihez nincs köze, egyszerűen csak ott van a ruháján. a saját klánja semmiképp sem lehet, konoha szimbóluma pedig a homlokvédőjén van.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1165 Dátum: 07 dec 04, 21:21:56 »

Konoha Shinobi-ainak jele..
nem a falué.. senki se mondta ezt...
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1166 Dátum: 07 dec 04, 21:30:04 »

Datti kérlek olvasd el, hogy mit írtam ezen az oldalon legelőször. Azt, hogy talán a ninják jele, persze mondtam ezt is, amit te írtál, de azóta már változott a véleményem, sőt már mikor mondtam, akkor hülyeségnek tartottam, de mint számbavehető opciót, megemlítettem...
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #1167 Dátum: 07 dec 05, 14:27:06 »

nem beszólni v vitázni akartam, bocs, ha ezt érezted belőle. csak elmontam h sztem annak a jelnek nincs köze semmihez, csak úgy ott van. Mosolyog
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1168 Dátum: 07 dec 05, 14:47:18 »

Szerintem Kakashi arcát sosem fogjuk látni. Szomorú Bár már egyre többet mutatnak belőle. Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1169 Dátum: 07 dec 05, 16:06:18 »

Mivel eddigis titok volt az arca, ezért nem hiszem, hogy megmutatja majd :'( Bár nem tudom, hogy miért is van rajta az a maszk. Mivel nem egy ronda ember, ezt már tudjuk, hacsak nem büdös a szája Nevet, akkor nincs semmi értelme. Hacsak az apja miatt képzeli, hogy el kéne rejtenie... Bár a legjobb barátja is megmondta, hogy a 'Fehér Agyar' egy hős, akárki akármit mond. De mint mondtam én olyan Negyedik kinézetet mondok neki így látatlanban Nyelvesít, vagyis nem teljesen Negyedik, csak hasonló. Ezt abból gondolom, hogy Naruto is hasonlít Kakashira(vagy fordítva ???) és mivel elvileg Naruto a Negyedik fia és hasonlít is az apjára :naruto_fain: így gondolom nem kell tovább magyaráznom az elgondolásomat...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!