24 szep 20, 18:40:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305174 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8265 Dátum: 11 okt 27, 07:32:17 »

Szerintem Naruto a róka ereje nélkül kb. 18 éves korára olyan tápos lessz mint az apja...szerintem...mert Kiraiya is azt mondta,hogy Minato is olyan kis hülye volt az ő korában,mint Naruto...de egyszer csak megvilágosodott ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8266 Dátum: 11 okt 27, 11:39:25 »

Attól, hogy valaki megvilágosodik (magyarul benő a feje lágya) nem lesz valakiből egy nagy intelligenciával rendelkező valaki. Minato lehet, hogy ilyen zűrzavaros kölyök volt de ő rendelkezett komoly intelligenciával is. Ebből Naruto csak a zűrzavart örökölte és Minato intelligenciája nem jött át. Nevet Röviden, soha nem lesz olyan mint Minato ilyen szempontból. Naruto más. Ő jobb lesz majd másban, amit láttunk már Naruto megnyilvánulásaiban.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8267 Dátum: 11 okt 27, 13:16:34 »

Idézet
Szerintem Naruto a róka ereje nélkül kb. 18 éves korára olyan tápos lessz mint az apja...szerintem...mert Kiraiya is azt mondta,hogy Minato is olyan kis hülye volt az ő korában,mint Naruto...de egyszer csak megvilágosodott

Ha narutoba nem lenne benne a kyuubi akkor kb. 18éves korára olyan szinten lenne mint kakashi vagy max. mint jiraya:) Minato az kyuubi nélkül ért el egy olyan nagy szintet amit naruto soha nem érne utol ha nem lenne benne a kyuubi. Most lehet vitatkozni, hogy kyuubi már pedig hozzá tartozik, de én a kyuubi nélküliről dumálok amikor nem narutoba van a kyuubi. Akkor szerintem 18éves korára egy jó jounin szinten lenne max. és azért mert eredetileg is sok a chakrája valami ilyesmit mondott kakashi a sima narutoba, bár lehet, hogy az is csak a kyuubi miatt lehet, ki tudja.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8268 Dátum: 11 okt 27, 13:43:01 »

Mint Jiraya? A Perverz Remete csak a hajával több jutsut tudott mint Naruto összesen. Kyuubi nélkül maximum a Senjutsu lenne a vég, esetleg ráállhatna több szél elemű technikára. Kb 30 éves korára tudná azt amit a Sannin, de még ez sem biztos, Minatoval pedig együtt említeni is vétek. Kushina szerint még iskolába jártak mikor őt a Felhőfalusiak elrabolták. Minato egyedül szabadította ki és gondolom nem genineket küldtek érte.
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #8269 Dátum: 11 okt 28, 13:16:32 »

Mi ez itt... lol 18 éves korára annyit tudna a Róka ereje nélkül mint Kakashi vagy 1 átlag Jounin sztem mi nem 1 mangát olvasunk akkor... elfelejtettétek a Pein elleni csatát vagy mi a watccup van? Remete mode az milyen szinten van szerintetek? és hopácska hogy az azért nem lett teljes mert a róka miatt nem tudott összhangba kerülni a békával? És hogy Naruto tökéletesebben felvette azt a formát mint Jiraya. Emelett kifejlesztett 1 olyan technikát amit az apja nem tudott befejezni és még tökéletesítette? Szóval ez így 1 átlagos Jounin ereje csak? és még a 18at be se töltötte. Az biztos h technikák ismeretében nem olyan jártas mint a mestere volt vagy az apja de amije van azt mindig is jól tudta használni és nem 1 átlagos jounin szinten, nevetséges hogy kivesézitek azt amit már rég túllépet a róka ereje nélkül. És feltűnt hogy technikába méritek az erejét nem az számít ki hány technikát ismer hanem hogy milyen hatékonyan tudja azokat használni, sztem már Pein ellen is volt olyan szinten mint Jiraya a Róka ereje nélkül. Az meg hogy idézem "max olyan szinten lenne mint kakashi vagy max. mint jiraya" Kakashit hokagénak akarták választani és Jirayat is erről meg ennyit...
Naplózva


--->3D Modeller<---
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8270 Dátum: 11 okt 29, 12:41:52 »

Mi voolt it Narutoval????Semmi küllemjegye nem volt annak hogy a kyuubi adott volna neki chakrát.....
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8271 Dátum: 11 okt 29, 12:56:36 »

aaaaa dehogy csak vagy 500 ODama Rasengant csinalt... smirksweat
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8272 Dátum: 11 okt 29, 18:42:21 »

JóvanXD de én küllemjegyre mármint,ezt jelenti hogy ha csak a chakrályát kapja a kyuubitöl???Mert elvileg a lámpás mód nem a kyuubi chakrájábol van???Most meg odaadta neki egy részét és??....nem értem.....
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8273 Dátum: 11 okt 30, 15:25:28 »

Talán nem kapott eleget, hogy begyulladjon, és azért nem rókásodott be kicsit sem, mert amúgy attól még oylan tiszta chakra volt, mint amit lámpás módban ahsznál.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8274 Dátum: 11 okt 30, 15:49:02 »

Nem értem. Miért változott volna meg a kinézete? A róka chakrájának egerészét már megszerezte. Most csak megkapta a másik felét. Egyszer átváltozott annak hatására. Most a másik felének hatására miért kellene tovább változnia mikor ez a chakra is a rókáé csak annak a másik fele.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8275 Dátum: 11 okt 30, 16:57:51 »

Nemtudom,hogy miért kellett volna átváltoznia,csak annyit kérdeztem,hogy akkor ez jelentené azt,hogy Naruto és a Kyuubi chakrálya összeolvad???És magátol csinálta az Oodoma Rassengant is Nevet asszem ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8276 Dátum: 11 okt 30, 17:13:53 »

Ez a mostani chakra, amit kapott Naruto a rókától csak kölcsönben van. Semmi más haverkodás nincsen.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8277 Dátum: 11 nov 03, 12:43:05 »

Nah,most nekem lenne egy Filás.......akarom mondani filós Nyelvesít kérdésem......Naruto szerintetek,hogyan lenne,vagy lessz erősebb és gyorsabb???A lámpás formában,amikor csak a 9farkú chakrályát használja,vagy amikor,mint az 561-ik fejezetben a róka ad neki chakrát,ezáltal keveredik a rókáéval.....szerintetek hogyan lessz erősebb,vagy lenne???
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8278 Dátum: 11 nov 03, 13:17:55 »

Szerintem a lámpás formában hiszen az a chakra most már az övé is. Bármikor bármilyen formában felhasználhatja és ennek a chakrának a felhasználását gyakorolta is míg a róka ezen chakrájának használata kevésbé ismerős számára. Az igazi akkor lesz ha majd ez a két chakra egyesül/keveredik egymással. Úgy gondolom, hogy ekkor lesz bijuu bomba és annak kicsinyített verziója a tökéletes rasengan is ekkor jön létre. Még ehhez hozzájönne a sennin mód természeti chakrája, akkor brutális lesz.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8279 Dátum: 11 nov 03, 13:18:38 »

Majd sennin+lámpás móddal. Mosolyog

Off: már nagyon régóta szúrja a szemem: chakráJa. Tudod, birtokjel, pontos j Mosolyog.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 550 551 [552] 553 554 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!