24 szep 25, 16:13:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311835 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8205 Dátum: 11 szep 06, 14:14:59 »

itt a két szemet valamiképp egyesíteni kellett.
Milyen két szemet kellet egyesíteni?? csak beültették Sasukénak és ennyi volt. Itt maximum spirituális kötelékeknek kellet egyesülnie, a szemeknek nem. Az meg nem hiszem hogy sokáig tartott volna.. beültetés után is mondta, hogy érzi Itachi erejét, ergo ez gyorsan megtörtént.. Csak a szemeket kellet pihentetnie. És ezt nem értem, hogy neki miért, kell a másiknak meg miért nem.

Tsunade! a fél év csak barokkos túlzás volt. De Pl miutn berakta a szemeit, Madarának még nem volt beültetve a Rinnegan. Elment megszerezte, beültette magának, és már használja is.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 14:17:37 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #8206 Dátum: 11 szep 06, 14:30:17 »

Azért ennyire ne tudd mi történt ott mert nem voltál szerintem ápolónő...
Többen említették,hogy ez egy nagyobb kaliberű "műtét" volt...
Tobi az másik kérdés,állítása szerint ő adta?! ez még mindig kérdéses majd kiderül.
+ Sasuke fiúnak jár is a pihenés ha azt nézem,hogy puhány is :[
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8207 Dátum: 11 szep 06, 15:49:07 »

Szerencsére te ápolónő voltál, hogy tudd ez nagyobb kaliberű műtét, mint egy ugyan ilyen szemműtét, amit a susnyásban a sziklák alatt végeztek el.  Mosolyog

Ez a  puhány Sasuke hogy fogja írtani, a többi puhányt.. Ami Naruton kívül kb mindenkire igaz.  Ördögi
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8208 Dátum: 11 szep 06, 16:04:42 »

Ha-ha, Bububo, imhated, hármunk közül én vagyok az orvosi ninja! Nevet na off END. Igen, tudom, hogy a fél év túlzás volt, de Sasukét utoljára az 515. fejezetben láttuk, és azelőtt már pár fejezettel be lettek ültetve a szemek, ergo több mint fél évet vártunk, hogy láthassuk őt, míg ez a mangában alig felel meg egy kis időnek. De ezt tudod te is.
Szerintem azért kellett pihentetnie, mert nem az ő szemei voltak, és nagy erőt kapott azokkal a szemekkel.
A Rinnegan Tobié volt, tehát már tudta használni, Kakashi pedig "csak sima" sharingant kapott. Egy FMS ereje pedig még mindig sokkal nagyobb. Vagy azért, mert elkezdett látni, és a javuló látást pihentetnie kellett.. :O (elvégre már elkezdett vakulni az MS-től, de aztán jött az FMS)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8209 Dátum: 11 szep 06, 16:15:58 »

Meg Rin ugye valami orvosininjutsuval ültette át, míg án madara keze körül nem látam zöld fényt egyszer sem... szal lehet, hogy csak úgy simán ültette át, nem ninja módira.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8210 Dátum: 11 szep 06, 16:30:52 »

Egyébként már tényleg kezd a gyerek normalizálódni ^^ Mondjuk én agybajt kaptam a rizsától,meg hogy nem képes fölfogni hogy 'nem szabad!', de mostmár kezd egy ici-picit megjönni az esze. Sosem lessz akkora agy, mint naráék, vagy kakashi, de ha már egy jiraya szintre följön agyilag (és itt most nem a gyere-gyere paradicsomra gondolok) akk már egy vezető kitelik belőle, mert erősnek erős. Én régebben utáltam a csávót, meg azt, hogy a végén persze mindenkit megtérít (mert főszereplő), és hogy minden szerencsétlenért bosszút áll, ilyesmit. De már elkezdett egy kinőnibelőle hál' istnnek ^^ Most már nem akarom kinyuvasztani :'D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8211 Dátum: 11 szep 06, 20:25:45 »

Igen. Mangában a 384 valahanyadik fejezetben, animében 135.-től küzdenek. Itachi -persze magához képest- nagypn le volt gyengülve, ahogy Zetsu észrevette, sokszor minden előzmény nélkül vért köhöhött, és pár támadás, ami elől ki tudott volna térni, eltalálta. Na, de OFF vége.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8212 Dátum: 11 szep 07, 20:59:30 »

Így is úgy is megszívtuk...jó fejezet volt szép fejezet volt de nem kellett volna hülyíteni az előző végében "h a köviben kiderül"....eskü én már kicsit éreztem is megint nem lesz benne.........már tökre elfáradtam a várakozásba....:/ Szomorú
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8213 Dátum: 11 szep 12, 22:50:57 »

Lehet hogy már egyszer letárgyaltuk...,de én most figyeltem meg,hogy "Rikudou" formában Narutonak az nem szarv csa a haja áll fel jobba...az alábbi képen látható ha a haját összevetitek a képen....bármelyiket az utcsóval.... http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=naruto++rikudou#/d3ds6m4
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8214 Dátum: 11 szep 17, 21:34:56 »

Jújjj,de kiváncsi lennék,hogy Naruto milyen erős lenne,ha élne még Minato,meg Kushina....és ha Narutonak ugyanugy meglenne a róka....nagyon kiváncsi lennék...szerintetek milyen lenne??? ? ?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8215 Dátum: 11 szep 18, 12:02:14 »

Erre a kérdésre ezzel a képpel tudnék válaszolni: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/4
De a róka az továbbra is Kushinában lenne. Naruto pedig anélkül is erős lenne, mivel tudjuk, hogy amúgy is jócskán átlagon felüli a chakrája és az állóképessége.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8216 Dátum: 11 szep 24, 23:10:33 »

Lenne egy kérdésem,és kérem csak az válaszoljon rá aki konkrét választ tud rá adni...Naruto most az anime szerint mennyire erős??Sima Naruto,Kyuubi,Remete,minden "tesztoszteron" jutsu nélkül mennyire gyors,erős MS Sasukéhoz képest???
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8217 Dátum: 11 szep 24, 23:28:27 »

Pont annyira mint amennyire a Shippuudenben lévő első találkozásuknál volt. Azóta az extra technikáit leszámítva semmit nem fejlődött, a Kyuubi és Sennin forma nélkül ugyanolyan szintű alázás lenne mint akkor. Sőt, most még rosszabb, mert akkor a szemével még nem tudta legyújtani Sasuke Narutot.
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8218 Dátum: 11 szep 24, 23:35:49 »

Másvalaki???Jah és nem Sasukefanokat kérdezek!!!
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8219 Dátum: 11 szep 24, 23:53:41 »

Egyértelmű, hogy esélytelen Naruto. Még a 3 pontos sharingant használó Sasuke ellen is csak néhány százalékot adnék neki, azt is részvétből. Még MS Sasuke ellen Sennin módban sem adnék sok esélyt, bár ez azon múlna, hogy a Rasenshuriken vagy az Amaterasu kerül előbb bevetésre. Naruto technikáiban, erejében a Kyuubi mód szerintem nagyobb lépés a Sennin módhoz képest, mint a normál állapothoz a Sennin mód, szóval talán most lesz esélye. A gond csak az, hogy a 4. Hokage azért pecsételte Narutoba a rókát mert szerinte szükség lesz az erejére Tobi ellen, de Naruto még most is messze van Minato szintjétől.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!