24 szep 27, 08:23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313370 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7920 Dátum: 11 máj 06, 20:02:07 »

Amúgy Sasuke azért is bosszút állhatott, mert ugye Danzou azokat a sharinganokat használta, amik a lemészárolt Uchiháké volt. Azért ez is bökheti a csőrét.
Amúgy az ő Susanooja jobban tetszik nekem mint Itachié.
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #7921 Dátum: 11 máj 06, 21:24:36 »

Hát neki lenne elég csakrája, de azért az már nagyon tápos lenne, nem gondolod? Nevet

Neeeem Nevet Akkor lenne nagyon tápos ha megtanulna még pár elemet, megszerzi a legyezőt és akkor még valamilyen hihetetlen módon a mostani ereje mellett még megszerezné Shikamaru intelligenciáját is. Na akkor már tényleg tápos lenne  Nevet
De egyébként tényleg bármit el tudok képzelni...
De az biztos, hogy most megnéztem az egész sima Narutot az elejétől megint(még 5 rész van hátra, még a fillerekkel is megküzdöttem ikszdé) és ahhoz képest, hogy milyen kis pattogó, nagyszájú, szerencsétlen kis nyikhaj volt, most ahhoz képest tényleg nagyon tud... de én elfogult vagyok Nevet
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7922 Dátum: 11 máj 07, 12:21:37 »

Ugyebár azt tudjuk, hogy Kakashi a 3. fejezetben lett bemutatva, de tényleg ott szerepelt először?

Erre a képre gondolok ->http://img2.bleachexile.com/manga/naruto/001/naruto-01-01-21.jpg
Közelebbről erre a részére:


Az egyetlen lehetséges bökkenő, hogy nem fedi a szemét semmi, viszont rajta kívül aligha van maszkos Konohai shinobi.
Szerintetek?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7923 Dátum: 11 máj 07, 14:08:17 »

Miért ne lenne más maszkos? Már láttunk mindenféle maszkokat, amik így-úgy takartak.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7924 Dátum: 11 máj 07, 14:21:18 »

Azért az a típusú maszk amit rá rajzolnak elég ritka, vagy csak én nem emlékszem egyre sem, ha valakinek van kedve linkeljen már pár ellenpéldát a mangaból.
Olyanra gondolok akinek pontosan úgy van eltakarva az arca, mint Kakashinak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #7925 Dátum: 11 máj 08, 11:29:59 »

Van 1-2 olyan mint Kakashi-nak de itt a haj is hasonlít azért.Érdekes megfigyelés de ő tuti nem Kakashi.  Hümm-hümm
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7926 Dátum: 11 máj 08, 12:39:25 »

Már csak azért sem lehet Kakashi, mert nincs letakarva a szeme.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7927 Dátum: 11 máj 08, 16:36:29 »

NAruto megtudja a Rasengant,meg a Rasenshuriken-t klónok nélkül csinálni,mert a Naruto vs Sasuke harcban a sima Naruto-ban magátol csinálta,mert a balkeze eltört,vagy nemtom,de volt valami a bal kezével.A Sippuudenben pedig a Naruto vs Pain harc végén Naruto csinált 2 klónt,majd egyedűl formázott egy Rasenshurikent?Ez bennem még mindig kérdés,hogy megtudja-e magától csinálni a Rasengant,és a Rasenshurikent ? ?
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7928 Dátum: 11 máj 08, 16:45:19 »

Azt szeretném kérdezni, hogy most mivel meglesz sasukenak az fms ami két szem összeolvadásából lett így fms erejét az határozza meg, hogy milyen erős volt sasuke meg itachi mse? Mert akkor lehet, hogy még madara fmsénél is erősebb lesz sasukenak mert itachinak is meg sasukenak is eléggé erős mse volt most kettő összeolvad akkor elég nagy erőre tehet majd szert sasuke.
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #7929 Dátum: 11 máj 08, 16:57:35 »

Nem biztos amit írok de ezvan Nevet
Szval.. szerintem annaks emmi köze hogy mien erős volt sasuké-é és itachi szeme...lehet hogy csak gyakorolni kell és akk még erősebb lesz mint tobi-é
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #7930 Dátum: 11 máj 08, 16:58:35 »

De ott a simába ott azért birta megcsinálni mert a róka leple alatt volt és gondolom úgy könyebb
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7931 Dátum: 11 máj 08, 17:10:18 »

Nemtudom, de szerintem Sasukénak nem lesz ideje gyakorolgatni, mert ahogy harcolhat, Madara már ki is tereli a csatatérre, mint jó juhász a bárányait... Nyelvesít
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7932 Dátum: 11 máj 08, 17:22:57 »

nem lesz, ideje, hiszen még rajta van a kötés a szemén, és egy ilyen műtét után még várni kell Nyelvesít Amúgy sztem majd odasétál fehér bottal a harcmezőre és ott veszi majd le Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7933 Dátum: 11 máj 08, 18:30:59 »

Éppenséggel lehetne takaratlanul a szeme, csak akk ottlenne a függőleges vágás a balszemén, úgyh ő ott vagy nem Kakashi, v az 1 baki h onnan lemaradt a vágás...  >.<#  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #7934 Dátum: 11 máj 08, 18:40:20 »

Azt szeretném kérdezni, hogy most mivel meglesz sasukenak az fms ami két szem összeolvadásából lett

nem, nem 2 szem összeolvadásából lett. ezért a kérdés többi része is értelmét veszti.

Az FMS úgy jön létre, hogy egy MSel rendelkező egyén egy hozzá genetikailag közel álló másik MSel rendelkező egyén szemeit a sajátja helyére ülteti be. Azt hogy ez így önmagában miért küszöböli ki a lassú megvakulást nem tudom, de fogadjuk el hogy így van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!