24 szep 25, 03:31:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311002 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #945 Dátum: 07 nov 04, 14:59:30 »

Sasukenak azért is volt hülyeség elmenni, mert Kakasi tuti segített volna, hoyg erőssebb leygen másrészt most csapatot gyűjt, hogy véghezvigye a bosszút, de ezt Konohában is megtehette volna...
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #946 Dátum: 07 nov 04, 15:06:01 »

Obito halála miatt magát hibáztatja amiatt tudja kifejleszteni.....
Máskülönben meg neki is elég erős az MS cska nincs hozzá elég chakrája (naki többet emészt mint 1 Uchihának)
Amugy meg Haku elleni harcban elhangzik, hogy a vérvonalképességet még Sharingannal sme lehet másolni, ahhoz benne az emberben meg kell lennie a képpességnek rá, melyet örököl...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #947 Dátum: 07 nov 04, 19:03:25 »

Meg, csak azután, hogy a hang négyese(?) megverte, és Oro tanítványai voltak, úgy gondolta, hogy ott erősebb lehet, mert már eleve Kakashi tanítványa volt. Na ezt most jól elmagyaráztam. ??? :Mosolyog Egyszerűsítve, miért hihette volna azt, hogy Kakashi keze alatt ugyanolyan erős lehet, mikor már eleve Kakashi tanítványa volt, és Oro tanítványai megverték. És mondjuk erősebb se biztos, hogy lett volna, mert Kakashi nem tudja, hogy kell az átokpecsétet irányítani, ergo, Sasuke nem tudna repülni stb.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #948 Dátum: 07 nov 05, 09:47:48 »

Nem tudom honnan veszitek hogy Obito halála miatt tudta kifejleszteni az MS-t... semmilyen utalást nem találtam/láttam rá... ilyesmit bárki ki tud találni.. tehát ezt ilyen természetesen nem kéne kijelenteni.. v legalább húzd át :S
Naplózva

Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #949 Dátum: 07 nov 05, 11:05:33 »

Olvas el a Kakashi gaident abban egyértelmű, hoyg magát tartja felelősnek úgy érzi miatta halt meg/ő ölte meg (ő hibája).
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #950 Dátum: 07 nov 05, 13:10:43 »

Előbb elolvastam sztem mint te Nevet tudom h mi történik benne Nevet de soha senki nem mondta h ennek a dolognak köze van az MS-hez Nevet
Naplózva

Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #951 Dátum: 07 nov 05, 13:41:31 »

?áshogy nem fejleszthette ki, mert cska akor szerezheti meg ha megöli a legjobb barátját, ha tudsz mást pls írd ide le mert érdekelne.

Amennyire én tudom nem "ölt meg" mást a barátai közül...
Naplózva
Rei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #952 Dátum: 07 nov 05, 14:07:35 »

Attól még hogy Itachi azt mondta lehet van más módszer is. Meg hogyha Obito miatt lenne neki akkor mér csak most lett? Az már elég rég történt... Amúgy sem ő volt a közvetlen felelős a haláláért.
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #953 Dátum: 07 nov 05, 16:18:32 »

embertől is függ hogy milyen erős nem csak a tanítótól
eleve kakashinál vannak jobb jouninok konohában ezt ő maga is mondta, szal míg őt Kakashi tanítja addig Narutot Jiraiya és Sakurat Tsunade a 2 sannin
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #954 Dátum: 07 nov 05, 16:31:46 »

A Kekkei Genkai témában egyszer ítram egy hsz-t amiben erről is szó volt (egy része fordítás a Wikipeadiaról):
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=59.msg13692#msg13692
A Kakashi MS-ére vonatkozó részt olvassátok és annak is a vége tartozik ide.
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 05, 16:32:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #955 Dátum: 07 nov 05, 23:13:53 »

Attól még hogy Itachi azt mondta lehet van más módszer is. Meg hogyha Obito miatt lenne neki akkor mér csak most lett? Az már elég rég történt... Amúgy sem ő volt a közvetlen felelős a haláláért.

Hi!

Nem azt mondtam, hogy ő a közvetlen felelős, csak annyit állítottam, hogy vagy már Obitonak megvolt, vagypedig, mivel más magyarázat nincs rá, úgy hiszi, ő ölte meg. R-GO: Lehet, hogy Obito volt a legjobb barátja és elég az, hogy hiszi, ő a felelős illetve ő ölte meg a barátját... Nomeg szerintem nem elképzeéhetetlen, hogy Obito volt a Legjobb barátja. Bár nemtom, hogy tesz-e egyáltalán említést, hogy ki lenne az a személy...

Hi!

Csak még valami, ami talán eldönti a vitát(bár kétlem). Amit most írni fogok, az egy kicsit a saját elméletemet is megcáfolja, de ezért ne nézzetek rám rossz szemmel. Szóval gondolkodtam úgy unblock a Sharingan témán és az jutott eszembe, hogy még egy nagyon régi részben a 'sima' Narutoban szó esik az eredetéről. Kakashi beszél róla, és említi, hogy ezt is valamikor régen fejesztette ki az egyik Uchiha, később említést tesz arról is, hogy elvileg a Byakuganból származik ez a technika, és ez lehet az oka, hogy nem minden Uchiha birtokolja ezt a képességet. Bár igaz az is, hogy Sasuke nem foglalkozozott azzal hogy kifejlessze a saját sharinganját, de mivel ő Uchiha ezért gondolom ez nem is olyan fontos. Mivel Kakashi nem tagja az Uchiha klánnak, gondolom neki sikerült megtalálni a módját, hogy hogyan tudja kifejleszteni, illetve továbbfejleszteni a Sharingant. Csak eszembe jutott ez is, mint lehetőség, bár még mindig tartom azt a véleményemet is, hogy azért van neki MS-ja, mert hiszi, hogy miatta halt meg a barátja.

Moderátor: Összevontam a két hsz-ed, mert a duplapost tilos. Csak azért nem töröltem mert az átlaghoz képes hosszú hsz. - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 06, 00:52:19 írta Chakra » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #956 Dátum: 07 nov 06, 07:40:45 »

embertől is függ hogy milyen erős nem csak a tanítótól
eleve kakashinál vannak jobb jouninok konohában ezt ő maga is mondta, szal míg őt Kakashi tanítja addig Narutot Jiraiya és Sakurat Tsunade a 2 sannin
Hi!

Igaz Orochimaru a legerősebb a három sannin közül, de nem biztos, hogy az erősebb jobb... Mivel szerintem Kakashi volt a legjobb a 7-es csapat számára, mint tanító. Igaz itt Sasuke esetében tényleg az döntött, hogy melyik lehet a legerősebb mester... Nemtom elég idióta logika. Ráadásul ezzel a döntéssel otthagyta a barátait, amivel jóformán aláásta azt az elvet amit Kakashi még a legelején tanított...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #957 Dátum: 07 nov 06, 07:47:05 »

Hi!

Nem hinném, hogy Naruto ugyanabba a hibába esne, mint Sasuke. Mivel hokage akar lenni ezért esze ágában sincs otthaagyni a falut, hogy aztán őt is üldözzék. Ráadásul nem feltétlenül csak Sasuke lehet a segítségére ebben, mert vannak még néhányan akik a pártján állnak. Saskura is megerősödött, ott van mellette Kakashi is, meg most nem jut több ember az eszembe, de tuti, nem hagyná ott Konohát. Bár még nem láttam, hogy milyen Sasuke nélkül a 7-es csapat, de mivel mostmár egyenrangú felek, ezért szerintem hatványozottabban megy nekik a csapatmunka is. Mármint Naruto, Sakura és Kakashi.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #958 Dátum: 07 nov 06, 09:13:01 »

Sztem meg szimplán kifejlesztette... mivel azt is elmondja hogy kielemzésre is jó a Sharingán..tehát meg tudja vele vizsgálni hogy hogy működik a jutsu, így mivel Itachi használta rajta az MS-t ki tudta elemezni... és mivel neki is van így már a ő is fejleszthetett rajta... sztem ennyi az egész.. és köze sincs az ilyen elmélethez h szerinte ő ölte volna meg Obitot... mert közelse ő volt.. ennyi erővel akkor sok Uchiha-nak lehetne meg.. mivel gondolom ők is harcoltak  háborúba.. tehát ha te 1 Uchiha vagy és melletted meghal a legjobb barátod, mert 1 csapatba vagytok akkor már van MS... tehát kicsit sztem érdekes elmélet.. ???
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #959 Dátum: 07 nov 06, 09:27:12 »

annyia  különbség Kakashi meg Oro közt hogy, Kakashi azért nem tanította volna, öljön.. tök mind1 h bosszúból vagy másból.. és ezért is ment el...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!