24 szep 27, 00:17:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312871 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6240 Dátum: 09 nov 02, 15:48:31 »

Miért te már áldoztad be magad hasonló helyzetben,vagy honnan tudod?
Meg eddig mindenki azt mondta,hogy naruto segg hülye,akkor mi van ha hülyéreveszik? Mosolyog

Naplózva
mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #6241 Dátum: 09 nov 02, 16:05:30 »

Miért te már áldoztad be magad hasonló helyzetben,vagy honnan tudod?
Meg eddig mindenki azt mondta,hogy naruto segg hülye,akkor mi van ha hülyéreveszik? Mosolyog




Nos igen, bár nem szeretek hazudni, de ha nagyon muszály eltudom a másikkal hitetni azt is amit nem gondolok komolyan, nem kell ahhoz diploma!
Egyébként nincs Sakura ellen semmi negatív érzelmem csak az a humoros ,hogy pontosan azokat a dolgokat produkálja, amit a nők ,,férfiúi bunkóság"-nak szoktak titulálni!  Nevet
Naplózva
LolliMack
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #6242 Dátum: 09 nov 11, 15:22:05 »

 Én szeretem Sakurát. A shippuuden-ben ő a kedvencem ééés.... a part1-ben is ő volt.
Magyarázatom: (Mint mindenkinek!!) Neki is voltak rosszabb tulajdonságai (a shippuuden-ben is vannak), de gondoljunk csak bele. Nekünk CSAK jó tulajdonságaink vannak? nem. Ráadásul van, amikor mi észre se vesszük azt a rosszat. Nem gondoljuk annak, viszont mások számára az negatív. Gondolom Sakura a "rinyálós" énjét nem látta hibásnak, neki ez nem tűnt fel. A shippuuden-ben sztem meg átesett a ló túlsó oldalára. a "rinyagépből" átváltott a "keménykedő" tipusra. Akár milyen erős, szerintem az sem túl pozítiv. de az embereket (anime karaktereket  >.<#) olyannak kell szeretni, amilyen.
 
 Látom, hogy az előző mangákról beszélgetettek. xD szerintem Sakura tényleg szereti Narutót! Oké (lehet, hogy ő ezt nem tudja) a mozdulatai tényleg eléggé... árulkodóak voltak. De szereti, ebben biztos vagyok.
Naplózva

"Barbi akarok lenni ! Annak a ribancnak mindene megvan."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6243 Dátum: 09 nov 11, 17:56:38 »

Nekem beugrott ennél a "szeretlek naruto" jelenetnél, és hogy itt mindenki elkezdte oltani Sakurát, az a jelenet, amikor Sakura a hidas fight után foltozza Narutot, és Yamato felteszi neki a nagy kérdést, amire nem volt már alkalma válaszolni... Ha valójában szereti is, nem most volt a legjobb alkalom a kimondásához... smirksweat
Ha már a jó megfigyelő anbus Yamatonak feltűnt a dolog, akkor lehet benne valami... Sakura vallomásakor meg nem hiába volt neki ilyen "Mit csinálsz te idióta?!" mérges feje... A többiek meg csak lestek...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 11, 20:51:59 írta Gabesz » Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #6244 Dátum: 09 nov 11, 20:40:34 »

Gabesz én már erre gondoltam Yamato Sakurás beszédüknél. Szerintem Sakura tényleg szerelmes narutóba csak nagyon félt , hogy mit mondjon Sasukéról amit akarnak vele csinálni meg persze még elmondja hogy szereti őt, de Sakura erre nem volt képes rá, hogy őszintén mondja el hogy szereti.Nekem ez az én véleményem
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6245 Dátum: 09 nov 13, 09:59:01 »

Én úgy gondolom, hogy annál a bizonyos Yamatos résznél Kishimoto sensei azért szakította félbe a jelenetet, mert nem akart szappanoperát csinálni, a mangájából xDD, mert ha ott Yamato végig mondja a mondatot és Sakura rábólint, akkor mindenki azért rágná a körmét most, hogy mikor jönnek már össze, ellenben már egy ideje egyre több dolog utal arra, hogy érez valamit Naruto iránt, ami mélyebb barátságnál és testvéri szeretetnél is, a mostani találkozásuk is ezt bizonyítja, Sakura örömest teljesítette volna azt, ami Narutonak talán a második legnagyobb álma, csak hogy valahogy elkerülje, hogy harcoljon sasukéval, mert hogy úgy gondolom erre ment ki a dolog.
Akárhonnan nézzük, ha ők ketten harcolnak majd, akkor ahhoz a csatához képest a világ legnagyobb természeti katasztrófája is semmiség lesz és elég sanszos, hogy ha nagyon belelendülnek egyikük ott marad a harc végén, elvégre mindkettőnek van halálos technika a tarsolyában, nem is egy és valószínűleg mindenüket egymásra küldik majd amijük van, szóval érthető Sakura félelme, mindenképpen meg akarja akadályozni, hogy azok ketten harcoljanak egymással, mert fél, hogy elveszíti őket, de azt is hozzátenném, hogy gyakorlatilag felajánlotta magát Narutonak és bármekkora hazugságnak is tűnjék ez az adott helyzetben, akkor is kell, hogy legyen érzelmi háttere, mert szerintem ilyesmire egy nő képtelen lenne érzelmi háttér nélkül.
Tudom igaz a mondás, hogy egy nő bármire képes, de ez azért olyan dolog, amit szerintem még nagy vészhelyzetben sem ajánlana fel valakinek, akire nem képes szerelemmel gondolni, persze én nem vagyok nő nem tudhatom, de ember vagyok és mint ember tudom, hogy erre senki se lenne képes ilyen alapon. Mosolyog
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6246 Dátum: 09 nov 13, 17:18:00 »

Valószinüleg elviselte volna Naruto-t, mint párját, de nem lett volna Lamur. Nyilván nagyon szereti Narutot, DE mint barátot, csak és kizárólag. Szemszögtől függően lehet ez a beáldozom magam az ő biztonságáért dolog nemes cselekedet is, de én még mindig nem tudok eligazodni rajta, ugyanis eléggé tudatlan.

Engem az érdekelne igazán, h miért nem akarja h Sasuke után menjen. Lehet h ez most igy hülyén fog hangzani, de szerintem CSAK 1 valakit félt, és az nem minden okvetlenül Naruto, de kitudja. Az eléggé valószinütlen h mind2 meghaljon, ugyh ezt kizárom(bár biztos ez lenne a legnagyobb fájdalom).

Szerintem az a legvalószinübb, h Sasukét félti mindennél jobban. Nem tudja róla azt amit mi, + tudja h Narutonak ott a kyuubi és h megölte az akatsuki vezért. Jogoson féltheti élete nagy szerelmét Narutotól. Ha igy áll a helyzet, akkor teljesen logikus h nem szólt neki, hisz még bizik abban h Ő tudd valamit tenni (de ez reménytelen Nevet)
Naplózva







ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #6247 Dátum: 09 nov 13, 19:39:56 »

MÁr Sasukét nem lehett megmenteni de kitudja, hogy Kishi hogy akarja. Eldobnám a tacsot ha Sasuke és Naruto harcól és Sakura megmenti Narutót egy jobb egyenesel és azzal kidőlne Sasuke, vagyis K.O:d
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6248 Dátum: 09 nov 14, 03:11:02 »

Renningan látom ebben nem fogunk egyetérteni a büdös életben, de sebaj. xDD

Egyébként kizártnak tartom, hogy Sakura ennyire naiv lenne, ahhoz túlságosan kegyetlen világban él és túlságosan kegyetlen hivatással, hogy azt higgye megakadályozhat valamit, ami már elkerülhetetlen, bár ha tényleg megtalálja Sasukét és sokat kekeckedik vele, akkor lehet, hogy a tényleges kettejük közötti harcot már nem fogja megérni.

Ellenben nem hiszem, hogy ilyen önző cél motiválta arra, amit tett, Sakuráról sok mindent el lehet mondani, de nem önző és nem is az a fajta, aki álomvilágban élne, de őszintén nem értem, hogy ezt a szerepet miért kell ráerőltetni, de ti tudjátok.

Azt hiszem ez a vita a továbbiakban egy ideig tárgytalan lesz így aztán nem is akarom tovább folytatni, a végső döntés úgyis Kishimoto sensei kezében van. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 14, 03:12:52 írta Csibe19 » Naplózva

*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #6249 Dátum: 09 nov 14, 18:25:07 »

Kíváncsi leszek, hogy Kishimoto mit fog kihozni a Sakura vs. Sasuke féle eszmecserénél.
Ugyan is, mint láttuk, és tudjuk, az ég adta világon Sakura már igazán nem tud mivel Sasukera hatni.
Bármit is mondd neki, bármit is tesz érte, nem ért el vele semmit. Oly nagy sötétség uralkodik Sasukeban, hogy véleményem szerint, egy ilyen embert már nem lehet jó útra téríteni.
Én úgy gondolom, hogy óriási tévhitben él Sakura, és hatalmasat fog koppanni Sasukeval folytatott beszéde után.

Bár ki nem állhatom Sakurat, de ez alkalommal ki kel jelentenem hogy: előre sajnálom szerencsétlen lányt.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 15, 19:14:56 írta *Reira » Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6250 Dátum: 09 nov 14, 19:03:59 »

Sakurát én se nagyon csípem az első résztől kezdve de cserintem Sasukéra még lehet hatni (Tobi is meg említi) és szerintem valamit Naruto el is fog érni.
Nem azt mondom hogy vissza tér a faluba de valamit el fog érni szerintem, és utána Sasuke meghal.

Hát Sakurának szerintem most már nem sok esélye van se Narutonál se Sasuke-nál.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6251 Dátum: 09 nov 14, 22:04:38 »

Renningan látom ebben nem fogunk egyetérteni a büdös életben, de sebaj. xDD

Lehet Nevet Hajlamos vagyok csak a rosszat meglátni a nőkben  Ördögi

Tapasztalataim szerint nincs önzetlen cselekedet a bolygón, mindent azért teszünk h valamelyest boldogitsuk magunkat. Feláldozza magát. Hazudik magának és manipulálja a többieket és miért? Őszintén szólva sose hittem igazán h mindez Naruto vagy Konoha érdeket tartja szemelőtt. Csak és kizárólagosan Sasuke Uchiha. Mindenki érettnek tartja Sakurát, de a szerelem, vagy lassan már megszállott imádat miatt nem tudja elfeledni szöcsit. Ha jól rémlik ő volt az, aki bőgve üvöltözte, h : VIGYÉL MAGADDAL, BÁRMIT MEGTESZEK AMIT CSAK KÉRSZ!!! -- a part1 végén. Ha ez nem fanatizmus akkor micsoda Nevet Sakura 1 kislány, nyilván tisztában van azzal, h Sasukénak milyen ereje lehet, hisz még a Hachibinak is adott (legalábbis ő ezt az infot kapta). Valószinüleg tudja, legalábbis bizik benne, h a konohai csipet csapat nem tudja legyőzni Sasukét, vagy ha le is győzik, a rá és főleg a Narutora való tekintettel nem ölik meg hanem visszahozzák. Igy hát az egyetlen zavaró tényező, az egyetlen akinke van sansza legyőzni szöcsit az Naruto.  Egy olyan ütközetben, ki tudja mi történhet meg, és nyilván Narutot is  szereti, de ABSZOLUT kizártnak tartom, h egy ilyen önzetlen cselekedetet hajtson végre egy olyan NŐ/LÁNY, aki gyilkolni is képes lenne azért, h Sasuke felfigyeljen rá.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 14, 22:05:27 írta Renningan » Naplózva







Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #6252 Dátum: 09 nov 17, 23:14:23 »

Mostani fejezetek miatt csalódtam egy kicsit benne.Így próbálja magát becsapni...komolyan...de ezt megérdemelte Naruto-tól Nevet
Elhiszem,hogy esetleg többet érez barátságnál,de nem hinném,hogy ilyen gyorsan alább hagyott volna Ámor Sasuke nyila.Nemesnek nemes cselekedet,de Naruto-val szemben nem.Avval hatásosabb lett volna,ha megkérte volna,hogy a falu érdekében ne keresse tovább.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6253 Dátum: 09 nov 18, 00:40:57 »

Reménykedem benne, hogy Sasuke ellen nem az "érted jöttem, szeretlek" műsort fogja előadni, mert az igen "érdekes" lenne. -.-" (Még ha kivételesen teljesen őszintén szólna, akkor is.)
Viszont, ha ököllel akar értelmet verni a fejébe, az sem fog menni.
Az észérveket meg ugye elfelejthetjük, hiszen Sasukéról van szó... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6254 Dátum: 09 nov 18, 11:05:00 »

Hát HA Sakura megis találja Sasket akkor se tudom hogy mit akar. Ugyan úgy fog járni mint az Sima Narutoban.
De arra tényleg kiváncsi vagyok hogy mit is akar ilyen hirtelen?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!