24 szep 25, 22:11:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312224 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6210 Dátum: 09 okt 30, 11:29:55 »

Jó, de a lényeg azon van, hogy ezek nem olyan dolgok, amikben lehet tévedni. Megölni a saját testvéred, nem olyan dolog, amit el lehet annyival intézni, hogy hatalmasat hibáztam, de akkor megölök mást, mert valaki azt mondta.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6211 Dátum: 09 okt 30, 11:37:51 »

LOL bakker... -.-" honnan veszitek hogy azok Itachi technikái? Ezek MS technikák.. mindenkinek aki eléri az MS t abban felébredenk ezek az erők.. Ez abszolút nem Itahi zsenialitása. Pffh.. Vagy azt hiszitek Itachi előtt más nem használta az Amaterasut? pl Madara?? mert akkor elégé nem raktátok össze a fejetekben a dolgokat. Pl Ha Itachi hozta volna létre a techinkát, akkor Jiraiya meg a többiek honan tudhaták volna h mi a frász az az Amaterasu? Tudták mert már történelem során volt aki használta az MS techikájit. Madara és az öccse.. sőtt szerintem még van pár Uchiha aki elérhete az MS szintjét. Hiszen feljegyzések vannak arról h legjobb barátot kell ölni érte. Meg ezekről a techinkákról. Feljegyzések mejjek Itachit megelőzően születtek. És az Uchihák őrizték. Sasuke elérte az MS-t mert Uchiha.. Itachi is csak ezért érhette el az MSt mert ő is Uchiha. Ez az gész MS erő nem szól másról minthogy lelkiálodzatot hozzál a szemednek. ÉS az a lényeg HOGY TE HOZZÁL lelki álodzatot. Nem az a kérdés hogy Sasuke meg tudta e ölni Itachit, hanem az hogy meghozta ezt a döntést..
Itachinál ne az a kérdés h meg tudta e ölni a barátját Uchiha Shisuit, hanem hogy meghozta ezt a döntést. Itachi halála mitsem ért volna semmit ha Sasuke nem akarja megönli. Ha nincs meg a szándék MS nem ébred fel.

Sasuke nem egyszerüen egoista. Csupán egositának adja magát. Súlyos önértékelési zavaral küszködik. Gyermekori éne nem 1x megjelent előte őt kérdőre vonva. Játsza az egoistát, hogy mások sokra tartsák. Mert ez alapján hozza meg az ön értékelését. Hozza létre az ön képet.

Stein-hakase! Mégis mit kelet volna tennie? visszamegy konohába és rákérdez? teh igaz az hogy ti öltétek le a klánomat?
Madarának se hitt.. De vissza emlékezett arra amikor Itachi sírt.. és ez az emlék alátámasztotta amit Madara mondott.. de ezek után is annyit mondott sasuke, h a taka használja ki az Akatsukit és nem fordítva. Persze ez naívitás tudjuk tudjuk.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6212 Dátum: 09 okt 30, 11:40:24 »

AZ utolsó mondatod nagyon szép kif-lee és épp ez a gond.
Miután elhagyta a falut csak olyanok álltak mellé(a takat leszámítva) akik ki akarják használni(Oro, Madara)
Orochimaut ügyesen ő használta ki és lehet hogy Madaraval is ez a terve. Ezt nem tudhatjuk.
Meg eleve Saske nem az a Gyilkos Brutális Vadállat aki ész nélkül gyilkolászik(most attól a Samuraios esettől tekintsünk ell Nevet, és őket is figyelmeztette)
Madara meséje meg amint már sokszor kitárgyalták a kyuubis résztől eltekintve igaz lehet. (tehát tényleg Danzou a felelős a múltbéli dolgokért)
Szegény Saske karaktere már csak ilyen, de jogosan ilyen.(a nagy semmiért "megölte" a bátyát mert 16 évig hazugságban élt ezekután nem csodálkozom hogy kicsit ideges Danzoura Nevet)
Remélem meg is öli Nevet

MOst hogy mondod Bububo elég logikus hogy azok már régi technikák csak meg zavart amit madara mondot a mangában.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 30, 11:41:31 írta Riku-san » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6213 Dátum: 09 okt 30, 11:57:11 »

Hát Sasuke faluja"Konoha" nem igazán híres a józan döntésekről. Már ami az Uchiha vonalat illeti. Nem akarok mélyebre belemenni.. de elég csak Sasuke példályát nézni. Ha egy gyereknek megölik apját anyát családját, akkor annak a  gyereknek piszihológus kell. nem pedig Kunait adni a kezébe és ölésre edzeni. Mert elég nagy naivitás azt hinni hogy nem akarja majd bosszúra felhasználni, ölés tudását. Mostmár tök mindegy mit akar Konoha, vagy a többi falu. Sasuke már nem egy védtelen gyerek. Az hogy most meghozták ezt a döntést, azért van mert tartanak tőle. És van is miért. Egy olyan embernek a báblya lett, aki mint láthatuk, kedve szerint beugrik a kage találkozóra, és azt mond amit akar, azt csinál amit akar.. tehetetlen ellene a világ.

Hameg beültetné magának Itachi szemeit, akkor a faluk amik körözik Sasukét, kb annyi fenyegetést jelentenének rá mint, a whiskys rablóra az ovodai kiscsoportosok.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 30, 12:00:14 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6214 Dátum: 09 okt 30, 11:59:31 »

A falurészéről logikusnak tünő  lépes ez a likvidálás de akkor ezt már oroval is megteheték volna előtte. Mindig csak az Uchihakat kell elkapni. (de ezt a levadászósdit is ha naruto megtudja....)
Ezek a bizonyos Szarjankók meg mindig megtalálják Orois és Madara is befűzte Sasket a saját módszerével(egyiknek már annyi "félig" Nevet)
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6215 Dátum: 09 okt 30, 12:01:46 »

Lehet kicsit off, de elvileg Sarutobi-t kérte Itachi, hogy ne keljen megölnie Szászkét. Nekem nem tűnt olyannak az öreg, hogy csak úgy ítélkezik mások élete felett, és istent játszik, mert azzal, hogy egy Uchihát megmentett, a többit pedig hagyta meghalni, azt tette volna. Számomra emiatt fura, hogy elhitte Szászke azt, amit Madara mond, mert én nem hittem el, persze ha valaki viszont elhitte, akkor nem lát benne semmit.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6216 Dátum: 09 okt 30, 12:09:07 »

Ja-ja!
Narutonak legalább ott volt Iruka. Tényleg nagy felelőssége van a falunak, de ha megnézzük máshol se kezelik jobban az árvákat.
Az is biztos közrejátszott abban, hogy Sasu magába fordult, hogy az emberek miután egyedül maradt őt is kibeszélték és a testvére miatt lenézték. Az, hogy innentől egyedül élt tuti csak kárára vált. Mikor végre csapatba került és nem volt egyedül milyen hamar fejlődött! Alig töltöttek el valamennyi időt máris kész lett volna feláldozni magát ha jól emlékszem a Haku elleni harcban, pedig azzal ha meghal az álma is meghiúsult volna, de mégis naruto elé ugrott. Sajna aztán előjöttek megint a komplexusai és hagyta magát elsodorni.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6217 Dátum: 09 okt 30, 22:17:49 »

Vagy egyszerűen csak azért cselekedett így, hogy megmentse Narutot egy esetleges száműzéstől, amiért még reménykedik Sasukeban. Igaz, kissé buta módját választott, de Sakura ilyen szempontból Sai párja. És nem lehet ezért elítélni, menteni akarta a menthetőt...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6218 Dátum: 09 okt 31, 11:52:40 »

Hy Nevet

Én még uj vagyok it de arra nemgondoltok h Sakura lehet szerelmes narutoba?
Hisz ha viszaemlékeztek az animában a 43 részben mit mond a kapit:O
Lehet h szereti Sakura a (szerintem önimádo egoista)Sasukét de nem mint szerelmét h mint pl:barát,rokot.
Vagy ehez hasolo..

de ez csak a szerény véleményem.Mosolyog

Azt még hozáteszem h énse vagyok Sakura rajongo dehát ha Naruto ennyi mindenen keresztülment a szerelméét akkor már össze kénne jöniük szerintem.Legalábis Naruto megérdemelné.((Ui:Sakura érzelmileg viszamaradi!!!)) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 31, 12:07:51 írta naru-kun » Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6219 Dátum: 09 okt 31, 16:17:50 »

Nos sokaktol sokféle véleményt olvastam melyben volt aki vedte volt  aki megutálta.
Ezért én szertenék a ki kibe szeret bele szálba beleszolni.
egyetértek azokkal akik most haragszanak Sakurára de szerintem anak a jelenetnek ami az utolso két képockán volt láthato, Kishi egyfajta rejtett jelentést akart adni, amihez szükség volt az ezt megelözö jelenetekhez.

Én arra gondolok hogy ugye az tagadhatatlan hogy Sakura erös érzelmeket táplál naruto iránt azomban fogalma sincs hogy pontosan milyet és itt jön képbe az emlitett jelenet.
Mi van akkor ha az általa szeretett személy ilyen könyörtelenül (teszem hozzá jogosan) az arcába modja azokat a szavakat, lehet hogy ez a nem várt pofon fogja ráébreszteni Sakurát arra hogy ami hazugságnak indult az maga a valoság (hisz tutjuk hogy annál jobban szinte semmi nem fáj mint az ha az a szeméj szur jelképesen kést szivünkbe akit szeretünk) csak ezt edig a SASUKE feliratu redöny miatt nem vette észre.
Ha helyesen gondolom akkor a naruszakusoknak ujra ott a reménysugár söt talán erösebb mint valaha.


Örömmel várom a vélleményeket!
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 31, 16:27:49 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6220 Dátum: 09 okt 31, 21:25:07 »

Huh...

Páran tényleg furcsán látják egy kicsit ezt a legutóbbi manga részt (469).
De most őszintén... Ha valaki rendesen figyelemmel követi az eseményeket és tisztában van a szereplők jellemével, akkor már az első szóból és arckifejezésből leeshetett neki a dolog.

Sakura tulajdonképpen "beáldozta" magát Naruto és a falu érdekében. Szinte ordított a jelenetből, hogy Sakura inkább elkötelezte volna magát Naruto mellett és megadta volna neki amire vágyott (hiszen csak a vak nem látta, hogy hajt a lányra), csak hogy hagyja abba Sasuke kergetését, amivel csak árt saját magának és megnehezíti Sasuke levadászását.

Persze ott van az a lehetőség is, hogy Sakura tényleg _bebeszélte_ magának, hogy ő igazából Narutót szereti és a Sasukés korszaknak vége. De persze ez ugyanolyan kamunak tűnik, mint az előző bekezdés.

Sai mondanivalójával pedig semmi gond. Kicsit nyers volt mint mindig, de ő a következőket látta:
Adott egy Sasuke nevű egyén, aki rá se hederít Sakurára és lehet, hogy leszúrni is kész lett volna, ha Yamato nem lép közbe. És adott egy Naruto nevű másik egyén, aki a lelkét is kitenné a lányért, de mégsem kap méltó viszonzást (illetve az ígérete miatt nem közeledhet a lányhoz).
Na mármost, ha ez egy olyan valakinek is egyértelmű, mint Sai, akkor annak már tényleg egyértelműnek kell lennie. ^^"

Érdemes figyelni közben a többi jelenlévő arckifejezését is, főleg Kibáét, talán az övé a legárulkodóbb.

« Utoljára szerkesztve: 09 okt 31, 21:27:47 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6221 Dátum: 09 okt 31, 22:51:22 »

Lee speciel a fejét fogta és majdnem sírva fakadt.  : DDDD
Naplózva


 
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6222 Dátum: 09 okt 31, 23:23:12 »

Megnyugtató így chakra hsz-ét olvasva,hogy van aki nem csak a képeket nézegeti,hanem olvassa is a mangát.



« Utoljára szerkesztve: 09 okt 31, 23:28:30 írta con » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6223 Dátum: 09 okt 31, 23:42:18 »

Sai mondanivalójával pedig semmi gond. Kicsit nyers volt mint mindig, de ő a következőket látta:
Adott egy Sasuke nevű egyén, aki rá se hederít Sakurára és lehet, hogy leszúrni is kész lett volna, ha Yamato nem lép közbe. És adott egy Naruto nevű másik egyén, aki a lelkét is kitenné a lányért, de mégsem kap méltó viszonzást (illetve az ígérete miatt nem közeledhet a lányhoz).

Ezt nem is vitatom Mosolyog

Idézet
Sai azt akarta h jobban támogassa és legyen mellette, mert szüksége van rá. Rá mutatott arra, h mekkora befolyással van Narutora.

Csak gyakorlatilag kapásból a beszélgetésük után jött Shikamaru a kis tervével. Sakura önként vállalta ezekután h beszél Narutóval. Hogy bűntudatból (mert nem viszonozta kellő képen Naruto erőfeszitéseit), naivitásból(hogy minden miatta és a neki tett igéret miatt van ) vagy önzetlenségből(ahogy te is mondtad Mosolyog beáldozta magát), esetleg mind 3 okból tette az szemszög kérdése, de amilyen összetett személyiség, én az utóbbira voksolok Mosolyog
Naplózva







Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6224 Dátum: 09 nov 01, 04:46:56 »

Teljesen igazad van Chakra nekem is hasonló volt a benyomásom a fejezet olvasása közben.

Nem tudom mi játszódhat most le Sakura fejében, de érdemes megfigyelni a reakcióit, amikor Sai beszámolt neki Narutoról, akkor zokogott, sőt talán még jobban sírt, mint Ino Sasuke miatt, ezzel szemben, mikor Shikamaru közölte vele, hogy Sasukét likvidálni kell, akkor a szeme se rebben és gyakorlatilag gondolkodás nélkül vállalta a feladatot, hogy beszéljen Narutoval.

Azért ismerjétek el már ezzel meghazudtolta önmagát, hiszen az utálói nyilván arra számítottak, hogy elkezd majd hisztizni Szöszke miatt és le****ja Narutot, de nem ezt tette.
az tény, hogy hazudott Narutonak, de ettől függetlenül még lehet, hogy tényleg van érzelmi háttere a dolognak, csak még nem tudatosult benne vagy egyszerűen, ahogy cyberwolf21 mondta, még nem igazán tudja, hogy mit is érez pontosan.

Mindenesetre nem semmi, hogy most először fordul elő, hogy Naruto fontosabb neki mint Szöszke és ezzel valószínűleg több antifant szerzett magának, mint bármi mással...

Szerintem sincs semmi gond azzal, amit Sai mondott, csak épp a lehető legrosszabb pillanatban állt elő vele. :/

A többiek reakciója pedig tényleg érdekes, Kiba és Yamato valósággal dühöngenek, de igazából érthető.
Az ő szemszögükből Sakura most megpróbál visszaélni Naruto iránta táplált érzéseivel. :/
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 01, 05:02:37 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!