24 szep 25, 22:09:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312221 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6195 Dátum: 09 okt 30, 03:16:24 »

Hiába kap bármilyen csodatechnikát ha lelkiekben meg gyenge. Az a legnagyobb jellemhibája, hogy irigy. A testvérére is az volt míg együtt éltek, Narutora is az volt mert a Rókakoma jobban fejlődött, mint ő. Szerintem ez még jobban közrejátszott abban, hogy elhagyja a falut, mint a bosszú. Viszont az a düh, hogy a másik jobb nála kevés ahhoz, hogy győzzön. Semmi kitartás nincs benne szerintem, ebben még néhány lány is lekörözi.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6196 Dátum: 09 okt 30, 05:14:52 »

Renningan, ahogy elnézem kicsit szűk látókörű ember vagy, de hát ez sajnos tipikus emberi vonás. Mosolyog

Már nem azért mondom, de most mindenki szidja szegény Sakurát mint a bokrot, de gondoljátok már át egy kicsit, hogy milyen szar helyzetben van.
Igen, Saitól megtudta, hogy Naruto hogyan érez iránta, de kétlem, hogy vissza akart volna élni ezzel a dologgal, szerintem épp azért sírt, mert undorodott magától, hogy soha nem vette észre és, hogy tudtán kívül olyan terhet rakott Naruto vállára amit senkinek nem kéne cipelnie.
Aztán még Shikamaru is rátesz egy rohadt nagy lapáttal mikor közli vele, hogy Sasukét likvidálni kell és ezzel valljuk be nagyon nehéz helyzetbe hozta, már csak azért is, mert pontosan tudta, hogy Naruto miképp fog erre reagálni.
Valószínűleg úgy gondolta, hogy jobb ha megpróbálja elterelni Naruto figyelmét Sasukéről, így legalább várhat még egy kicsit az igazság és őszintén, alig ha hiszem, hogy lenne itt bárki, aki az ő helyzetében képes lenne Naruto szemébe nézni és megmondani neki az igazságot, hogy a saját barátai készülnek "hátba döfni".

Az alól semmi nem menti fel, hogy hazudott Narutonak, hiszen a hazugság az hazugság bárhonnan nézzük is, de jó ügy érdekében tette és azért nem semmi, hogy ilyen nehéz helyzetben ennyi tartása van, hogy nem elsősorban magára gondol és kesereg valahol egy sarokban Inoval, ahogy azt tette volna mondjuk 12 éves korában, hanem valahogy próbálja Naruto előnyére fordítani ezt a szar helyzetet, hogy neki könnyebb legyen, mert valószínű, hogy Shikamarut most már senki se beszéli le a tervéről, hacsak nem egy jobb egyenes Narutotól. xDD
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6197 Dátum: 09 okt 30, 09:21:20 »

Sasuke nem volt irigy. Legalábbis ez az irigység nem tekinthető jellemhibának.  A testvérek közötti rivalizálás természetes. Sasukénak csak az egojával volt gond. Abban a hitben van, h ő a vére miatt felsőbrendübb mint a többiek, és nagyot koppan, amikor Naruto lekörözi. Az ő korában Itachi már Ambu volt MS el, ő meg csak egy sima kis genin, amikor megjelenet kisaméval, meg se tudta ütni. gaara ellen se tudott mit csinálni és Ibiki öccse se miatta menekült meg. Én ezt nem irigységnek nevezném, hanem inkább csalódásnak önmagában: nem h itachi szintjét nem tudja megközeliteni, de még Narutoét sem.
Naplózva







kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6198 Dátum: 09 okt 30, 10:34:37 »

Jól mondod Csibe, mindenben igazat adok neked!
Mi lett volna az eredmény ha Sakura őszinte és azt mondja?  "Kedves Naruto , én még mindig oltárira szerelmes vagyok Szöcsibe, de sajnos már a falubeliek is a halálát kívánják, így azt szeretném ha életed kockáztatásával, a falu érdekeit nem figyelembe véve tessék nekem visszahozni a szerelmemet még ha beledöglesz is!" Ez tényleg őszinte lett volna, de kicsit durva, nem?
Sakura már szereti annyira Narutót, hogy féltse és mint jó ninja azt is tudja, hogy első a falu, második a magánélet. Gondolom ezért is nincsennek szerelmek az idősebbek között sem.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6199 Dátum: 09 okt 30, 10:36:15 »

Ez az ok nélküli nagyképűség iskolapéldája. Igazából felmutatni semmit se tud, de mégis nagyobbra tartja magát másoknál.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6200 Dátum: 09 okt 30, 10:40:48 »

Nem hiszem h az lennék, csak rosszul fogalmazok  smirksweat (ha mégis az lennék, akkor hátha a korral elmulik)

Ami a Sai és Sakura beszélgetést illeti, szerintem CSAK 1 célja volt: h rá jöjjön, h mekkora befolyással van Narutora.

Nem detto ugyanaz amit te leirtál? Ugy gondolja h Naruto CSAK miatta szenved. Ezt hivják naivitásnak. Nem mondtam h nem azért sir, mert haragudott magára.
Itt nagy szerepe volt Sainak, mert amit ő mondott azt jogosan lehet kétféle képen érteni. Sai azt akarta h jobban támogassa és legyen mellette, mert szüksége van rá. Rá mutatott arra, h mekkora befolyással van Narutora.
Szegénykének még fel se sikerült ezt fogni, máris jött Shikamaru és közli a tényt, h Sasuke gondot okozhat Konohának és likvidálni kell. Nyilván nem tett jót a kis lelkének.
Nyugodt szivvel hihette azt, h Sai azért mondta el mindezt neki, h ezt mint fegyvert felhasználja Naruto ellen, és meggyőzze h mi is az igazán fontos.
És van olyan aki képes lett volna a szemébe mondani a frankót, csak ugye Shikamaru eredményességet akart.

És nem ez lett volna az őszinte Kif-lee, hanem az, h:
"Naruto én még mindig szeretem Sasukét, de ő már nem az akit megismertünk, tul kell tennünk magunkat rajta. Beállt az akatsukihoz, nemzetközi konfliktust okozott és ezzel veszélybe sodorta konohát. Ezért arra kérlek, h engedd el őt, mintahogy én is tettem a falu és jó érdekében. " -Shikamarusnak shikamarus de attól még korrekt.
Naplózva







kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6201 Dátum: 09 okt 30, 10:41:12 »

Ez elég szánalmas viselkedés a részéről, tényleg ideje lenne valakinek helyre rázni a hülye agyát, már ha egy ilyen tulajdonságon egyátalán lehet változtatni.
Ezek után be kell hogy valljam, hogy még mindig a kedvenceim közé tartozik, csak már nagyon szeretném ha befejeznék az üldözését. Kaphatna már más szerepet is a történetben, minthogy utána kell koslatni.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6202 Dátum: 09 okt 30, 10:51:25 »

Ez az ok nélküli nagyképűség iskolapéldája. Igazából felmutatni semmit se tud, de mégis nagyobbra tartja magát másoknál.

Egyetértek veled. Az MS ig nem tudot valami sokat felmutatni, de mostmár Kage szintü, és azért csak 4 Kage kellett h legyőzzék. Mostmár jogosan lehet arrogáns.
Naplózva







kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6203 Dátum: 09 okt 30, 11:02:31 »

Lehet valaki jogosan arrogáns?-ez tetszik!!!
Az ő egójával lehet, hogy ezt még el is hiszi, hogy jogosan viselkedik így.
Szerinted miután rájött, hogy nem volt gonosz a testvére, tehát feleslegesen ölte meg miért nem szállt magába?
Miért keres új bosszút?
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6204 Dátum: 09 okt 30, 11:05:48 »

Itachi lehetett arrogáns, mert ő kifejlesztette a technikáit. Szászke csak meglett tanítva rájuk, amúgy a Kage szint közelében sincs, kizárt, hogy a Kage-k csak erejük felét is kimutatták volna a Szászke elleni harcban.

Hát nem azért, de az milyen már, hogy feleslegesen öltem meg a testvérem? Aztán ha nem ő volt a hibás, akkor a falut is elpusztítom? mint valami hülye gyerek.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6205 Dátum: 09 okt 30, 11:07:05 »

Igazad van! bow
Sakura műmosolya teljesen Saira emlékeztet. Ez a Sai micsoda kavarodást hozott, de én örülök, hogy felnyitotta a lány szemét.
Vajon ha ő szívódna fel őt is keresnék ennyire? Gondolkozik
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6206 Dátum: 09 okt 30, 11:13:25 »

Sakura-t, vagy Sai-t? Habár szerintem mindkettőt keresnék, sőt, a faluból akárki tévedne rossz ösvényre, Naruto biztos megpróbálná megmenteni.
Naplózva
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6207 Dátum: 09 okt 30, 11:15:23 »

Csak olvasni kellene a mangát és tudnád hogy miért ugrik Danzou ellen(nem a falu ellen)
Az egy Dolog hogy Saske most megkapta Itachi Technikáit de már jóval túl is tett azokon és tovább fejlesztette.
A Raikage meg beleadott apait anyait és ezt még a segítője is megmondta és Karin is észrevette.
Saske jelleme nekem egyre jobban tetszik. Kiváncsi vagyok meddig viszi még és mi lesz a végén vele.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6208 Dátum: 09 okt 30, 11:17:32 »

Én azt is kétlem, hogy Madara igazat mondott Itachi-ról, és nem értem, hogy tudott Szászke egyből hinni neki.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6209 Dátum: 09 okt 30, 11:27:57 »

Félreértettél!
Logikailag tudom követni miért haragszik most meg Danzoura/olvasom a mangát Pirul/, csak azt nem értem hogy lehet ennyire könnyen befolyásolni. Igaz Itachi is megmondta róla, hogy olyan, mint egy fehér vászon...-nem akarom most szó szerint idézni, mert nem tudom-szóval oda akarok kilyukadni, hogy elég gyerekes ez a viselkedés. Hall egy történetet, bekajálja és képes lenne ezért sok-sok embert megölni. Még jó, hogy beelőzték, gondolom azért, hogy ne legyen még több a rovásán. Aztán meg ha kiderül, hogy tévedett, mint Itachi esetében csak sírni tud. Kellene mellé most már egy normális felnőtt, aki nem kihasználni akarja hanem megtanítani az élet dolgaira.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!