24 szep 25, 04:11:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311039 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5925 Dátum: 09 aug 27, 08:36:00 »

hát akkor sorra válaszolnék. Sasuke még nem is ártott Konoha lakosainak. AZ hogy szándékában áll az egy dolog.
Igen egy dolog,egy elég szemét dolog.
Hogy teljesíthetné Itachi kívánságát? Te elmennél egy olyan országba ahol olyan politikai erő van hatalmon akik a családod felett kimondták a halálos itéletet?
De ez az,hogy ez nem igaz,mert madara itt nem tudta hogy itachi miért tette azt amit tett.
Páran pedig mondják,hogy tulajdon képpen csak átvágja sasuke madarát,és a takának mondta az igazat azzal,hogy  nem az egész falut akarja kinyírni,vagyis sasuke nem bízik madarában.
De akkor kérdem én,hogy madara történetét miért hitte el?


És csak azért nézem pozitívan a karakterét, mert mindenki más negatívan áll hozzá. És ettől lesz nekem egyre szimpibb. tulajdon képen semmit nem csinál és kezdik megutálni. Mind a mangában, mind rajongók. Őmeg sz@rik az egészbe bele, ezért szimpi. Nevet

Szóval akkor nem azért kedveled a karakter,mert megfogott a személyisége,hanem mert "sz@rik bele mindenbe"? xDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 09:12:17 írta con » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5926 Dátum: 09 aug 27, 08:50:15 »

sasuke nem bízik madarában.
De akkor kérdem én,hogy madara történetét miért hitte el?


Talán, mert a szíve mélyén mindig is azt akarta, hogy a bátyja szeresse őt, és sztem tudta is, hogy így van...  (ezt írták már korábban) Ezért nem volt kérdéses, hogy higgyen neki.
De erre a kérdésre úgyis hamarosan választ fogunk kapni, és ha Sasukéról az igazat (amit ő annak hisz róla) mondja, akkor afelé hajlok, hogy őszinte volt Sasukéval is.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 09:15:44 írta Nayu » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5927 Dátum: 09 aug 27, 09:00:00 »

sasuke nem bízik madarában.
De akkor kérdem én,hogy madara történetét miért hitte el?

Talán, mert a szíve mélyén mindig is azt akarta, hogy a bátyja szeresse őt, és sztem tudta is, hogy így van...  (ezt írták már korábban) Ezért nem volt kérdéses, hogy higgyen neki.
Szóval tulajdon képpen azért hitt madarának,mert ő azt mesélte neki,hogy itachi jó fiú volt?
Szegény naruto,akkor tulajdon képpen ahelyett hogy kergeti éveken át,csak annyi dolga lett volna hogy itachiról kitaláljon egy hasonló mesét... xDDD
De most asszem Spoilereztél... vagy a modi már nem foglalkozik ezzel? Gondolkozik
Kösz hogy okoskodsz,de az elmúlt pár oldalon annyi spoiler van,hogy nem hinném hogy pont az enyémmel lenne a gond!  Mosolyog
De hogy a kedvedre tegyek áthúzom,ok?
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 09:05:32 írta con » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5928 Dátum: 09 aug 27, 09:17:34 »

De ez az,hogy ez nem igaz,mert madara itt nem tudta hogy itachi miért tette azt amit tett.
Páran pedig mondják,hogy tulajdon képpen csak átvágja sasuke madarát,és a takának mondta az igazat azzal,hogy  nem az egész falut akarja kinyírni,vagyis sasuke nem bízik madarában.
De akkor kérdem én,hogy madara történetét miért hitte el?


Szóval akkor nem azért kedveled a karakter,mert megfogott a személyisége,hanem mert "sz@rik bele mindenbe? xDDD

Hogy Itachit idézzem.: "Minden ember azt tekinti helyesnek amit ismer és tud és ahhoz is ragaszkodik ők ezt hívják valóságnak" talán könnyebb elhinni hogy a szeretett tesód mégsem az a kíméletlen gyilkos.És hogy miért hitte el? mert vissza emlékszik egy elfolytott emlékre. Itachi sírt azon az estén. Ezért hiszi el!

Sasukét karakterét kedvelem már az lejétől. Hiába ment át változásokon. De igen, legfőbb kép azért szeretem mert csak a számára fontos dolgokon stresszel. Jó monyuk azokba túlzásokba tud essni Nevet De ez semmikép nem negatív vagy rossz dolog.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 09:18:57 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5929 Dátum: 09 aug 27, 09:24:26 »

Szegény naruto,akkor tulajdon képpen ahelyett hogy kergeti éveken át,csak annyi dolga lett volna hogy itachiról kitaláljon egy hasonló mesét... xDDD

Kösz hogy okoskodsz,de az elmúlt pár oldalon annyi spoiler van,hogy nem hinném hogy pont az enyémmel lenne a gond!  Mosolyog

Hahaha, hitt is volna neki, mi? Nyelvesít

Igazad van, sőt, az általam tőled idézettben is benne volt a spoi, amit utólag kellett áthúznom, mert nem javította automatik utánad, aztán meg az általad idézett általam idézett idézetedben + az én re idézetemben is benne van a spoi. ^^ Azt is ki kéne javítanod..

Hagyjuk sztem is........
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 09:25:41 írta Nayu » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5930 Dátum: 09 aug 27, 09:30:50 »

De ez az,hogy ez nem igaz,mert madara itt nem tudta hogy itachi miért tette azt amit tett.
Páran pedig mondják,hogy tulajdon képpen csak átvágja sasuke madarát,és a takának mondta az igazat azzal,hogy  nem az egész falut akarja kinyírni,vagyis sasuke nem bízik madarában.
De akkor kérdem én,hogy madara történetét miért hitte el?


Szóval akkor nem azért kedveled a karakter,mert megfogott a személyisége,hanem mert "sz@rik bele mindenbe? xDDD

Hogy Itachit idézzem.: "Minden ember azt tekinti helyesnek amit ismer és tud és ahhoz is ragaszkodik ők ezt hívják valóságnak" talán könnyebb elhinni hogy a szeretett tesód mégsem az a kíméletlen gyilkos.És hogy miért hitte el? mert vissza emlékszik egy elfolytott emlékre. Itachi sírt azon az estén. Ezért hiszi el!

Sasukét karakterét kedvelem már az lejétől. Hiába ment át változásokon. De igen, legfőbb kép azért szeretem mert csak a számára fontos dolgokon stresszel. Jó monyuk azokba túlzásokba tud essni Nevet De ez semmikép nem negatív vagy rossz dolog.
Na oké ez eddig rendben,de ha madarában nem bízik,akkor nem járna inkább utánna,hogy na akkor tényleg hogy is volt ez,mert ha valaki,akkor ő tudhatja magáról,hogy elég egyszerűen be lehet csapni(ahogy itachi tette).

Az pedig hogy saját magán stresszel,és csak is az ő célja érdekli,semmi más,nem mindig jó dolog,ugye ezt hívják önzőségnek,bár én sasukét nem tartom önzőnek,mert volt és van is olyan dolga ami ezt megcáfolja,de viszont abból nem sok! Nevet
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5931 Dátum: 09 aug 27, 09:37:24 »

Con, ha vki közömbös mások dolgai iránt, az önmagában nem önzőség. Sasuke sosem akart másoknak ártani, ezt is tedd hozzá. Korábban mellesleg Sasuke volt az (első), aki az étel felét felajánlotta Narutónak, még a Kakashi-s teszt idején...
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5932 Dátum: 09 aug 27, 09:40:15 »

Mivel nem olyan életet él. Életét a megtorlásra tette, és nem az árvaházak építésére. Lehet nem ezek a legpozitívabb dolgok, de ez nem azt jelenti hogy egy kis önzőség és máris divatot kell csinálni a Sasuke utálatból. Sületlenségekkel és fél érvekkel lesajnálni a karaktert. Vannak tőle rosszabb arcok. Sokkal de sokkal rosszabb arcok. Persze mindenki azt szeret és utál akit akar. Nevet ha Utálod a karaktert nyílván nemfoglak tudni meggyőzni, és ez vica verza.

Szerk:Ja és nem azt írtam h magán stresszel. hanem a számára fontos dolgokon. Ez egészen emberi
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 09:42:43 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5933 Dátum: 09 aug 27, 10:15:45 »

Figyelem!Nagyon hosszú a sok idézet miatt.Nem feltétlen tanácsos belekezdeni az elolvasásába....!

Valóban másodszora meg akarta ölni Narutot. De nem azért hogy MS.t szerezzen. Hanem mert útban volt. Én ezt a dolgot csak erre hoztam példának, "Sasuke az Uchihák legallja" by Six. Sok Uchiha  ölt a hatalomért. Itachi is megtette. Sőtt még a nem Uchihák is megtették. Pl.Danzou. És Sasuke nem tette meg.

Mert az mennyivel jobb,hogy nem az MS öli meg? Nevet Attól még halott lesz.Útban volt....hát istenem.Naruto mindig útban van. Nevet De én még szeretném úgy hinni,csak Orocimaru miatt tette volna meg.

-Hachibi téma. Hát figy a Hachibi boldog h végre elhúzhat otthonról. Nembánta meg h Sasukéval kellet ütköznie. Raikage
aki egyedül Sasuke fejét akarja. Az h e miatt összehívták a Kage találkozót? hát nagy dúrr. Am is hamarabb összekellet volna hívni Akatsuki miatt. Nem akkor amikor már csak a kyubi van szabadon. Nevet

Nemhiszem hogy Sasuke meg akarná menteni Narutot. Nevet
És csak azért nézem pozitívan a karakterét, mert mindenki más negatívan áll hozzá. És ettől lesz nekem egyre szimpibb. tulajdon képen semmit nem csinál és kezdik megutálni. Mind a mangában, mind rajongók. Őmeg sz@rik az egészbe bele, ezért szimpi. Nevet

Elhiszem,hogy boldog,de csak mert mákja volt tudott elmenekülni.A kage találka meg előbb-utóbb megesett volna.Sasuke-t amíg Akatsuki tagnak tudják-addig-a többi Akatsuki taggal egyetemben-a fejét akarhatják.
De higgyük már azt,hogy szeretné megmenteni.Had legyen már valami pozitív dolog is vele szembe.Tán nem ezt akarja sok Sasuke fan?
Nem tudom,én írok negatívat,és legalább hárman válaszolnak rá csupa pozítiv dologgal,és milyen csúnya,gonosz vagy,hogy nem érted meg szegény Sasuke belső kicsi világát....


Azt vettem észre, a Sasuke utálók, vagy akik azzal takargatóznak, hogy nem utálják Sasukét, csak nem kedvelik (ritka a kivétel), gyakran azzal indokolnak, hogy ők Sasuke helyében sosem így, sosem úgy, hanem biztosan így vagy úgy cselekedtek volna. Persze, ez alatt csakis a legnagyobb "hőstettet", vagy olyant kell érteni, amit a szívük szerint megtenNÉnek. Hozzátok a kérdésem az lenne, tettetek már ilyet (nagy hőstettet, amit Sasukétól is elvártok, ha nem azt teszi, akkor fúúúúj), vagy csak álmodoztatok róla? (Nincs szükség rá, hogy erre válaszoljatok, elég, ha csak megpróbáltok magatokba nézni egy cseppet.)

Akkor most hazudjam azt,hogy utálom?Ez nem igaz...tényleg nem kedvelem,de az nem jelenti azt,hogy utálom is.
Ott a Sasuke helyében.Mivel tehát nem vagyok ninja és nincsenek ilyen képességeim, így ilyesmit,mint Chidori vagy kardal sity-suty ne várj el tőlem.Pláne,hogy olyan vagyok,mint anno Tsunade:hemofóbiám van (vértől való félelem) tehát kivan csukva,hogy én ilyesmit tennék.Hozzám egyébként is közelebb állnak az orvosi ninják.Nem vagyok még csak erős sem.Én nem sportoltam,művészetet tanultam kisebb koromban.
Vannak cselekedete amelyek nem jók,de szükséges lépések voltak.Ezen nincs mit tagadni...


Ti, Sasuke utálók, fejtsétek már ki olyan kererken a véleményeteket, mint egyesek, ők igazán fáradoznak is vele, ám a ti hsz-etekről csak az süt, hogy seperc bepötyögtétek azt a 3-4 sort, amit jobbára az utálat szült, és nem az észérvek, ezt körítve vagy 5-6 olyan felesleges, a témába nem illőkkel, amik arról szólnak, hogy "nem értetek meg minket, hogy' tudjuk őt szeretni" + néha már már én is nagyokat mosolygok, egyesek a szavakat sem találják arra, hogy kifejezhessék mérhetetlen gyűlöletüket.
Az, hogy "még sosem kerültem olyan helyzetbe", az azt jelenti, hogy "sosem tettem még hasonlót, mint Sasuke", tehát ez sajnos nem mentség.
Ez a hsz-em most csak a Sasuke utálóknak szólt, aki ilyen, az tudja magáról, a többieknek nem szükséges magukra venni...

Nem secperc alatt pötyögöm be,mert közbe folyton írtok,vissza olvasom mit írtatok.Meg próbálok nem 3-4 sort írni,oks?
Nem gyűlölöm,így nem kell rá szavakat sem keresnem Mosolyog
(elnézést,hogy ez nem éppen Sasukehoz kötődik annyira)


hát akkor sorra válaszolnék. Sasuke még nem is ártott Konoha lakosainak. AZ hogy szándékában áll az egy dolog.
Igen egy dolog,egy elég szemét dolog.


Evvel csak egyet érteni tudok.A konohaiak még mindig nem ártottak neki,csak a két zakkant tanácsos meg Danzou,de ő köztudottan nagy barna massza keverő...

És csak azért nézem pozitívan a karakterét, mert mindenki más negatívan áll hozzá. És ettől lesz nekem egyre szimpibb. tulajdon képen semmit nem csinál és kezdik megutálni. Mind a mangában, mind rajongók. Őmeg sz@rik az egészbe bele, ezért szimpi. Nevet

Szóval akkor nem azért kedveled a karakter,mert megfogott a személyisége,hanem mert "sz@rik bele mindenbe"? xDDD

Lehet ezért is szeretni,de szerintem nem a legjobb érv.Ha azért szeretnéd,mert szerette a családját és nem akarja,hogy a halálukat okozok szabadon császkáljanak még helyeselném is.Na de ilyenért??
Mielőtt ezt idéznétek nekem az nem tetszik,hogy akkor átmegy mindenkin.A konohaiak eltudnák intézni azt a 3bűnöst,ehhez nem kéne megölni.Így Itachi és talán még ő is hős lehetne a falu szemében...


Talán, mert a szíve mélyén mindig is azt akarta, hogy a bátyja szeresse őt, és sztem tudta is, hogy így van...  (ezt írták már korábban) Ezért nem volt kérdéses, hogy higgyen neki.
De erre a kérdésre úgyis hamarosan választ fogunk kapni, és ha Sasukéról az igazat (amit ő annak hisz róla) mondja, akkor afelé hajlok, hogy őszinte volt Sasukéval is.


Én úgy látom Madara is nagy barna massza keverő,de Itachival kapcsolatban valószínű nem hazudott.
De elfelejtette,hogy Itachi sírt.Pedig ez fontos tényező.Ha ez alapján kutatni kezdett volna,hogy pontosan mi történt,lehet még a faluban rájött volna az egészre.
Tudom Itachi manipulálta őt.De azért,mert annak a keze által akart meghalni,akit a legjobban szeretett.Biztos hatalmas lelki teher volt lemészárolni a klánját.Emellett megakarta védeni az öcsét az igazságtól és Madarától is.


Talán, mert a szíve mélyén mindig is azt akarta, hogy a bátyja szeresse őt, és sztem tudta is, hogy így van...  (ezt írták már korábban) Ezért nem volt kérdéses, hogy higgyen neki.
Szóval tulajdon képpen azért hitt madarának,mert ő azt mesélte neki,hogy itachi jó fiú volt?
Szegény naruto,akkor tulajdon képpen ahelyett hogy kergeti éveken át,csak annyi dolga lett volna hogy itachiról kitaláljon egy hasonló mesét... xDDD

Narutoról köztudott,hogy lassú felfogású.De Sakuranak miért nem jutott az eszébe? Nevet

Bububo akkor a barátai nem fontosak neki,nem stresszel rajtuk...

con Sasuke nem hisz neki,de úgy látszik lusta utána járni. Nevet Vagy azt hiszi ő ilyen becsaphatatlan.Nem önző Sasuke,csak hasonlóan idióta néha,mint a szőke főszereplő.

Nayu mikor volt az már?Még akkor,amikor Sasukenak volt is valami szíve.És lehet inkább azért tette,mert zavarta Naruto korgó gyomra.Nem lehet valami kellemes ebéd közbeni hangefekt...

És ismét Bububo Nem sajnáltam le,de nem a szívem csücske.Nem utálom,nem divatolok.Ha én nem tartom olyannak a véleményem,mint a többieké,akkor azt meg is mondom.Nem vagyok egy birka a sok közül.Ééés nem utálom még mindig! Neeem
De meggyőzhető vagyok.Anno utáltam a sztorit,és a nézőit is.Ám ha mára már nem szeretném,nem vitatkoznék itt veletek egy fontos szereplőről.

De jó lenne újra a régi team7 kacsint (ezt azt hiszem minden itteni hozzászólásomhoz hozzá teszem ezentúl.Nem utálom,nem kedvelem Sasuke-t.)

Elnézést,hogy ilyen terjengős lett a sok idézet miatt,de amíg írtam,ti gyártottátok hozzá a regényt.Ezért nem idéztem az utolsóakat...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 12:18:28 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5934 Dátum: 09 aug 27, 10:22:15 »

Mivel nem olyan életet él. Életét a megtorlásra tette, és nem az árvaházak építésére. Lehet nem ezek a legpozitívabb dolgok, de ez nem azt jelenti hogy egy kis önzőség és máris divatot kell csinálni a Sasuke utálatból. Sületlenségekkel és fél érvekkel lesajnálni a karaktert. Vannak tőle rosszabb arcok. Sokkal de sokkal rosszabb arcok. Persze mindenki azt szeret és utál akit akar. Nevet ha Utálod a karaktert nyílván nemfoglak tudni meggyőzni, és ez vica verza.

Szerk:Ja és nem azt írtam h magán stresszel. hanem a számára fontos dolgokon. Ez egészen emberi
Én nem mondanám hogy utállom,mert akkor hazudnék,mivel nekem a kedvenc karakterem is volt,és úgy gondolom hogy ha már volt kedvenc,akkor utállni már nem lehet,max nem szeretni(ami nálam most fentáll)ami pedig a 400 valahanyadik fejezet után történt,mikor azt mondta madarának,hogy na akkor kiirtjuk konohát.

Sokan itt hangoztatták,hogy sasukét azért szeretik mert olyan emberi,mivel hibázik,ami igaz is lehet,csakhogy az ember tanul a hibáiból,és nem követi el újra,főleg ha elég hasonló helyzetbe kerül,mint először mikor hibázott.
Sasuke pedig ebben a helyzetben van,és már megint hibázik,de valahogy tanulni belőle nem nagyon akar,pedig megint nagyon rossz dolgot követ el,ha teljesíti amit céljaként kitűzött.
Nálam ez az ami unszimpatikussá teszi a karaktert.

Hogy nem jár utánna,vagy valami,hanem mondanak neki egy dolgot(ami a jelen esetben egy tök ismeretlen személytől ered)sasuke kigondolja hogy hogy is lesz,és akkor ahogy esik úgy puffan,megcsinálja,és a végén ha kiderül hogy mi is a tényleges igazság,meg sír,hogy hogy lehetett ilyen hülye.
Igaz ezt olvasva még nem tűnik nagy bűnnek amit sasuke csinál,de ha sok-sok ember életet követel ez a tévedés,akkor ott már nagyon hidádzik valami.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 10:54:10 írta con » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5935 Dátum: 09 aug 27, 12:18:10 »

 Mosolyog
Egy kis spoiler következik:

Nekem az a dolog, hogy elakarja pusztítani egész Konohát, megdőlt ott, amikor Danzou után ment. Ahelyett, hogy folytatta volna útját Konoha maradványaihoz, inkább a kage találkozóra sietett, nyilván, mert csak Danzout akarja megölni. Ha komolyan gondolná, hogy ki akar nyírni mindenkit Konohából, akkor tovább megy, megöli a Pein elleni harcban megtépázott lakókat, aztán megy Danzouért, így két legyet ügy egy csapásra, hiszen nem lesz ezekután senki, aki Danzout védené. Ehelyett ő - lehet csak Madara miatt, lehet nem - inkább a kage találkozóra indult, ismeretlen okokból és elég légből kapott tervvel. (Legalábbis, most úgy néz ki) (spoiler vége... nagyjából)

Igazából most nekem fogalmam sincs, hogy Sasuke mit tervez, vagy egyáltalán tervez-e valamit, vagy csak marionett bábuként rángatja Madara.

A másik; sokan írtátok, hogy milyen szörnyű tett, hogy Konoha ellen fordult. Hát, nem tudom. Például én úgy gondolom, maga Itachi akarta azt, hogy elhagyja Konohát. Ugye ne felejtsük el, hogy amikor meghalt Sarutobi, Itachi azért ment vissza, hogy figyelmeztesse Danzout, még életben van. Szerintem, ha Sasuke Konohában marad, Itachi halála után Danzou megtalálja a módját, hogy valahogy kiiktassa. Így én ezt annyira nem tartom hibás lépésének. Úgy gondolom, tudtán kívül megmentette ezzel az életét. Ráadásul nekem úgy néz ki, hogy a mai napig Itachi számításai szerint cselekszik. Ita jól ismerte az öccsét; nem hiába ment Narutohoz segítségért.
Aztán, az, hogy valaki egy falura támad, miért bűn? Az nem volt bűn, hogy Konoha elpusztította a kisebb országokat? De, igen az. Az is bűn, amit most Sasuke tesz valóban, ezt nem tagadom. De ez szintén csak nézőpont kérdése. Annak a kérdése, hogy honnan, melyik oldalról szeretnéd látni a dolgokat. (Ezért is felesleges egymást győzködni, mert én is igazat mondok, és ti is. Tehát mindketten beleköthetünk a másikba, holott ugyanazt a mangát olvassuk - csak más szempontokat tartunk fontosnak  Mosolyog ) Ha egy háborút nézünk, ahol két fél harcol - nem az amerikai filmekben megszokott jó és gonosz, hanem két fél, akik a saját céljaikért, akik a saját álmaikért küzdenek, akik mind emberek - eldönthető-e, hogy melyik a gonosz? Nem, csak a háború után, mikor a győztesek megírják a történelmet. Ezt Pein is kihangsúlyozta. Amíg a Konohaiak a saját céljaikért küzdöttek, ők is fájdalmat okoztak másoknak. Ez is "egy dolog, egy elég szemét dolog." Az pedig, hogy az ott élő ninják nem tehetnek semmiről - a háborúban a katonák tehetnek a háború kirobbanásáról? Nem, ők csak harcolnak, és a leghamarabb elesnek. Ahogyan a ninják is harcolnának Danzou oldalán.

Szóval most felsorakoztathatunk érveket Sasuke meg Konoha mellett is, ezért eldönthetetlen, hogy ki a gonosz és ki a szemét.  Mosolyog

Spoiler:
1) Sasuke csak bosszút akar állni Konohán, amiért megölték a klánt.
2) Konoha csak azért ölte meg a klánt, mert puccsra készült.
3) A klán viszont azért harcolt, mert elnyomás alatt éltek, amit nem érdemeltek meg.
4) ??? (Konoha talán félt, hogy a klán nagyobb hatalomra jut, és újra kirobban a két klán között a háború.)
5) Madara csak a klánja érdekében cselekedett, és megalapozott volt a bosszúja blabla.
(spoiler vége)

Ja, ezt mind csak azért írtam le, hogy megpróbáljam bebizonyítani Sasuke nem gonosz, csak a saját céljaiért harcol, ahogy mindenki más.  Mosolyog

Nuttika, Itachi nem akarta, hogy visszamenjen Konohába. És ha visszamenne, szerintem Danzou eltenné láb alól.

Con, igazad van az egészséges ember tanul a hibáiból.  Nevet Habár szerintem Sasuke nem egészséges. xD Megszállott, Depressziós és erős traumában szenved.  Pojén Nem tudom, hogy Kishi mennyire jó pszichológiából, de ezen betegségek szinte mindegyike visszavezethető Sasuke állapotára. Pont olyan, mint egy ilyen ember.  Pojén

Valóban nem jár utána a dolgoknak. Ez engem is idegesít... Ideje lenne egy kicsit kutakodnia, remélem mihamarabb elkezdi. Remélem.

És remélem azt is, nem volt off a hsz-em.  Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 12:19:01 írta Saphira » Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5936 Dátum: 09 aug 27, 12:43:15 »

Saphira ne becsüld le ennyire Sasuke-t.Nem tudná már olyan könnyen legyőzni a sima mezei Sharinganjaval egy MS használót.Sasuke igen csak feltáposodott.Danzounak meg a szemecskéje miatt így is kínos lesz a szitu  smirksweat ,mivel valószínű avval manipulálta a földesurat.

Bár most már a konohaiak is szervezkedni fognak ellene,akkor már azért nem olyan jó ötlet vissza térni.Maga alatt vágja szegény a fát evvel a kage találkozós dologgal.
Szerintem meg Itachi nem missing ninja-t akart Sasukeből.Ha akkor kinyírja Madarat az Amaterasu-val vagy mivel,akkor lazán nem tudja meg az igazságot.

Madara az egész Senju-Uchiha vita barna massza kavarója.Ha nem készültek volna pucsra,még Hokage is lehetett volna közülük,hiszen köztiszteletben álltak.A rendőrség is egy nem lebecsülendő pozíció.

Konoha pedig nem ölette meg a klánt,csak a felső vezetőség(2tanácsos+Danzou) és ott se mindenki támogatta (Sandaime).

Tehetne végre egy ésszerű lépést,és kideríthetne pár dolgot ennek a hogyan s mintjéről...(Sasuke)
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5937 Dátum: 09 aug 27, 12:51:36 »

Con, igazad van az egészséges ember tanul a hibáiból.  Nevet Habár szerintem Sasuke nem egészséges. xD Megszállott, Depressziós és erős traumában szenved.  Pojén Nem tudom, hogy Kishi mennyire jó pszichológiából, de ezen betegségek szinte mindegyike visszavezethető Sasuke állapotára.

Saphi, én ezzel az állításoddal nem vagyok kibékülve. ^^ Kicsit lealacsonyító voltál most Sasukéval szemben, és sztem azt is, hogy "ki egészséges ember", nyugodtan kihagyhatjuk a témából, már így is elég zavaros a dolog. Talán még a melankólia, ami jellemzőnek tűnik rá, mint depresszió. Megszállott, az jogos. Trauma utóhatása alatt áll, hát igen, még mindig nem dolgozta fel a múltját, ez is jogos. Kishi biztosan széles látókörű, de nem hinném, hogy az volt a célja, hogy Sasukét depressziósnak vagy emo kidnek tüntesse fel a rajongók szemében, hanem egy tragikus sorsú fiúnak, akit kísért a múltja. (Naruto és Gaara már kezdenek túllenni rajta..) Nem jó dolog sztem a pszichikus vagy neurotikus betegségeket belekeverni a dologba, mert amellett, hogy egyikünk sem szakmabeli (értsd pszichiáter, pszichológus), ez még nagyobb támadási felületet biztosít Sasuke számára. Aztán nekünk, hű védelmezőinek, esélyünk se lenne visszavágni azzal, hogy sorra kielemezzük az összes Naruto karaktert, csak hogy Sasuke nevéről lemossuk a beteg, idióta, depressziós, stb. gúnyneveket.

Amúgy amiket pontokba összeszedtél is tetszik, ilyenre sincs sok példa, hogy vki mindkét oldalról próbálja bemutatni a tényeket.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5938 Dátum: 09 aug 27, 12:59:18 »

... A Hachibit elkapta,csak olyan szerencsétlen volt,hogy amikor szívták ki a Bijuu-t,az meglépett.Van ilyen.Ettől ő még a halálba vitte.Az,hogy ravasz és tehetséges volt Killer bee és elmenekült,az más tészta. ...

Ezt te hol láttad? o.O
Amit elvitt Tobinak, az valszeg csak egy Kawarimi vagy egy Henge jutsuval átváltoztatott csáp-darab volt.
Az igazi Gyilkos Méh a tó mélyén ücsörgött a naaagy levágott csápban.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5939 Dátum: 09 aug 27, 13:16:37 »

Úgy látszik félre értelmeztem. Hmm? Akkor is mákja volt.Sasuke akkor meg mire használja a két szép szemét?(ne úgy értelmezzétek,hogy bejön nekem)Narutonál is lazán megmondta melyik csak másolat.
Az emozásról már én is leálltam.Viszont az lehetséges,hogy szegény depressziós.Ki van csukva,hogy gyorsan feldolgozza Itachi elvesztését a tények tükrében.És a depressziós nem gúnynévnek van szánva.Tényleg kicsit az.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!