24 szep 24, 22:14:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310666 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5850 Dátum: 09 aug 22, 12:03:07 »

Moderátor:
Pár hozzászólás törölve.
Naruto anyjával menjetek át a Naruto családfája témába
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #5851 Dátum: 09 aug 22, 16:03:37 »

Na, ide írom, mert asszem ide tartozik. A barátnőm mesélte, hogy a bátyja azért nézi csak a Narutot (mellesleg 20 éves és sztem Jetixen nézi néha ), mert sokat lehet Naruton röhögni. Hát ez part1-be még igaz is volt, de sztem most már egy kicsit talán komolyabb lett. Én azért még mindig bízok benne, hogy egyszer majd vissza tudja hozni Sasukét konohába...
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5852 Dátum: 09 aug 22, 16:36:39 »

Anno én is azért kezdtem el nézni mert sokat lehetett rajta röhögni,amúgy én pedig határozottan remélem hogy elpatkol sasuke....Meg amúgyis az milyen lenne már hogy vissza viszi és boldogan élnek míg meg nem halnak...Tiszta szutyok lenne akkor....
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5853 Dátum: 09 aug 22, 18:18:16 »

Egyszerüen nem tudom felfogni hogy sakura (meg a többi konohai csaj) mit imád annyira sasukeban.Az egy dolog hogy jó képű (Én is az vagyok Nevet Pojén Nevet ) De Sasuket egyáltalán nem érdekelte...Azon felül arogáns, és bunkó.Ha Sakura még ezutánis szereti nem úgy mint Narutot aki teper mint az állat,ráadásul rendes, segítőkész és bajban mindig mellette van/volt, akkor Sakura csak saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt....
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 22, 18:19:56 írta Nucklear » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5854 Dátum: 09 aug 22, 18:42:02 »

Nem beszélek egyik pár mellett sem és lehet, hogy ezt nem is ebbe a témába kellene írnom...

De Sakura talán meglátta az igazi Sasukét az arrogáns és hűvös maszk mögött. Mert mire vágyott az az ágrólszakadt srác? Csak a családja szeretetére és ennyi. És bár váltig tagadta, de a 7-es csapat lett az új családja. Mosolyog

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5855 Dátum: 09 aug 22, 18:51:57 »

Nekem nem ez jött le belőle.Sasuke szinte soha nem volt vele kedves,ha jól tudom többször mondta hogy idegesíti.Narutoval szemben viszont már érezhető az amit mondtál.És ezt Sasuke meg is mondta a Végzet Völgyébe.Ott se beszélt sakuráról ha jól emlékszem.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5856 Dátum: 09 aug 22, 19:00:05 »

a gaarás fightnál kijött belőle, amit chakra mondott, és tényleg így is volt. csak azután jött ugye a "hang-hadművelet", és azóta ismerjük az "új" sasukét.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5857 Dátum: 09 aug 22, 19:06:43 »

a gaarás fightnál kijött belőle, amit chakra mondott, és tényleg így is volt. csak azután jött ugye a "hang-hadművelet", és azóta ismerjük az "új" sasukét.

Én egyáltalán nem emlékszem ilyesmire.Ez hanyadik részben volt?Mert akkor már utána néznék én is.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5858 Dátum: 09 aug 22, 19:08:42 »

Ez az a jelenet, amikor azt mondja h nem akarja megint végignézni ahogy a szerettei meghalnak. Tényleg innentől lett az uj Sasuke. Manga számot nem tudok, de az animében kb a 70es résznél van.
Naplózva







Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5859 Dátum: 09 aug 22, 19:15:54 »

Ja, de Sasukéval most már menjünk át az ő témájába. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5860 Dátum: 09 aug 23, 14:58:05 »

Hát én szerintem most Kishi Sasuke elborult agyával most a Gonosz Gaara karakter-féleséget akarja sztem visszahozni.Igaz Gaara anno csak mindenkit ki akart nyírni Sasuke meg nem,de a helyzet kezd hasonlóvá válni én szerintem
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5861 Dátum: 09 aug 23, 18:17:20 »

Gyermekkorától a bosszú forrt benne, megölte a bátyját, és rájött, hogy céltalan volt, mert nem az okot pusztította el, hanem annak egy áldozatát csupán. Szóval a bosszú iránti éhsége nem csillapodott, hanem nőtt tovább azzal, hogy megtudta amit, meg kellett tudnia. Önfejűségből ment Ororhoz, és talán azt a kalandot azért is élte túl, viszont jelenleg Konoha fejét akarja, ami akár hogy is nézzük, hiába jogos, nem törvényes.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5862 Dátum: 09 aug 23, 20:11:26 »

Nem tudom szerintem totál bolond lett Neeem Miután beszélt a Madarával még a szülőfaluját is kész lett volna lerombolni.Azt még +tudom érteni hogy Danzou fejét akarja(Mondjuk szerintem jogtalanul)mert kiírtatta a klánját de föl kellene fognia hogy a klánjának vesznie kellet mert polgárháborút akartak kirobbantani amit kihasznált volna a többi falu és az könnyen konoha bukásához vezetett volna.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5863 Dátum: 09 aug 23, 20:16:37 »

Nah jah. Elpattant egy pár hur. Ez szomoru, én a helyében nem tudnék magammal együttélni, ez már übergáz. Sasuke ennyire megrogyottan ... hát Naruto legyen a talpán, ha megakarja változtatni, mert itt már csak a halál a jó orvosság. Madara tudhat valamit, nyilván számitott rá h eldurran az agya.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5864 Dátum: 09 aug 23, 20:55:10 »

Nuclear, elképzelhetően most is, csak közben végiggondolta, hogy ahhoz még kevés, és Pein rombolása jót tett neki, így tud koncentrálni Danzoura. Olyan érzésem van, mintha az erejét akarná fitogtatni, de meglátjuk mi lesz belőle.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!