24 szep 22, 00:19:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306312 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5730 Dátum: 09 aug 07, 16:53:59 »

De ez nem jelent semmit, Sakura már a kezdetektől tudta (Naruto sosem titkolta). Sakura most amiatt sírt, hogy a képébe vágták (teljesen joosan), hogy Naruto szenvedései javarészt a Sakura miatti fogadalomból áradnak (mondjuk Naruto magától is Sasuke után eredt volna, de ez a fogadalom kicsit megnehezítette a dolgokat). Meg amiatt, hogy Sasuke játékának vége, már Naruto generációja se nyeli le többé, és ellene fordultak. Szóval Sakura most Naruto és Sasuke miatt bőg, de nem szerelem miatt, hanem mert eléggé elfajultak a helyzetek.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5731 Dátum: 09 aug 07, 18:40:55 »

Sevanna:
A manga topicban én nem b*szogatásból írtam, hogy Sakura abbahagyhatná Naruto ütlegelését. Mosolyog Nekem is az egyik kedvenc karakterem. A legjobban azért szeretném, hogy leálljon az effajta cselekedeteivel, hogy ne szidhassák őt mások. Mosolyog Meg persze olyan jó lenne látni, ahogy meglendül a keze, de egy sóhajtás kíséretében szinte rögtön le is ereszti, és nem üti meg Naruto-t. Pirul

Viszont azt hiszem, jogosan dühít az, amikor az animében rendszeresen eltúlozzák a pofonjait. Mind gyakoriságban, mind erősségben. Lesütöttszemek
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5732 Dátum: 09 aug 07, 19:40:43 »

Hát nemtudom én máshogy látom,kakashi egy akatsukiban szerintem egy közepes erősségűnek simán elmegy...

A mangekyou képessége olyan erős,hogy csak azzal le tudná vadászni azt a három akatsukist akit említettem fentebb,csak ezt sohasem veti be csak végszükség esetén,vagy mikor nem kerülhet bajba!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 07, 19:41:26 írta con » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5733 Dátum: 09 aug 07, 21:49:01 »

Nem véletlenül csak végszükség esetén használja a MS-t. Neki ez a legerősebb technikája és ha eltéveszti, nem próbálkozhat újra. Az általad említett 3 Akatsukissal nem hiszem, hogy olyan könnyen elbánna, mint hiszed. Nem véletlenül lettek tagok. És egyik sincs egy óvodás szintjén észben és erőben sem. Szerintem reálisan átgondolva Kakashi nem olyan erős, mint akár az apja, vagy a senseije. Nagy shinobi ez kétségbevonhatatlan. De sajnos olyan ellenségekkel kezd, akik ellen jóformán csekélyke esélye van. Más kérdés, hogy miért élte akkor túl, de erre is szerintem tudjuk a választ. Kishimot nem akarta valóban megölni, mert nagyon nagy rajongótábora van és nem lenne ilyen sikeres ez a történet, ha tényleg csak a címszereplő lenne az egyetlen főszereplő...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5734 Dátum: 09 aug 07, 22:40:32 »

Konant szerintem simán veri az akábol Nevet(a többieket nemhiszem) meg azé őőőőő Kakashi... A Nagy Gai szenszej legnagyobb riválisa >.<# rengeteg helyen benne van a bingokönyvekben ha nem mindenhol. Pein is mondta ő az a fajta shinobi akit "gyorsan ki kell iktatni mert problémássá válhat".
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #5735 Dátum: 09 aug 08, 12:51:46 »

Én nem tartom Sakurát hibásnak teljes mértékben Naruto szenvedései miatt. Miután Sasuke elment Sakura nagyon rossz lelkiállapotban volt és akkor kérte meg sirva Narutot ,hogy hozza vissza Sasuket(gondolom mivel ő nem eredhetett utána és este nem tudta visszatartani).Naruto egyrészről az igérete miatt akarja visszahozni Sasuket de szerintem azért is mert a legjobb barátjának vélte (még ha riválisok voltak is de ő érthette meg a legjobban Narutot ,mert ő is szenvedett)Szerintem Naruto a barátját akarja visszakapni elsősorban.Mellesleg Sakura nem hibás azért hogy szerelmes Sasukéba ,a szivének nem tud parancsolni .De abban hibás ahogy Narutoval bánt vagy bánik (szerintem mostanában nem vétett ellene)Én a helyében a Saial való beszélgetés után odamentem volna Narutohoz  és el mondtam volna neki ,hogyha ő nem akarja nem kell visszahoznia Sasuket csak azért ,mert szerelmes Sakuraba.(különben is Sasuke önszántából ment el nem Naruto hibája )Viszont szerintem Naruto igy is viszont szeretne találkozni régi barátjával (talán a nyomás nem lenne annyira nagy.)
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5736 Dátum: 09 aug 08, 17:32:15 »

h_Tsunade:
Én is azt mondtam, hogy Naruto magától is Sasuke után eredt volna, de azért gondolj bele, mekkora nyomás volt a Sakurának tett ígéret. Az, hogy Sakura milyen lelkiállapotban volt, az engem személy szerint nem hat meg, de nem azért, mert nem szeretem sakurát - szeretem a karakterét -, de figy, Narutonak többet jelentett Sasuke, mint Sakurának. Ezt azért mondom, mert Naruto szemében Sasuke többet jelentett, Itachinak végül ki is mondta, hogy a testvéreként szerette. Ő volt a rivális, a legjobb barát, akire felnézett, és aki miatt annyira törte magát. Emlékezz, mi volt Naruto Sasuke előtt... Ez akkor kezdett változni, mikor Iruka a képbe jött, de az igazi fordulópont, aki miatt Naruto most olyan, amilyen, az Sasuke. Mondhatjuk úgy is, Sasuke "érdeme" - még ha nem is direkt - hogy Naruto-ból ilyen nagyszerű ember lett, ebben Irukának is nagy része volt, de Sasuke volt az, aki ekkora hatással volt Naruto-ra. Egy teljes jellemfejlődést idézett elő nála. Sakura meg "csak" szerelmes Sasuke-be. Ez nagyon nem ugyanaz. Naruto-nak sokkal nagyobb törés volt Sasuke távozása, egyszerűen a fiúk nem állnak neki bőgni, és könyörögni másoknak, hogy segítsenek, ezért is nehezebb észrevenni, kiben mekkora kárt okoz valakinek az elvesztése. Mondjuk úgy, Narutonak több oka lett volna sírni, és hisztizni, de ő egyszerűen fiú. Gondolj bele, Narutonak nem volt családja, támasza, míg Sakurának szerencsére igen. Narutonak a család szerepet, ezen belül a báty szerepét Sasuke töltötte be, akarva-akaratlanul is. Ez egy olyan dolog, amit csak az érettebb olvasók vesznek észre, de a Naruto már rég nem egyszerű shounen.

És akkor add össze, Naruto nem csak hogy elvesztette Sasuke-t de Sakura még egy ilyen terhet is rárótt, és Sakura is fontos Naruto-nak, hiszen szerelmes belé, szóval az ő kérése szent... Ez túl sok. És Sakura, aki elvileg egy nagyon okos ninja, nem veszi észre, hogy a saját problémáit egy amúgy is nagyobb gondokkal küzdő ember vállaira pakolja? Nem akarta észrevenni, mert kényelmesebb volt így. Nem kell ezért Sakut utálni, emberből van, pont ettől szép a karaktere, hogy emberi hibákat vét! Viszont az, hogy elintézzük azzal, hogy szegényben milyen fájdalom játszott közre, nem igazságos dolog. Sakura messze nem tökéletes, és pont ez teszi hihető karakterré!

"Mellesleg Sakura nem hibás azért hogy szerelmes Sasukéba ,a szivének nem tud parancsolni ." Ezt a mondatod kérlek gondold át mégegyszer, legfőképp a második részét! Nem tud parancsolni neki, persze hogy nem, de hogy az ebből a szerelemből származó csalódásait másra vetítse, abban már dönthet. Itt nem arról van szó, hibás-e hogy beleszeretett Sasuke-be, erről senki nem beszélt, mert persze, hogy nem hibás, de hogy azt hogyan kezeli, abban nagyon is tud hibázni, és ő - sajnos - elég nagyot hibázott. Most jött erre rá, és ki akarja javítani. Tisztelni kéne érte, és nem letagadni az alapvető hibáit.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5737 Dátum: 09 aug 08, 20:46:32 »

Sok okos gondolat elhangzott, csak éppen az egyik legfontosabbat hagytátok ki: Nevet

Naruto tisztában van vele, hogy Sakura Sasukét szereti. És mivel Naruto szerelmes Sakurába, csak azt akarja, hogy boldog legyen. Még ha ez a boldogság Sasukét jelenti és nem őt. ^^" Természetesen azért Naruto Saruwatari Kumiko által említett testvéri érzései is ott vannak Sasukéval szemben, de én továbbra is azt mondom, hogy ennek az érmének legalább 2 oldala van. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5738 Dátum: 09 aug 08, 20:58:39 »

Igen, a szerelmet én is említettem,

Idézet
És akkor add össze, Naruto nem csak hogy elvesztette Sasuke-t de Sakura még egy ilyen terhet is rárótt, és Sakura is fontos Naruto-nak, hiszen szerelmes belé, szóval az ő kérése szent...

itt egy icipicit  Mosolyog

de igazából nem nagyon akartam kitérni rá, mivel már sokszor volt fejtegetve. Én az egyik nézőpontra igyekeztem rávilágítani. Mosolyog
Igazából már félek komolyabban átbeszélni egy-két dolgot, mert pl. a Sasuke topicban is annyira kiveséztük Sasuke-t, hogy azóta halott a téma, így igyekszem kiskapukat hagyni Nevet Ha most megint nekilátna négy-öt ember ennek, megint ott tartanánk, hogy pár nap alatt lefulladna a topic. Így legalább van min rágódni. Mosolyog
De amúgy én is így látom, ez egy elég sokoldalú dolog, és az az alapja, hogy Naruto Sakura javát nézi magától függetlenül is.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 08, 21:00:34 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #5739 Dátum: 09 aug 09, 23:26:14 »

hát ahogy oro kígyói sasukére Tsunade ökle Sakurára úgy Jiraiya perverzsége Narutora öröklődik Nevet
és mindent meg kell majd tennie hogy felűlmúlja Nevet
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5740 Dátum: 09 aug 10, 22:26:16 »

...Mert szegény Sasukét mindenki befolyásolni akarja, mindenki észhez akarja téríteni, de már 1 ember se akad, aki megpróbálná megérteni...
Sasukét nem lehet megérteni mivel kicsit elszállt nála pár kerék,naruto maga mondja hogy megőrült,és ha már ő mondja akkor elhiszem...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 10, 22:28:31 írta con » Naplózva
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #5741 Dátum: 09 aug 10, 22:37:36 »

Naruto nem azt mondja hogy megőrült, hanem azt hogy a bosszú fel emésztett a gyűlölet. A kettő nem ugyanaz.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5742 Dátum: 09 aug 10, 23:16:10 »

Hát én úgy olvastam hogy azt mondta"a bosszú az őrületbe kergette",és ezt elég nehéz kimagyarázni!

Jó most ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem tud gondolkodni,de azért egy pszichológus ráférne!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 10, 23:40:10 írta con » Naplózva
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #5743 Dátum: 09 aug 11, 18:24:29 »

tom h régi téma de akk is ha sasuke megölte itachit akk milessz azzal h 3 MS-kell 3 különféle teknika h megtörjék a pecsétet sojoboo felett amit madara rakott rá mert 3 MS:sasuke,Madara,...???
akk ki lessz a 3. mert kakashi ugyse menne bele
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #5744 Dátum: 09 aug 11, 19:08:05 »

Ha olvasnád a mangát akkor tudnád h ilyenek nincsenek is benne...Ez amiröl te beszélsz csak egy fanfiction....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!