24 szep 22, 00:16:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306308 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #5745 Dátum: 09 aug 11, 20:30:46 »

ha tudnád akk van ilyen de lehet h még nem írták mangában de itachi is tudott az uchihák történetéről meg sasuke is mert lement a templomba oda ahol a könyv van és itachi meg ezt akarta ezért mondta sasukénak h akkor már 3 MS-es ember lessz  de mondjuk danzou biztos nem tenné meg mivel ő biztos félne ettől a lénytől meg abban a templomban még hidan és kakazu is jártak már 1*
lehet h te azt a mangát olvasod amit a naruto-kunra tesznek fel de nekem a haverom japánból hozta és ott már nem is folytatják mer csak magyaro-nak kell lefordítania h mi is megtudjuk de nekem japánból haztak 1 csomó részt shippudenből és eredetit és abba levolt írva minden
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #5746 Dátum: 09 aug 11, 20:43:31 »

Daniel hallod több sebből vérzik, amit írtál....A Naruto-kunon ugyanaz van a mangába, mintha Japánba megvennéd és elolvasnád...(csak éppen magyarul)És h tudd meg japánban nem fejezték még be barátom kacsint Az meg h tudsz japánul, abba kb annyira hiszek h tudsz repülni... >.<#(meg teljesen felesleges is lenne ha, egyszer innen letöltheted ingyen és magyarul)
Naplózva
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #5747 Dátum: 09 aug 11, 20:46:56 »

japánban csinálnak külön részeket amiket a naruto-kunra nem raknak fel de nem fogok veletek vitatkozni ha tom h nekem v igazam meg amiket most írtunk semmi köze sasukéhoz szal nem írok többet mert nem akarom  h letöröljenek
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5748 Dátum: 09 aug 11, 23:00:34 »

Daniel:

Állítani sok mindent lehet. Mutass fel bizonyítékokat. ^^

A lényeg az, hogy ami hetente megjelenik Japánban a WSJ-ban, az van fent itt is, csak magyarban.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Clay
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5749 Dátum: 09 aug 12, 09:46:34 »

Hát nekem csak az nem tetszik Narutoban, hogy még mindig nem vesztette el a lúzer designját. Gondolok itt arra, hogy a shippudenben már az összes többi vele egy idős karaktert nagy menőre csinálták (Shikamaru jounin egyenruhában, Sasuke susogós bőrkabátban Pontosan), addig ő főszereplőként még mindig ott rohangál és ordítozik, tökig felhúzott mackónadrágban és abba igényesen beletűrt nyugipulcsijában, béna Dreamcast logóra emlékeztető emblémával a vállán. Ez csak nekem tűnt fel? Neeem
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5750 Dátum: 09 aug 12, 09:52:07 »

Én azt nem értem, miért nem hordja mostantól azt a Jiraya féle köpenyt, a sennin-es cuccot?! Hmm? Ja meg a tekercset is.Nagyon gizdán nézett ki azokkal.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5751 Dátum: 09 aug 12, 11:41:17 »

Daniel: Az kitaláció. Egy hatalmas Fake. Itachit elmebetegnek állitja be stb stb. Ha olvasnád a mangát, akkor tudnád.

Egy másik Topikban irták h Kishi Sasukét állitja be a legerősebbnek.

Kishi biztos h nem Sasuket állitja be legerősebbnek. Vele azt érezteti, hogy az un "sötétség", bárkit eltud ragadni, még egy olyan tiszta lelkü személyt is mint Sasuke. Mondjuk tiszteletre méltó, h szinte megmaradt önmagának Orochimaru kezei alatt is. De a megtört lelke, annyira manipulálható, h irracionális és logikátlan cselekedeteket hajt végre, h nyugodtan lehet "gonosznak" is nevezni Az uj Batmanban volt egy két jelenet, mai tökéletesen illett ide

Egyik ismerősömtől hallottam, ezt a gondolatot:
"Kétféle ember van ezen a világon, egyik karddal farag világot magának, a másik ekével. De a karddal faragott világot egy másik kard ledöntheti, s újjá faraghatja nagyon is gyorsan. Maradandót csupán az eke farag"

Ez szinte tökéletesen passzol ide. Sasuke karddal farag magának világot. A "kard" szimbolizálja az ő eszméit, érzelmeit: a végeláthatatlan gyülölet, a bosszu, h csak magára számithat, a kötelékek feleslegesek stb. Az ilyen módszerrel "faragott" világát, ugy zuzta össze Madara 2 perc alatt, h mindjárt 15 elit ninját kapott a fejére. Mert mindig van egy erősebb és gonoszabb.

Ha OFF akkor bocsi, de befejezném a gondolatot.

Kishi inkább Narutot próbálja a legerősebbnek feltüntetni. Látthattuk a Pein elleni csatában, sőt már Kakazou ellen is látszott, h egyre éretteben harcol. És pont rá igaz a gondolat másik fele, miszerint az ő "ekével" faragott világa, mennyire maradandóbb. Vegyük csak a leg lényegesebbet Gaara-t és Nagato-t. A saját eszméivel -"ekével"- megváltoztatott 2 nagyon fontos karaktert. Gaaraval barátságot kötött, ami már örök, és ennek következménye egy erős szövetség. A Peinnel való harc alatt igéretet tett, h létrehoz egy uj rendszert, ami jobb teszi a világot. Igy létrehozott egy uj eszmét, amit mindig fog valaki követni, és ezzel is maradandót alkotott. Az "eke" igazából jelentheti az ő ninja utját, a : "Soha nem vonom vissza a szavam"-t.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 12, 11:45:25 írta Renningan » Naplózva







kyuubiz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #5752 Dátum: 09 aug 12, 17:43:43 »

én is feltettem ezt a kérdést magamnak,hogy miért nem hordja a köpenyt,vegül ő egy sennin,nem ??? szerintem kishi csak disznek használta a sennin-es cuccot. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 12, 17:46:18 írta kyuubiz » Naplózva

userbarz.comuserbarz.comuserbarz.com
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5753 Dátum: 09 aug 12, 20:43:04 »

Jó de az most elégett nem amikor elszabadult a kyubi. Naruto ien lúzer lesz örökre mármint külsőre és életfelfogásra is néha
Ja és Sasuke cucca menő? Mert én nem hiszem
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Labuca
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5754 Dátum: 09 aug 13, 11:00:58 »

nem hiszem h Naruto köpenye elégett mert akkor a többi ruhájának is el kellett volna égnie ami rajta volt Hmm?
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5755 Dátum: 09 aug 13, 21:19:52 »

Persze hogy elégett volna de Naruto hülyén nézett volna ki ha pucéran hallgatja Nagato mondandóját.

Am Narutot már nem bírom annyira mióta fény derült a származására. Mert nem arról volt szó hogy ő egy tehetségtelen shinobi de sose adja fel és ezért erős. De így.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5756 Dátum: 09 aug 13, 21:25:17 »

minden egyes átalakulásnál leégett róla a ruha. De nem hiszem, h sokunkat érdekel a meztelen naruto >.<#

Egyetértek Tamással. Mióta kiderült az igazság, már nem tisztelem annyira. Bár tény h kitartó meg minden, de mennyivel jobb volt azt látni, h egy tehetségtelen senkiből egy igazi hős válik. DE most ..... olyan mintha csak későn érő tipus lenne, nem az igazi.
Naplózva







tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5757 Dátum: 09 aug 13, 23:08:57 »

Hát azért azt nem azóta a rész óta tudjuk, hogy a yondaime az apja amióta megjelent Naruto Kyuubivá válásakor.  kacsint
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5758 Dátum: 09 aug 13, 23:13:15 »

Már megbocsássatok,naruto sohasem volt tehetségtelen shinobi!
Már a zabuzás részeknél mikor edzettek mondja kakashi hogy narutonak jóval több chakrája van mint saját magának!
Egyedül pár óra alatt megtanulta a kage bushint,hogy még csak genin sem volt,rasengant genin korában stb...

Egyetértek Tamással. Mióta kiderült az igazság, már nem tisztelem annyira. Bár tény h kitartó meg minden, de mennyivel jobb volt azt látni, h egy tehetségtelen senkiből egy igazi hős válik. DE most ..... olyan mintha csak későn érő tipus lenne, nem az igazi.
Későn érő?
16 évesen leverte a shinobivilág egyik legerősebb emberét!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 23:56:22 írta con » Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5759 Dátum: 09 aug 13, 23:15:32 »

Amúgy sztem is raj volt Naruto abban a köppenyben meg a tekercsel,nem tom miért nem használja,lehet hogy kishi (még) ezt így nem akarja.de pl:Sasuke már kb. a 3. ruha style használja a shippuden kezdete óta....
Naplózva

Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!