24 szep 23, 16:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308683 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
yamashita_chiaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Sana/Chiaki/Gill


« Válasz #5310 Dátum: 09 ápr 11, 10:04:19 »

Vááá, de nem szerettem Narutot régen... xD Amikor soksok évvel ezelőtt megláttam a Jetixen ronda fejét hát kiröhögtem xD Aztán valahogy mégis megszerettem az animét és később őt is, mondjuk Shippuuden Narutot sokkal jobban szeretem ^^
És amúgy az hogy fingik az még tartozhat a komolytalansághoz mert először is "az vagy amit megeszel" amúgy meg kultúráltabban is csinálhatná mondjuk ne szándékosan a másik orrába xD Toom hogy shippuban amit Kiba kapott az csak "rotty anime" de sztem képes lenne rá xD
De sztem ne csináljunk ebből a fórumból belmüködéselemző biológus társalgót xD
Am a perverzióját is visszatarthatná kicsit, mondjuk legalább ne Saku előtt csinálja a jutsuit. Vagy élvezi ha Saku üti? ikszdé
Naplózva

^.|/ hm <- Dei
@ hihi <- Tobi xD
E^|^3 <- Zetsu
=°,,,°= <- Kisame
=^_^= <- Naruto?


Which Final Fantasy Character Are You?
Final Fantasy 7
Azt se tudom ki ez de nem baj, aranyos xD
monster999
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #5311 Dátum: 09 ápr 11, 10:22:21 »

Hát...7-es csapat nem lesz,tööbb okból is 1.Ha Saske visszamegy konohába kapásból elfogják/kicsinálják
2.Nem túl valószínű hogy visszamegy.
Ha v.kinek lemészárolja a báttya az egész családját,az azért elég sok idő mire feldolgozza az illető.
Klán újraalapítás:Karin biztos örülne ha elkezdenének új uchihák "létrejönni".
Naplózva

Úgyis én leszek a világ ura!!!
Négylábú mutáns gumicsirke.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5312 Dátum: 09 ápr 13, 01:18:17 »

Hmmm... nem megy vissza? Akkor mégis hogyan áll bosszút a tanácsosokon, ha nem megy vissza Konohába? Vagy lemaradtam, és kiderült, hogy amit Madara elmondott, azt hazugság volt? Mert akkor lemaradtam ^^ De tudtommal elsődleges életcélja megbosszulni a bátyja és klánja kényszerű halálát...
Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5313 Dátum: 09 ápr 13, 11:49:40 »

Én nem azt mondom, hogy szeretem, de bírom Sasuke karakterét. Meg lehet érteni, hogy most Konohát akarja lerohanni. Szerintem, lehet, hogy nem ezt akarná Itachi, de minden épeszű ember meg akarná valahogy bosszulni a családtagjai halálát... Persze, kicsit tényleg "eldurvult" és csak a bosszú lebeg a szeme előtt, és talán épp ezért könnyen befolyásolható.  Technikai KO
Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5314 Dátum: 09 ápr 13, 12:03:48 »

Hát szerintem ezzel nem csak te vagy így, a part 1-es Narutót én se nagyon bírtam. Főleg az elején, nagyon komolytalannak volt megcsinálva. Viszont, így jobban lehet érzékelni a változást ami a shipu elejétől érezhető. Mert azért elég sokat komolyodott Naruto, és talán ezért is, egyre jobban bírom. Most pedig a Pein elleni csatában végleg megkomolyodott. Alapos jellemfejlődésen ment/megy keresztül, szerintem a javára!
És szerintem igenis erős shinobi, még, ha nincs is sok jutsuja! A sennin mód azért nagyon feldobta a képességeit. Még pein-t is "legyőzte" vele, ugyan sok tényező Pein ellen volt, de Naruto akkor is győzött. Hasonló szintű Shinobi lett, mint Pein, az pedig már a legerősebbekkel vetekszik!
Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5315 Dátum: 09 ápr 13, 12:12:20 »

Kakashi valóban erős, de ha belegondolunk, Kabuto-nak több ideje volt fejlődni. Meg ő még fiatalabb is. Szóval most szerintem inkább Kabuto az erősebb Főleg mivel magába "ültette" oro-t.
Amugy nagyon bírom kakashit! A titokzatossága miatt (maszk), meg jó fej Nevet A perverzségéről meg már nem is beszélnék. Talán az egyik legjobb karakter... Nevet
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5316 Dátum: 09 ápr 13, 13:17:30 »

Na jó, persze most kabuto az ultimateevilking,
mert oro benne van a testében Pojén.
Most biztos erösebb...
Hát kaki perverzsége csak a könyvön látszik, amit jo lenne elolvasni...
Naplózva

monster999
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #5317 Dátum: 09 ápr 13, 19:31:35 »

Naruto manga 390-400.
Sasuke vs. Itachi:sasuke győz utána tobi elmondja neki az "igazságot".
Külömben én is kedvelem.
Naplózva

Úgyis én leszek a világ ura!!!
Négylábú mutáns gumicsirke.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #5318 Dátum: 09 ápr 13, 20:08:12 »

Szerintem meg nem egészen vette be a szöveget amit mondott ,mert még a harc kezdetén Sasuke rákérdezett ,hogy ki volt a 3. Uchiha túlélő (ez a 385-ös mangában van) ,és aztán mondja Sasuke,hogy "...valaki akit nem öltél meg ,valaki aki a szövetségesed volt és segitett neked kiirtani a klánt".Még ha nem is volt teljesen igaz történetecskéje Sasukénak Itachi elmesélte ,hogy Madara irányitotta a kyuubit 16 évvel ezelőtt és am a hachibi harcnál (411-nél) Sasuke azt mondja ,hogy gyorsan ki akarja deriteni amit a bijuukról igaz e "Másrészról pedig ,mi vagyunk ,akik kihasználják az Akat".
Én ezek után nem hiszem ,hogy Sasukét Madara irányitja...
Naplózva

Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5319 Dátum: 09 ápr 13, 20:27:56 »

ipirike: Ne felejtsd el, hogy Sasuke egész életében írámnyította Itachi, ahogyan Madara is elmondta, ráadásul
           nem ő az első olyan személy, aki azt hiszi, hogy ő írányít, közben meg ő a csicska. Nem beszélve, hogy
           akkor is megkellett volna ölnie Sasuke-nak a legelején Madara-t, nem pedig "szövetkezni". Hogy mit mond,
           nincs jelentősége, mert hát hiába a szavak, ha az igazság cselekedetekben nyílvánul meg. Már pedig
           egyértelmű, hogy Sasuke-t manipulálják. Hiába próbálunk meg valami kibúvót keresni...
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5320 Dátum: 09 ápr 13, 21:22:55 »

Komolyan mondom nemértem miért beszélsz úgy mintha ez anyira biztos lenne Hümm-hümm
Egyrészröl jóhogy nem ugrott neki először Sasuke Tobinak hiszen fogalma sem volt milyen erős valójában. Épp ezért ahogy Ipirike is mondta infókat akart gyűjteni a Bijuukrol a támadás miatt így kapóra jött neki Madara utasítása a nyólcfarkú elkapására, elég egyszerű átlátni hogy két legyet ütött egy csapásra.
Másrészt téged idézve sokan gondolják azt hogy ők irányítanak miközbe csicskák, ez ugyanúgy igaz lehet Madarára mint Sasukéra kacsint

Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5321 Dátum: 09 ápr 13, 22:11:43 »

Aham... nekiugrani úgy Tobinak, hogy még az ágyban is alig tud felülni...?
És utána meg a maszkos bevillantott egy olyat, hogy sérülés nélkül megúszott egy adag Amaterasut.
Ha ennyitől egy normális harcos nem lesz óvatos, akkor semmitől...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hachibi8
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #5322 Dátum: 09 ápr 14, 21:11:08 »

"Sasuke egy gyökér, semmit sem ér!
Bénezte a Hachibi csapdát, Madara látja kárát!
Vakuljon csak a barom, lesz majd elegendő aggodalom!
Ez a sorsa minden lükegyereknek, ki beszól a nagy Hachibi-nek! Jeeee!"
Naplózva

Ne agódj, Hachi! Visszanő a csápi!
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5323 Dátum: 09 ápr 14, 22:03:05 »

Én alapjába véve bírom Sakura-t csak azt nem nagyon szeretem amikor szegény Narutót ütlegeli  Neeem Amugy szerintem nagyon illik hozzá a rózsaszín haj, kihozza az egyéniségét. A shipuban pedig igazi komoly nővé cseperedik... Mosolyog
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #5324 Dátum: 09 ápr 15, 01:59:03 »

hát azért nem olyan komoly még... abból adódóan, hogy NAruto-t ütlegeli... nekem ez eléggé gyerekes dolognak tűnik, dehát így kerek az egyénisége Nevet
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!