24 szep 23, 23:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309183 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5220 Dátum: 09 márc 18, 08:01:09 »

De a Hachibi ellen miért nem vetette be a Kirin-t? Ninja
Nehogy tényleg csak egyetlen egyszer legyen képes használni egész életében! >.<#

Én mondtam, hogy romlik a szeme, és hogy felelőtlenül használja a Mangekyo Sharingan-t. Pontosan
És valami azt súgja, hogy a Rejtett Felhő ninja-k ellen még minimum 200-500 alkalommal fogja használni,
ami már egyenlő lesz a vaksággal. Neeem

Ezért nemszeretem már Sasuke: mert a régi szerethető Sasuke-ból egy el****ult, beképzelt, felelőtlen, óvatlan
és gyenge shinobi lett, aki eddig csak a Yamato Team-et győzte le, de őket is csak azért, mert nem gondolták ellene
komolyan a harcot. >.<#

Szal csalódtam benne, nyugodtan vakuljon csak meg!
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #5221 Dátum: 09 márc 18, 11:00:38 »

Most miért kéne mindenki ellen használnia a Kirint? lehet ,hogy az új erejét akarta kiprobálni...és nem is olyan biztos az ,hogy most megvakul ,szerintem csak egyszerűen ki volt merülve egy amateretsu meg el is oltotta és Juugo is emliti miután legyőzték a Hachibit ,hogy elég rossz bőrben van és ,hogy Oro átokpecsétje nélkül a teste még nem volt képes felépülni  Mosolyog miből gondolod ,hogy felelőtlenül használja az ms-t? még nincs is tisztában az összes képeségeivel.
És am szerintem mindenki megértette ,hogy te miért is utálod sasukét és nem kell elismételgetni ,de azért az már ne mond ,hogy gyenge ,nem látsz a fejébe nem tudhatod mire készül pl Madaranak azt mondta ,hogy elpusztitja Konohat ,de a Takanák már azt mondta ,hogy nem fogja őt kihasználni az Akatsuki (ha jobban belegondulunk akkor nem is olyan elvakult  Hmm?) ,beképzelt hmm talán van egy kicsi benne ,de a part 1-ben jobban kérkedett még nem Naruto meg nem mutatta ,hogy ő tud lenni egy olyan erős shinobi...(hiába hoznék most fel több ellentmondást akkor is te utálnád őt meg minden ,ez nem is baj a fórum fele úgy is sasuke ellenes :'DD és engem ez nem is zavar ,de az már jobban ha valaki nem birja elviselni ,hogy ő is erős...azért az az ms sem egy alap jutsu) én pl utálom Narutot ,de még sem mondom ,hogy gyenge
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 18, 13:54:53 írta ipirike » Naplózva

Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5222 Dátum: 09 márc 18, 11:26:42 »

Szerintem nem olvastad el a flashbacket a 416-ik fejezetben, amikor még a Hachibi elkapása előtt volt.
Ott elmondta, hogy elakarja pusztítani Konoha-t.
De ez járt a fejében a 417-ik fejezetben is, amikor kezd fakulni a látása.
"Most már van egy új erő, amivel elpusztíthatom Konoha-t."

A "nem fogja őt kihasználni az Akastuki" részt úgy értette, hogy nem szövetségesük.

Az erő kipróbálás meg nem jöhet szóba, mert:
1.Madara nyílván neki is beszél a Mangekyo-ról.
2.Látta már Itachi-tól, mire képes a Mangekyo.
3.Az ember vészhelyzetben nem szokta az erejét "kipróbálni"!
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5223 Dátum: 09 márc 18, 14:23:15 »

Haton elfeledkezel egy lényeges dologról, mégpedig, hogy Sasuke egy Uchiha és mint minden Uchiha ő is előszeretettel él a veleszületett képességeivel és egyebet nem is tehetne, hiszen mint minden klánnak amelyiknek van Kekkei Genkai-ja az Uchiha klánnak is csak olyan technikái vannak amiket a sharingan nélkül képtelenség használni, egyedül a Katon technikák képeznek ez alól kivételt, de a többihez elengedhetetlen.

Egyébként pedig emlékszem Sasuke egyszer azt mondta, hogy a sharingan még a kivételes tehetségekből is képes átlagos ninját csinálni és ez nem az ő gondolkodása volt, hanem az egész klánjáé, mert hát mégis csak ők birtokolják az egyik legerősebb vérvonal képességet és ezért ennyi nagyképűség már igazán nem meglepő tőlük, egyébként pedig nem tudom honnan veszed, hogy Sasuke felelőtlenül Használja az MS-t, mikor eddig össz-vissz kétszer használta, szóval csak azért, mert villantott egy amatarasut és még arra is rájött hogy kell eloltani, még nem használja felelőtlenül a sharingant, sőt épp úgy használja, mint bárki a klánból aki birtokába került az MS-nek.

A másik dolog a Hachibis harc, ott azért nem ártana számba venni, hogy előtte már vívott egy nagyon komoly harcot Itachival ami teljesen leamortizálta és a végén még az átokpecsétet is elvesztette és átokpecsét nélkül nagyon lassan gyógyul, mint bárki más és a hachibi ellen még nagyon messze volt a 100%-os formájától, mert olyan támadásokba szaladt bele, amiket neki simán ki kellett volna kerülnie, mert a sharingan ugye mindenki mozgását leköveti előre, más szóval Sasu pontosan látta, hogy a Hachibi mit fog csinálni, de mivel még nem épült fel a teste nem tudta követni a szeme által diktált sebességet.
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5224 Dátum: 09 márc 18, 14:40:38 »

Még anyit énis hozzátennék hogy attol hogy láttott mást használni vagy beszéltek neki róla nemtudhatta pontosan hogy mire képes az ő általa birtokolt ms.Már maguk a ms formák se egyformák és egyébb tényezők is befolyásolhatják hogy ki menyire képes használni az ms-ét így Sasuke nyílván ezért is nameg márcsak kíváncsiságbol is ki akarta próbálni szerintem.És a vészhelyzetröl meg anyitt hogy azis épphogy közrejátszott, a teste elkényelmesedett a pecsét miatt(3 év után egy efajta erőtöl megfoszva nem lehet túl kellemes) szoval a ms volt az egyetlen amivel felvehette a versenyt a hachibivel.
Egyébként nemtudom miért kell erőltetni azt a Raikage küldötséget, egyáltalán nem biztos hogy belebotlanak Sasukébe és ha találkoznának se kéne ellenük ms, szerintem a taka többi tagja is lecsapná őket, nem olyan überek mint ahogy képzelik sokan szerintem.
Naplózva

Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5225 Dátum: 09 márc 18, 17:15:02 »

Csibe19, szerintem nem olvastad el az előttem lévőeket, akik már megszámolták, hogy kb 4-5 használta.
És attól, hogy a Mangekyo Sharingan is vérvonalos képesség, nem feltétlenül kell arra hagyatkoznia!

Az, hogy milyen formája van a Mangekyo Sharingan-nak nem számít, hisz egyedül Kakashi-nak tér el, de neki is
csak azért, mert:
1.Nem Uchiha.
2.A Kamui-t ő fejlesztette ki, tehát nem klán teknika, csak sima teknika, amihez a Mangekyo Sharingan-t használja.
Jól tükrözi a Mangekyo-Sharingan-formája-nem-számít dolgot, hogy Itachi-nak Amaterasu-ja van, Madara-nak is - hiszen
ő tanította meg neki és emiatt nem pusztult meg- és most Sasuke-nak is.
Az egyedüli dolog, ami nem biztos, hogy Mangekyo Sharingan képesség, az a Susanoo, hiszen ha az is vérvonalos jutsu
lenne:
1.Madara nyert volna az Első Hokage ellen.
2.Madara a Susanoo miatt halt volna meg, ha lett volna és használta volna, mert az nem csakrát, hanem életerőt vesz el.

A Raikage küldöttei Konoha-ba mennek, a Taka-t a többi shinobi üldözi.

Ami a Taka-t illeti, már csak Suigetsu erős, hiszen Juugo már félig legyengült - kölyökké változott, így logikusabb ha az ereje csökkent -, Karin meg csak gyógyításhoz és csakra érzékeléshez ért. Szal nekik annyi, ha nem lenne se Suigetsu se Sasuke.
Mondjuk így a kardja nélkül nem tudni, milyen erős Suigetsu.
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #5226 Dátum: 09 márc 18, 17:48:33 »

Nem akarok senkit megbántani, de én ezt sértőnek veszem, hogy Sasukéról ilyeneket mond pl: Haton! Sasuke egyálltalán nem megondolatlan, de ennyi sokk után ami érte, csoda, hogy még nem kapott idegősszeomlást szegénykém... Remélem hamarosan felbukkan a mangában mer már rohadtul érdekel mi lessz vele. Amugymeg nem hinném, hogy Kishimoto rossz véget szán Sasukénak...
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5227 Dátum: 09 márc 18, 18:44:11 »

Csibe19, szerintem nem olvastad el az előttem lévőeket, akik már megszámolták, hogy kb 4-5 használta.
És attól, hogy a Mangekyo Sharingan is vérvonalos képesség, nem feltétlenül kell arra hagyatkoznia!

Haton, ha annyira nagy Szöszke fan voltál neked kéne a legjobban tudnod, hogy Sasuke majdnem minden technikája a sharinganra épül, Chidori, Kirin, Chidori Nagashi, hogy csak néhány példát mondjak, ezek a legalapvetőbb és leggyakrabban használt képességei és mindhez elengedhetetlen a sharingan, meg már nem azért, de mutasd meg nekem, hogy számoltad össze ezt az 5 alkalmat, mert én úgy emlékszem, hogy azt leszámítva mikor aktiválta az MS-t, még kétszer használta, az más kérdés, hogy egy használattal hány technikát villantott, attól még nem használta sokszor az MS-t és egyáltalán nem bánik vele felelőtlenül, sőt az utolsó húzásával még csak nem is a saját életét mentette.  Pontosan 
Naplózva

dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #5228 Dátum: 09 márc 18, 20:02:48 »

Csibe19, szerintem nem olvastad el az előttem lévőeket, akik már megszámolták, hogy kb 4-5 használta.
És attól, hogy a Mangekyo Sharingan is vérvonalos képesség, nem feltétlenül kell arra hagyatkoznia!

...hogy Sasuke majdnem minden technikája a sharinganra épül, Chidori, Kirin, Chidori Nagashi, hogy csak néhány példát mondjak, ezek a legalapvetőbb és leggyakrabban használt képességei és mindhez elengedhetetlen a sharingan...
Mióta kell pl. a Chidorihoz Sharingan.....Kakashinak nem volt sharinganja mégis megcsinálta a chidorit (kakashi gaiden). A sharingan (csak) a jutsu találatának esélyét fokozza.....
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5229 Dátum: 09 márc 18, 20:08:23 »

A Chidori és a Kirin csak sima villám alapú teknikák! Nem kell hozzá a sharingan!

Kakashi-nak már akkor volt Chidori-ja, amikor még nem volt neki Sharingan-ja, szal a Chidori és a Kirin egyáltalán nem függnek a Sharingan-tól!

Sasuke a sharingan-al csak megtanulta használni a Chidori-t!
Emlékszel, amikor még Gaara ellen tanulta meg Kakashi-tól?
Kakashi azt mondta, hogy használja a Sharingan-t, mert így gyorsabban tanulhatja meg!
Mint Naruto a Rasenshuriken-t. Érted?

A Kirin meg alapjából egy tovább fejlesztett Chidori, szal ott sem kötelező a Sharingan.
Érted?

Habár a Mangekyo-ról van nekem egy saját elméletem, mely nem lehet butaság: Gondolkozik
A látás elvesztése nem attól függ, hogy hány alkalommal használod, hanem hogy hányszor + hogyan + meddig!
Mert szerintem inkább a használatának a hossza számít + hogy hogyan, mert szerintem visszafolytani
az Amaterasu-t nem kíméli a Mangekyo-t. Gondolkozik

Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5230 Dátum: 09 márc 18, 20:20:33 »

Sasuke még egy darabig biztos nem fog megvakulni illetve elpatkolni, mert egy dolog van amire fogadni merek, mégpedig, hogy a manga egy naruto vs sasuke harcal fog végződni, ahol reményeim szerint elpatkol az emoherceg, de hát ki tudja, lehet hogy valami gagyi happy together end lesz. Mindegy is.Szerintem Sasuke már inkább negatív karakter, de legalábbis semmiképp sem jobb mint az akatsukisok, kb ugyanannyira gonosz mint ők.
A vakuláshoz meg annyit, hogy nem tudjuk hogy mi a vakulás "normális üteme". Tehát lehet a mostani állapot normális, mert mondjuk csak egy szemüvegre lenne szüksége, és az idő múlásával egyre több dioptriásra.
Amit érdekesnek tartok, az Sasuke MSharinganja, ugyanis eddig úgy nézett ki hogy minden MS egyedi( szerintem a Tsuyokumi és az Amaterasu, meg a Susanoo is csak Itachié), ha ez igaz, akkor viszont Sasuke MS-e is kell valami újat tudjon.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5231 Dátum: 09 márc 18, 22:19:31 »

A Chidori és a Kirin csak sima villám alapú teknikák! Nem kell hozzá a sharingan!

Kakashi-nak már akkor volt Chidori-ja, amikor még nem volt neki Sharingan-ja, szal a Chidori és a Kirin egyáltalán nem függnek a Sharingan-tól!

Sasuke a sharingan-al csak megtanulta használni a Chidori-t!
Emlékszel, amikor még Gaara ellen tanulta meg Kakashi-tól?
Kakashi azt mondta, hogy használja a Sharingan-t, mert így gyorsabban tanulhatja meg!
Mint Naruto a Rasenshuriken-t. Érted?

A Kirin meg alapjából egy tovább fejlesztett Chidori, szal ott sem kötelező a Sharingan.
Érted?

Habár a Mangekyo-ról van nekem egy saját elméletem, mely nem lehet butaság: Gondolkozik
A látás elvesztése nem attól függ, hogy hány alkalommal használod, hanem hogy hányszor + hogyan + meddig!
Mert szerintem inkább a használatának a hossza számít + hogy hogyan, mert szerintem visszafolytani
az Amaterasu-t nem kíméli a Mangekyo-t. Gondolkozik



Már nem azért de szerinted miért nem rohangálnak ilyenek mint Konohamaru chidorival?(pedig nem nehezebb megtanulni mint a rasengant szerintem)Mikor Naruto megkérte Kakashit ogy tanítsa meg neki akkor is megmondta Kakashi hogy értelmetlen, csak az olyanok tudják érdemben használni mint ő meg Sasuke(szal akinél befigyel a sharingan).Az egy dolog hogy ő is tudta használni a sharingan előtt de csak utána lett tökéletes, ha nem szerez hozzá sharingant szerintem fel is hagyott volna vele.
Az meg hogy a kirin egy fejlesztett chidori honnan jött?Ha jóltudom nemvolt szó róla. És ha megfigyeled minden teknikának a nevében ami egy másikra alapszik benne van az eredeti technika neve(pl.:chidori-chidori nagashi,rasengan-odama rasengan,stb.)Tehát egyáltalán nembiztos hogy az elemükön kívül bármi is megegyezne bennük.És hogy kell e hozzá sharingan nem tudhatjuk hisz csak Sasuke használja és ő használ hozzá, hogy menne e neki nélküle eléggé felesleges kérdés.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5232 Dátum: 09 márc 18, 22:22:19 »

a chidorihoz azért kell elvileg a sharingan, hogy egyáltalán eltalálja a célpontot. (olyan sebesség kell hozzá, amivel már nehezen lehetne sima szemmel követni az ellenfelet)
igaz, hogy kakashinak már akkor volt chidorija, amikor még nem volt sharingja, de nem is tudta érdemben használni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5233 Dátum: 09 márc 19, 00:30:06 »

Moderátor:
Egy kicsit eltolódott a téma a jutsuk irányába. Térjünk hát vissza.
Ja, és Haton, még egy apróság. Ez egy fórum, ami azt jelenti, hogy mindenkinek joga van a saját, egyéni, tényeken alapuló véleményéhez.

« Utoljára szerkesztve: 09 márc 19, 01:25:40 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #5234 Dátum: 09 márc 19, 06:55:35 »

Bocsánatot is kérek ezért mindenkitől, akinek jogát megsértettem! De még egy utolsót azért hozzáírnék!

Nem a sharingan miatt volt képes Sasuke Naruto-val ellentétben megtanulni,
hanem mert Sasuke-nak Villám Természetű Chakra-ja van!

Sasuke-nak Tűz + Villám Természetű Chakra-ja van, ezért tud tűz és villám teknikákat használni, mint a Chidori-t
és a Katon Gokakyuu No Jutsu-t (Bocs, ha rosszul írtam).

Naruto-nak csak Szél Természetű Chakra-ja van, tehát ő ezért nem tudta megtanulni, ahogyan tűz jutsu-t sem fog
tudni használni Sasuke-val ellentétben. Konohamaru-ról meg nem lehet tudni, hogy van-e villám természetű chakra-ja.

Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!