24 szep 24, 05:17:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309641 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5130 Dátum: 09 feb 23, 12:10:50 »

saske-nak már csak egy véget tudok kitalálni még pedig azt hogy meghal és így fogják majd vissza vinni a faluba.
És így a legvégén saske újra hazatér.
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #5131 Dátum: 09 feb 24, 19:43:29 »

szerintem lesz a végén egy Naruto-Sasuke fight amiben az nyer aki megöli a másikat.Naruto fog nyerni, de ő nem ölné meg a barátját és ezért....
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5132 Dátum: 09 feb 24, 22:34:23 »

Mármint igen, a képességeket adta át. De szóval Itachi trickje nélkül nem küldene Szászke amaterasukat. Csak nem tökéletes az MSje, mer ő is megvakul, nem?
Hát lehet hogy ha nem küldi át itachi sasukének a képességeit,akkor nem lenne amaterasuja,de akkor meg lenne más technikája a szemének,csak itachi biztosra akart menni,hogy erős legyen a szeme sasukének(vagy még tervezett ezzel az amaterasu-s dologgal mást is,csak azt még nem tudjuk! Nevet

Vagy az a másik verzió,hogy itachi azért adta az amaterasut sasukének,hogy ha meglátja tobi sharinganját akkor kinyírja madarát(habár szentem az első a jó,mert vélemyényem szerint az az amaterasu,ami megtámadta madarát csak egyszeri jutsu volt)!
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 25, 00:13:40 írta con » Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5133 Dátum: 09 feb 25, 00:06:08 »

Szászke a Mangekyou képességet nem Itachitól kapta? Az a homlokpöckölés szerintem valami jutsu volt... Gondolkozik
Mer Szászke nem nyírta ki a legjobb barátját, és az egyetlen aki MS-t csinált e nélkül az Kakashi, de Szászke ugye lósz*r hozzá képest.

Ott nem a homlokpöckölés volt a lényeg, hanem hogy Itachi vére belefolyt Sasuke szemeibe, nem egy képkockán mutatták hogy a vér folyik le a homlokáról. Ha nem ülteti be Itachi szemeit, akkor meg előbb-utóbb megvakul.
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 25, 00:15:12 írta Ben » Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #5134 Dátum: 09 feb 25, 14:42:28 »

Mármint igen, a képességeket adta át. De szóval Itachi trickje nélkül nem küldene Szászke amaterasukat. Csak nem tökéletes az MSje, mer ő is megvakul, nem?
Én inkább arra gondoltam ,hogy az amateretsu használta és eloltása ártott meg neki amikor nem tudta felemelni a poharat...mondjuk a 6ágú ms körül van még valami titok ,hisz nem vette el a bátyja szemeit még is.
Itachi egy amateretsut adott neki ,hogy amikor meglátja Tobi sharinganját aktiválódjon és ölje meg (Itachi mániája Tobi megölése volt) ,egyszeri használatú volt és nem hinném ,hogy a képességeit adta át.
Naplózva

demi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5135 Dátum: 09 feb 26, 23:56:52 »

én már az egészet végigolvastam, de sztem is jó lesz. meg remélem is Mosolyog de sztem csak azért volt szemét Naruto-val és Sakura-val, h vigyázzon arra, h ne kerüljenek közel hozzá. Mondjuk még így is meg kéne ölnie Narutot, h megszerezze a MS-t.
már megkapta a MS-t amikor megölte itachit és akkor itachi neki adta az MS-t...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5136 Dátum: 09 feb 27, 00:20:09 »

Nem neki adta,hanem itachit megölte sasuke,és mikor rájött sasuke hogy itachi őt védte,akkor előjött  a mangekyou-ja!

Szerk: na jó mikor itachi meghalt ! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 27, 21:24:24 írta con » Naplózva
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5137 Dátum: 09 feb 27, 21:09:28 »

saske nem ölte meg itachit
sőt saske még senkit se ölt meg(ha úgy veszzük) Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5138 Dátum: 09 feb 27, 22:08:44 »

ott igen is segített(mert ha hagyja hogy megin előmásszon akkor narutonak az élete megin rövidült volna) Nevet
ya és az nem kirin volt Nevet
Hát igazából naruto nem tudjuk hogy használni akarta-e a kyuubi erejét,de ha igenakkor inkább betett neki sasu,ha meg nem,akkor nem fogadja el a kyuubi segétségét és kész!

Hát az még nem volt kirin,de be akarta vetni,és orochimaru mondta neki hogy ne tegye(aki pedig azért nem egy jó fiú)!
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 27, 22:10:35 írta con » Naplózva
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5139 Dátum: 09 feb 27, 22:11:00 »

nem hiszem hisz ahoz vihar kell, ahogy azt itachi ellen látthatuk
plusz azt nem hiném hogy oro megállította volna
az valami tiltott jutsu lehetett Nevet(gondolom én)
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5140 Dátum: 09 feb 27, 22:29:39 »

Ez egyértelműen ugyan olyan póz mint itachi ellen a kirin-nél,más hasonló jutsut pedig nem láttunk sasukétól,amit így kéne megcsinálni: http://www.onemanga.com/Naruto/309/13/

Itt pedig orochi fogjavissza,hogy "ne használd azt a jutsut"jelszóval: http://www.onemanga.com/Naruto/309/14/


Az lehet hogy nem teljesen úgy folyt naruto-éknál a megvalósítás,de gondolom azért,mert kishi nem akarta lelőni előre a poént,hogy hogy is működik ez a technika!
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 27, 22:31:23 írta con » Naplózva
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5141 Dátum: 09 feb 27, 22:47:46 »

meglehet
de saske tarsolyában még lennie kell tiltott jutsunak oro miatt.
lehet hogy ugyan az a kéz tartás de attól még lehet más technika is.
na meg 2,5 év alatt nehogy már csak a kirint meg a chidori nagashit tanulja meg(na meg a sebbeséget)
lesz ott még valami Nevet
én úgy érzem

Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5142 Dátum: 09 márc 03, 18:57:59 »

Hi!Nos Saske-kun szerintem tévedsz..Nem tudom,hogy hol tartasz a mangában ,de Sasukenak azóta már több fontos mérkőzése volt lásd:deidara ,itachi,8 farkú ellen mindenhol használhatott volna más technikája ,de nem tette.Ha van neki akkor pedig hülye ,hogy nem tette.Egyébként meg Sasuke sokkal gyorsabb lett,jobban használja a sharingat,fizikai ereje is nőtt(gondolom)villám manipuláció,shuriken használat tökéletesítése...
Korábban többen is találgattatok ,hogyan lehet saskenak amaterasuja és ,hogyan adta Itachi át neki vagy mi is történt.
Well...
Tensha Fuuin • Amaterasu - Transcription Seal • Goddess of the Sun (Heavenly Illumination)
Tensha Fuuin    Character Use: Uchiha Itachi
Rank: -
Range: Close (0m ~ 5m)
Type: Supplementary

   Tensha Fuuin
Tensha Fuuin • Amaterasu is a Fuuinjutsu technique utilized by Uchiha Itachi. Seeking to protect his brother from Uchiha Madara, Itachi sealed his Amaterasu within his younger brother's left eye. Upon coming into contact with Madara's Sharingan, Sasuke's eye will begin to bleed and activate a Mangekyou resembling Itachi's. This Mangekyou will then unleash Amaterasu's black flames on Madara.

Nos ,ha megijedtél nyugi ,mert lefordítom...
Tensha Fuuin-Amaterasu-Másoló pecsételő technika-Nap istennő(mennyei megvilágosodás)
Használó:Uchiha Itachi Rang:nincs adat,Távolság:Közeli(0 m- 5m) ,típus:tartalék
Ezt a technikát Uchiha Itachi használta azért ,hogy megvédje testvérét Uchiha MAdarától,Itachi belepecsételte az Ő(ITACHI)Amaterasuját a testvére bal szemébe.Ami kapcsolatba lép Madara sharinganjával,Sasuke szeme elkedz vérezni és aktiválta a mangekyout itachiéhoz hasonlóan.Ez a mangekyou  fogja fellobbantani a fekete lángot Madarán.
Naplózva
GeneralTodd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #5143 Dátum: 09 márc 04, 15:57:57 »

A sima Narutoban aranyos kicsit esetlen, míg a Shippudenben brutális lesz Nevet! Nekem szipatikus!
Naplózva
Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #5144 Dátum: 09 márc 05, 09:54:17 »

Amikor mutatják, hogy Sasukénak folyik a vér a szemébe azt képletesen is lehet értelmezni. Mint pl amikor esik az eső és lefolyik akkor én azt ugy értelmeztem, hogy sír. Mellesleg sztem egyértelmü a Naruto vége, aki látta a Naruto Shippuuden: Gakuen Den Special-t az már rájöhet, hogy ez lesz a vége, hiszen egyértelmű. Sok ilyen anime special-t láttam már de az anime vége szinte ugyanaz lett. Gondolom, nem véletlen lett így csinálva, és akinek van sütnivalója az már rájött. Mosolyog
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!