24 szep 24, 17:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310341 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4935 Dátum: 09 jan 18, 00:32:11 »

kétlem hogy ilyen szintű belépővel és a brekik iylen szintű bizalma mellet ne csinálta volan meg akkor az a felül múlta ezt meg azt szöveg értelmetlen lenne xD szal tuti megoldotta valahogy.

a többi kitét is a justuval kapcsolatban Naruto esetében valszeg teljesen más.
a Rasengan.-hoz klón? már nem azé de mindenki halálra bizonygatta hogy Rasengannal ütötte szét a démoni peint amihez nem ahsznált klónt akkor ne térjünk már vissza erre. ennyi.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4936 Dátum: 09 jan 18, 09:23:01 »

Naruto erejet sztem jol kifejtette Shiro a senjutsu topic alatt. Messze ove lett a legnagyobb ero a faluban egeszen az operencias tenger jobb oldalaig! Nevet Naruto meg nem 1 hulye gyerek, csak maskepp gondolkodik mint az atlag. Einstein is megbukott  anno, mert mashonnan latta a dolgokat mint a tanarja. Megis ra emlekezunk nem a  tanarjara. kacsint Bar itt a tanar is nagyszeru ember volt.   bow
Mellesleg mindig elfelejtitek naruto hatalmas akaraterejet. Ami melle most mar sokkal erettebb gondolkodassal is rendelkezik. Egyre fejletebb taktikai erzekkel. Magaval a jelenletevel ugy felspanolja az embereket ami utoljara sztem csak Sarutobi senseinel volt meg. Raadasul meg azt is hozzavesszuk, h annyi csakraja van mint a fel falunak egyuttveve, akkor azert tud a rasenganokba pumpalni eleg kraftot!  Hümm-hümm


Mi lehet az uj technika?!  Gondolkozik

Sztem 2 elem kombinacioja lesz. Vagy dobni fogja tudni a rasengant. Vagy valami ilyesmi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 09:25:39 írta Tr4nCe » Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4937 Dátum: 09 jan 18, 09:47:34 »

.... nemtudom h ez mennyire lehetséges, de esetleg valaki átadhatna neki valamennyi chakrát... Gondolkozik


ÉNis ezt mondtam Hümm-hümm Hogy jön Sakura és Tsunade és Tsunade magyarázza Sakurának, hogy hogyan is kell ezt csinálni, ő meg megcsinálja  Nevet És Kakashi ééélni fog  Nevet Ráadásul hálával tartozik Sakunak Nevet
Naplózva






Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #4938 Dátum: 09 jan 18, 10:09:02 »

Biztos,hogy nem fog meghalni Kakashi.  kacsint
Ha jól láttam, akkor Tsunade csigája, Katsuyu megtalálta Kakashit és ki is hozta a romok alól, tehát gondolom elvitték vhogy Kakashit a kórházban, ahol majd meggyógyítják.  Mosolyog
Persze, ha a kórházat még Pein nem rombolta le.  Nevet
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4939 Dátum: 09 jan 18, 10:29:38 »

Ebbren semmi ellentmondás nincs, sőt, szinte tök ugyanazt írtam mindkét idézetben, igazából jó ideje csak ismételgetem magam.
...
ÁÁ tényleg ugyanaz... ^^ Csak az egyikben azt írtad hogy a büdös életben soha nem leszz tapasztaltabb a sanninoknál, a másikban meg azt, hogy mégis az  lehet...

Inkább írj kevesebbet egyszerre, mert jókat írsz, de látszik hogy belezavarodsz a mondanivalódba... ^^
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4940 Dátum: 09 jan 18, 10:55:56 »

Szerintem Sakurát túlbecsüli itt valaki. Kakashi meg mit érne chakrával ha a szíve áll le? Meg marhára ki van merülve... Chiyo tensei technikája sem arról szólt. Amit elvileg max tsunade ismerhet de ő mozdulni sem tud. Kishi meg minden mangában célozgat hogy mi Kakashi sorsa.
Naplózva


 
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4941 Dátum: 09 jan 18, 11:10:13 »

Háát mivel a mangában egész jól nézett ki az a jelenet, szerintem pont úgy fogja megtámadni Szöszke Oro-t.Bár lehet, biztos, lesznek benne filler mozdulatok, események, jutsuk.  Pojén
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4942 Dátum: 09 jan 18, 11:19:21 »

Hát nemhiszem hogy a manga egyik fonos eseményét fillerjutsukkal fogják megcsinálni,mert azért a mangában már elég látványos a harc,semmi értelme nem lenne hogy más jutsukat is hozzárakjanak!
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4943 Dátum: 09 jan 18, 12:14:23 »

Cyoba-baa technikája azon alapult h a chakrával vitte át a saját életerejét a halott testbe...Amúgy Sakura szerintem Shizunénél jobb Kunoichi (rem. jól írom) De Tsunade árnyéka még. De azt én nem tudom h Kakashinak most a szive is megállt-e? De ha nem lenne chakra keringése akkor elég valószínű h szíve se dobog
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4944 Dátum: 09 jan 18, 12:16:22 »

Háát mivel a mangában egész jól nézett ki az a jelenet, szerintem pont úgy fogja megtámadni Szöszke Oro-t.Bár lehet, biztos, lesznek benne filler mozdulatok, események, jutsuk.  Pojén
Mondjuk ezt úgy tudom elképzelni max. h Guuren is ott van Orochimaru mellett a harcnál... És mondjuk az anime majd be is rakhatja Guurent a Taka 5-dik tagjának.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4945 Dátum: 09 jan 18, 12:18:33 »

Szerintem Sakurát túlbecsüli itt valaki. Kakashi meg mit érne chakrával ha a szíve áll le? Meg marhára ki van merülve... Chiyo tensei technikája sem arról szólt. Amit elvileg max tsunade ismerhet de ő mozdulni sem tud. Kishi meg minden mangában célozgat hogy mi Kakashi sorsa.

Áhh nemtom kiről bezsélsz Nevet

Jah és Földi-kun: Sakura a kórházban volt mikor Pein lerombolta, csak Katsuyu megmentette.-.-
Naplózva






ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4946 Dátum: 09 jan 18, 12:47:22 »

Háát mivel a mangában egész jól nézett ki az a jelenet, szerintem pont úgy fogja megtámadni Szöszke Oro-t.
Ez nem midnig van igy ,a Naruto Sasuke találkozott is elcseszték ,pedig a mangában jó volt a rajzolás.Nem Kishitől függ ,hogy milyen minőségű lesz az anime hanem a rajzoló csapattól aki késziti.
Áhh kétlem ,hogy megfilleresitik a Hebis-Takás dolgot...Sasukénak nincs szügsége egy 5. emberre ,akkor már a mangában is ott lenne.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #4947 Dátum: 09 jan 18, 13:00:00 »

Rasengan + valamien elem pl: fa vagy föld O.O
hogy nézhet ki xD

Ez már egyszer lelett írva a rashengan topicba... olvass vissza és megtudod.<------ meg keresném neked de nem akarom, hogy rá szokjxDD.

u.i. Naruto már most jobb mint a saninok.

Naruto valóban tapasztalatlan és nincs sok technikája sem... azonban a rendelkezésére álló technikákat magasabb szinten képes használni mint bár melyik Sannin. Senki nem képes a klónokat ilyen szinten használni és a rashit is csak ő képes ilyen számban termelni egy csatában.
Arról nem is beszélve, hogy pillanatok alatt képes alkalmazkodni a csatához.
Egyedül ami nincs meg benne az az irányító, vezető képesség. Ha ezt megszerzi akkor már tényleg a legalkalmasabb hokage leszxDD.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4948 Dátum: 09 jan 18, 13:08:12 »

Hát ebben a legutolsó mangás részből egész jó irányító készségről ad tanulságot.... Egyszerre irányít 4 békát...
Az már azért kicsit több mint egy 4 fős csapat... Mosolyog
Tehát ez is egy előre lépés...
Szerimtem azon kell sokat javítania, hofy megőrizze a hidegvérét...
Mert elég heves még mindig...
Naplózva
helloka16
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

YONDAIME Gaara, Naruto, Kakashi, Sasuke fan vok


« Válasz #4949 Dátum: 09 jan 18, 15:23:07 »

Hiába gondolkozunk  Gondolkozik azon hogy mi lesz mert több mint valószínű hogy nem az fog történni.  >.<# Mert Kishi mester mindig meglep valami újjal  amire nem számítunk épp ezért olyan izgalmas Kakashi sorsa mert mindenki szinte biztosra veszi a túlélését és pont ezért lesz meglepő ha ne  agy isten  meghal Kakashi Hatake akit mellesleg nagyon szeretek szóval nem szeretném. Csak mindenkit figyelmeztetek hogy ne vegye kézpénznek Kakashi túlélését.  Figyelmeztetés 
Naplózva

Ez csak egy hologram! Figyeld: belelövök, és ... a FRANCBA!

 A világnak több szerény zsenire van szükség. Olyan kevesen maradtunk.
 
 A Föld azé, aki megeszi-szólt a földigiliszta.

Lehet, hogy a szomszéd füve zöldebb, de azt is ugyanolyan nehéz nyí­rni.
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!