24 szep 24, 23:12:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310692 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4860 Dátum: 09 jan 11, 19:02:16 »

Hol tört el...?
Fejezet és oldalszámot kérek, mert én nem találom.  :-)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4861 Dátum: 09 jan 11, 19:30:44 »

Az egy Tantoo volt és nem tört el szerintem...
Naplózva


 
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #4862 Dátum: 09 jan 11, 22:21:11 »

Majd Sasuke is észhez tér az ucsó pillanatban mikor mindenki haldoklik és rajta kívül mindenki tudja a szitut. ÉS akkor is csak azért mert Madara valami nagyon nyilvánvaló módon ( annyira nyilvánvalóan, hogy ez az idióta is észlelje ) elárulja vagy tőrbe csalja vagy mit tudom én. Csak látnám ár a szenvedő képét!
- úr isten mit tettem! ( de van egy olyan érzésem ezt soha nem fogom olvasni sem hallani Sasuke szájából!  Lehánylak )
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4863 Dátum: 09 jan 12, 00:51:47 »

Hát ezt így nem,de az biztos, hogy észhez fog térni teljesen, nem tudom miképpen, de észhez fog térni és rájön, hogy nem helyes amit tesz és van egy olyan érzésem, hogy ehhez Narutonak is lesz némi köze és itt most nem Naruto kitűzött céljára gondolok.  Mosolyog
Naplózva

Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #4864 Dátum: 09 jan 12, 06:52:36 »

Ohh hát akkor tévedtem.... Kúl
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4865 Dátum: 09 jan 12, 12:49:23 »

 
Idézet
de Szöszke miért segítene neki.. 

hat szerintem azert segitene neki mer' Itachi Konoháért halt meg és most Pein 1 csapás alatt  föl robbantotta és ha ezt Saske meg lássa h Itachi  hijába halt meg Konoháért szerintem akkor nagyon be fog pöcceni.... és narutoval kéz a kézbe meg agyaljak Peint
Hát ez sasukét igazából nem érdekli hogy konoha miatt halt meg itachi,vagyis érdekli,de csak annyiból hogy ezért akarja kinyírni az egész falut! >.<#
Te most úgy említed mintha sasuke ugyan azt akarná mint itachi,de igazából ezt ő maga mondja a mangában,hogy míg itachi inkább a falut választotta a klánja vagy szerettei helyett,ő inkább a szeretteit részesíti előnyben(vagyis itachi-t) mint a falut,és ezért akarja kinyírni konohát,szal igazából nem ugyan az az álásponton vannak ők ketten,így sasuke igen is inkább peinnek segitene mint narutonak!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 12, 12:52:17 írta con » Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4866 Dátum: 09 jan 12, 15:11:01 »

És pl mik a Hatake klán képességei? Mert Kakashi igazából mióta megvan a sharinganja, azóta abból él... De az apja ugye nagyon nagy ember volt, úgyhogy lehetne valami speciális képességük... Vagy nekik az a képességük, hogy mindenben iszonyat jók?
Naplózva

Geeez...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4867 Dátum: 09 jan 12, 15:52:28 »

Ja, ők zsenik.
Kishimoto M. nem igazán ad róluk sok infót, de a fatert a Sanninnal emlegették egy lapon, vagyis elég táp lehetett. Róla nem tudjuk, hogy volt-e különleges képessége, de valószínűleg "csak" kiváló shinobi volt.
És ugyanez vonatkozik Kakashira is. Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4868 Dátum: 09 jan 12, 19:39:01 »

És mit fog csinálni Sasuke, ha mégsem támadja le Konohát...
Vajon melyik országba menne? És ha életben maradna, és konohát lepusztítaná?  Technikai KO Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4869 Dátum: 09 jan 12, 19:42:19 »

Hát először is konohán már nincs nagyon mit elpusztítani hála Peinnek és a Shinra Tenseinek, szóval ha szöszkének ez volt a terve(amit egyébként kétlek) akkor bebukta a dolgot, viszont szerintem nem hitte le egészen amit Madara mondott és ha más nem is az motiválhatja, hogy megtudja a teljes igazságot Itachiról és a klánról.  Pontosan
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4870 Dátum: 09 jan 12, 21:09:53 »

Én hallottam valami fehér színű chakráról Kakashival kapcs.-ban.
Ez valami vérvonalképesség?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4871 Dátum: 09 jan 12, 21:19:31 »

Az sztm nem chakra hanem chakra-penge Kúl
Ja és ha lenne valami különleges képességük akkor az a jó szaglás meg kutyaidézés sztem.. Pontosan
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4872 Dátum: 09 jan 13, 01:26:49 »

AZ biztos, hogy ő az egyetlen, akinek olyan beszélő kutyája van, ami ugyanolyan sampont használ, mint Sakura...^^
Mondjuk szerintem a villám technikák azok, amikben igazán jó, és nincs kifejezetten villámos klán Konohában.
Naplózva

Geeez...
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4873 Dátum: 09 jan 13, 10:39:20 »

Én úgy tudom, hogy a családnak van egy kis kard-félesége, japánul tanto-ja és ha azt egy Hatake használja, akkor fehér chakra tör elő a használójából. Szóval ahhoz, hogy Kakashinak fehér chakrája legyen kell a kard is. Mondjuk azt nem tudom, hogy miért nem használja sosem azt a kardot...
Naplózva


con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4874 Dátum: 09 jan 13, 14:30:57 »

Hát nemtom,én úgy emlékszem a kakashi gaidenből,hogy valami történt azzal a kardal,talán már említette valaki!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!