24 szep 24, 23:26:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310765 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4830 Dátum: 09 jan 07, 21:42:53 »

Most már végleg kiderült, hogy ő Jiraya utódja.Szerintem jó dolog, hogy Naruto megtanulta, így majdnem ő lett a legerősebb ninja, meg hát tudás is kell ahhoz, hogy tudja is használni az új erejét + önfegyelem amit úgy tűnik mostanra már sikerült elsajátítania
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4831 Dátum: 09 jan 07, 22:49:35 »

Naruto most mar szerintem ketsegtelenul a legerosebb shinobi lett a falujaban.  Abszolut party van a legelitebb ninjakkal.
En mar csak azt varom, hogy mikor vagja a Fuuton rasenshurikent vki arcaba?!  bow
Naplózva

katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #4832 Dátum: 09 jan 07, 22:59:19 »

Én úgy szeretem Narut, ahogy van, kíváncsi vagyok jómagam is az új erejére.
Jó látni, hogy mennyit fejlődött a brekiknél.  Nevet Nevet Nevet Ezek után haragudnék rá, ha Pein lezúzná.  Nevet

Off: még új vagyok fórumtémában, szal előre is bocsi, ha bénáznék valamivel.  smirksweat
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4833 Dátum: 09 jan 07, 23:21:10 »

Nekem is nagy kedvencem Naruto és a múltkori fejezetben jó volt végre ilyen komolynak látni és végre tényleg úgy viselkedik ahogy egy igazi elit ninjához illik és nem rohan fejjel a falnak. Mosolyog

katsuyu-chan ne izgulj, elég hamar bele fogsz jönni. Mosolyog
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #4834 Dátum: 09 jan 08, 09:24:42 »

Igen tényleg jó látni, hogy most már komolyan veszi a harcokat. Mind jellemben, mind technikákban hatalmas fejlődésen ment keresztül hihetetlen rövid idő alatt.
De szerintem mindig is meg fog maradni a süsübb énje, hiszen akkor nem is lenne önmaga, ha nem bolondozna. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #4835 Dátum: 09 jan 08, 09:37:14 »

De nem is egy szögtől halt-halna meg, hanem végkimerültségben-de biztos hogy túléli!
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4836 Dátum: 09 jan 08, 15:28:11 »

én most igazán meglepődtem rajta elég gyors lehetett ahogy megjelent és Szétzúzta azt a peint Főleg hogy pein is csak akkor vette észre mikor már Darabokban volt pedig neki még Rin'nengan is ott van Ohh My God Szóval már csak a sebessége elképesztő lett az hogy a jutsuut így hogy fogja használni... hát kíváncsi leszek xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #4837 Dátum: 09 jan 08, 15:43:56 »

Én még csak ott tartok, ahol a vízesést kettéválasztja, amit Yamato csinált. Még azt se tudom milyen az a szeles rasengan, de majd biztos érdekes lesz. >.<# Pojén
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #4838 Dátum: 09 jan 08, 16:38:29 »

Igen tényleg jó látni, hogy most már komolyan veszi a harcokat. Mind jellemben, mind technikákban hatalmas fejlődésen ment keresztül hihetetlen rövid idő alatt.
De szerintem mindig is meg fog maradni a süsübb énje, hiszen akkor nem is lenne önmaga, ha nem bolondozna. Nevet

Ebben nem értek veled egyet... szerintem nagyon szépen fel lett építve a jellem fejlődése. Emlékszem a sima Narutoban milyen kis idiota voltxDD erős, de a sok felesleges húzása mindig bajba keverte...
Aztán jött a shipu első része már a megjelenésén látszott hogy mennyit változott... Kakashi elleni harc mutatta is, hogy már használja a fejét és nem tesz fölösleges húzásokat...
Gaara megmentésénél elvesztette a türelmét és elő jött a kyuubi később ő ezt is le tudta győzni elnyomta a chakráját. Magától rá jött, hogy mekkora ára van annak hogy használja az erejét.

Kakuzu elleni csata volt a forduló pont Naruto szavaival a híd amint át akart kelni... nos szerintem megtette ott vált ténylegesen felnőtté...

Ezek melett a mangában való viselkedése és a harchoz való hozzá állása egyáltalán nem meglepő sőt már el várható volt tőlexDD.

Ám igen szeribntem is maradt benne a jó öreg NarutobólxDD csak nem ez a megfelelő pillanat, hogy megmutassaxDD.
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4839 Dátum: 09 jan 08, 16:45:48 »

A szöget kivédte... De szerintem is valószínűtlen Kakashi halála
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #4840 Dátum: 09 jan 08, 16:58:47 »

Hát igen, de ha megvakul a sharingan akkor viszlát copy ninja... Onnantól csak "simán" Kakashi lesz. Attól még nyilván rohadt erős, de azért szerintem gáz lenne, ha elvesztené... De neki nem vérzett, meg nemis panaszkodott rá, szóval jó eséllyel ő nem vakul meg.

Viszont ha a Mangekyou-t használa, akkor azért rendesen bevérzik a szeme (nem vér folyik belőle, csak az erek látszanak a szemében). Ahhoz meg annyit hogy megvakulhat-e ha túl sokat hasznája, hogy akkor honnan tudta azt, hogy Itachi látása romlik az MS-től? Valamennyire nála is jelentkezhet, ha tudott róla.  de az ő képessége leginkább arra hasonlít amikor Itachi a Tsukuyomi-t használja, úgy értem hogy bevérzik a szeme, és sztem a Tsukuyominak vannak a 3 közül az enyhébb negatív hatásai. Mondjuk Kakashi csak a Tsukuyomit látta, de az Amaterasu-t is felismerte, de azt akár Jiraiya is mondhatta neki hogy milyen.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #4841 Dátum: 09 jan 08, 17:32:32 »

De lehet hogy az is leterheli, hogy csak 1ik oldalon van MS-e... Vagy ez baromság? smirksweat
Naplózva
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4842 Dátum: 09 jan 08, 18:26:07 »

Igen Nevet de inkább az terheli le h nem Uchiha..
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #4843 Dátum: 09 jan 08, 21:02:10 »

Nah szal az terheli leh hogy az szervezete az nincs a Sharinganhoz megfelelő kondícióban + ha megnézzük mit tett Itachival az MS akkor azt amit Kakashival művel hogy oltárira kimeríti nem is lep meg. Am Kakashira ráesett egy nagy kő. Szal az is közrejátszik.
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #4844 Dátum: 09 jan 09, 08:01:10 »

Hiei én tömören mondtam el ugyanazt, amit te kifejtettél, igaz kicsit tényleg félreérthetően. Nevet
De egyébként egyetértek, hogy a Kakuzu elleni csata a fordulópont, onnantól kezdve tényleg egy értelmes, megfontolt, taktikus Narutot láthatunk. Amit még különösen kedvelek benne, az a gyors tanulása. A bunshinok segítségével hihetetlenül gyorsan képes megtanulni az új technikákat és szerintem ebben rejlik a legfőbb ereje.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!