24 szep 24, 23:17:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310723 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #4815 Dátum: 09 jan 06, 16:43:51 »

Tudom,tudom már...Az a csaj akivel beszélgettet mulkoriban is? Pirul
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4816 Dátum: 09 jan 06, 16:57:06 »

Milyen mulkori? Ohh My God Van Szöszke csapata, é abba van egy csaj.Ő Karin
Am lehet h Karin azért lefoglalná Sakurát egy darabig, mert csak nem hiába (gyógyító képességek) miatt kellett Oronak.... smirksweat De Sakura biztos otthagyná... És Inot is Nevet Nekem nagyon úgy tünik h Ino nem tanult mást csak gyógyító ninjutsukat Nevet
Naplózva






Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #4817 Dátum: 09 jan 06, 17:16:30 »

Van egy elme transzformáció jutsuja is...(vagy ez másnak a neve? Gondolkozik)
Hát az animében a 90-esen részben...
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #4818 Dátum: 09 jan 06, 18:01:22 »

Őt Ino-nak hívják, nem rég válaszoltam rá, hogy ki Karin csak el felejtettem beírni ide, hogy hol keresd ikszdé http://forum.naruto-kun.hu/index.php?topic=113.285
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 18:02:12 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4819 Dátum: 09 jan 06, 18:28:32 »

Van egy elme transzformáció jutsuja is...(vagy ez másnak a neve? Gondolkozik)
Hát az animében a 90-esen részben...


Jóh, de én arra gondoltam, h a part1 és a shippu között Ino nem sokat fejlődött Nevet
Naplózva






Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4820 Dátum: 09 jan 06, 18:59:34 »

Inot még nagyon kibontakozni se láttuk... Az egyetlen fightje Kakuzu ellen volt, de ott se csinált jóformán semmit... Úgyhogy korai azt írni, hogy semmit se fejlődött...

Sakurát meg ne hasonlítgassátok össze egy olyan karakterrel, akiről még Inónál is kevesebbet tudunk, mert az említett hárm nőszemélyből csak Sakura képességei ismertek... Karinról, és Inoról csak pár felszínes dolgot tudunk... Ennyi...
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4821 Dátum: 09 jan 06, 21:37:44 »

100% hogy életben marad, mert még a Mangekyou Sharinganját se használta igazán (Deidaránál is elrontotta..), az sem derült ki, hogy hogyan ébresztette fel, mert ugye ahhoz ki kéne nyírnia a legjobb barátját, de nemtudni, hogy ki a legjobb barátja...az biztos, hogy nem Obito volt, mert utálták egymást. És szerintem a Kakashi Gaiden sem ért még véget teljesen.
Szerintem Naruto megmenti, mert folyton azzal jön Kakashi, hogy Naruto már erősebb nála, és ha most Naruto megmenti, akkor ez bebizonyosodik.
Lehet, hogy meg fog halni, mert ő azért  egy ilyen keserű szereplő, de akkor egészbiztos a legeslegvégén a történetnek, és hősibb halállal, minthogy Pein fejbeszúrja egy szöggel...

Tényleg, amúgy Kakashi is megvakul, ha sokat használja a MS-t? Mert neki azért elég speciális a szeme, mivel nem a sajátja. És ugye ahhoz, hogy ne vakulj meg, el kell venni egy másik sharingant, de ez nála gyakorlatilag megvalósult, amikor megkapta...
Bocs, ha már kitárgyaltátok, de 86 oldalt nem fogok végiolvasni.^^
Naplózva

Geeez...
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4822 Dátum: 09 jan 06, 23:58:44 »

igen, már kitárgyaltuk/ták Mosolyog

amúgy obito a legjobb barátja, olyasmi kapcsolat van/volt köztük, mint naruto és sasuke között (utálták egymást, de végülis mégse Nevet).

valószínűleg más úton/módon szerezte meg a mangekyou sharingant, és lehetséges, hogy nem alapfeltétele a legjobb barát megölése, csak olyan "erősnek" kell lenni, hogy képes legyél rá. mondjuk ez itt elég off, de mindegy. Mosolyog
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4823 Dátum: 09 jan 07, 13:29:58 »

Hát Karint már láthattuk komolyabb csatában, de vagy nem tett ki magáért vag yennyit ér Nevet smirksweat Ino meg eldobott asszem 2 shurikent Nevet >.<# Sakura erejéről lehet hogy többet tudunk, de annyi biztos, hogy Ino nem olyan jó orvosi ninja mint Sakura. (És itt most nem a healer részére gondolok)
Naplózva






Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4824 Dátum: 09 jan 07, 20:43:59 »

Szerintem ő kifejlesztette a mangekyu sharingant , mert amikor narutoval mentek Dei után akkor azt mondta narutonak h van 1 új jutsuja....és sztem mostanában senki hozzá közel álló nem halt meg.... ja meg a dimenziókapu amit ő használ az nem "alap" MS képesség...  bow smirksweat
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4825 Dátum: 09 jan 07, 21:23:38 »

Jaja, nyilván. Énis így gondolom logikusnak, de jó lenne, tudni, hogy hogy is megy ez pontosan... Mert azért durva, hogy Kakashi, aki csak úgy kapta a sharingant, IQból kikerüli az Uchihák legerősebb technikájának hátulütőit.:O
Meg igen, ez a dimenziós cucc is érdekes. És mondom, szerintem még nem használta ki ezeket teljesen, meg nem is mondta el, hogy hogy csinálta, szóval csak nem pusztul meg itt...:S
Naplózva

Geeez...
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4826 Dátum: 09 jan 07, 21:29:23 »

Hát arra hogy kakashi megvakul e én csak annyit tudok fűzni,hogy eleve mióta megvan a sharinganja,nem néz azzal a szemével csak harcok közben,szal igazából nem lesz neki szokatlan a helyzet,ha véletlenül megvakulna a saringanos szemére!
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4827 Dátum: 09 jan 07, 21:35:20 »

Hát igen, de ha megvakul a sharingan akkor viszlát copy ninja... Onnantól csak "simán" Kakashi lesz. Attól még nyilván rohadt erős, de azért szerintem gáz lenne, ha elvesztené... De neki nem vérzett, meg nemis panaszkodott rá, szóval jó eséllyel ő nem vakul meg.
Naplózva

Geeez...
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #4828 Dátum: 09 jan 07, 21:39:07 »

Amúgyis Kakashi ésszel használja a sharinganját csak nagyon veszélyes ellenfeleknél,
ezért nem nagy rá az esély hogy megvakul.
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4829 Dátum: 09 jan 07, 21:41:08 »

Nem hiszem, hogy Kakashi meghalna, mivel már az a gyógyító csiga vagy mi oda ért és gyógyítja őt és Choji apját is.
meg nem is lenne értelme, ha egy szögtől halna meg, az nem illene Kakashihoz mivel egy nagy ninja
Naplózva
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!