24 szep 25, 09:26:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311366 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #4695 Dátum: 08 dec 15, 22:56:58 »

Vegyes érzelmen azt értettem, hogy még nem volt képes eldönteni, hogy baráti-e, vagy szerelmi-e az az érzés Mosolyog
Igen, a 7es csapat reuniójára én is ezt a húzást gondoltam, csak számomra már OFF téma lett volna Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4696 Dátum: 08 dec 17, 14:01:51 »

Jah énis NaruSaku fan vok Nevet Pirul smirksweat Am csak nekem furcs ez a story?? Tök jó lenne ha ez így lenne, de...
Naplózva






Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #4697 Dátum: 08 dec 20, 21:54:06 »


A táj nem kicsit megváltozott Narutonak köszönhetően, szerintetek? Mosolyog

Azon gondolkodtam, hogy mi van ha valami szél elemű jutsut próbálgat és nem a RasenShurikent? ikszdé Felvetődik a kérdés, hogy és honnan tudna ilyet, vagy ki tanítana neki...nemtom ikszdé  csak gondoltam ez is elképzelhető, mivel elég messze van a "tereptől", és a Rasenshuriken nagy robbanással is járna, amire Fukasaku tuti felébredne. ikszdé (remélem nem off, nem tudtam eldönteni hova írjam ikszdé)
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4698 Dátum: 08 dec 20, 23:36:18 »

Lehet magától tanult egy szél elemű jutsut vagy kifejlesztett egyet VAGY megcsinálta az eldobható rasen shurikent!!??
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4699 Dátum: 08 dec 20, 23:42:31 »

Ez biztosan nem a RasenShuriken ,annak más hatásai vannak ,az belülről pusztit...
De am Naruto szerintettek a RS gyakorlására van ott? Mosolyog nem inkább a senin mód tanulására ,ennél fogva meg kivan zárva ,hogy az használja.
Ha jól láttam a mostnai mangából ,Naruto új style vesz fel (köpenyre értem az utsó előtti oldalon) és valami tekercs is van nála.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 20, 23:45:26 írta ipirike » Naplózva

Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4700 Dátum: 08 dec 20, 23:44:18 »

De valószínüleg a sennin módban nem sebzi a rasen shuriken.(sztem., és lehet a kettőt egyszerre gyakorolta)
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4701 Dátum: 08 dec 21, 00:58:49 »

... ,Naruto új style vesz fel (köpenyre értem az utsó előtti oldalon) és valami tekercs is van nála...
Milyen képen?  Hmm? Nem tévszted össze Peinnel?

>Jobban megnézve a tekercs melett tényleg mintha egy köpeny széle lenne...  Gondolkozik

>>Tényleg!  Nevet Mekkora fight lenne már, ha Naruto Minatos göncben toppanna be Konohába?! Nevet (Ami ebből a bevillanásból valószínű... De 1 kép, és az alapján bárki lehet...)
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 21, 01:30:12 írta Gabesz » Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4702 Dátum: 08 dec 21, 09:49:30 »

Én nagyon szeretem narutot, egyik kedvenc karakterem Mosolyog Kicsit butuska, de végre kezd benőni a feje lágya... tanulhatna már pár jutsu-t, mert az eddig siralmas... Azt meg csak remélni tudom, hogy új style-t kapott, jól állna a hátán a tekercs Nevet
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #4703 Dátum: 08 dec 21, 12:06:38 »

Nah én is gondolkoztam ám iddogálás közben, miközben a többiek a női lélek rejtelmét próbálták megfejteni (én már rég feladtam Nevet).
Szvsz a táj pusztulásai hasonlítanak arra, amit Temari szokott okozni. Szerintem ez egy Fuuton jutsu lesz. Ugyanolyan precíz vágások vannak, mint mikor Temari legyint 1-2t. Rasenshuriken tuti nem lehet, akkor hatalmas kráterek lennének a földben. Szerintem titokban Ninjutsut tanul Nevet
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4704 Dátum: 08 dec 21, 12:13:51 »

hát nem vagyok én annyira biztos abban. ha megnézitek, csak párnál vannak olyan precíz vágások, a többinél kisebb kráterek (meg jobb oldalt egy lezuhant, megkövesedett repülő csészealj) vannak. majd vmikor talán megtudjuk, hogy mi ez Nevet
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #4705 Dátum: 08 dec 21, 12:23:04 »

A kráterek szerintem simán üregek, ez valamiféle "erdő" volt, üreges növényekkel... Legalábbis ahogy én kiveszem a dolgot Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4706 Dátum: 08 dec 21, 13:02:38 »

én azt nem bírnám elképzelni, hogy naruto ninjutsut tanul(t). eddig se tanult, szerintem nem is fog, max valamikor később még Nevet
biztos hogy senjutsuval csinálta, az is lehet egyszerűen odament és szétverte a hegyeket, erdőket...  >.<#
Naplózva
Miroku
Vendég
« Válasz #4707 Dátum: 08 dec 21, 17:19:28 »

hmm meg nézve a képet inkább ara gyanakszom hogy tovább fejlesztette a rasenshuriken-t alakmanupulációval  valami olyasmivé mint  régen a dragon ball Z ben krilin tecnikája volt a Kienzan ami pereciz vágásra is képes de ha közvetlenül érintkezi a célponttal fel  róban  ez meg magyarázná a krátereket  bár ezt csak én gondolom igy

szerintem is nagyon komolyan nézne naruto ki az apjah göcsében
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 21, 17:20:37 írta Miroku » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4708 Dátum: 08 dec 22, 00:16:48 »

Lehet hogy itt már esett szó róla,és ha igen nyugodtan lehet rámszólni hogy olvassak vissza,de nem furcsa hogy az eddigi történet során nem esett szó sakura családjáról semmi féle képpen!

Vagyis úgy értve hogy azt tudjuk hogy van neki,de hogy kik lehetnek ott se kép se hang! Hmm?

Azért ugye még nagyobb mellékszereplőknél is láttunk szülőket nem mellékesen elég soknál,sőt ha jól emlékszem mindenkinél kivéve sakurát!

Pedig sakura ugye mint tudjuk az egyik főszereplő,vagy ha úgy tetszik a női főszereplő,és másoknál még ha halottak is,hallottunk családjukról nála pedig furcsán nem!

Szal ennek most a storyban lesz jelentősége szentetek,vagy csak szimplán olyan jelentéktelenek,hogy nem kell rájuk szót fordítani?

Mondjuk én az utóbbira szavaznék,de mégis ha annyira jelentéktelenek,akkor miért nem láttuk őket egyszer sem akár csak egy pár pillanatig,akár mondjuk fillerben?! Gondolkozik
 
Vagy lehet ez olyan lesz mint kalambó felesége >.<# vagy hogy közelebb legyen a témához kakashi arca amit mindig takar az a fránya maszk?!
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #4709 Dátum: 08 dec 22, 01:14:07 »

Lehet, hogy nem ninják a szülei és, ahogy te is írtad jelentéktelenek...vagy az is lehet, hogy anbusok és Kishi nem akarja felfedni őket XXD
De pl. Lee szüleit sem ismerjük...meg Tenten-ét sem(én legalábbis nem ikszdé)...nagyon úgy tűnik, hogy Kishi őket, mind jelentéktelen szereplőnek tartja...(mármint a szülőket^^), vagy még valami komolyabb szerepet szán nekik, bár ezt nem hiszem, mert akkor már látnunk kellet volna őket... Mosolyog
Szerintem egyszerűen, csak nem tudott elképzelni nekik megfelelő szülőket... ikszdé Főleg Lee mellé XXD
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!