24 szep 25, 19:21:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312056 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4560 Dátum: 08 nov 16, 10:10:12 »

nem lehetetlen hogy az van neki sőt akár azt is el tudom képzelni hogy Tsunade féle edzés programban erre is kitértek. (most nem a vízre célzok hanem úgy általában az elemi chakra manipulációra Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 16, 10:11:14 írta Dave90 » Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #4561 Dátum: 08 nov 17, 02:02:17 »

srorolom, hogy mért ő
perverz denagyon
ez az hogy mindig elkésik, mert az emlékműnél van Obito-t gyászojja és mikor magyarázkodni kell bizti vmiolyat mond, ami totál abszurd ezt is Obito-tól vette át
nagyongyerekes... lásd azt a részt, mikor Gai-val 'párbalyozik' és egy olyat, hogy kő-papír-olló párbaj...nah olyat is ritkásan hall az ember
nagyon okos és ügyes(és nem csak a sharingan miatt) mert mikor kezdte kifejleszteni a chidori-t akko' még nem volt sharinganja
csapatmunka 4 ever ezt meg Yondi-tól vette át
meghát ezt így együtt...rohattulIMÁDOM!!!...és oan cuk.
Meghát azért a maszkját else felejtsük...
eddig csak rólla nem jött le a maszkja
birom, h dőlnek utána a csajok(láthatood az animéban), de ő még mindig szingli
na ezért imádoom ennyire
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4562 Dátum: 08 nov 17, 15:01:53 »

Mikor dőlnek Kakashi után a csajok? Én erre nem emlékszem...
Naplózva


silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4563 Dátum: 08 nov 17, 15:09:59 »

Az egyetlen ilyen jelenet akkor volt, amikor Naruték megpróbálták levenni Kakashi maszkját, a 101. részben (animében). Meghívták kakashi sensei-t egy Ramenre, de mikor kakashi rákészült az evésre és már majdnem látták az arcát, Inoék közbeléptek Mosolyog Ezután látható volt Ayane san (nemtom hogy hívják pontosan a ramenes csajt) szívecskés szemecskéje, utalva arra, hogy ô meg a vén fószer látták kakashi helyes kis pofikáját.  Nevet Egyébként sehol sem dôlnek utána a csajok sem a mangában, sem az animében (ha nem számítjuk Rint meg ugyancsak a 101. részben azt a csajt, akit Kakashi megmentett a perverz sinobiktól)... a fancsajok pedig már más témakörbe tartoznak. X'D
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4564 Dátum: 08 nov 17, 15:17:19 »

Ezekre a részekre én is emlékszem. Azt hittem volt vmi, ami kimaradt, mert erre én se mondanám, hogy "dőlnek utána a csajok".  Egyébként nekem van egy olyan sejtésem, hogy Kakashi se közömbös Ayame iránt...  kacsint Szeretet Bírnám ha összejönnének.
Naplózva


Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #4565 Dátum: 08 nov 18, 15:49:38 »

Naruto gyakori vendég lenne náluk egy (vagy öt) tál ramenre Nevet
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4566 Dátum: 08 nov 20, 18:14:01 »

Nem hiszem hogy kitértek :/ Szerintem ott annyi volt az egyész h Sakura mindennap 6:00-kor beállított és elkezdett orvosi ninjustukat tanulni, és mikor ezt már tudta, akkor jött a térj ki a támadások elől rész, majd a "Legendás Pusztító Erő" xD
Naplózva






LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #4567 Dátum: 08 nov 21, 15:48:03 »

sztem se. van neki vmijen elemű chakrája oszt kész.tsunade az orvosi ninjutsut és a pusztító erőt tanította meg neki.xd :Dmeg kakashi mesélt vmit arról h sakura nagyoon jó genjutsuban szal.....én viszont azt eltudnám képzelni h tsuande megtanította csigát idézni :Pmeg am kitudja még mien jutsut tud sakura.....xdxdszal Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4568 Dátum: 08 nov 21, 16:39:19 »

Végülis egy maszkba nem lehet beleesni...meghát úgy igazán róla se tudunk meg semmit. Én így hirtelen 2 esetre emlékszem amikor mondott magáról valami személyeset...egyik mikro Sasukénak mondta hogy ő is elvesztett mindenkit aki fontos számára...a másik amikor a homokfaluban a nyanya összekeverte őt az apjával...
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #4569 Dátum: 08 nov 21, 18:54:19 »

énis így gondolom h mostmár megvédeni akarja szaszkét mint h erősebb akarjon lenni nála habár ki tudja xd
Naplózva
sayami
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



WWW
« Válasz #4570 Dátum: 08 nov 22, 17:11:19 »

Sztem sem ártana, ha Kurenai egy kicsit kezelésbe venné Genjutsu területén. Hiszen ezzel lenne valami esélye Sasuke Sharinganja ellen, nem?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4571 Dátum: 08 nov 22, 17:38:10 »

De tudjuk róla azt is, hogy a kapcsolatai nagyon fontosak neki, hisz a túlélő próbán, illetve a Zabuza elleni harcában is tanúbizonyságot tett erről...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4572 Dátum: 08 nov 22, 17:42:10 »

Nem úgy van, hogy azért akar erősebb lenni, hogy bebizonyítsa Sasukének, hogy Ő is van azon a szinten. Másodsorban pedig benne van az az érzés, eszme, hogy ha nem tudja meggyőzni ész érvekkel, amiket már egyébként próbált, csak Sasuket nem érdekelte... Szóval akkor erővel kell rábírnia. Ha esetleg hülyeséget írtam, akkor bocs, de így gondolom. És remélem semmit sem írtam tévesen a manga szerint...
Naplózva
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4573 Dátum: 08 nov 22, 17:42:43 »

akakashi26 már bocsi de elég hülye dolgokat soroltál fel.
Pl.: 1.kakashi már kifejlesztette a chidorit mielött Obito szemét megkapta volna (manga)
      2. és szerintem amikor kőpapírollór hívja ki Gai-t az nem gyerekes........ ott gai a gyerekes.. kakshi nem is foglalkozik gai-jal csak ennyi.
és hol döglenek utána a csajok? én 1x láttam csak bye bye
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4574 Dátum: 08 nov 22, 18:01:28 »

Hááát :/ Sasuke sharinganja nagyon erős :/ Sztem max úgy lehet megtörni mint Itachiét, h macsrát vezetnek az áldozat testébe Gondolkozik Szal Sakurának Sasuke ellen genjutsuban semmi esélye...
Naplózva






Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!