24 szep 25, 19:08:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311993 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4545 Dátum: 08 nov 12, 14:46:28 »

Kakashira és a Kishimoto-senseiel készült riportra utalva:

Kék

* Az égbolt, a tenger színe, a megfoghatatlanság, a végtelenség, a transzcendencia szimbóluma.
* Az intellektus, az elmélkedés, a megnyugvás kifejezője, amely a képzelet és a szürrealitás világához is kapcsolódhat.
* Az égi istenekre utalva az emberfeletti, mennyei hatalom kifejezője, ebben az értelemben a földi szenvedélyeket jelző vörös ellentéte.
* A keresztény szimbolikában az angyalok, valamint Szűz Mária színe.
* A világi uralkodók színeként hatalmuk égi eredetére utal.
* Míg a nappali ég vakító kékje maszkulin jelentésű, addig az éjszaka sötétkékje a feminin principiumra utal.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4546 Dátum: 08 nov 12, 17:26:27 »

Sugoi! Nem gondoltam, hogy a kék ennyi mindent jelent. Mondjuk őszintén szólva szerintem Kishi csak rávágta a kék színt a riportban. Nem hiszem, hogy akkor még pontosan tudta volna, hogy mit akar hiszen most is gondolkodási időt kért. Legalábbis szerintem.
Naplózva


BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4547 Dátum: 08 nov 12, 19:12:53 »

Raengan + Doton Nevet Mi sülne ki belőle O.o Vagy ha csak az öklét kicsit kővé változtatná O.o
Naplózva






Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4548 Dátum: 08 nov 12, 21:28:55 »

Itachi szinét is megmondta és bejött. Kakashival miért tévedne? engem személy szerint aggaszt hogy akéknek ennyire sok köze van az éghez szerintem a jelen helyzetben ez rossz hir Kakashi számára.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4549 Dátum: 08 nov 12, 23:51:36 »

Lehet direkt a kéket mondta, hogy két értelmű legyen. Lehet meghal, de lehet hogy hoki lesz (hiszen Jiji és Tsunade is mondta, hogy Kaksi jó hokage lenne)... vagy lehet máshogy találja meg a nyugalmat.

Ja és ha már a kék jelentésénél tartunk:

*A hit színszimbóluma.
*Az ifjant meghalt férfiakat kék fejfával temették el a magyar őseink. ikszdé

Nos... ebből megint két dolog jött le: remény  Mosolyog ... és halál.  :/

Kétesélyes.

(Bocs, lehet, hogy ez OFF volt  >.<# )
Naplózva

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #4550 Dátum: 08 nov 13, 01:00:00 »

hát én nem tom ha az utcsó manga oldalt veszem figyelembe akkor kaksinak kámpecc!
De mivel ált az utcsó oldal és szöveg ritkán jön be még marad remény!Az biztos hogy kaksi már felkészült a halálra!!
Ja ás még valami azmán elég durva lenne ahány sensei-narutonak annyi halott! de ki tudja
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4551 Dátum: 08 nov 13, 09:46:45 »

Itachi szinét is megmondta és bejött. Kakashival miért tévedne? engem személy szerint aggaszt hogy akéknek ennyire sok köze van az éghez szerintem a jelen helyzetben ez rossz hir Kakashi számára.

Hát Itachi színét biztos jobban tudta, mert az interjú ha jól emlékszem év végén készült és azt mondta, hogy Ita és Sasu harcával kezdi az évet. Tehát nagyjából már a fejében volt a végkimenetele. Kakashihoz viszont csak most jutott el a storyban.

kryboy: Tuti nem fog meghalni. Yahiko Pain elzúzott, az a roncs Pain meg már csak nem nyírja ki.
Naplózva


Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #4552 Dátum: 08 nov 13, 12:31:23 »

Kakashinak villámelemű csakrája van, lehet h ezért áll égnek a haja... Gondolkozik  Pojén
Hát ez nagyon nagy. xD Be van tépve
Rázós egy pali ez a Kakashi (szószerint). LOL  Pojén
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #4553 Dátum: 08 nov 14, 17:47:29 »

Sziasztok
Kéne egy kis segítség.
Nem tudja megmondani valaki,hogy sasuke a Naruto Shippuuden 53 részbe milyen jutsut akkart használni?
Arról a jutsuról beszélek amit csinálni akkart,de jött orochimaru és azt mondta neki,ne használd folyton azt a jutsut!
Remélem meg tudja valaki válaszolni nekem!!
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #4554 Dátum: 08 nov 14, 18:04:21 »

Szerintem a Kirint akarja bevetni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #4555 Dátum: 08 nov 14, 20:58:15 »

hát suliban is az osztály legjobb tanulója volt. A csapatba is ugy kerültek Narutoval h a leggyengébb a legjobbal. H minden csapat egyforma legyen. Idióták közt szerintem érthető h unta magát. Miután kiderült h Naruto nemis olyan béna, utána már csak azért is. De az Uchihák alapból ilyenek szerintem.
egyik legerősebb klán ként tartják tartották őket számon. Nehezen viselik ha nem kapják meg a nekik járó tiszteletet(szerintem). Ámbár én bírom Sasukét. Kisi Sasukén és Naruton 2 külön Ninja utat mutat be. Ami szerintem a végén összefog futni. Bár mindenki utálhatja.. de szerintem senki se tudja mien érzés ha lemészárolják anyánkat apánkat klánunkat. Ez azért nem egy hétköznapi sérelem h jaj behúzták gyerekként a telefonomat azt kiedzem magam megbosszulom. Azért ez kicsit durvább dolog. Szerintem csak megkell érteni.

Többet nem is kell mondanom, ennél jobban el se mondhatnám a véleményem^^

Bár kicsit megingott a sziklaszilárd vélemyénem, miszerint Sasuke nem csinál őrültséget, de ugyebár az egyik mangarészben gondolja, hogy "mostmár van elég erőm, hogy elpusztítsam Konohát".  és magának azért csak nem hazudik.. szal.. :/
őszintén remélem hogy nem a nyilvánvaló dolgok fognak kijönni a végére...



teljes mértékben egyetértek, hogy meg kell érteni az ilyen esetet, de az ilyen helyzetet ( bár nem vagyok pszihológus) lehet hogy nem tömegmészárlással kellene kezelni.  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4556 Dátum: 08 nov 15, 14:32:30 »

robozsog: Ha olvasod a mangát, akkor tudok. Csak nem akarok spoilerezni.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4557 Dátum: 08 nov 15, 17:35:14 »

Sakura Genjutsu beállitotságú, nem mindenki tud elemi jutsukat használni...  >.<#
Naplózva


 
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #4558 Dátum: 08 nov 15, 17:58:16 »

Az lehet hogy nem tudja még a saját elemének a manipulációját, de valamelyik elemhez van affinitása.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4559 Dátum: 08 nov 16, 07:23:16 »

Hát jah elvileg mindenkinek van.... :/ De Sakurának a víz jönne kapóra Nevet Mer akkor Naruto lenyomja Szöszke chidoriját, Sakura meg a Katonját Nevet
Naplózva






Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!