24 szep 25, 21:22:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312172 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Szakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #4530 Dátum: 08 nov 08, 16:14:51 »

na ugye Nevet A fiú-lány jó ötlet. De vajon nekik is olyan képességeik lennének meg maszkot tennének az arcukra mint az apjuk?? Gondolkozik
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4531 Dátum: 08 nov 08, 17:05:52 »

Szerintem nem hamisitváy emlekszem megkérdezte tőle a taka ,h szerinte megkapják e a habicsi erejét és azt mondta nem hiszi. Ott megjegyezte ,hogy  valami olyan erőre tett szert ami elég lesz neki a tervei megvalósitásához.Igen szerintem se őrült meg edigg meg akarta bosszúlni a bátyát ,mert azt hitte azért ölte meg a szüleit hogy megtudja mijen erős de rájött ,hogy a testvére mentette meg egész Koohát azzal ,hogy ilyet tett és  ,arra ,hogy őt mindenél jobban szerette és hogy neki és a testvérének a Konoha vezetőséger miatt kelett szenvednie.Ezt nem tudja megbocsájtani nekik bosszút akar állni rajtuk nem érdekelvén ,hogz ezzel sokakat megölhet.Amit ő nem fog fel ,az hogy ez nem a megoldás és szerintem ez a második boszúja értelmetlen ,mert igy tönkreteszi azt amiért Itacshi életét adta .De Khishimoto kiszámithatalan (ahogy ,ezt már bebizonzitotta egy pároszor )és az utolsó mangába bemutatja Danzo igazi oldalát (mármint ,hogz hokage akar lenni és nem segit a falunak),hogy értelmet adjon Saskuke bosszújának.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 27, 11:29:08 írta h_Tunde » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4532 Dátum: 08 nov 08, 17:16:24 »

Családi fényképezés. mindenki maszkban Nevet Nevet Nevet és ha Mrs. Hatake anbu akkor aztám ténylegmindenki
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei
Vendég
« Válasz #4533 Dátum: 08 nov 08, 19:30:57 »

Én azt se értem hogy miből jön a feltételezés hogy Rin szerette KakashitxDD Sakura is szerette Sasuket és most még se tudja eldönteni hogy kit is szeret...
Kishiből ki indulva és a sok hasonlóságból... lásd a csapatok össze állítása a 3 sannin és a sorsuk... Naruto Sakura és Szöszke sorsa ezek után azt se tartom kizártnak hogy Obitot szerette RinxDD.
Túl keveset tudunk róluk ahoz hogy bár mit is állíthassunk de szerintem a mangában lassan érik egy vissza emlékezés és valamiért úgy érzem a kövi részben kiderülnek a dolgok a Senseiről.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #4534 Dátum: 08 nov 08, 21:09:51 »

hát Madara se jött rá egyből h klón. Pedig neki is van Sharinganja. A Sharingan csak a chakrát és a kézjeleket látja. Egy kiütött földön fekvő emberben sok Chakra keringés nincs. Sasuke az új erőt az Amaterasura értette. Valszeg végig néz parasztfalván és elborítja a a fekete láng. De kétlem h ezt szándékozna tenni. Nemtom mifog kijönni ebből.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4535 Dátum: 08 nov 09, 01:30:57 »

Ezen nem veszünk össze xD tényleg illik hozzá Nevet
Naplózva
Szakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #4536 Dátum: 08 nov 09, 14:10:54 »

Onnan tudjuk hogy láttuk vmit a Kakashi Gaidenből. én meg egy bizonyos honlapról tudok ilyet. Majd elküldöm priváton akinek kell.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4537 Dátum: 08 nov 10, 17:34:53 »

igen érdekes egy karakter, de tény és való, hogy a szíve a helyén, bár nem hiszem, hogy csak úgy leakarná győzni sasukét, inkább elsődleges célja a 7-es csapat helyre állítása, r-go haza hozni sasukét
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #4538 Dátum: 08 nov 10, 18:32:26 »

sztem ő egy csiter kis hülye !aze csiter me kapot egy kilencfarkú rókát és nagyon gyerekes...
de egyébként vicces.és jófej is tud lenni csak mindig : én leszek a 6. hokage... nyomi.
de nem lesz hokage...
legalább is eg ideig !
me tsunade egy csiter és gyógyítja magát 1000 el !  ritkán hal meg .ikszdé(tsunade)
narutora visszatérve amikor a shipuddenben harcol orochimaru ellen akkor tök zsír és előjön a 4 farka Nevet

Wegita... 12 éves ( a Naruto elején ). Miért ne lenne gyerekes? Olyankor az átlag gyerekes..
Shippuudenben meg csak perverz poénokat láthatunk,de az meg nemtom hol gyerekes xD
És Hokage lesz a végén,mert erre akar kilyukadni a Naruto. 'Érd el az álmaid'! Érted.

OFF: attól hogy kockának akarod tettetni magad,pont hogy nem fogsz azzá válni Mosolyog Mellesleg ezzel csak égeted magad..
'ritkán hal meg' : gratulálok eme értelmes szókapcsolathoz
Naplózva
mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #4539 Dátum: 08 nov 10, 18:43:40 »

igen érdekes egy karakter, de tény és való, hogy a szíve a helyén, bár nem hiszem, hogy csak úgy leakarná győzni sasukét, inkább elsődleges célja a 7-es csapat helyre állítása, r-go haza hozni sasukét


Abban egyetértek, hogy nagyon visszaakarja hozni ( annyira hogy az már inkább mániás), de abban a nem értek egyet ,hogy az a Sasuke legyőzés háttérbe szorítódna. Mosolyog   Ez a rivalizálás nem csak egyszerű ,,ki a jobb jellegű dolog". Ez a kettőjük közti alárendeltséget fogja eldönteni, mert amint láthatjuk egyikük se egy háttérbe szorítkozó visszafogott gyerek. Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4540 Dátum: 08 nov 10, 20:09:36 »

Wegitát hiába oltjátok, már rég banolva van. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #4541 Dátum: 08 nov 10, 21:41:46 »

Az, hogy mi fontosabb Narutónak, Sasuke visszahozatala, vagy a vele való harc, egyáltalán nem fontos. Csak úgy hozhatja vissza Sasukét a faluba, hogyha legyőzi, nincs más út, és úgyis ez lesz. A lelke legmélyén Sasuke is vissza akar jönni, emlékezzünk vissza, hogy mi villant át a fején mielőtt ráküldte az amaterasut a Hachibire, de ahhoz, hogy ez megtörténjen, Narutónak le kell győznie.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4542 Dátum: 08 nov 10, 22:09:30 »

Hát igen, ez így van, csak az a bökkenő, hogy ha túl messzire mennek ebben a bizonyos harcban akkor egyikük biztos meghal a végén és ugye tudjuk, hogy Szöszke túl büszke ahhoz, hogy könnyen adja a győzelmet Narutonak. :/
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 10, 22:11:59 írta Csibe19 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4543 Dátum: 08 nov 11, 12:45:03 »

Viszont harcosok között sértésnek számít, ha az egyik nem harcol teljes erőbedobással... főleg az animékben, mangákban.

Persze, Naruto elsősorban (most már) nem azt akarja megmutatni, hogy ő erősebb és jobb Sasukénél, hanem tudja, hogy Sasuke csak akkor hallgatja meg őt, ha előtte kockára veri a fejét. ^^
De lehet az is ott van, hogy Naruto valahol megvédeni akarja Sasukét, de ez csak akkor lehetséges, ha ő maga is jóval erősebbé válik és így sikerül távol tartani az Orochimaru és Tobi féle emberkéket Sasukétól.


u.i.: Jól belemagyarázok, mi? Lehet, hogy Kishimoto-sensei egész máshogy látja... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4544 Dátum: 08 nov 11, 17:08:14 »

hát suliban is az osztály legjobb tanulója volt. A csapatba is ugy kerültek Narutoval h a leggyengébb a legjobbal. H minden csapat egyforma legyen. Idióták közt szerintem érthető h unta magát. Miután kiderült h Naruto nemis olyan béna, utána már csak azért is. De az Uchihák alapból ilyenek szerintem.
egyik legerősebb klán ként tartják tartották őket számon. Nehezen viselik ha nem kapják meg a nekik járó tiszteletet(szerintem). Ámbár én bírom Sasukét. Kisi Sasukén és Naruton 2 külön Ninja utat mutat be. Ami szerintem a végén összefog futni. Bár mindenki utálhatja.. de szerintem senki se tudja mien érzés ha lemészárolják anyánkat apánkat klánunkat. Ez azért nem egy hétköznapi sérelem h jaj behúzták gyerekként a telefonomat azt kiedzem magam megbosszulom. Azért ez kicsit durvább dolog. Szerintem csak megkell érteni.

Többet nem is kell mondanom, ennél jobban el se mondhatnám a véleményem^^

Bár kicsit megingott a sziklaszilárd vélemyénem, miszerint Sasuke nem csinál őrültséget, de ugyebár az egyik mangarészben gondolja, hogy "mostmár van elég erőm, hogy elpusztítsam Konohát".  és magának azért csak nem hazudik.. szal.. :/
őszintén remélem hogy nem a nyilvánvaló dolgok fognak kijönni a végére...
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 11, 17:10:15 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Oldalak: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!