24 szep 27, 05:07:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313212 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4365 Dátum: 08 szep 02, 08:18:55 »

Azthiszem Naruto vészhejzetekben gondolkozik jól és  erre n példa van. Ha viszont magyarázod neki a dolgokat akkor az már késöbb esik le neki . Nevet De szerintem jó lenne chuuninak ,mert helyt állja magát a B és magasabb rangú missziókban is.
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4366 Dátum: 08 szep 02, 11:53:56 »

hogy naruto rájöjjön nejinek a "vak foltjára" annak az esélye 1 a 100-hoz.... narutonak van a legnagyobb állóképessége meg akarata de ne feledd hogy amikor neji a 64 pontos ütéssel narutot eltalálta akkor naruto túlélte de viszont mondja már kidomaru hogy ha nem lett volna rajtam a páncél akkor meghalok... Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4367 Dátum: 08 szep 02, 11:59:54 »

azért nem tanult semmien táp jutsut mert eleve sakura 1v1-be nem igazán a legjobb meg ő azt mndta hogy idáig semmire sem volt jó ezért gyógyító ninja akar lenni..  amikor 3-an keresik sasukét az filler rész Mosolyog akkor miért volt határozott Gondolkozik Technikai KO?
Naplózva

So troublesome....
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4368 Dátum: 08 szep 02, 13:57:45 »

persze elvégre ha valaki nem tudja a Chakráját használni pofán tapossák és már meg is halt. -.-

egyébként meg nem is arra a Narutora gondoltam én aki Neji ellen küzdött hanem aki Kakuzu ellen ha ő kerülne Nejivel szemben sztem 100%hogy megtalálná a vakfoltját a klónokat arra használná hogy felmérje hol sebezhető szal tuti észre venné azt a bizonyos helyet.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4369 Dátum: 08 szep 02, 14:00:22 »

hát ha nem lett volna határozott nagy valószínűséggel el sem indul  Mosolyog
Naplózva
Uchiha Kakashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #4370 Dátum: 08 szep 02, 17:07:33 »

Egyett értek Naruto rengeteget fejlődött ahogy neji is .De neji is már jonnin miközbe rá is azt mondták annak idején ,hogy gennin(cunnin vizsgán)szal szerintem Naruto már simán lenne chunnin hisz a gaara viszahozási küldi is S szintű volt.Emellet kaasi legyőzéséből is látszik hogy ő már gondolkodik is tejesen mindegy hogy nyeri a csatát egy nindjának ravasznak kell lennie (a ninja mögé kell látnia)és ha az eszével győz akkor győz és kész (mint Shika)szóval Kakasit hiábba olyan nagy harcos ha másal harcol meg is hal tehát nem kell lenézni a ravaságót ez pedig az előző évadokhoz képest válltozott Naruto javára Pontosan
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4371 Dátum: 08 szep 02, 18:32:35 »

ilyen hasonlatot ne írj Mosolyog hogy naruto legyőzte kakashit a ravaszságával hisz ha igaziból harcolnak szented kakashit érdekelte volna a könyve Nyelvesít? dave90 naruto szerinted sokat fejlődött... ami igaz is de szerinted ha naruto fejlődött akkor neji mennyit fejlődött?? egy jounin már megfontolt harc közben és erős!!! tudom naruto is erős nem mondom hogy nem de a konohai jouninok(talán Technikai KO) és a hokage is elfogadta jouninnak akkor nem gyenge..  naruto klónjai nem tudnak olyan összetett támadást alkotni mint kidomaru.. kidomaru először is a pókokat majd a kunaikat és utána megint kunaikat használt és így jött rá... naruto max ebből 2-őt tud alkalmazni egyszerre: klónok lerohanják+majd messziről kunaival dobálják(ilyen soha nem volt még hogy sok klón kunaikat használna Nyelvesít) és még benyom egy rasengant..  és mit ér vele? 128-as csapás+kaiten és ha naruto ugrálna a rasenganjával akkor egy hakke kuushou-t és naruto 10 km-étert repül Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4372 Dátum: 08 szep 02, 18:42:40 »

ő a megtestesült határozottság Mosolyog nem kell nagy határozottság elindulni egy sannin oldalán Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4373 Dátum: 08 szep 02, 19:17:10 »

ez most komoly? nézd meg megint Sakura alapból ment volna az hogy jött Jiraiya (és még nem tudta hogy vele akar menni mert hogy küldetésként kezelik)
még akkor is mondta hogy nemérdekli akkor is megy. de igen semmi határozottság nem volt benne rendben van.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4374 Dátum: 08 szep 02, 19:32:20 »

számomra neji a kezetlen Deidara ellen mutatott harctudásánál elásta magát az hogy még csak megérintenmi sem tudták az egész Gaicsapat röviden szólva is röhejes.
Igaz komolya harcban Kakashi nem foglalkozott volna a könyvel (vagy kitudja) de NAruto tudta ezt és ezt fel is használta Kakashi ellen ez egy ninja dolga minden gyengéjét meg kell ismernie. hmmm NAruto arra használta a klónokat hogy rájöjjön hol a leggyengébb Kakuzu védelme és ezt felhasználhatja Neji ellen is akinek már nem hülye a közelébe menni annyira hogy az kiüsse. és most ne gyere azzal se hogy neji már Jounin. ha NAruto nem hagyja el a falut szerintem sőt biztos vagyok benne már ő is Jounin lenne. de nem volt rá alkalma. Jiraiya pedig nem azért vitte magával hogy verhetetlenként hozza vissza. Pótolni akarta azt amit szegény az akadémián nem tanult meg. közelharci taktikák. Genjutsu elleni védelem. stb.

jó neked nem ez a véleményed de szerintem ezek alapvető dolgok.
1 NAruto fejlődött
2 többet mint Neji
3 mindenki azzal jön hogy Naruto kevés cuccot használ nem toom én valahogy ezt úgy fogom fel hogy NAruto ebből a szempontból is különleges. 3 4 dolog amit ahsznál és mégis mindig össze tudja hozni hogy nyerjen. azok ellen akiknek minden támadásuk más.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4375 Dátum: 08 szep 02, 20:21:49 »

számomra neji a kezetlen Deidara ellen mutatott harctudásánál elásta magát az hogy még csak megérintenmi sem tudták az egész Gaicsapat röviden szólva is röhejes.
Igaz komolya harcban Kakashi nem foglalkozott volna a könyvel (vagy kitudja) de NAruto tudta ezt és ezt fel is használta Kakashi ellen ez egy ninja dolga minden gyengéjét meg kell ismernie. hmmm NAruto arra használta a klónokat hogy rájöjjön hol a leggyengébb Kakuzu védelme és ezt felhasználhatja Neji ellen is akinek már nem hülye a közelébe menni annyira hogy az kiüsse. és most ne gyere azzal se hogy neji már Jounin. ha NAruto nem hagyja el a falut szerintem sőt biztos vagyok benne már ő is Jounin lenne. de nem volt rá alkalma. Jiraiya pedig nem azért vitte magával hogy verhetetlenként hozza vissza. Pótolni akarta azt amit szegény az akadémián nem tanult meg. közelharci taktikák. Genjutsu elleni védelem. stb.

jó neked nem ez a véleményed de szerintem ezek alapvető dolgok.
1 NAruto fejlődött
2 többet mint Neji
3 mindenki azzal jön hogy Naruto kevés cuccot használ nem toom én valahogy ezt úgy fogom fel hogy NAruto ebből a szempontból is különleges. 3 4 dolog amit ahsznál és mégis mindig össze tudja hozni hogy nyerjen. azok ellen akiknek minden támadásuk más.


Köszönöm szépen ki mondtad amit gondoltam egyéb kommentet nem fűznék hozzá mert ennél jobban nem tudnám megfogalmazni
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4376 Dátum: 08 szep 02, 20:44:32 »

Az utólsó manga(414) elolvasása után arra jöttem rá ,hogy azt mondtam két féle keppen történhet ,vagy bosszút áll Saske vagy megállitják ,de most ,már szerintem az a legvalószinűbb ,hogy felhagy a bosszújával (szerintem Naruto fogja őt meggyőzni) ,mert szerintem úgy lenne szép ha ő maga beismeri ,hogy ezt már nem teheti meg ,és megtanula azt,hogy a cél nem mindig szentesiti az ezközt És ez a második bosszúja.már értelmetlen.Fel kéne ébrednie ,mert az igaz ,hogy jól áll neki az egyenruha ,de az ,hogy az Akatuki csatlósa lett az szőrnyű,és remélem majd jól kihasználja őket és segit Narutóéknak a legyőzésükbe.
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4377 Dátum: 08 szep 03, 13:00:48 »

Biztos h kihasználja őket, és van valamilyen terve.. hisz ő maga mondta! ami azt a három vén szarkeverőt illeti, remélem  kipurcannak egyszer is mindenkorra.. de egyetértek, hogy az lenne a legjobb, ha másoknak nem is legalább magának beismerné, hogy mekkorát tévedett...  Pontosan
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4378 Dátum: 08 szep 03, 13:22:22 »

Azért szerintem eléggé saját technikának mondható az hogy puszta kézzel szilánkokra tör egy hatalmas sziklát.. hisz ez Tsunade technikája és rajta és Sakurán kívül senki sem tudja használni!
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Simba-kun
Vendég
« Válasz #4379 Dátum: 08 szep 03, 14:32:09 »

Biztos h kihasználja őket, és van valamilyen terve.. hisz ő maga mondta! ami azt a három vén sz*rkeverőt illeti, remélem  kipurcannak egyszer is mindenkorra.. de egyetértek, hogy az lenne a legjobb, ha másoknak nem is legalább magának beismerné, hogy mekkorát tévedett...  Pontosan

Nos az a három sz*rkeverő a falut védte és jogosan mondta azt hogy az Uchiha klán menjen a levesbe...Nehogy azt hidjétek hogy az Uchiha egy szent klán volt...Mint tudjuk háborut akartak indítani ezért avatkozott közbe Itachi... De az Uchiha klánból Itachi, és Sasuke nem voltak olyanok mint a többi... Mosolyog
De elmondom az én tippemet hogy mi fog történni...
Ha jól tudom akkor az Akatsuki tervéhez az összes Bijuu kell...Ha Sasuke megöli ezt a Bijuut az Amaterasuval akkor az Akatsuki terve és szétesett (vagy hiányos lessz)...Ha jól tudom a Bijuukat sorrendbe kell befogni így hát ha ez a Bijuu meghal akkor már nem tudják befogni a Kyuubit, így hát most Sasuke megmentette Narutot, és szerintem itt fog a két barát újra egymásra találni...Bár ez csaka én elméletem szerintem hülyeség Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 03, 14:33:37 írta Simba-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!