24 szep 27, 12:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313741 alkalommal)
0 Felhasználó és 75 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4260 Dátum: 08 aug 29, 09:05:02 »

Nos azért mert....nemolvasol mangát Nevet.Lespoirelezhetném de ténleg érdekesebb lesz ha elolvasod,a lényeg hogy elégé izgágák voltak.

Milyen érzelgős lett mostanság Sasuke,előbb megkérdi hogy jól vagytok e,most meg kikre nem gondol Mosolyog.
Naplózva

Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #4261 Dátum: 08 aug 29, 09:08:26 »

hol lehet mangát venni
Naplózva
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4262 Dátum: 08 aug 29, 11:36:46 »

le lehet tölteni az oldalról....saske most egy új oldalát mutatta meg nekem, azzal hogy vissza gondolt a csapatára Hümm-hümm
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #4263 Dátum: 08 aug 29, 13:12:14 »

amúgy csak nekem furcsa, h vmikor nagyon csinosra rajzolják Sakurát vmikor meg szörnyen rondára..?  :/[/color]
[/quote]

Nekem is feltűnt.(Főleg az, hogy néha tényleg lapos, máskor meg igazi bombázóNyelvesít) Meg a mostani epizód végén az előzetesben, jól figyeljenek akik Sakut laposnak merik mondani:) Amúgy meg ő a TOP1:D:D Gyönyörű, okos, szeretni való Nevet stb. stb Nevet  (hát ez az idézés nem jött összexD:D)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
naruto1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #4264 Dátum: 08 aug 29, 13:52:41 »

hol lehet mangát venni

Általában könyves boltokban lehet kapni (Budapesten biztos lehet kapni)
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4265 Dátum: 08 aug 29, 14:47:46 »

"Milyen érzelgős lett mostanság Sasuke,előbb megkérdi hogy jól vagytok e,most meg kikre nem gondol ."
(bocs, vmiért nem működik most nekem az "idézet beszúrása  >.<#)

ennek én is nagyon örültem Mosolyog tudtam én h nincs veszve minden a kötelékeivel kapcsolatban.. kíváncsi vagyok, meddig bírja majd el a szeme az amatersut.. Gondolkozik
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #4266 Dátum: 08 aug 29, 15:02:10 »

Mindig is ilyen volt, csak letagadta a saját érzéseit maga előtt. Nem hiába nem tudta megölni se Sakurát, se Narutot, se Senkit Orochimarun és a bátyján kívül. Enyhe kisebbségi komplexusa volt... van...? (nem bántani akarom, csak jelzem: érzelmileg soha nem állt szilárd talajon...)
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4267 Dátum: 08 aug 29, 15:17:00 »

Mindig csak az élet-halál harcokban mutatkoznak meg az érzései, ez szerintem nem is fog változni! most h így félreismerte Itachit, talán rá jön, h nem jó ha mindent a gyűlöletre alapozunk! és most h bevégezte a nagy bosszúját és kezd feloszlani körülötte a köd, valószínűleg észreveszi, mi is a fontos igazából! 
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 15:17:47 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4268 Dátum: 08 aug 29, 15:53:47 »

óóóóóó a bosszúját még korántsem fejezte be, hisz mondta, hogy a Taka új célja, hogy elpusztítsa Konohát, vagyis csak a felső vezetőséget...
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4269 Dátum: 08 aug 29, 16:15:31 »

Igen, de úgy gondolom, hogy ez már koránt sem ilyen elvakult, mint az Itachi elleni bosszú hadjárat! inkább előtérbe kerültek a többi érzései  Pontosan
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4270 Dátum: 08 aug 29, 16:28:31 »

ebben nem értek veled egyet, hisz ha nem lenne elvakult, akkor nem akarná megölni azt a három kiszáradt vénséget, hanem abbahagyná ezt és visszamenne Konohába Shinobiskodni Nevet
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4271 Dátum: 08 aug 29, 16:37:21 »

de ezt teljesen máshogy viseli mint anno Itachival! gondoljunk bele, ebben a pár mostani részben több eemberséget mutatott, mint az Itachis időkben valaha. és attól még nem "elvakult" bosszú ez, mert nem haggya az egészet a **** ba és megy vissza Konohába. még szlép hogy nem tud megbocsájtani, mindazonáltal most nem ment el a bosszútól ez esze teljesen!   kacsint
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4272 Dátum: 08 aug 29, 16:45:26 »

De ez az, mert nem törődik senkivel és semmivel. Csak az érdekli, hogy megbosszulja a klánt, akik egyébként (ha lehet hinni Madara 'meséjének') el akarták árulni Konohát. És nem törődik a bátyja áldozatával sem, hisz nem véletlenül nem akarta Itachi, hogy Sasuke megtudja az 'igazat'. Nomeg tééééényleg óriási emberség, hogy azért nem vette el Itachi szemeit, mert mást fog tenni, mint amit Ő szeretett volna. Ráadásul az sem érdekli, hogy Naruto az, akit el akar fogni az Akatsuki, és kiszedni belőle a kilencfarkút, egy eljárással, ami egyébként megöli Narutot. Úgyhogy tényleg büszkék lehetünk Uchiha Sasukéra, aki mindenkinél jobban segíti a körülötte levőket, és rágalom azt állítani róla, hogy csak a bosszújának él, és senki és semmi nem fontos neki, mert még azon is átgázol, aki észhez akarja téríteni...
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4273 Dátum: 08 aug 29, 16:51:07 »

Héhéé! egy szóval se mondtam h rágalom lenne!
amúgy nem tudom, h olvastad-e a legújabb mangát, mert nekem sokat változtatott a nézeteimen..! komolyan aggódott a Takáért, és az is kiderült, h még mindig nem sikerült elvágnia a kötelékeit Narutoékkal! én ezeket értettem az emberi érzések alatt..
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4274 Dátum: 08 aug 29, 16:55:48 »

csak gúnyolódtam, mikor a rágalmas részt írtam. És az, hogy aggódik azért a csapatért, ami segíthet neki a bosszúja véghezvitelében... ugyanmár... És anno nagyon el akarta vágni azt a bizonyos köteléket Narutóékkal, csak az volt a szerencséje, hogy Orochimaru megállította. És nem várom Sasukétól, hogy minden részben bőgjön, vagy hasonló, csak annyit, hogy döntse már el, mit akar. Mert egyszer ez a "Barátok vagyunk stb...", máskor pedig "egyetlen célom van: megölni azt, aki annyit ártott nekem..." szóval nem mondom, hogy gonosz, vagy jó, csak inkább egyik sem, és ez a lehető legkétszínűbb dolog. És valószínű, hogy a jelleme inkább hajaz Orochimaruéra, mint valamelyik 'jó' karakterére...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!