24 szep 27, 08:29:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313404 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #510 Dátum: 07 júl 19, 15:48:02 »

Lehetséges...  ??? De hamár a Ms-nál tartunk: Nemrég voltam egy honlapon, ahol azt találgatták, hogy ki is az az Uchiha Madara.   :Mosolyog És ott hozták fel azt a témát, hogy ha valaki sokszor használja az MS-t, akkor egy idő után megvakul. Nos, ez igaz? vagy csak azért gondolták, mert Kakshi azt kérdezte Itachitól, hogy rossz e a szeme?  Nevet  Húú... ezt még nem tisztáztam magamban.  :-X
Naplózva

Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #511 Dátum: 07 júl 19, 16:04:23 »

Lehetséges...  ??? De hamár a Ms-nál tartunk: Nemrég voltam egy honlapon, ahol azt találgatták, hogy ki is az az Uchiha Madara.   :Mosolyog És ott hozták fel azt a témát, hogy ha valaki sokszor használja az MS-t, akkor egy idő után megvakul. Nos, ez igaz? vagy csak azért gondolták, mert Kakshi azt kérdezte Itachitól, hogy rossz e a szeme?  Nevet  Húú... ezt még nem tisztáztam magamban.  :-X


ez egy tény...aki sokat használja az ms-t, megvakul...

ms...msn...felvettelek msnre de nem igazoltál vissza  Szomorú
bocsi az offért modik Mosolyog
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #512 Dátum: 07 júl 19, 16:07:07 »

Madara az Uchiha klán vezére volt..olyan mit 1 hokage csak az Uchihák klánján bellül....(szerintem:D)
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #513 Dátum: 07 júl 19, 16:10:40 »

eszembe jutott valami.....lehet hogy mivel Kakshi nem Uchiha és a sharingant utólag kapta meg...lehet hogy ezért tudta valahogy máshogy megszerezni a MS -t
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #514 Dátum: 07 júl 19, 16:12:31 »

Szerintem is valami vezér volt. Habár amikor a kyuubi megemlített Sasukénak, én úgy vettem észre, hogy nem nagyon örült neki.  ???
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #515 Dátum: 07 júl 19, 16:15:40 »

Most mivan Madara az annak a nem tom mien kiralynak a fia, ezt jol meg aszondtam Nevet. Chakre te jobban tudod ezt azt leirhatnad ide Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #516 Dátum: 07 júl 19, 16:17:48 »

a Tengu királyra gondoltál? nincs mit Nevet
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #517 Dátum: 07 júl 19, 16:24:29 »



ez egy tény...aki sokat használja az ms-t, megvakul...


ezt honnan veszed?

kakashi mondja itachinak hogy mennyit romlott azóta a szeme...és gondolom a romlás nem áll meg

jah és nézed az FWA-t?  :-X Nevet >Nevet

Moderátor: Nem duplapost, csak töröltem közülük. - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 19, 17:40:06 írta Chakra » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #518 Dátum: 07 júl 19, 16:24:40 »

a Tengu királyra gondoltál? nincs mit Nevet
Azaz köszi, nem tom megjegyezuni a nevet annak a Tnegunak Nevet. Na szal ha ismeritek ezt a legendat vagy mit akkor tudjatok honnan van a Sharingan és Madara.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #519 Dátum: 07 júl 19, 16:28:45 »

De a tengus dolgok csak fikciók.  ??? Igaz sok minden alátámasztja. A furulya, vagy mi a szösz az. A madár. A Nakano temlomban lévő festmények, a holló, amivé Itachi változik....stb.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #520 Dátum: 07 júl 19, 16:32:48 »

Amúgy ha Kakashi is sokszor használja az MS-t elvileg ő is megvakul. DE gondolom ő csak a bal szemére.  ??? Vagy... tévedek  ???
Naplózva

annee
Vendég
« Válasz #521 Dátum: 07 júl 19, 16:57:03 »

Meg az a hely, ahol Sasuke és Naruto harcol, ott is Madara és Shodaime szobrai vannak, sőt, ha jól emlékszek, ők is ott harcoltak, nem? Mondjuk a Tengus sztoriban ez is le van írva... Meg az is, h Madara a rendőrség feje volt, vagy mi, amikor Shodaime Hokage lett... Nyelvesít
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #522 Dátum: 07 júl 19, 16:58:44 »

Hát igen, a másik szemére végül is miért vakulna meg...? Mosolyog Am meg sztem ez annyira nem döntő, h Uchiha-e  vagy sem... Mert elvégre az Uchiháknak több idejük volt tanulmányozni a Sharingant... Vagy ez kezd off lenni... ;D
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #523 Dátum: 07 júl 19, 17:00:26 »

Aha. Valami olyasmi, hogy Madara alapította a konohai redőrséget.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #524 Dátum: 07 júl 19, 17:38:56 »

Moderátor:

1 hsz törölve th-tól, mert nem volt meg a 4 szó.

Az MS-t a Technikák > Vérvonalbeli képességek c. témában tárgyaljuk inkább.

Az Uchihák történetének, a Tengu király és Uchiha Madara történetének pedig nyitottam egy külön témát Az Uchiha-klán eredete és története, avagy a Tengu király és Uchiha Madara címen az Általános Naruto témák c. topicban.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 21, 11:01:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!