24 szep 27, 10:30:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313569 alkalommal)
0 Felhasználó és 145 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #495 Dátum: 07 júl 18, 19:28:07 »

dehogynem mert csak azt tudta...mert sasuke előbb érte el a chidorival, így az már csak egy kétségbeesett mozdulat volt Naruto részéről...és azért is volt ennek így jelentősége, mert az első harcuknál a tetőn Sasuke azt mondta Narutonak, hogy még a fejpántját se tudná megkarcolni...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #496 Dátum: 07 júl 18, 19:34:12 »

 :idegroncs: :idegroncs: :idegroncs: Szerintem Naruto nak esze ágába nem volt megölni Sasuke-t....Ő a fejpántra koncentrált mert Sasuke azt mondta  -hogy még a fejpántomat sem tudod megérinteni(vagy valami ilyesmi)
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #497 Dátum: 07 júl 18, 19:35:16 »

igen...de ha megnézed az összecsapást, sasuke amikor eléri a chidorival, narutonak fintor ül ki az arcára, ergo fáj neki a dolog...nem hinném, hogy nagylelkűségből csinálta
De nyitottam ennek egy topicot, beszéljü meg ezt ott
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
annee
Vendég
« Válasz #498 Dátum: 07 júl 18, 21:01:02 »

Hát igen, Kakashi elég sok minden miatt híres... Bár a Sharingan sztem eddig is elég veszedelmes volt, de most már Itachi ellen kell az MS... ??? Nevet
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #499 Dátum: 07 júl 18, 21:07:34 »

Azért Kakashit jóval inkább kiütötte az MS használata, mint Itachit...ez jelentené a chakra beli különbséget?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
annee
Vendég
« Válasz #500 Dátum: 07 júl 18, 21:21:41 »

Bocsi, még én is írok ide Mosolyog Sztem se a MS-ért akarja Sasuke megölni Narutot, mert ha Naruto nem akarta volna visszavinni, akkor és ott még nem akarta volna megölni... Meg sztem Naruto nem akarta kicsinálni őt, hanem csak visszavinni. Max ehhez az is kell, h annyira lefárassza vagy megsebesítse, h Sasuke ne tudjon ellenállni...
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #501 Dátum: 07 júl 18, 21:22:30 »

Lehet, de Kakashi még csak nemrég szerezte meg és sztem nem sokat használta, Itachi viszont már elég sokszor használhatta és neki már vagy 10 éve megvan...
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #502 Dátum: 07 júl 18, 21:23:52 »

De miért mondjátok ezt hiszen ő maga mondja hogy a MS nem úgy fogja megszerezni hogy megöli a legjobb barátját... :idegroncs: :idegroncs: :idegroncs: :ninjaideg: :ninjaideg:
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #503 Dátum: 07 júl 18, 21:24:44 »

Azért Kakashit jóval inkább kiütötte az MS használata, mint Itachit...ez jelentené a chakra beli különbséget?

ha jól emléxem még itachi mondta neki a normál narutoban (part1) hogy mivel kakashi sharinganja nem veleszületett igy nemtudja oan jól használni illetve a normál sharingan használat is kimeriti és ezt kakashi be is vallja magának
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #504 Dátum: 07 júl 18, 21:26:27 »

igen, de ezt azután mondta, hogy megváltoztatta az álláspontját, döntését
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
annee
Vendég
« Válasz #505 Dátum: 07 júl 18, 21:27:45 »

Hát igen, kíváncsi vagyok, h ez neki h fog sikerülni... Bár sztem ez neki is sikerülni fog, tekintve, h nem tudjuk, h Kakashi h szerezte meg... OFF: Am Kakashi tudta, h h kell megszerezni a MS-t? Mert ha nem, akkor sztem p talált egy másikat és akkor talán erre vagy rájön Sasuke is, vagy pedig Kakashi elmondja neki is... Mosolyog
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #506 Dátum: 07 júl 18, 21:31:38 »

De azért Kakashi is elég jól tudja használni, tekintve, h kb 1000 jutsut lemásolt, és még a MS-t is megszerezte, holott nem is bizti, h ő tudja, h h kell megszerezni, mert azt elvileg az Uchiha-k találták ki, nem? Mosolyog Szal sztem ahoz képest nagyon jól tudja használni a Sharingant és Obito emlékére sztem próbálja teljesen kihasználni a lehetőségeket... Mosolyog Bár lehet, h rosszul látom... :-[ Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #507 Dátum: 07 júl 18, 22:12:48 »

... sztem p talált egy másikat ...
Egy másik mit talált? Nem vágom.  :-X
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
annee
Vendég
« Válasz #508 Dátum: 07 júl 18, 22:17:20 »

Hát egy másik módszert, h h kell megszerezni az MS-t... Mert mindenhol azt írják, h az "MS megszerzésére találták ki az Uchihák, h meg kell ölniük a legjobb barátjukat...", de Kakashi nem Uchiha, szal ezért lehet, h ő ezt nem tudta és máshogy megszerezte... És h legyen benne ON is... Nevet: Ezt adja tovább Sasuke-nak, vagy erre jön rá Sasuke is... Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #509 Dátum: 07 júl 18, 23:44:05 »

elöször is on: Sasuke remelem meghal 2 részen belül, de ugysem fog. ( Hajrá Deidara Nevet. )
na és akkor off: Kakashi lehet rajött hogy vmi hasonlo mértékü aldozatot ha hoz akkor is működni fog nala, ez szerintem pedig nala a multban fel lelhetö és éppezért neki nenm kellet semmit se tennie csak el lesnie hogy hogyan is "kapcsolja be" Itachi a sharingant.  ;D
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!