24 szep 27, 03:21:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313151 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
F
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #3435 Dátum: 08 jún 07, 12:54:48 »

hát ha naruto itachitol kapott rejtett ere és/vagy a béka nem lesz meg neki amire harc van akkor jelenleg szaszkénak kb 2 ütés naruto  Nevet uber teknikáját nem használhatja szaszke meg nan gyors és erös és annyi teknikája van h egy 3 lépéses komboval 3 sec neki naruto >.<# de csakhogy ne legyen off mert ez már (nemtom h van-e >.<# sasuke vs naruto topic lenne itt fentebb) szerintem sasuke teljesen elborult és ugyis lehiggad vagy megoldodik a helyzet.... amugy én nem nan vok konoha párti... inkább konhai mellékszereplö gárda párti vok Nyelvesít
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3436 Dátum: 08 jún 07, 21:54:19 »

Viszont a mostani fejezet után már biztos, hogy Szöszke nem kattant meg, sőt tökéletesen tisztában van vele, hogy Itachi karata ellen cslekszik, de nem nagyon érdekli a dolog. :/
Naplózva

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3437 Dátum: 08 jún 08, 12:11:45 »

Hát igen másképp gondolkozik sőt egy nagy hülyeséget akar tenni de ez nála a düh levezetése és a bosszója ,de azt nem látja ,hogy nem az egész falu a hibás sőt nem is az a három személy hanem maga a helyzet ,de remélem Naruto ráébreszti őt.Mellesleg szerintem is tök nyugodtt,de szerintem nem gondolta meg jól mit fog tenni az új erejével.  Gondolkozik
Naplózva
Shikamaru Naara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #3438 Dátum: 08 jún 12, 09:50:53 »

Kakashi naon poénos.A késésével a magyarázatok meg mikor Gai mond valamit és kakashi nem veszi észre Gai meg megőrül. Nevet
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3439 Dátum: 08 jún 12, 15:52:02 »

Nekem Naruto a kedvencem, mert ő rá hasonlítoka legjobban és tisztelema céljait, álmait. Plusz tetszik a narancssárga-fekete rucija is.   Mosolyog Meg persze a Rasengan.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #3440 Dátum: 08 jún 12, 20:33:27 »

Ha a ruhájánál tartunk akkor a sima ruhája tök béna. Nemyóó De a shippudenes az nagyon király.Nagyon eltalálták a színeket azok akik színezték,mert a narancs-fekete a legjobb színösszeállítás NARUTONAK! Yóóóó(senki másnak csak narutonak!^^)
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Lili
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #3441 Dátum: 08 jún 15, 11:01:52 »

Én kedvelem és nekem is teccik a Shippuden-es ruhája.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 16, 08:28:32 írta Lili » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3442 Dátum: 08 jún 15, 22:58:30 »

Elkezdtem az elejétől nézni a animét... És azt vettem észre, hogy Naruto nem annyira reménytelen eset, mint amilyennek látszik... Sőt eléggé fejlődő képes, és tehetséges... Ha nem viselkedne ilyen idiótán, megfontoltabb lenne, már valószínűleg a mostaninál 2 szer 3 szor erősebb lenne...  Gondolkozik
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3443 Dátum: 08 jún 16, 06:08:24 »

Na most okosat mondtál Nevet Véégre, valaki más is észrevette, hogy Naruto természetileg hülye és nem észre, na jó ott is van néha egy kis elmaradás, de csak azért, mert amikor tanulni kellett volna akkor is hülyült.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3444 Dátum: 08 jún 16, 17:53:32 »

Hát Naruto már csak ilyen, de többször is láthattuk eddíg, hogy képes nagyon komolyra venni a figurát, egyébként ha nem lenne olyan nagy hülyülőgép akkor talán nem szeretné olyan sok ember a világonXDD. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 16, 17:55:53 írta Csibe19 » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3445 Dátum: 08 jún 16, 19:07:33 »

Hát Naruto már csak ilyen, de többször is láthattuk eddíg, hogy képes nagyon komolyra venni a figurát, egyébként ha nem lenne olyan nagy hülyülőgép akkor talán nem szeretné olyan sok ember a világonXDD. Nevet

Ha nem lenne olyan hülye, Sakura nem ütlegelné folyton!  Nyelvesít Nyelvesít
OFF: ha már a hülyítésnél tartunk, Sasukét is meg kéne vernie Sakurának. Mert Szászke meghülyült a bosszúvágytól!
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #3446 Dátum: 08 jún 16, 20:50:28 »

Csibével értek egyet nekem így tökéletes ahogy van, tudok rajta nevetni megtud lepni és kiszámíthatatlan.
Mindig tud alkalmazkodni egy adott helyzethez és ha az úgy kívánja komolyra veszi a figúrát.
Naplózva
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #3447 Dátum: 08 jún 16, 22:18:38 »

Szerintem a szél jutsuja mellé még akár a tűz is lehetne, mert ha most a békáknál fog tanulni akkor szerintem megtanulja  a Katon Gamakayu Endan-t (nem biztos hogy jól írtam), amit Jiraya is használt Gamabuntával Manda ellen.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
joke1111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3448 Dátum: 08 jún 18, 09:14:29 »

szerintem sasukénak semmi baja !!(te nem ölnéd meg azokat akik miatt a bátyádnak ki kellet irtania a klánodat??)
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3449 Dátum: 08 jún 19, 15:23:29 »

Valamenyire igazad van ,és az utobbi mangából az is kiderül ,hogy csak azt a három személyt akarja megölni nem az egész falut.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 19, 15:24:05 írta h_Tunde » Naplózva
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!