24 szep 27, 00:09:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312797 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
F
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #3420 Dátum: 08 jún 06, 18:20:21 »

nem lesz villámja mert azt már szöszke 'lenyulta' ... öszintén szolva szerintem narutonak csak a szél áll jol amugy a villám meg a szél tényleg jol passzolna Mosolyog én azt nem értem hogy naruto miértnem megy haza edzs 1-2 évig100-150 klonnal és aztán ugy mintha x évig edzsett volna kimegy és akkorr hozná vissza szöszkét? szerintem még a tsunade elis intézné hogy addig ne menjen küldetésezni(mert ugyebár mindne konohai ninjának folyotn kötelezö valahova mennie, nem ?Pirul
Naplózva
F
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #3421 Dátum: 08 jún 06, 18:32:00 »

egyetértek az elöttem szolokkal kivéve azt h megkell komolyodnia... sakura már megkomolyodott de persze ez mindössze az én véleményem  Pirul kacsint és ha harc van akkor szinte mindig ö az egyik legkomolyabb, összeszedettebb

kivéve ha sasukérol van szo akkor még mindig 12 éves  >.<# Hümm-hümm
azért nem tudunk sokat a családjárol mert ott nem történt tragédia .. a többi föszereplö és a legtöbb mellékszereplöjében meg igen  Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #3422 Dátum: 08 jún 06, 19:08:48 »

Hát ha elvégezte az iskolát akkor szerintem igen. Tsunade tényleg lehet elintézné neki de már egyszer elment 3 évre és egy Saninnal még 2 év azáért már sok lenne konohai szempontból.
Én már igazán adnék neki egy nagyobb rangot geninnek lenni már tényleg megalázó lehet...xD
Naplózva
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #3423 Dátum: 08 jún 06, 19:41:26 »

Kabuto is az volt, amikor elárulta a falut, igaz ő direkt csinálta úgy.
Jól nézne ki, ha Naruto Konohamaruval együtt vizsgázna.(Játszunk vizsgásat?) Nevet
Amúgy, ha Szaszke visszatérne (ha visszatérne), ő is genin lenne, egy elit dzsonin (vagy S-rangú nindzsa) tudásával.
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3424 Dátum: 08 jún 06, 20:11:37 »

Halii
Nem tudom h felvettette e már valaki de szerintem az én véleményem az h sztem a Nidaime hokage volt Kakashi apja o.O hehe szerintem de ha valaki erröl többet tud pls javítson ki...
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3425 Dátum: 08 jún 06, 20:21:49 »

Heh ez jó kérdés Mosolyog Végülis a hajuk nagyon hasonlít egymásra csak annyi a bibi, hogy nem tudjuk mi volt e beceneve Nidaime-nek, mert ha Konohai fehér agyar lett volna akkor telibe találtad, viszont a másik hogy pár év azért van közöttük sajnos nem tudom mennyi
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3426 Dátum: 08 jún 06, 20:22:26 »

Na most honnan vetted ezt az oltári nagy... haggyuk.. Kakashinak biztosra tudjuk, hogy ki az apja! Az az ember, akit Konoha Fehér Agyara néven is emlegettek!
És hidd el, semmi rokoni szál nem fűzi Nidaime hokagéhez! (Legalábbis a mangában nincs rá utalás)
A hasonlóság megtévesztő lehet!  Mosolyog
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3427 Dátum: 08 jún 06, 20:26:18 »

Khm, először is káromkodni nem szép dolog, kettő, hogyha a hsz-emnek nem csak az első felét olvastad volna el akkor láttad volna, hogy ODA ÍRTAM mi volt a beceneve Kakashi apjának :/ Egyébként is feltevés volt, és a végére még azt is oda írtam hogy a korkülönbség kizáró ok.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3428 Dátum: 08 jún 06, 20:27:56 »

Gabesz:D:D és azt te honnan tudod h ki volt a Konohai fehér agyar?Nevet amugy meg csak felvetettem mint 5let és sztem jó5let de lehet hamis...
amugy meg utalást Naruto És Yondaime hokagéra is csak nem rég kaptunk amikor  Jiraya beszélt Tsunadéval mielött elment csatázni... szal lehet hogy majd 100 mangarész mulva kapsz rá utalást Nidaiméra:)
jah amugy télleg a korkülömbség az télleg közbeszolhat...SzomorúSzomorúSzomorú Nevet nem baj azért télleg remélem meglehet majd tudni:p
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 06, 20:30:25 írta jocoo » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3429 Dátum: 08 jún 06, 20:33:15 »

Warmerh... Jocoo HSZ-ére reagáltam...  Kúl A te HSZ-edet figyelembe se vettem!
Jocoo volt már róla szó a mangában, és az animében is egyaránt, és biztosra tudhatjuk, hogy nem volt Hokage!
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3430 Dátum: 08 jún 06, 20:35:58 »

Gabesz mit irtál? mi az hogy biztosra vehetjük hogy nem volt Hokage? ez mi nem azért mert most kötekedni akarok...
Naplózva
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #3431 Dátum: 08 jún 06, 20:43:16 »

A Nidaime-nak biztosan lehet tudni a vezetéknevét, mivel a Shodaime öccse volt. (Senju/Szendzsu)
Kakashi apja Hatake Sakumo, másnéven Konoha fehér agyara.(Sakumo nem lehetett sokkal idősebb Tsunadénél, aki, mint tudjuk a Shodaime unokája)
Ez mind le van írva a mangában!
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3432 Dátum: 08 jún 06, 20:47:12 »

Na végre egy okos ember! Már majdnem nekiestem a mangának, hogy kihalásszam a neveket...
Jocoo rem elégdett vagy matyi-senpai válaszával!  Hümm-hümm
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3433 Dátum: 08 jún 07, 07:33:14 »

Szerintem is igy van ez Ez nála csak egy indulat . Én azt hozzátenném ,hogy három év Oro mellet rossz hatásal  volt rá(tudom ,hogy ő ment oda ,de nincs ,hogy az ő gondolkozása ne változott volna bizinyos mértékben)vagyis megbolondult  :'X de a vége remélem happy end lesz és ,hogy egyik főszereplő sem hal meg.
Naplózva
csont12
Vendég
« Válasz #3434 Dátum: 08 jún 07, 07:48:26 »

Szerintem megtámadják Konohát és láthatunk megint egy Saskue vs Naruto küzdelmet  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!