24 szep 25, 13:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311638 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #3225 Dátum: 08 máj 08, 14:02:45 »

Istenem miért kell mindenhonnam Sasukénak folynia!!!

Sakura amugy igencsak megerősödött ésigazán jót tesz az uj teamnak!!!
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #3226 Dátum: 08 máj 08, 15:22:56 »

Hát igen Sakura sokat változott erősebb lett de egy valamiben nem változott még mindig veri Narutot Nevet
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #3227 Dátum: 08 máj 08, 15:25:07 »

Szerintem az lesz hogy találkozik Narutoékkal és együt fognak harcolni a gonosz ellen Nevet bár ki tudja hogy milyesz
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3228 Dátum: 08 máj 08, 16:09:34 »

Hát most úgy áll a dolog, hogy nem a gonosz ellen harcolnak majd, hanem egymás ellen. :/
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3229 Dátum: 08 máj 08, 16:29:25 »

Idézet
den ugye arra gondolsz, amikor taijutsu bemutatót tartott és a betekerős pörgő baromsággal elkapott 3 klónt ?
akkor sztem megnyitotta csak nem mondta ki.

Igen arra ha jóltudom még Sakura mondta is hogy tuti a Sharinganal másolta le.
Naplózva

Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #3230 Dátum: 08 máj 08, 17:11:31 »

hát engem meg az a chanozás meg kunozás idegesít nagyon.narutónál:sakura-CHAN, sakuránál: sauke-KUN.ettől a falra tudok mászni Technikai KO lehet,h japánban ez a szokás,de én akkor sem bírom megszokni
Naplózva
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #3231 Dátum: 08 máj 08, 19:08:11 »

pláne amikor a kyubi vs oro harc volt ha egy részben nem mondták el 40-szer azt hogy Naruto-kun akko egyszer se Neeem valahol a felénél mindíg elvesztettem a fonalat szal nem tom mennyiszer mondják pontosan Hümm-hümm
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3232 Dátum: 08 máj 08, 20:18:53 »

Asszem Kabutojo az állandó Naruto-kunozást sértegetésnek szánja, utalva arra az időre, mikor még barátnak hittél.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3233 Dátum: 08 máj 08, 20:27:12 »

Szerintem meg eddig semmi nem utal arra, hogy Sasuke a korábbi csapata ellen fog fordulni. Eleget tett a bosszújának, bár lehet megjárta vele. Hogy mi lesz a jövő, az csak egy bizonyos félig hibbant maszkos emberkétők függ.

Kifejtenéd Te is a miértedet? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3234 Dátum: 08 máj 08, 20:29:25 »

A 4. moziban majdnem megjárta. Azt hittem, Naruto postáz egy nyakast, amikor Sakura azon viccelődött, hogy Narutónak legalább a halála előtt meg kellene komyolodnia. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3235 Dátum: 08 máj 08, 20:33:07 »

Hát azért gondoltm, mert nekem valahogy úgy tűnik, hogy Madara azért mond el mindent Sasunak, hogy végképp Konoha ellen fordítsa és Itachi szerintem pont ezért követett el mindent, hogy távoltartsa az öcsikéjét a mi "hibbant maszkos emberünktől" Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 08, 20:37:39 írta Csibe19 » Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #3236 Dátum: 08 máj 08, 20:54:02 »

Szerintem Sasuke kifogja csinálni Tobidarát,aztán meg a Hebivel alapít valami új falut.
Közbe megtalálja őt Kabuchimaru,harcolnak de Sasu kicsinálja,és...és... tovább nemjut eszembe xD
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #3237 Dátum: 08 máj 08, 21:05:12 »

Tobara (Tobi+Madara) biztos, hogy Sasuket Konoha ellen akarja uszítani, de szerintem inkább átmegy a sima narutobeli Neji sztájlba (SŐT sztályl) és elkezdi "az én szemem látja az igazságot" dumát és meccset veszít Tobara ellen. Ezek után sok minden történik és mindenki boldogan él, kivéve azt aki nem, illetve azt aki meghal. Nevet
Naplózva
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #3238 Dátum: 08 máj 08, 21:33:44 »

Figyu Chakra én most nem vagyok tisztában az elsőfilmbe ki van kivel??

De hogy a 4.végkép nem vágom már.Hol lehet ezt megnézni amugy a 4.-et????
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3239 Dátum: 08 máj 08, 21:51:26 »

már bocs, de a főoldalon nagy betűkkel van kiírva, hogy le lehet tölteni a moviet.  :'X ennyire értetlen vagy? xD

>>Jah igen. x'D Én Sakurától mindig azt hsizem, hogy le akarja verni Narutot. xD De ez annyira nem is meglepő... a pár "ütés" után, amit a képébe nyomott. x'D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!