24 szep 25, 11:27:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311547 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #3180 Dátum: 08 máj 03, 17:06:53 »

Lee-Gaara harcnál,Lee ledobja a lábsúlyait-mindenki ledöbbent arc,Kakashi megszólal:,,Gai,ez még nekem is sok"-hát igen...
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3181 Dátum: 08 máj 03, 21:18:41 »

Igen de legjobban akkor van megdöbbenve amikor Gai válaszol neki hogy Lee képes kinyitni a chakra kapukat Nevet úgy tudom a súlyokra nem mondott semmit... na mindegy megnézem mégegyszer Pontosan
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #3182 Dátum: 08 máj 03, 22:04:37 »

Igen nézd meg,már csak azért is mert jó :DTegnap előtt láttam azt a részt,szval emlékszem Pirul
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3183 Dátum: 08 máj 04, 07:33:54 »

Jájáj nagy nehezen sikerült rátalálni a Naruto-nak arra a részére Pontosan Igazad van tényleg mondta csak először nem ugrott be hogy mondott volna ilyet Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Ranma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #3184 Dátum: 08 máj 04, 11:52:35 »

hát én nem tudom Sasuke nem egy békülős típus bár...... mindenesetre most jelenleg teljesen ki van akadva ikszdé (nem rajongok Sasuké-ért de nem is utálom)
Naplózva

Itasasu 4ever ^/_\^
köcce (max a bátyád Nyelvesít)
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #3185 Dátum: 08 máj 05, 12:36:34 »

Az alma nem esik messze a fájától. Nevet hát igen a fiam Nyelvesít
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3186 Dátum: 08 máj 05, 13:56:28 »

Hát ő most igen messze esett Nevet Yondaime elvileg normális volt és összeszedet, Naruto meg szétszórt és habókos Nyelvesít
Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #3187 Dátum: 08 máj 05, 14:08:56 »

Persze úgy sajnálom Naruto-t hogy mindenki alábecsüli és azt hiszi hogy ő a leggyengébb holott ő a legerősebb.(persze vannak kivételek)
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3188 Dátum: 08 máj 05, 16:39:14 »

tudjátok min lepődtem meg?azon hogy naruto nem csak a szelet de még a víz elemet is képes használni  Ohh My God
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3189 Dátum: 08 máj 05, 16:41:38 »

mért lenne képes a vizet használni?
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3190 Dátum: 08 máj 05, 16:41:49 »

Na erről eddig mért nem tudtunk?  Pojén Egyáltalán honnan szedted ezt az állítást?  Hmm?
Valami bizonyíték hogy el is higgyük?
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3191 Dátum: 08 máj 05, 16:44:01 »

Remélem nem azért mert a Rasengan kék színű vagy pedig a Part 1-ben amikor örvényt csinált a víz alatt
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 16:44:32 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #3192 Dátum: 08 máj 05, 16:46:05 »

 Gondolkozik vízelem mi? nem hallottam még róla. Amúgy tényleg genyó dolog hogy Naruto-t szivatja mindenki, Sakura is miért mindig Naruto-t zúzza le? Vagy Neji is oltja észnélkül >Szomorú
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3193 Dátum: 08 máj 05, 16:53:06 »

Én akkor voltam totál kész és utáltam meg véglegesen Sasuke-t amikor pont abban a filler részben amikor a futó srácot kisérték és Sakura meg elájult a vízalatt, Sasuke ő nagysága meg inkább felment levegőért, ahelyett hogy segített volna Naruto-nak megmenteni, és amikor meg kivitte a partra Sakura-t Naruto, akkor azt hitte hogy Sasuke mentette meg. Nem mégsem még akkor végleg megutáltam amikor Naruto meg Sasuke a kórházban feküdtek és Sakura csak Sasuke-vel törődött...
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 16:55:37 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3194 Dátum: 08 máj 05, 16:57:46 »

Namikaze Minato ajánlom figyelmedbe a visszaolvasást, és a fórumszabályzatot!

Na a lényeg:
Hát amíg ilyen idióta addig meg is érdemli...  :/
Nem igaz, hogy ugyanolyan idióta, mint a sorozat indulásakor...  :/
Persze úgy sajnálom Naruto-t hogy mindenki alábecsüli és azt hiszi hogy ő a leggyengébb holott ő a legerősebb.(persze vannak kivételek)
Legerősebb? Kétlem... Legfeljebb neki a legnagyobb a kitartása...
A magas chakra szint, és a kitartása nélkül csak egy utolsó nulla lenne Konohában... Vagy már halott...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!