24 szep 25, 05:27:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311155 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #3105 Dátum: 08 ápr 17, 12:38:08 »

Úgy látszik nem jön a felmentősereg... :/ magunknak kell megoldani.. >.<#
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #3106 Dátum: 08 ápr 17, 12:46:18 »

Az biztos hogy Naruto a javára változott a shippuudenben...tetszik ahogy nevet...tisztára mint Minato... Pirul Ámor Ámor
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Kakashi Senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

Hatake Kakashi


« Válasz #3107 Dátum: 08 ápr 17, 13:10:27 »

hát jó  Mosolyog leirom ide az angol szöveget és belinkelek egy fordító oldalt  Gondolkozik  hogy mindenki meg tudja nézni.                   http://www.webforditas.hu/index.php

"i of course wouldnt be able to do it. But even for the fourth, it would've been impossible." ez az angol szöveg

Ha elég furcsán is de azt hozza ki szval én továbbra is amellett vagyok hogy:  "még a negyediknek is lehetetlen volt."



** Egyetértek chakrával az lenne a tökéletes fordítás!
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 22:06:45 írta Kakashi Senpai » Naplózva

Don't let your Guard down!
Kakashi Senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

Hatake Kakashi


« Válasz #3108 Dátum: 08 ápr 17, 13:19:14 »

Sziasztok?
Nem értettem teljesen amikor az 5 elemről beszéltek Naruto ugye szél elemű alapból, de ha jól vettem ki Sasukénak is kettő van pl, szval neki is lehet majd még 1??
Naplózva

Don't let your Guard down!
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3109 Dátum: 08 ápr 17, 14:23:31 »

Valamelyik nap én is azon gondolkoztam ,hogy miket gondolhatott az elelyén az elő pár részben nem tudtam miért nem mutatják a gondolatait bizonyos helyzetekben ,mostmár tudom. Arra visszatérve ,hogy elment a falu legnagyobb elenségéhez ő még Narutonak is megmondta ,hogy a falut nem fogja megtámadni (amikor beszéltek a harc előtt)szóval kárt nem okozott a falunak az ,hogy Kakashi mellet is erős lett volna az igaz talán nem ennyire de igaz pl nincs átokpecsét 2 szint de ha jól emlékszem ő nem akarta használni sose az átokpecsétet csak amikor az élete és csapatársai élete fügött tőle.meg .hogy miért ment el az erőért egy szóval de szerintem nagy hatással volt rá Itachival való találkozása és az is ,hogy Naruto erősebb lett nála.pl ha nekem meg lenne rá a lehetőséged .hogy valóraváltsd az álmod (bosszú)hogy végre megszabadulj a fájdalomtól nem tenéd e  meg? azzal ,hogy nem vitte magával a barátait csak nekük csinált jót Narutónak is meg mondta miért jöttél utánam. És,hogy visszamegy e konohába most tényleg nem az jár a fejében ,de szerintem akkor lenne rá lehetőség ha megtámadná a falut pl Madara és szükség lenne a segitségére főleg .hogy utálja Madarát és akkora már  tisztázná a dolgait  és megszabadulna a múltjától és szerintem ez már akkor lenne amikor már megbocsájtott a testvérének .Ja mellesleg nekem az tetszik ,hogy ennyire nyugott már a sima Narutoban is ilyen volt
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 14:24:02 írta h_Tunde » Naplózva
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #3110 Dátum: 08 ápr 17, 18:04:15 »

off:szászkee villám elemü de tüzes jutsut is használ amihez nem kell elemi  ...

naruto milyen új jutsut tanulhatna?vagy csinálhatna...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 18, 14:13:06 írta baska » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3111 Dátum: 08 ápr 17, 20:56:29 »

baska, ez butaság, olvass utánna a Technikák > Katon/Tűz elemű jutsuk témában.
Ha ott a "Katon - XY no Jutsu" , akkor az tűz elemmel megy. ^^
OFF vége.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 26, 17:21:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3112 Dátum: 08 ápr 17, 21:11:34 »

Naruto manga 330/5/utolsó előtti kép/2. szöveg:

(Kakashi:) Én persze képtelen vagyok erre, de talán még a Negyedik számára is lehetetlen lenne... Naruto tényleg nem semmi...

Szerintem ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #3113 Dátum: 08 ápr 18, 09:20:56 »

én is egyetértek Chakrával.. és amúgy tényleg elég érdekesen hozza ki a szöveget..^^
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3114 Dátum: 08 ápr 18, 09:58:26 »

Nem akarok hülyeséget írni de szerintem, arra értette hogy Naruto olyan gyorsan elsajátította a szél elem használatát, hogy arra még a 4. se lett volna képes. Bocs ha hülyeség de nekem ez esik le.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 18, 10:03:17 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3115 Dátum: 08 ápr 18, 14:00:49 »

Hi All!

"i of course wouldnt be able to do it. But even for the fourth, it would've been impossible."
Ha már megbeszéltétek, akkor bocs, de olvastam, mi a "vita" tárgya és én úgy tudom, hogy a would, az mindig feltételes mód (-nák, -nék). Tehát Chakrának igaza van a fordításban. Egyébként Naruto már megtanult tanulni (hű de idiótán fogalmaztam ezt meg), vagyis eddig mindig ezt kellett csinálnia, így már belejött...
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3116 Dátum: 08 ápr 18, 14:04:39 »

Six valóban igazad van Chakra fordítása helyes, viszont a második részét a válaszodnak nem értem " megtanult tanulni" ezt mire érted?
Csak nem a Kage Bushin no Jutsu-ra?
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3117 Dátum: 08 ápr 18, 14:17:07 »

Nem a Kage Bunshin-ra, hanem arra, hogy eddig mindenért meg kellett dolgoznia. A Rasengant sem varázs ütésre tanulta stb. Így remélem már érthető  Mosolyog
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3118 Dátum: 08 ápr 18, 15:14:53 »

Jaja most már értem:) Köszi a magyarázatot:)
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
karesz-kun
Vendég
« Válasz #3119 Dátum: 08 ápr 18, 16:33:49 »

én személy szerint utálom szászkét....felvágós,beképzelt,bunkó,tehetséges és erős stb.   
                                                               (szal olyan kb. mint én Nevet)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!