24 szep 25, 05:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311145 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #3135 Dátum: 08 ápr 20, 18:28:57 »

Nagy valószínűséggel ilyen nem fog történni. Különben meg Sasu nem az a természetű ember...
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #3136 Dátum: 08 ápr 21, 12:34:09 »

Hát nekem kakshi a kedvencem mert jó fej és szinte mindig viccelödik
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #3137 Dátum: 08 ápr 21, 12:44:05 »

Szerintem is vicces főleg, hogy ezzel győzik le a shippuden elején ikszdé.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3138 Dátum: 08 ápr 21, 18:21:17 »

Hát, igen! Kakashi nagyon sokat változott.
Gyerekkorában humortalan volt, felnőttkorában meg ilyen lett  Nevet És folyton késik és mindig kitalál valamit!!
Talán Obito miatt van ez.
Nevet:D

Bár Iruka itt OFF, de ő nagyon vicces arcokat vágott, főleg, amikor ideges volt Nevet
Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #3139 Dátum: 08 ápr 21, 18:33:54 »

én azon csodálkoztam hogy amikor kakashi gaidenben obito mondta kakashinak, amit ő mondott narutoéknak...azon meglepődtem hogy Obitótól vette..
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3140 Dátum: 08 ápr 22, 14:34:02 »

Hát nem sok esély van rá, mert Sasuke szöges ellentéte Obitonak, egyébként meg nem tartom valószínűnek, hogy meghal (vagyis egyhamar nem fog az biztos).
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3141 Dátum: 08 ápr 22, 14:47:11 »

Ha meghal aakor sem mostanában mert egy interjúban mondta kishi hogy ebben az évben sasukevel fog foglalkozni.
Naplózva

Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #3142 Dátum: 08 ápr 22, 15:30:31 »

Az elég jó ha sasukéval fognak foglalkozni kiváncsi vagyok hogy 10 év múlva mi lesz narutoékal és sasukéval Pirul
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3143 Dátum: 08 ápr 22, 20:12:58 »

Azért nem ennyire vészes a helyzet, szerintem Madara elmondja Sasunak amit akar aztán átváltunk Konohára, vagy a Kisame VS Hebi harcra.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 20:13:39 írta Csibe19 » Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #3144 Dátum: 08 ápr 22, 21:40:41 »

inkább az a kérdés mihez kezd saskeeeeeee kun miután itachinak vége és kiderült h ő a jófiu.
Naplózva
Angie Yamaguchi
Vendég
« Válasz #3145 Dátum: 08 ápr 23, 07:36:20 »

Nagyon jó lenne, ha kibékülne Itachival... mert én nem hiszem, hogy meghalt...
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3146 Dátum: 08 ápr 23, 12:36:36 »

1000% hogy meghalt mert ha nem halt volna meg nem adta volna Sasukenak a Mangekyou-ját, de számomra az lesz a megdöbbentő hogy mit fog mondani Tobi Itachiról
Naplózva

Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #3147 Dátum: 08 ápr 23, 13:46:15 »

Szerintem  Pirul Kakasi a legjobbak közé tatozik ugyhogy nemhiszen hogy ha elkésik az akkor gond.

De sokkal pontosabb is lehetne.

Amugy sokat köszönhetnek neki a küldetések során,és szerintem az a legfontosabb hogy kiáll értük mindig és sosem

hagyta őket egyedül.

De ez az én véleményem. Mosolyog
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #3148 Dátum: 08 ápr 24, 15:13:04 »

hát sztem mindenkia,ki tudja mi törént a múltjában az tökéletesen elfogadja a helyzetet, elvégre ők valószínű tudják Obito milyen volt és feltehetően azt is gondolják, hogy tőle vette át, nomeg elvileg reggelente mindig ott van (legalábbi Hayate szeretőjétől ezt hallhattuk... nem tom a nevét, pedig Chakra már valahol írtaXD mind1, tudjátok kiről beszélek). Akikm meg nem tudják, azok pl. Naruto és a csipet csapat geninek és cshuniok, akik mit tehetnek? megverik... érdekes lenne.
Én arra lenék kivi, hogy egy éles harcba igazni ellenfél ellen is így leengedné minden védelmét ha kimondanák a könyv címét? vagy annyira azért nem fontos, hogy az életével játszon? azért gondolom, bár a mangában Naruto a harmadikat is kiütötte a Sexy no jutsuval No comment
De ha Kakashinak ilyen kevés chakrája van és mégis ennyire jó, csak jobban irányíthatja mint az átlag, nem? vagy ez csak nekem tűnik logikusnak?
Nem értünk félre Trixie... dehogy Ördögi  de amúgy tényleg nem képeskönyv... én már nem egyszer látam benne az írást... persz csak összevissza vonalak voltakXD egyszer lehetne valami különkiadás a rász végén, hogy miről is szól ez pontosabban vagy alami róle... na jó, most én tűnök perverznek :'X nem na akkor megmagyarázom: nem kondkrétan érdekelnek a dolgok.... csakhát... ööö... szóval értitek... mind1
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #3149 Dátum: 08 ápr 24, 20:32:41 »

A kage bunshinhoz kevés, de attó lez még lehet rengeteg chakra is. Ne Narutóhoz hasonlítsd, mert neki kivételesen sok van a mannából kacsint.  Harc közben pedig nem csak a mennyiség számít. Amikor Naruto és Sakura harcol vele shippuuden elején, talán Cseresznyevirág említi is, hogy Kakashi van olyan okos, mint Shikamaru, érzékszervei pedig rendkívül fejlettek, ráadásul a pecséteket is piszok gyorsan hajtja már végre. (Itachi elleni kudarc után rágyúrt a témára, bejött Mosolyog)))
Naplózva
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!