24 szep 22, 23:18:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307726 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2295 Dátum: 08 feb 14, 19:36:48 »

ez igaz de aval egyutt hogy okos es jo a chakra kontrolja az elso reszekben egy eros teknikaja se volt
Naplózva
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2296 Dátum: 08 feb 14, 19:42:24 »

erre szerintem nem kell már válaszolni
Naplózva
Rock_Lee
Vendég
« Válasz #2297 Dátum: 08 feb 14, 20:37:52 »

Ha Sasuke ilyen hülye volt hogy otthagyta Konohát akkor szívja csak meg a pecséttel.
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2298 Dátum: 08 feb 15, 05:39:31 »

Sasuke nem azert tudja akarata szerint befojasolni a pecsetet mert Kakashi lezarta neki a chuunin teszten de ebbe nagy szerepet jatszik Sassuke akarata is pl a mecsjoroi ellen  Nevet
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2299 Dátum: 08 feb 15, 05:46:07 »

Igen az animeben kek a fejpantja de sztem ez nem szimbolikus csak divatos pl Sakura ruhaihoz jobban illik a piros a Shippuuban  Nevet
Naplózva
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2300 Dátum: 08 feb 15, 21:07:10 »

hiába..egy shinobi is lehet hiú Nevet
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2301 Dátum: 08 feb 16, 08:05:04 »

Kakashinak a legjobb baratja a csapatarsa Obito volt de ot nem o olte meg es az ugy szep lenne hogyo fejlesztette ki
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #2302 Dátum: 08 feb 16, 08:12:24 »

Háát én is azt gondolom amúgy Kakashi MS - éről énis azt gondolom , hogy ő maga hívta elő a szemből valahogy , de felmerült már az is , hogy mivel magát hibáztatta Obito megöléséért ezért éledt fel a szemében , de szerintem csak valahogy sikerült neki "fölélszteni/  előhívni" .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2303 Dátum: 08 feb 16, 08:29:46 »

De valami ténylegtörtént mert Itachi nem akarta elhinni h Kakashinak is van MS-ja
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
pomegranate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127

Kabalababa XD


« Válasz #2304 Dátum: 08 feb 16, 16:03:29 »

Igen, erre már én is kívácsi vagyok, lehet, hogy ő fejlesztetti ki de lehet, hogy...(szöveg egy másik témából amivel egyetértek)
Egyébként szerintem nem feltétlenül kell megölni a legjobb havert az MS - ért csak ők ezt a módszert találták rá . Igazánól ennek annyi értelme van , hogy nagy érzlmeket vált ki szerintem ... De valószínű , hogy másképp is ki lehet csak még nem jöttek rá .

élő példa rá kakashi.bár azért ott is megvolt egy jóbarát halála...de mégsem ő nyírta ki.
Naplózva

Kócos kis romantika tejfogával a szívembe mart.

Anyum: Zakuro
Apum:Gangstakun
Hugim:Tenchi
Senseiem:Adachi
CHPK 3-as számú tagja ikszdé
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2305 Dátum: 08 feb 16, 18:50:51 »

Jah, egyetértek. Obitot, nem kakashi nyírta ki. Ez egyértelmű.  Hümm-hümm Max Chakra egykori elmélete, miszerint magát hibáztatta felelhetne meg a barát gyilkolászás dologba. De az is lehet, hogy van más mód, hogy kifejlesszék az MS-t. És én örülnék neki, ha lenne más mód.  Nevet
Naplózva

Shini
Vendég
« Válasz #2306 Dátum: 08 feb 17, 14:43:10 »

Hohóó! Keményen volt egyetlen egy rész,amikor Sasukét jó arcnak találtam xD mikor emg akarták tudni,h mi rejtőzik kakashi álarca alatt:] soha nem bírtam az arrogáns karaktereket.. tény, h a múltja az valami borzalmas volt, Itachi végett, aki ahelyett, hogy éltovább a hanyatló klánjában, inkább úgy döntött, hogy feláldozza őket azért, hogy legalább még 2 Uchiha olyan erős lehessen, mint a régmúltban volt majdnem az összes. ill, én így ovlastam, és így is hiszem:]
de attól még nem teljesen kellett volna így viselkednie, hisz annyi más út létezett.. csak ő a bosszútól elvakultam(amivel amúgy csak Itachi tervét tökéletesítgeti folyamatosan, mivel már csak 3 Uchiha van, aki aktiválni tudja a Mangekyou-ját, és Itachi szerint ugye az egyik talán Sasuke lesz) mindent úgy látott jónak, ahogyan ő csinálja, és így került hát a végén Orochimaru szolgálatába, hogymég sokkal erősebb lehessen,és megölhesse végre a bátyját, amivel szerinte majd minden jobb lesz (és ezzel a részével pedig Oro barátunknak segített, persze azután, hogy megölte mindenki azt hitte, hogy egy gonddal kevesebb ;]mwuahaha). de minden egyes lépésével elárulta, és kihasználta a "barátait" és Konohát.. szvsz.. amúgy meg a kis kivételezések..Chuunin Exam végső forduló előtt: Sasukét ki viszi el edzeni? Kakashi!
Naruto kit kap? Ebisuuu!!! WOW xD az,h a végén Jiraiya kezei közé került, az csak a véletlen műve.. vagy még azelőtt, vagy akár az után.. mindenki felől ezt lehetett hallani: jajj Sasuke mekkora hős, milyen kíváló ninja, meg blabla.. mikor Naruto megmentette Hakutól( az addig oké, h Sasuke is megpróbálta), akkor is a végén: jajj szegény Sasuke,milyen hősies,meg mittomén..
aztán mikor Gaara félig átváltozott Shukaku-vá, akkor is szét kapta Sasukét.. azután pedig, segítséggel,de még csak Naruto verte meg Gaara-t, és Shukakut is.. ki a hős? Sasuke. HELL YEAH! Naruto most kit akar megmenteni? Sasukét. Sasuke észreveszi ezt, hogy Naruto akár az életét is adná érte? le se sz*rja! talán akkor volt ez, mikor nagynehezen legyőzte Narutot a vízesésnél.. Sasukének akkor is csak a fejpántja mentettemeg az életét,ha úgy vesszük..
oaaoaoaa.. na mindegy, megint csak felhúzom magam xD inkább nem sorolom azálláspontjaimat, és minden fantól elnézést is kérek xD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2307 Dátum: 08 feb 17, 15:16:21 »

Sorold csak nyugodtan az álláspontjaidat, ez egy fórum, itt mindenki elmondhatja az (értelmes) véleményét.
És én szeretem a hosszú hozzászólásokat. Van bennük munka és értelem. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #2308 Dátum: 08 feb 17, 15:30:29 »

Naná, egyetértek tisztelt moderátor úrral.
Engem is nagyon irritál sasuke, de van benne valami profizmus, narutooban, meg ott az erő és az elszántság, pont egymás ellentétei.
Amúgy sasuke nem azért menekült meg a végzet völgyénél mert véletlen naruto a fejpántját találta meg, hanem azért, mert nem akarta megölni naruto sasuket, azért direkt a kobakjára célzott a homlokvédőjére.
Amúgy sasuke annyira arogáns lett, és azt tetteti, hogy már el is felejtette a barátait. Utálatra méltóvá vállt. Már csak a jutsujai tetszenek az a chidori nagashi nagyon ott van...meg hogy teleportál az se semmi
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2309 Dátum: 08 feb 18, 06:00:38 »

szerintem ha Sasuke annyira bosszuallo lenne hogy mar nem is gondolkozna csak mindent az eroert akkor megolte volna Narutot hogy legyenMs-ja de nem tette es nem szolgalja Orot csak tole kapja meg az erot es aztan nem is bizonyul hunek neki ha megoli
  ??? (kulonben Sasuke volt a kedvencem miota elment mar nem az de nem utalom)

Es sztem Sasukenak az nagyon rossz erzes lehetett hogy Itachit o nem is erdekil amikor visszajon  raadasul megmutatja neki megint a klanja halalat  . Hanem Naruto kell neki . Plusz hogy Naruto a kyubi erejevel sokkal erosebb mint a sima Sasuke , bizonyitek a Gaara elleni harc
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 20, 13:44:34 írta h_Tunde » Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!