24 szep 22, 23:23:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307737 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2310 Dátum: 08 feb 18, 17:30:57 »

Ööö... az utolsó mondatból hiányoznak a megértést segítő vesszők. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2311 Dátum: 08 feb 19, 05:55:37 »

Azt meg nem vette eszre senki hogy Sasuke gyermekoraban milyen edes kisfiu volt es a tragedia utan megvaltozott (tudom ez nem mentseg a tetteire)
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2312 Dátum: 08 feb 19, 13:51:46 »

Pfúúú. Akkor megnyugodtam! Nevet Csak mert azt mondja, h :She's perfect. Azt hittem rá mondja! :-X

Igen, hogy tökéletes a szerepre xD >> meg, hogy tökéletes, hogy a könyvet megfilmesítik és a csaj lesz a főszereplő xD No, mindegy...

Nem tudom...tudod még soha nem voltam ninja...az tény hogy háború volt de a chuunin vizsgákat akkor is meg kellett tartani...

Most lehet, hülyeséget mondok, de nekem mintha vlmi olyasmi rémlene, h. a chuunin vizsgákat (mmint a mai állapotukban) csak ezután a nagy háború után kezdték el így megtartani, hogy minden országból jönnek, mindig más és más faluba a geninek ???
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2313 Dátum: 08 feb 19, 13:55:27 »

minden 2. oldalon megkérdezi vki, mit jelent Mosolyog és újból válaszolok: igen, ahogy moonie mondja, nyomatékosítószó. rövidebb változatai is vannak, pl a datteba <- ezt gyakran hallom más animékben, vagy egyszerűen csak a da (na meg a datte xP)


da: rövid alakban az egyik létige
datte: a fenti te-formája (igeragozás!)
yo: ez a nyomatékosító szó
a "ba"-ról meg nekem a feltételes módú igék alakja ugrik be... szóval... hmm... szerintem nem lehet lefordítani értelmesen :-X de ezért (is) szép a japán nyelv, hogy olyan sokrétű :-* Hümm-hümm

Amgúy én is nagyon örültem, hogy Shippuudenben végre mást is használ, nemcsak a jól bevált kage bunshin no jutsu-t Nevet
Naplózva

rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2314 Dátum: 08 feb 19, 15:43:17 »

Hát igen de Sasuket is meg lehet érteni, azért egyszerre elveszíteni az összes családtagját, és h ezt pont a bátja tette Szomorú
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2315 Dátum: 08 feb 19, 15:45:20 »

a chunin vizsgáig mindenki azt hitte narutóról h milyen béna, de Kiba ellen bebizonyította mindenkinek h neki is vannak nagy dobásai Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2316 Dátum: 08 feb 19, 15:48:43 »

Azért kezdet el chunin vizsgákat tartani h a falvak ne gyilkolják le egymás embereitfeleslegesen, így nminden ninja falu félévente elküldi a legtehettségesebb geninjeit h megmérkőzzenek egymással Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2317 Dátum: 08 feb 19, 15:59:47 »

azért a kibve elleni meccsen még a szerencse játszotta a nagyobb szerepet...(bűzbomba) sztemj inkább a neji elleni harc volt a fordulópont
Naplózva
Shini
Vendég
« Válasz #2318 Dátum: 08 feb 19, 16:54:06 »

megérteni? soha xD lehet, h elborult az agya mittomén, kb 7 éves korában, vagy hány volt akkor,mikor elvesztette a klánját, deh azóta komolyan egyetlen egy értelmes gondolata sem született arra, h TALÁN, mondon TALÁN , ha nem hagyja el Konohát,akkor egy ici-picivel erősebb lehetne, mivel NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉHHHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY gyengécske ember biztosan segítene Neki (alap példák: Naruto, Sakura,Tsunade,Jiraiya,Kakashi[+még a Homok falujábólis,mivel már elég erős kapcsolat lett ismét a 2 falu között], Gai, az összes Jounin, az összes gyermekkori "barátja" [ugye Shikáék,stb])..szal CSAK ennyien.. amúgy,ha vki azt mondaná, h nem volt vmi sok barátja Konohában, akkor alapból miért mentek el annyian a "megmentésére", mikor elhagyta Konohát?de, ha még nem is akanának segíteni, Konoha alap célja, hogy elpustítsa az Akatsukit, amiben már ALAPBÓÓÓL benne van Itachi >_<#
kb semmi okunk nincs arra, h megértsük a hülyeségeit.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2319 Dátum: 08 feb 19, 17:09:49 »

mondhatni igen de szerintem a legnagyobb dobása az állóképessége amennyi ütés után képes felállni hát az már túl megy a határokon:)
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2320 Dátum: 08 feb 19, 17:54:59 »

Jahh de nem mindenkiben van egy kyuubi ami gyógyítja,szerintem inkább az akarat ereje az ami ember feletti.
Naplózva
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2321 Dátum: 08 feb 19, 21:31:24 »

Shini, ez így nem teljesen pontos.shikamaru ki is mondja,h nem kedveli sasukét,de ez is egy parancs...és ha menni kell,hát menni kell  Nevet meg ő alapjában véve magányos volt.persze ez 98%-ban az ő hibája,de igazi barátai nem nagyon voltak. még narutóval is 50-50 volt az arány a barát-rivális felosztás között.csak Naruto-mivel ő is tudta milyen érzés- elviselte ezt.De kétlem,h mondjuk choji vagy Kiba elviselte volna.esteleg még Lee.
ezzel nem cáfolni akarlak,én magam sem vagyok egy húdenagy saske-rajongó,csak gondoltam pontosítok Nevet
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2322 Dátum: 08 feb 19, 21:43:48 »

Minden áron elakarja érni álmait és ezt nem csak mondja hanem tesz is magáért valamit Mosolyog
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2323 Dátum: 08 feb 19, 23:03:33 »

én mostanában kezdtem megkedvelni azt  a  stílust  amit  képvisel de Kishi lasan elveti  a  súlykot  vele kapcsolatban  ;D
az  rendben lenne  ha  olyan  erős lenn  és  úgy nyomja  le az illetőket   de  igazából ha  azt nézzük mindegyikt  úgy  nyomta le  h  totálisan  le  volt  gyengülve az illető v  hasonló...  ;D eléggé  gáz....
Dei  ellen  marhanagy szerencséje  volt....Oro már  majjnem  h csak  élőhalott szintem  lebegett, és  mostmeg Itachi akimeg  már színte  vak......( persze  nembiztos  h megöli, nem is szeretném leírni  de.......)
szerintem  nagyon gáz  ez  így....
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 19, 23:04:15 írta Adachi » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2324 Dátum: 08 feb 19, 23:53:42 »

Ja... Kishi mostanában tényleg túlzásba veszi a dolgokat...  ;D A Jiraiya vs Pein harc óta valahogy másabb a manga mint volt...  ??? Mintha valaki, vagy valami bekavart volna nálla....  ??? Talán a japán rajongók, akik úgy oda vannak Sasukéért...  ???

Az igaz hogy Sasuke az utóbbi időben túl erős lett!  :o Egyszerűen durva, ahogy alakulnak a dolgok Sasukéval!  ;D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!