24 jún 30, 07:05:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1232782 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8820 Dátum: 12 aug 24, 22:02:21 »

Egyébként szándékosan írtok Gay-t? Gai-nak hívják. ikszdé Bár angolosan Guy, de azért az még mindig jobb mint a gay ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 22:09:34 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8821 Dátum: 12 aug 24, 22:23:05 »

Egyébként ő az akinek hol i-vel hol y-al írom a nevét (mármint Gai)
h ne legyen off:
Ha túléli ezt az egészet (amit remélek h így lesz), mivel fogja tölteni a hétköznapjait olvasás helyett (mivel Jiraya már nem fog több könyvet írni  smirksweatGondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8822 Dátum: 12 aug 24, 22:29:26 »

Majd ír neki naruto. ikszdé Esetleg ő maga. Á nem ő nem az a típus. Konohamarut tudnám még elképzelni ilyen perverz remetének ha felnő, de ugye az meg még soká lesz, így egy jó darabig kakashinak nemigen lesz öröme. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #8823 Dátum: 12 aug 24, 22:35:25 »

Az a jó, hogy mivel kifeküdt így nem valószínű, hogy folytatja a harcot, tehát nem valószínű, hogy meghal Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #8824 Dátum: 12 aug 24, 23:19:39 »

Azt a poént már elsütötték egyszer, szoval szerintem sem hal meg, meg amugy is nem lenne értelme. Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #8825 Dátum: 12 aug 25, 00:53:12 »

háát szerintem ha meg is hal akkor tuti nem lesz értelmetlen.!
mondjuk pl.ezzel feltüzeli Narutot.! ((mint Yusuke vagy Kuwabara a Yu Yu Hakushoban.))

De Hiname Shion egyetértek abban hogy azt a poént már elsütötték.
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8826 Dátum: 12 aug 25, 07:45:41 »

Szerintem kakashi a háború végén/végére meghal, ha pedig nem akkor háború végén a sharinganos szemére megvakul. Ez lenne a logikus, hisz eddig nem bírta ilyen sokáig használni kakashi a mangekyou sharinganját kb. összesen használta annyi ideig mint most ebbe a háborúba. Sasukenak kb. volt vagy 4kemény harca és utána már halványan látott szerintem lassan kakashinak is annyi lesz a szemének és így megbírná magyarázni kishimoto, hogy hogyan bírta most ilyen sokáig használni kakashi a szemeit (kakashi mindent megtett, hogy tovább használja még akkor is ha romlik a látása és nem foglalkozik a következményekkel) Amúgy itachi eléggé sok ideig képes volt mangekyou sharingan használatára. Használta vagy 8-10éven keresztül és akkor is "csak" elmosódva látott.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #8827 Dátum: 12 aug 25, 09:42:37 »

Egyébként szándékosan írtok Gay-t? Gai-nak hívják. ikszdé Bár angolosan Guy, de azért az még mindig jobb mint a gay ikszdé
tudom mit jelent a gay és szándékosan írom úgy....nem szeretem a karaktert
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8828 Dátum: 12 aug 25, 12:06:29 »

Szerintem kakashi a háború végén/végére meghal, ha pedig nem akkor háború végén a sharinganos szemére megvakul.

Jah, szerintem is így lenne a reális- Pein ellen még ennyit sem bírta és akkor meghalt. Az óta fejlődtek a képességei ( néhány hét alatt?) de azért túlzás, hogy egyetlen harc alatt kb. 6 Kamuit ellőtt. Nyilván próbálja magából kihozni a maximumot, hiszen egy ilyen helyzetben nem engedheti meg magának, hogy veszítsenek, de ennek nem lesz jó vége. Ha pedig túléli vagy nem vakul meg akkor az nem lenne reális. ( de inkább ne legyen reális és maradjon életben mert bírom a karaktert xD )
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 23:12:32 írta TsunadeHime » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8829 Dátum: 12 aug 25, 23:04:16 »

Én is azt akarom h élje túl. (mondjuk attól h bevérzett a szeme, még nem kell meghalnia akkor se ha meg vakul [és ez teljesen reális], annyi biztos h károsodik, de ez nem egyenlő [még] a vaksággal)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #8830 Dátum: 12 aug 29, 23:32:58 »

Engem egy valami nem hagy nyugodni.
 A Pein vs Naruto Kyuubi harc alatt amikor látják h Naruto teljesen elszabadult.
Akkor mond valami olyanmit hogy 'Engedélyt kell kérnem Yamato-tól' ezt nem igazán értem mire mondta..
Arra gondolok hogy ő is tud valamii elfojtó bigyót vagy nem tudom. És azért gondolok erre mert amikor még volt az a Naruto Kyuubi Vs Orcsimarcsi harc után gyógyítja Narutot, akkor is mond valami olyasmit Yamato-nak hogy 'Ő nem tudna-e valami ilyesmit megtanulni'

Szóval tényleg nem nagyon értem.:// Gondolkozik
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #8831 Dátum: 12 aug 30, 01:10:21 »

Hát én az animét nem nézem, így nem tudom mit mondanak ott, de a mangában semmi ilyen nincs, csak az, hogy kapcsolatba kell lépjen Yamatoval a 6 farkú kyuubis Naruto miatt. Itt az oldal:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/438/17
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 01:11:02 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #8832 Dátum: 12 aug 30, 20:49:53 »

Szerintem Kakashi nem magától aktiválta a Mangekyo Sharinganját.  A leglogikusabb az lenne ha Kishi azzal magyarázná Kakashi MS ét, hogy mikor Obitonak sikerült aktiválnia, akkor Kakashi szeme is aktiválódott, bár ehhez egy új szabály kéne miszerint 1 szempár 2 külön testben is kapcsolatban marad.

nem kellett h gyanakodjon hisz Kakshi se tud többet a Sharinganról mint a legtöbb falubeli.. hisz az Uchihák legtöbbje sem tudta, hogy milyen erősek a szemeik valójában Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8833 Dátum: 12 aug 30, 21:40:03 »

És milyet néznél ha most valahonnét aktiválná még a Rin'negant is.  Nevet Viccet félretéve. Az aktiválását eddig láthattuk és akár tetszik akár nem, ezt el kell fogadnunk, hogy a shippuuden elején lépte meg ezt a lépést. Fel lehet tenni ezt a kérdést, hogy hogyan csinálta vagy honnét tudta annak mikéntjét? A válasz csak annyi lesz, hogy így is sok mindent tudott a sharingant használókról. Ő is utána járhatott 12 éves kora óta néhány dolognak. Mivel nem lévén gyengeelméjű sok mindenre rá is jöhetett.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8834 Dátum: 12 aug 31, 15:05:37 »

Kíváncsian várom h a bijuuk hogy érették h Naruto az akiről az öreg beszélt.
Ennek biztos lesz még valami nagyobb jelentése a jövőben. (és ha lesz valami nagyobb dolog akkor a manga lehet nem is fejeződik be olyan hamar.....remélem Nevet).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!