24 júl 02, 06:45:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1235850 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #8790 Dátum: 12 júl 22, 12:18:34 »

Persze hogy sokat fejlődött ezt Itachinak is köszönheti mert végül is ő miatta akart erősebb lenni hogy megölje őt stb.. Narutot meg pont Sasuke hajtotta szóval tök poén az egész. Nem tudom ilyen korban Itachi, Madara meg Izuna milyen erős volt de Sasuke korához képest ha nem a legjobb de egyik legerősebb Uchiha.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8791 Dátum: 12 júl 22, 12:38:07 »

Idézet
Nem tudom ilyen korban Itachi, Madara meg Izuna milyen erős volt de Sasuke korához képest ha nem a legjobb de egyik legerősebb Uchiha.

Ezzel én is egyetértek. Szerintem se itachi se madara se izuna nem volt ilyen erős ennyi idősen mint sasuke. Ha csak abból is indulunk ki, hogy ebből a három személyből csak madara szerezte meg az fms-t, de ő se ilyen 17évesen szerintem. Amikor harcolt hashiramával már vagy lehetett madara 22-25éves. Addigra sasuke már szerintem rég túlszárnyalja őt is, már most közelébe lehet az itachi és fms madara erejéhez. 1év és már túl is szárnyalja az fmses madarát+itachit szerintem. Mondjuk nem csoda mert naruto ellen elkél majd ez az erő hisz ő is 16-17évesen eléggé erős:D Én rikodou senninre lennék kíváncsi, annak a fejlődésére, hogy mondjuk ilyen idősen mint sasuke+naruto milyen erővel rendelkezhetett.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8792 Dátum: 12 júl 22, 13:02:46 »

Sasuke körülbelül most annyi idős mint amikor Itachi megszerezte a FMS-t Shishui halálakor. Kicsivel több mint 3-4 évvel ezelőtt történt az Uchiha mészárlás. Azzal viszont, hogy megkapta Itachi szemeit így egyértelműen túl is szárnyalta őt az adott időre.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8793 Dátum: 12 júl 22, 13:14:17 »

Amúgy valami nem stimmel. Itachi már 13-14évesen kb. megszerezte a mangekyou sharingant? Mert Sasuke és itachi között kb. 5-6év lehet, de amikor sasuke hazaért arra, hogy itachi lemészárolta a klant akkor sasuke kb. 8éves lehetett. Szóval itachinak kb. 13-14évesnek kellett lennie akkoriba és mégis rendelkezett mangekyou sharingannal.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8794 Dátum: 12 júl 22, 13:27:01 »

Ha jól emlékszem akkor Itachi 21 évesen halt meg. 4 éves volt a 3. ninja háború idején. Négy évvel ezelőtt volt az Uchiha mészárlás. Tehát 16-17 éves lehetett amikor megszerezte a FMS-t. Sasuke pedig most annyi idős mint Naruto, tehát 16. 5 év különbség van Sasuke és Itachi között. Itachi akkor szerezte meg a FMS-t mikor meghalt Shishui.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8795 Dátum: 12 júl 22, 14:25:58 »

Itachinak soha az életben nem volt FMS-e.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8796 Dátum: 12 júl 22, 15:37:28 »

Tényleg, rosszul írtam. MS akart az lenni csak hát nagyon megszoktam már, hogy mindig arról van szó.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8797 Dátum: 12 júl 22, 16:45:36 »

Idézet
Négy évvel ezelőtt volt az Uchiha mészárlás.

Én úgy emlékszem, hogy kb. 8évvel ezelőtt volt, hisz sasuke akkor ment akadémiára és még mondta is a többi uchiha, hogy itachi ilyen idős korába már kijárta az akadémiát vagy mi.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8798 Dátum: 12 júl 22, 17:06:07 »

9 évvel ezelőtt volt, met ott Sasuke 7 éves, és a Shippuban 16.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8799 Dátum: 12 júl 22, 17:36:58 »

Akkor jól mondtam, itachinak tényleg 13-14éves korába lett mangekyou sharinganja. Ráadásul 13évesen már anbu volt és onnantól kezdve változott meg a természete meg shishui is akkor halt meg amikor itachi anbu volt és onnantól lett neki mangekyou sharinganja. Nem csodálom, hogy olyan jól használta a mangekyou sharingant ha már 13-14éves korába képes volt használni azt:D Most belegondolnék mit kezdene FMS-el az itachi:D Tényleg igaza volt, hogy túlszárnyalhatja madarát ha elveszi sasuke szemét. Ha megszerezte volna az FMS-t akkor már szerintem FMS Madarát is túlszárnyalta volna.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #8800 Dátum: 12 júl 23, 15:28:40 »

Biztos lehagyja majd Tsunadét hisz nagyon fiatal és már most milyen ereje van. Majd kiderül de mivel Sasuke Naruto túlszárnyalták a többieket szerintem ő is túlfogja.. Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8801 Dátum: 12 júl 23, 19:40:40 »

Azért Narutonak és sasukenek is volt elönyük a mestereikhez képest(több chakra)+sasukenél shringan.
Tehát biztos több idö lesz neki de amilyen jo a chakra kontrollja talán gyogyithat kéz nélkül is +ha tanul jo technikát tsunadetöl mert még van neki,akkor tényleg felülmulhatja.
Drukkolok neki hogy elérje Mosolyog
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8802 Dátum: 12 júl 27, 20:20:41 »

Szerintetek Naruto tudja használni azokat a láncsókat amiket az anya?
Ara gondoltam h ez a képessége felébred vagy mondjuk az anya rá hagyta ezen képességet.
Mert hát a jelenlegi harcban jól jönne neki.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #8803 Dátum: 12 júl 27, 21:20:43 »

az a lánc amivel kushina lefogta a rókát az a saját chakrája ugyanis neki annyira erős volt hogy így is tudta használni Nevet
naruto soha nem fog ilyesmit produkálni xD
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Bubuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #8804 Dátum: 12 júl 30, 20:09:54 »

Nekem Sakura az egyik kedvenc karakterem, mégis rettenetesen idegesít, hogy megvan az ereje ahhoz hogy harcoljon, vagy legalább kitérjen a támadások elől, és sokszor mégsem teszi..Kishimoto néha igazán adhatna több kakaót neki, ha már azt tervezi hogy túlszárnyalja Tsunadet.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!