24 jún 27, 19:18:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1229225 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #8835 Dátum: 12 szep 01, 11:21:04 »

Jah értem, ^^ pedig sztem összevágnak a dolgok, de lehet csak beleképzeltem. smirksweat
ez most elszomorított, azthittem láthatunk majd valami szuper új technikát tőle.
nem csak sírni és Naruto-ra támaszkodni..
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8836 Dátum: 12 szep 01, 13:04:12 »

hát a Kyuubit elfojtani csak a sharingannal meg a fa elemmel lehet, ha jól emlékszem, szóval nem valószínű, hogy Sakura ilyesmire képes lenne Nevet amúgy nekem mostanában egész szimpatikus, mert pont, hogy nem nyavalyog vagy támaszkodik másokra, hanem végre tesz is valamit Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 13:05:05 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8837 Dátum: 12 szep 02, 01:28:10 »

Szerintem egyértelmű, hogy az Itachival való találkozás késztette arra, hogy megerősítse a szemét, ugyanis azok mit sem értek Itachi Tsukoyomija ellen. Nem hiszem, hogy ezt elkéne magyaráznia Kishinek, Kakashi akkora koponya, hogy ölés nélkül (gondolom edzéssel) sikerült elérnie, még Itachi is meglepődött rajta.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8838 Dátum: 12 szep 02, 19:01:32 »

Jut is eszembe, mit jelent az, hogy "fehér chakra"? mi a szerepe, miért olyan különleges?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8839 Dátum: 12 szep 02, 19:57:01 »

Kakashi akkora koponya, hogy ölés nélkül (gondolom edzéssel) sikerült elérnie
Ha jól emlékszem (és remélem jól emlékszem ^^) Kakashi azt mondta hogy neki nem kellet ölnie mert minden barátja meghalt, ugye ha jól emlékszem Itachi azt mondta Sasukénak hogy ölje meg a legjobb barátját ,de mi van akkor ha elég a lelki trauma ami a barát elvesztésével jár. Természetesen elkönyvelem hogy kellett hozzá Kakashinak a zsenije is Nevet
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8840 Dátum: 12 szep 05, 12:08:22 »

Tök jó, már van 2,5 db (Madarát jelen állapotában inkább csak félnek számítom) Uchihank. Pikk-pakk összejöhet most már egy klán Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8841 Dátum: 12 szep 05, 12:41:33 »

Egy életképes klán minimum két különböző nemű emberállatból áll. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8842 Dátum: 12 szep 05, 12:43:48 »

Egy életképes klán minimum két különböző nemű emberállatból áll. ^^

Nevet tény, de úgy gondoltam, elég erős génekkel rendelkezhetnek ahhoz, hogy egy más klánból származó nővel kötött frigyet követően is megőrizzék az Uchiha sajátosságokat. És mivel 3-an  vannak, akik ráadásul nem is testvérek valamilyen szinten kevésbé jelentkezik majd az "Ádám-Éva szindróma". Mosolyog)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #8843 Dátum: 12 szep 10, 17:26:51 »

én valami olyasmire tudok gondolni, hogy naruto foglalná el rikodu sennin helyét a bijuk mellett vagy valami hasonlóra, hisz ugyebár Naruto meg akarja menteni az össze bijut, aki úgy mond meg védi őket meg minden egyéb más
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8844 Dátum: 12 szep 10, 17:53:38 »

(Nekem a kedvenc szereplőm,Naruto...)
A megjövendölt gyermek,gondolom ő fogja megmenteni a világot,és elhozni az igazi békét,amiről annyit hablatyol mindenki.Meg talán ő lesz a legjobb shinobi,a naruto világban.
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #8845 Dátum: 12 szep 10, 20:03:40 »

Ez a naruto, régen csíptem mert a semmiből építette fel magát a top2 gennin közé, aztán az utóbbi időben szinte minden tiszteletem elveszíti annyira fel van turbózva és annyi örökséget kapott az addigi csóró szabólegény hogy az nem igaz.
(ja és még mindig butítják lásd nagató ellen.) Bár most már az öreg bölcs újjászületés ez nem is vitás, vicces hogy a manga homlok egyenest ment ellen az alap sztorival.

Egy kis más: szerintem meg soha nem lehet a legjobb shinobi bár a legerősebb címet el fogja nyerni, néhány aki jobb nála: Minato, Itachi, mindenüket fel áldozták a faulért (és ezek közül a legkevesebb az életük, bár ezt nem lett volna kötelező megtenniük, sőt sokan ennek ellenkezőjét tették volna a helyükbe), naruto meg csak hokage akar lenni, én érzem a különbséget Mosolyog
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8846 Dátum: 12 szep 10, 20:31:47 »

Van benne valami...elég superman lett.De a kemény munkának beért a gyümölcse kacsint Egyszer ennek is elkellett jönnie.Talán ez mutatja azt is hogy a vége felé jár.Ettõl még sztem szerethetö karakter.De azt ne mond hogy ha mondjuk naruto lenne a hokage ,nem az lenne neki az elsõ, hogy minden falubelit megvédjen,mivel az is a ranghoz tartozik...És naruto pont az a jellem aki mindenáron megvédené a szeretteit,barátait,és mindent megtenne értük  (szerintem).
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 10, 20:34:04 írta dreamfolow » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8847 Dátum: 12 szep 10, 21:13:03 »

Én meg pont úgy gondolom, hogy Naruto level up-jai mind szükségesek voltak. Pont azért mert olyan emberekkel állították partiba akik már eleve olyan szinten voltak Narutohoz képest, vagy ha megfigyeled akkor mindig Sasuke volt aki először szintet lépett hozzá képest. Így eleve szükségessé vált Naruto power up-ja is ha partiban akarjuk tudni őt. Másrészt az ő fejlődése előre sejthető volt a történetben. Abban egyetértünk, hogy túlságosan is nagyok ezek az ugrások de akkor az ellenfeleket sem kellett volna így feltápolni. Pont ezért problémás a sima Naruto és a Shippuuden közötti erő egyensúly a régi és új karaktereknél. Például Hashirama, Orochimaru vagy Sarutobi  mennyire le volt/van sajnálva amikor láttuk a mostaniak erejét. Aztán egy kis kiegészítéssel Madara szerencsére megmutatta, hogy valójában ezek a mostaniak nincsenek partiban az akkoriakkal szemben. Most akkor hogyan is van ez? Sasuke és Naruto maradtak volna meg annak a gyenge, nagyszájú kis bunkónak? A lényeg, hogy szükség volt az ő fejlődésükre is a mai ellenfelek tudásának láttán. Az más kérdés, hogy nem ilyen gyorsan és nagy mértékben kellett volna a többi karakternek sem megjelenni a történetben. Én a magam részéről szó szerint veszem a manga utolsó oldalán leírt mondatot miszerint " a történet a végkifejlet felé közeledik". Röviden szükséges a nagymértékű fejlődés mivel ezzel a Madarával nem bírna el Naruto, sőt úgy gondolom ezt csak Sasukével együtt lesz képes legyűrni. Ebből következik, hogy Narutonak még további fejlődésre van szüksége ami valószínűleg a 10 farkúban fog beteljesedni.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 10, 21:42:23 írta rini67 » Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #8848 Dátum: 12 szep 11, 13:37:02 »

Egyet értek rinivel, hisz ha azt vesszük figyelembe, hogy a mostani ellenfelek milyen erősek, hát akár hogy nézzük, ha marad Naruto a régi szintjén még a legelején akkor már nem Naruto mangát olvasnánk. Az hogy a erő növekedések ilyen hírtelen történtek, nos tény és való, hogy lehetett volna lasabban is, de ha bele gondolunk a történet száljai nem igen adtak rá okot a lazításnak, vagy az idő hosszas gyakorlásokat.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8849 Dátum: 12 szep 11, 13:50:34 »

Naruto és Sasuke tényleg nagyon gyorsan fejlődnek talán még kakashi is, de ő azért levan maradva még mindig naruto+sasuke fejlődésétől. Ha belegondolunk, hogy hashirama vagy madara hol lehetett 16-17évesen mint most narutoék, milyen erővel rendelkezhettek szerintem a 16-17éves madara+hashirama nem bánt volna el a mostani 16-17éves naruto+sasukeval. Talán Rikodou sennin már elérte ezt a szintet ennyi idősen mint naruto+sasuke, de több emberről nem bírom elképzelni, hogy elérte volna ezt ennyi idősen. Talán még ide sorolhatnánk Madara+Hashirama+Itachi fejlődését is, de szerintem ők is le voltak maradva ilyen idősen még. Ha Naruto+Sasuke így fejlődik tovább is, ilyen ütembe akkor kb. 1év és megkapjuk a 3útas madara erejét ... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!