24 jún 29, 13:15:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1396066 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9990 Dátum: 14 dec 28, 20:29:47 »


Akkor is állítom, hogy könnyebb volt az élet akkor mikor folyton veszekedni kellett anyuval azon, hogy milyen házimunkát nem csináltam meg már megint, mint most, hogy amikor hazajövök a "seggem alá rak mindent" én pedig mint a kisangyal úgy csinálom meg a rámbízott házimunkát.. Az év nagy részében azonban hiányzik az anyuci, azt akarom, hogy szidjon le, hogy takarítsak ki végre. T_T

És ez csak egy dolog amiért hiányzik a gimi, ez jutott először eszembe.

Sokkal könnyebb lenne az élet, ha az albérletben a hűtő terülj terülj asztalkámként működne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 20:32:32 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #9991 Dátum: 15 feb 17, 09:24:22 »


Egy írás magamnak.

Régóta itt vagyok, egész pontosan 2007 óta, amibe nagyon durva belegondolni. Igaz, voltak szünetek, mikor épp túlcsordult a bili, akkor volt, hogy két-három évig nem írtam. De volt idő, amikor szerettem ide járni, még úgy az elején. Emlékszem hogy tele volt az msn fiókom hosszabbnál hosszabb nevekkel, mind innen. Ott kellett volna, hogy vége legyen, mikor nekik vége lett.
De gyenge vagyok ebben a tekintetben, ezt feltétel nélkül elismerem. Kötődök nagyon sok dologhoz, egyszerűen nagyon nehezen tudok elengedni. Ehhez a fórumhoz is kötődök, mégiscsak sok időt töltöttem el itt, sok embert ismertem meg.
Ahogy a felütés is írja, ez egy írás magamnak. Valószínűleg tök nyálas, meg modoros, de hát nem is nektek íródik, egyszerűen csak szeretném kiírni magamból, mert ez segít. Azt hiszem mondják is pszichológusok, hogy a beszéd/írás segít feldolgozni, elengedni - nem tudom, én nem olvastam el Freud wiki szócikkét se, hogy aztán azt köhögjem vissza állandóan.
Utoljára 2010-ben mentem el, ha jól emlékszem. Akkor azért dobtam ki az ablakon a moderátorságomat is egyetlen bejelentett szó nélkül - amit igazán bánok azóta, mert Cart megérdemelte volna - mert elviselhetetlen volt az-az emberi butaság, rosszindulat és agresszió, amivel szembesültem a rejtett topicok mélyén.
De aztán, ahogy már írtam, gyenge vagyok. Itt írtak ismerősök, főleg Saphira, így visszatértem mert mégiscsak tök jó élmények emlékeztettek erre a helyre.
De igazából egy nagy rakás szar.
És most itt nem arról, a már megénekelt dologról van szó - ami amúgy jogos szerintem -, hogy egy olyan generáció tobzódik a Csevegőben, amely kvázi a legszarabb már régóta. Ez a 9gagger, AzKutya féle - most ismertem meg a 444.hu-t LOL viccezni járok oda- bagázs, amely szisztematikusan ki akar gyomlálni maga körül mindent, újaktól kezdve, régiekig.
És nem arról van szó, hogy már nem szól semmiről az egész, hanem úgynevezett "fórumos mémek” posztolásából áll egy-egy topic.
Hanem arról, hogy emiatt szerintem ha tudnék programozni és írnék egy scriptet a benyomásaim alapján, amely létrehoz egy párhuzamos Csevegőt, akkor pár óra múlva nem lehetne megkülönböztetni az eredetitől, annyira script-szerű, bejáratott, hányás az egész.
Egy szóval: U N A L M A S.
Semmi újat nem nyújt, azon túl, hogy néhány hosszabb írás érdekes - de az általában meg orvosi dolog, ami hidegen hagy, meg nem is szeretem olvasni hipochonder lévén.
De ez igazán még talán nem is lenne probléma. A probléma a gyengeségem. Az, hogy valójában mennyire kinevetem azokat az embereket, akik bármilyen kommentfelületen vitatkoznak/veszekednek egymással, legyen az egy youtube videó alatt, vagy facebook bejegyzés alatt, vagy hír alatt. És nem vettem észre, hogy dehát én is ezt csinálom.
Egyáltalán nem más ez a fórum, mint az általatok linkelgetett, de általam is kinevetett ostoba facebook oldalak, ahol arról vitáznak, hogy a tejbe mártott sáskafarok gyógyítja-e a rákot, vagy a chemtrail esik-e fehéren télen.
Erre a napokban ébredtem rá, mikor egy-egy képre, hozzászólásra kedvem támadt volna írni, kedvem lett volna vitatkozni. Minden egyes alkalommal kitöröltem, amit írtam. Hogy miért? Mert rájöttem, hogy ugyanennyi erővel vitatkozhatnék Joli nénivel is a “Szabadságot Oroszországnak!” fb csoportban, vagy épp Józsival a “Férfijogi aktivistákban”. Ugyanott vagyok. Semmivel sem másabb az egész. Ugyanolyan kiszámíthatóan unalmas, ugyanúgy semmi értelme, ugyanúgy idegesítő, ugyanúgy hülyeség.

Ezt a gyengeségemet szeretném meghaladni. És ennek az első lépése, hogy kiírtam magamból. A második az, hogy szép lassan lejövök a szerről - hisz a piti vitáitok visszahúznak nézőnek, hisz ugyanolyan érdekesek és viccesek tudnak lenni, mint a hülyeségek az fb csoportokban. A cél pedig az, hogy meg se nyissam többé ezt az oldalt. Már így is túl sokáig váratott ez magára. Olyan akarok lenni, mint Cripsy, Zemori, Seed és a többiek, akik végül felálltak és elmentek, csak úgy, szó nélkül. De mivel nem lehetek, legalább hasonló akarok lenni. Nem akarok még 23 évesen is ide irkálni. Mert gáz, mert többet akarok az élettől. Már így is túl sok időt fecséreltem erre. Szerencsére nem vagyok veszett helyzetben, de azért ami sok, az sok. Itt fordulatnak kell jönnie.
Ez az írás magamnak íródott.
Sziasztok, Slane voltam, Laterneman lettem és ez az utolsó hozzászólás akarok lenni itt. 
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9992 Dátum: 15 feb 17, 09:49:11 »

Na látod, én is ezért rühellem a túl sok betegséges kontentet. Hipochonder lévén jobb az ilyet kerülni.
Amúgy meg inkább gyere velem a Putyin párti tüntetésre. Adok kölcsön DNR zászlót!  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9993 Dátum: 15 feb 17, 11:16:12 »

Hipochonder dumán felnevettem, rám is igaz.  Nevet Meg olvastam egy regényt, aminek az elején ilyesmi volt felvezetve nagyon humorosan. A Három ember kerékpáron volt azt hiszem.

Ezt a nem akarok xyz évesen ide irkálni dumát viszont sosem értettem. Miért mi történik, ha vki x évesen ide ír? Hol függ ez össze azzal, hogy ki mit akar az élettől?

Annak pedig, hogy a felsorolt 3 személyre nem hasonlítasz, csak örülj. :3 Meg én is örülök.
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9994 Dátum: 15 feb 17, 15:38:40 »

Laternemannek igaza van abban, hogy, ami sok helyen megy az interneten az szánalmas. Én viszont azért olvasom el a commenteket, mert egyszerűen jó röhögni azon, hogy, hová jutott a világ, mennyi felszínes és buta ember van, ( nem ezen a fórumon, hanem úgy alles mindent egybevetve ) akik hajthatatlanul hajtogatják a nem létező igazukat. Ez számomra sokat segít az általános emberi gondolkodás feltérképezésében. Azt kell mondjam, a véleményem nem túl pozitív. Ám nem lehet mindenki egy IQ fighter, mindenkinek lehet rossz napja, sokaknak van nagy szája és ez ellen nem lehet mit tenni. Ha mindent magára venne az ember, akkor nagyon rövid idő alatt mindenki az öngyilkosságon kezdene el gondolkodni. Nem lehet úgy élni, hogy az összes sz*rt kötelezően el kell hinni. Tartsa magát az ember a saját értékrendjéhez és nehogy már egy huszadrangú senki rendítse meg a világképünket. Ezzel sem kell egyet érteni, én ezt gondolom, más meg gondolhat egyebet elfogadom azt is.

Én azt vettem észre, mintha engem egy buta kislánynak néznének itt. Lehet, hogy az vagyok, tudom, hogy naiv vagyok és gyerekes, de nem célom ártani bárkinek is. Mondjuk, a való életben is az van, hogy a legkisebb hibámért is sokan elküldenének a... kacsába. Fogalmam sincs, mit ártottam én egy-egy tévedésemmel egyeseknek. Az sem tökéletes, aki kicikiz és azt hiszi, ő  nagyobb. Kár, hogy én elgondolkodom a hibáimon, de, ha mással közlöm, hogy "hát drágám, elég sokszor bal lábbal kelsz  fel", akkor én vagyok az utálatos kis dög.

Ritkán vagyok hajlandó visszaszólni. A barátnőm szerint szánalom, hogy nem tudom magam megvédeni, de inkább maradok csendben, sem, hogy veszekednem kelljen. Ha elpattan a cérna, akkor viszont megmondom a magamét. Bár sokat fejlődtem a tekintetben, hogy egy-egy "kedves" megjegyzés leperegjen rólam, néha összegyűlik és olyankor nem bírom megállni, hogy ki ne mondjam. Utálom az ilyen helyzeteket, de, ha nem mondom ki, csak rosszabb lesz.

Ma speciel anyummal vesztem össze, de nagyon csúnyán. Végül olyanokat vágott a fejemhez, hogy az lesz a csoda, ha kiheverem valaha is. Szeret engem, én tudom, de sose próbált megérteni. Azontúl, nekem nincs jogom beszólni neki, mert szerinte én csak egy taknyos kölyök vagyok. Erre megmondtam neki, hogy lehet, hogy nincs jogom semmihez, de attól még én legalább reálisan gondolkodom. Az életben nem akadtam ki még ennyire, mint ma. Szinte odáig jutott, hogy bár ne is születtem volna meg. Meg, hogy nem muszáj egyetemre mennem, jobb lenne, ha dolgozni mennék és akkor az ő sorsa is egyszerűbb lenne.
Nem bírtam tovább nézni, ahogy szó szerint kifolyik mindkét szülőm kezéből a pénz, holott sosem volt annyi, hogy ennyi baromságra elköltsék. Egyszer sem gondoltak arra, hogy valamiből finanszírozni kellene az egyetemet.
( Gondolhatták volna, sőt tudták, hogy oda fogok menni, mert mindig jól tanultam és céljaim is voltak. )Szóval, egy forintom sincs, amivel nekivághatnék az új kalandnak. Nyáron elmegyek dolgozni, már két éve ezt teszem, de félretenni nem tudok, mert el kell költsem minden olyan dologra, amire ők nem adnának pénzt. Benne van az a minimális szórakozás is, amit kéthavonta egyszer megengedek magamnak. Bár most az jár a fejemben, hogy miért nem gondolkodtam előre és tartottam volna meg azt a pár ezer forintot is. Szomorú
Talán az a baj, hogy nem akarok orvosira menni, ahogy azt ők szerették volna. Nem nekem találták ki, azontúl orvosin  szinte esélytelen, hogy egyetem mellett dolgozhassak, pedig eleve kijelentették, hogy muszáj lesz. Azontúl ott lóg kötél a nyakam körül, hogy ( ha felvesznek valahová, feltéve ) nehogy kiessek államiról, mert önköltségesen ez nem fog működni.

Ennyi erővel elmehetnék takarítónőnek, ha anyám szerint soha, sehogy annyi pénzem nem lesz, mint amennyit ő most meg tud keresni. A biztatást nagyon köszönöm, minden esetre. Az egész életem azzal telt, hogy bebizonyítsam a világnak, hogy vagyok való valamire. Eddig nem sikerült, de még nem adtam fel, és egy nap talán győztesen hagyom el az arénát...

Egyébként a fórumon levő emberek közül sokan nagyon szimpatikusak nekem. Van aki azért, mert szerény, más mindig kedves, van, akinek mindig igaza van, másnak meg jó a humora. Sorolhatnék neveket, de jobb ez így. Nevet Azontúl nehézkes itt megnyilvánulnom, mert nem hiszem, hogy tudnék olyat mondani, amire úgy fel tudnák kapni a fejüket az emberek, ahogy néha én szoktam.
 
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9995 Dátum: 15 feb 17, 15:56:28 »

Napi 4 óra munka egyetem mellett is belefér és annyiból már elélsz, még akkor is, ha kolit is kell fizetned.

Nekem 10.000 a koli és havonta 30-at keresek fixen a munkámmal. Erre még rájönnek a külön megrendelések, amikért 3000 Ft-ot kérek el, ami megjegyzem nem sok. Terv, rajzolás, vektorossá alakítás.

Tehát kb havi 40.000 Ft-ból, ha nem kell rezsit fizetni és koliban laksz, simán ki lehet jönni és még egyéb másra is van pénzed. Mondjuk hálistennek nekünk soha nem ment rosszul, de egy ideje már nem kérek pénzt otthonról és elég jó érzéssel tölt el.

Szóval ne add fel. Nyilván nem lesz olyan jó dolgod, mint apuci gazdag kislányának, akinek bmw-t tolnak a segge alá, de ha nem vagy extrém finnyás kényelmesen el lehet élni.


akinek mindig igaza van,
 

Ezt magamra vettem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 15:57:05 írta Lew » Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9996 Dátum: 15 feb 17, 16:10:52 »

Nyugodtan magadra veheted.  Nevet

Nem vagyok finnyás, kiszámoltam, hogy 40 ezer havonta pont tökéletes lenne. Amúgy milyen koli az 10 ezerért? :O Nekem már a 18 ezres koli is aránylag barátságosnak tűnt, de a 10 ezer, az paradicsom. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9997 Dátum: 15 feb 17, 17:16:00 »

"tróger koli" Nevet Amúgy nem az szerintem. Bolyai Kollégiumok - 2es koli. Nagyrészt gépészek lakják, szóval itt laknak a legbetgebb állatok Nevet De én nagyon jól elvagyok itt. Lőttem 1-2 képet a szobánkról. 4 ágyas, de most csak 3-an lakunk benne szóval nagyon kényelmes. Ezért jó, hogy jóba vagyok a kollégiumi bizottság gépészekért felelős tagjával. Év eleje óta hárman vagyunk.

Mondjuk a miénk az elég pofásan berendezett szoba, ezért tűnik otthonosnak. A többi nem ilyen király Nevet

A sarokban lévő az én ágyam. Befordítottam a fal felé a felesleges 4. ágyat és így van egy kanapém Nevet És az ajtó felőli az én asztalom.

http://i57.tinypic.com/21lmpue.jpg

http://i58.tinypic.com/2zgu5oi.jpg

http://i57.tinypic.com/116hyzp.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 17:16:56 írta Lew » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9998 Dátum: 15 feb 17, 17:17:19 »

Idézet
Napi 4 óra munka egyetem mellett is belefér és annyiból már elélsz, még akkor is, ha kolit is kell fizetned.

Hogy, ha napi 12 órát vagyok suliban?

Slane, erre csak azt tudom mondani, hogy engem a facebook-os ismerőseid idegesítenek. Akik elvégeztek egy nem tudom milyen szakot, és most a politológia istenének, meg Magyarország császárának hiszik magukat. Azok idegesítenek, akik folyamatosan kéretlenül megmondják a tutit egy olyan témában, ahol nincs matematikai biztos válasz, és minden a társadalmi viszonyokra, a gondolkozásmódra és a korra vezethető vissza, de mindezt flegma, hatezer " : (((" szmájli kíséretében teszik, hogy még éreztessék is a másikkal, hogy te nagyon hülye vagy.

Idegesítenek az olyan emberek, akik azt hiszik, hogy ez a kor, ez a társadalom, sőt saját maguk egy hegy csúcsa, a vélemény koronája, és mindenki más lent van a völgyben, akikre lenéznek. Észre kéne venni, hogy talán nincsenek hegyek meg völgyek, csak ösvények vannak, és egyik sem helyesebb a másiknál.

Nekem is hiányzik az a fórum, ahol annyi jó, tartalmas hozzászólást írtunk, vitáztunk, megismerhettük a másik véleményét. Én is megemlítettem, hogy jó lenne, ha ez visszatérne, mert idegesítő, hogy már minden az ötvenes karokról szól. Nem tért vissza, mert azt hiszem, szétestek azok a fórum fölötti emberi kapcsolatok, amik köztünk, néhány fórumtárs között voltak, és amik érdekessé tették az egész vitát, amikért megérte elolvasni a hosszú hozzászólásokat. Így maradtak az ötvenes karok és egyéb fórumos mémek, és igazából nem is bánom: nincs már kedvem hosszasan ecsetelni, miért nekem van igazam, nincs kedvem elolvasni mások véleményét, mert hidegen hagy, nincs már kedvem olyanoktól tanulni, akik ennyire távol állnak tőlem. Itt mindenki számok és betűk halmaza nekem, bevallom. Felőlem robotok is lehetnének, az sem érdekelne.

Megszokás, hogy itt vagyok. Megszokás, hogy még beszólok egy-egy embernek, hogy megosztok valamit, amit érdekesnek tartok, vagy amit ismerőseimnek éppen nem tudok. Ez is megszokás, és mint ilyen, valamiféleképpen szertartás, ami rendszert visz az életembe. Nem látok már bele nagy kérdéseket, meg gondolatokat, amiket te elvársz, de nem látom azokat a hülye "kommentháborús" embereket sem, amikről te beszélsz. A tiéd nyilván a kívülállók negatív hozzáállása, akik nem tudnak beilleszkedni, és ha tényleg nem tudsz, ha nem tetszik ez az egész, akkor jól is teszed, hogy elmész. Én itt voltam abban az időszakban, amikor ez a közösség nagyrészt kialakult, így - mint "belső tag" - legfeljebb poénnak látom az egészet.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy a régi dumák értelmesebbek lettek volna. Ez a tipikus "idő megszépíti az emléket" hozzáállás. Én magam is emlékszem, néha milyen agyatlan tömeg tobzódott a dumában, mind helyesírás, mind tartalom szempontjából. Sőt akár szégyellhetném saját magam is, aki gyakran illeszkedett is abba a duma társadalomba. Akkor a nyálas idétlen hozzászólások mennek, most a tartalmatlanok. Jobban elviselem ezt, mint a régit.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9999 Dátum: 15 feb 17, 17:22:56 »

Nyilván az orvosi az extrém eset, de én napi 7-8 órát vagyok órán, dolgozok 4et, alszok 6-ot és még mindig van 6 órám amikor tudok tanulni, vagy egyéb mást csinálni. Mondjuk a meló az változó, van hogy lóf*sz meló sincs, de van hogy rengeteg, szezontól függ. De függetlenül a munkától a fizetés fix, szóval nem panaszkodok. Meg nekem nincs olyan problémám, mert minden ami kell a munkámhoz, egy Pc, néhány grafit és radír, egy photoshop és egy vektoros rajz progi, pl Corel. Szóval kimarad az ingázás Nevet
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10000 Dátum: 15 feb 18, 16:34:24 »

Nagyon menő a szobátok Lew. Nevet Igazi pasi szoba. Nevet Bár, őszintén szólva, a lányoknál sincs mindig rend, főleg az íróasztalom egy KO, így év közben. Nyelvesít

Saphira neked meg igazad van. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10001 Dátum: 15 feb 18, 17:57:43 »

Luna-san
Nem rég óta vagyok a fórumon,több mint valószínű hogy nincs jogom az ilyenekbe beleszólni.Szóval előre is elnézésed kérem ha olyat írnék ami nem tetszene.
Részben hasonló cipőben járunk.Én is nagyjából úgy álltam hozzá ez emberekhez ahogy te.csak én már nem tudom levetni magamról a kifejlesztett stílusomat.Általánosban rengeteget b4sztattak az értelmiségi osztálytársaim akik olyan agytágító és a társadalmi életükhöz nagyban hozzájáruló sorozatokat néztek mint a való világ,barátok közt,big brother..szóval az echte síkhülyék.Nem volt sok barátom szám szerint 3 akik viszont a mai napig megvannak és akikre az életemet is rábíznám.Különösen egyre,akit olyan 16 éve ismerek vagy még régebb óta,de a 16 év az biztos van.Én is pont leszarom a mások véleményét,ha beszólnak akkor nem figyelek oda,mert minek?
Általános után volt oly "szerencsém" hogy egyházi suliba kerültem ahol kb az első héten kiközösített mindenki,mivel sosem neveltek vallásosan,a világszemléletem is ott alakult ki,miszerint minden ember egy szemétláda.
Anyum mondja sokszor  hogy nem örül annak hogy anno oda írattak be,mert az a szarkasztikus,ironikus hozzá állásom tokkal vonóval mindenhez,rohadt idegesítő.A sulit 3 év után ott hagytam,és végre átmentem egy baromi nagy idézőjellel normális  középsuliba, ahol elkezdhettem nyitni az emberek felé.De nem volt sok értelme,mert sosem bírtam senkit,engem sem bírtak,de nem érdekel.Akikre számíthattam,azok még mindig itt vannak nekem.Szóval pont le kell szarni azokat akik jobbnak hiszik magukat nálad,mert most jaaaaaajdekeményen beszóltak neked.Te ezerszer többet érsz náluk,mivel nem állsz be a birkák közé.
Érettségi után,nekem szüleim mondták hogy keressünk valami olyan sulit ahol végre azt tanulhatom ami érdekel (filmezés,filkritika,stb)De előtte kikötötték hogy szakma és hogy keressem meg rá magam a pénzt,utána beszélhetünk a továbbiakról. most vagyok a  második évben a szakmámmal,idén vizsgázok közben tanulok hogy bejuthassak egy film művészeti fősulira...albérlettel/kolesszel nekem baromi nagy szerencsémre nincs problémám,mert pesttől olyan 30 kilóra lakok,szóval kényelmesen be tudok menni mindig amikor kell.A sulimat én fizetem,melózok hozzá,a többi meg majd lesz valahogy.
Na de a lényeg amit akartam mondani vagyis írni xD
Hogy tényleg le kell szarni magasról azokat akik valami nagyon frappáns beszólással illettnek meg...max ha tényleg jó,akkor meg kell őket dicsérni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 18, 18:14:16 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10002 Dátum: 15 feb 18, 19:03:29 »

7 év dohányzás után letenni a cigit, könnyebb volt mint most nem beszólni neked. Sajnos már 23 éves vagyok így nem pazarolhatom az időm itt rád.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10003 Dátum: 15 feb 18, 19:16:25 »

az értelmiségi osztálytársaim akik olyan agytágító és a társadalmi életükhöz nagyban hozzájáruló sorozatokat néztek mint a való világ,barátok közt,big brother..szóval az echte síkhülyék.

Én is nézem a valóvilágot =/ Szóval ezért én is sík hülye vagyok? =/

Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10004 Dátum: 15 feb 18, 19:23:16 »

igen úgy néz ki megint szarul fejeztem ki magam xD
nem általánosítani akartam ezzel,hanem azokról beszéltem akikről xD bocsi igen, eléggé félre érthető
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!