24 jún 26, 19:28:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1393214 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10005 Dátum: 15 feb 18, 19:26:39 »

Én is nézem a valóvilágot =/ Szóval ezért én is sík hülye vagyok? =/

Igen, ráadásul gyenge akaratú vagy mert dohányzol. 2 éved van arra, hogy változtass ezen, mert 23 évesen elég gáz lesz.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10006 Dátum: 15 feb 18, 19:31:13 »

Megyek is inkább Ts-re bazmeg =/

Egy nem szánalmas ember így tesz a 23. szülinapján:

Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10007 Dátum: 15 feb 19, 16:42:55 »

Elgondolkodtam az életen a dust in the wind dallamára, és a következőkre jutottam:

Szóval 24 éves vagyok és megmondom őszintén gáznak érzem hogy ennyi év után is erre a fórumra irkálok. Most mondanám hogy főleg azért mert az itteni emberek egy cinikus, kiégett, frusztrált, kényszeres generáció tagjai, de nem akarok másokra mutogatni mindig meg bűnbakot keresni saját magamon kívül, ráadásul én is a cinikus, kiégett, frusztrált, kényszeres generációba tartozom, még ha nehéz is bevallani olykor. Horribile dictu, de ennél mindig is többre vágytam az életben, és tudom, hogy csak akkor lesz olyan munkám amit szeretek, és akkor tudom körbevenni magam olyan emberekkel akik feltöltenek és inspirálnak a hétköznapok során, ha többet már nem írok erre a fórumra. Nincs még vessze semmi, ezért hát befejeztem az itteni tevékenységemet.

Ez egy poszt volt magamnak, magamért.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 16:45:49 írta Syzygy » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10008 Dátum: 15 feb 19, 16:53:22 »

Ez a ValóVilág dolog olyan, hogy nyugodtan nézze az, aki szereti az ilyet. ikszdé Egy-két részbe belekukkantottam, csak azért, hogy röhögjek egy kicsit. ikszdé Ennyi erővel én olvasom a GYIK-et. Esküszöm, sokkal nevetségesebb, mint a faviccek.
( Amiket fura mód szintén szeretek )Amúgy JóbanRosszbant nézek hetente 2x. ( Többször nem érdemes. ) A Szulejmán is jó. Nevet Egyik barátnőm szülei nézik együtt, bár a csaj a falnak megy tőle. Kinek, mi.

Amúgy CapacRaimi, van igazság abban, amit írsz, örülök, hogy most jól megy a sorod, és őszintén, nem igazán érdekel már mások véleménye.  Inkább az a bajom, hogy sokan antiszocnak néznek. Pedig szinte minden osztályból vannak olyanok, akikkel tök jól elvagyok, ha összefutunk és hasonlók. Nem igazán van azonban olyan ember, akinek bármit elmondanék. Össze-vissza, kivel erről, kivel arról dumálunk. A legtöbben nem vevők akármire és ezt megtanultam. A legjobb barátnőmmel semmi komolyról nem lehet beszélgetni. Ő így eleve mindenre tesz jó magasról. Nevet Szóval én inkább alkalmazkodom.

Ettől függetlenül nem iszom, meg bulizom akárkivel, és annak ellenére, hogy azt látom, hogy tűz és víz emberek összejönnek egymással ( értsd: stréberke+party animal forever) , valamiért kizártnak tartom, hogy nekem ez menne. Nem az elvárásaim magasak a másik nemmel kapcsolatban, de még nem találkoztam olyannal, akivel egy hullámhosszon tudnánk pendülni. Voltak olyanok, akik tetszettek nekem, azt hiszem, én is nekik, csak mikor jobban megismertük egymást, általában a másik fél jött rá előbb, hogy én nem vagyok neki való. ikszdé Szomorú, de ez van. Nem is értem, miért bánkódtam kétszer 1 évig holmi reménytelen szerelmek miatt. A mostani érzelmeim meg 100%-osan esélytelenek és belátom, hogy nevetségesen gyerekes, hogy egy tabu személy tetszik nekem. Ki fogom heverni ezt is.

A legjobb barátom egyébként egy srác, akinek sosem volt még csaja. ikszdé Én mindig mondom neki, hogy lehetne több önbizalma is, de nem tudok rá hatni. Olyan nekem, mint egy báty. Meg is mondtam neki. Ő vele aztán mindenről lehet beszélni. Nagyon nehezen sértődik meg, bár minden egyes alkalommal vitázunk valamiről. Nevet Néha rossz, hogy csak chatelni tudunk, de nincs sok lehetőségünk találkozni. Tavaly 3x sikerült, legalább. Mosolyog

Szóval van pár barátom, akik igaziak és remélem 20 év múlva is azok lesznek. A felszínes klikk barátságokból nem kérek. Mi öten vagyunk a "lúzerek" klikkjében, de nem igazán működik. Hát még akkor egy 20 illetve több fős "baráti" csoport??? Nem hiszek az ilyesmiben.

Syzgy, már te is? :O :O Számít nem számít, azért téged is bírtalak.
Komolyan mondom, érdekes lesz, ha elszaporodnak a "Miért hagyom el a fórumot?" jellegű magán posztok. Szomorú

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10009 Dátum: 15 feb 19, 17:05:05 »

Joke denied, Syzygy failed
Ja ez egy magyar fórum. Szomorú
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10010 Dátum: 15 feb 19, 17:08:09 »

Én csak maró gúnyt érzek a hszből. Túl gyenge ahhoz, hogy elhagyja ezt a fórumot. Ha elhagyja az szégyenébe teszi ,mert rájön, hogy soha nem fog egy kézzel húzódzkodni. Így pedig mint megtört férfi, aki csak árnyéka önmagának nem írhat a férfi topicba. Céltalanul fog bolyongani a világban és próbál majd beilleszkedni mindenhova, de mivel nem fog neki sikerülni elfogja dobni haszontalan életét. Ha szerencséje van egy hálivúdi rendező felkapja és nagy hájp lesz belőle. A szürke ötven árnyalatát egészen biztos felül múlja. Amennyiben így lesz megnézem moziba Syzyzy ennyit megérdemelszxD
Ha pedig egykézzel fogsz húzódzkodni , akkor megnyálazhatod a micsodámat.

A billentyűzetem már nem érzékeli a gomb nyomást csak, ha izomból tolom.

Kerestem zenét is a filmednek.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BpypkvZjJiI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BpypkvZjJiI</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 17:11:54 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10011 Dátum: 15 feb 19, 17:28:57 »

Joke denied twice, egy percig se hittem el, hogy Syzgy komolyan gondolja. ikszdé Nem hazudok ám! Hiába vagyok naiv, de azért ennyire nem. Nyelvesít Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog röhögve írni ide megint. ikszdé

Hiei ma bearanyoztad a napom, köszi! Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #10012 Dátum: 15 júl 23, 17:56:51 »

A kurvaság genetikailag öröklődik? Vagy a neveléssel van valami iszonyat nagy gubanc. Tegnap vita téma volt nagymamámmal is és hogy mennyire kivetül minden a jövőre, ami borjú korban belénk lett verve (aye, és ezek/mi fogjuk tovább vinni), de komolyan kezdek gondolkodni azon, hogy hogy lehet engedni egy gyereket ennyire elribancosodni és hogy ebben van aki lát egyáltalán bármiféle előnyt vagy becsülendőt? Milyen ember lesz egy ilyenből, aki már ennyire éhezik olyan dolgokra, amiknek az életében semmi jelentősége nem lesz, mégis tulajdonít neki. Aggasztó, hisz a faj/társadalom részei és ha ezek lesznek többségben, akkor az egy ördögi kör.



Összeteszem a két kezem, hogy anyám fogott, de azt hiszem, egy bizonyos kor felett már a kölyöknek is van némi fogalma a "jó" és a "rossz" dolgokról.

Egy szülő miért nem arra törekszik, hogy a gyereke úgy éljen, ahogy neki is a legjobb, legbiztosabb, legboldogabb? Miért kell életképtelen bábuk tömeggyártásához hozzájárulniuk?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 17:58:33 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10013 Dátum: 15 júl 23, 18:07:24 »



Amúgy ez tényleg elé meredek.  >.<# Na jó, kiskoromban én is csináltam durva dolgokat, hogy felfigyeljenek rám, de az más.  Nyelvesít
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10014 Dátum: 15 júl 23, 18:08:24 »

Bárcsak kubatov is hasonlókat csinált volna, és jól elkapták volna a niggerek a nagy farkukkal.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10015 Dátum: 15 júl 23, 18:19:00 »

A kurvaság genetikailag van ott az emberben (fajfenntartás, keresni a legjobb alanyt a szaporodáshoz és kívánatossá válni), de a neveltetéssel lehet elfolytani. Már akinél el lehet...
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10016 Dátum: 15 júl 23, 18:21:22 »

Nem véletlenül a legősibb foglalkozás.A szülő jobb esetben törekszik arra hogy a gyereke normális,a  társadalom hasznos tagjává váljon.Ezt a kis csajt szimplán csak leszarták,odabaszták elé a ájfón hatest és csókolom...de Ser Merynnek még ez is "öreg"
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #10017 Dátum: 15 júl 23, 18:23:05 »

@Ayumichan: Az esztelen baszás nem fajfenntartás... akkor főleg, ha óvszerrel és fogamzásgátlóval űzik a sportot. Mert ez beteges. Rám is tapadnak a pasik, a fajfenntartással mégse takarózok, nem is szorulok rá, mert nem keféltetem végig magam a világgal. Önuralom, önbecsülés... meg igen, ahogy mondod, nevelés is közrejátszik.

@MrSaiyan Coelho: Pillanatnyilag azzal a legkönnyebb felhívni magadra a figyelmet, ami a legritkább: hogy normális vagy. Esetedben; nincs ecset hajad, nem lóg a bokádon a gatyád, nincs túlméretezett női felső rajtad.
Ez a gyakori faj a Homo plázabuzusz.
Mindenhol nagy számba előfordul. Általában csordában járnak, de ha egy-egy egyed elkószál, kétségbeesetten próbálja felvenni a kapcsolatot és tartani azt okos telefonjaikat böködve. Nem kell tartani tőlük, emberre teljesen ártalmatlan, békés faj. Erőszeretettel fogyasztják a mekdonálcos és kéefszís ipari hulladékokat, szigorúan Light kólát isznak. Sűrűn járnak a plázába, hogy amúgy is feltűnő színezetű ruházatuk tárát bővítsék, a teli szatyraikat pedig tőkesúlynak használják, el ne fújja őket a szél, ugyanis bár akár 190cm magasra is nőhetnek, ez esetben sem érik el a 60kg-ot.

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 18:25:49 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10018 Dátum: 15 júl 23, 18:41:06 »

De ha a fajfenntartási ösztön nem játszana közre akkor senki se ugrálna rá a f*szra se gumival se anélkül. ikszdé
Az már más kérdés hogy van öntudata és azt mondja hogy hoppá várjunk csak, azért mégse akarok még kölyköt pelenkázgatni pláza meg dizsi helyett.
Ha valakiben meg kevés a gátlás az meg úgyis teret enged az elemi ösztönöknek.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #10019 Dátum: 15 júl 23, 18:43:34 »

Közre játszik, de konkrétan a pár perc kielégülésre éhség csillapítása a cél. Egy intelligens faj egyede pedig képes visszatartani ezt a primitív, alpári vágyat.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!