24 júl 01, 16:12:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1397687 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9960 Dátum: 14 dec 07, 19:09:43 »

Idézet
vannak emberek, akik genetikailag nem képesek a hízásra

Azért ez így nem igaz, de lányoknak jól áll a vékonyság is, kár ezen aggódni.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9961 Dátum: 14 dec 07, 19:13:18 »

Ne köss bele 10 éves korom óta ezzel nyugtatom magam. -.-"
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9962 Dátum: 14 dec 07, 19:17:37 »

Noémi azt hiszem tudom miről beszélsz, egyik lány barátom is szenved ettől, és én mint egy barátja hiába mondom neki, hogy fantasztikusan néz ki nem hiszi el, mert túl sok az ellenkező vélemény. :/
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9963 Dátum: 14 dec 07, 19:22:35 »

Idézet
vannak emberek, akik genetikailag nem képesek a hízásra

Azért ez így nem igaz, de lányoknak jól áll a vékonyság is, kár ezen aggódni.

Azért az úgy nem igaz, hogy ez így nem igaz.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9964 Dátum: 14 dec 07, 19:25:19 »

Mármint, hogy kellő kalóriabevitellel bárki tud hízni (ha nem beteg) vagy hogy lányoknak jól áll a vékonyság?
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9965 Dátum: 14 dec 07, 19:29:25 »

Mit értesz megfelelő kalória bevitel alatt ? Egyik osztálytársam a dupláját ette annak amit én és egy dekát nem hízott :S és alacsony volt mint én.

A lány ismerősömet is ez bántja a leginkább, hogy hiába eszik ő többet, nem hízik. :/
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9966 Dátum: 14 dec 07, 19:40:36 »

Ha már itt tartunk a súlyotokkal való megjegyzéseket sem szeretitek, de ha felveszek egy lányt az ölembe, és kérdezi, hogy nem nehéz ? Én meg mondom neki, hogy nem, akkor miért nem hiszi el ? :/
Mert a legtöbb lány nem gondolja magáról, hogy vékony, vagy nincs megelégedve az alakjával. Nem kapott elég pozitív vissza jelzés, ha arra van szüksége, vagy elég sok negatív vissza jelzés kapott, hiába tényleg vékony a csaj. Nem akar teher lenni, és legyen 50-60 kiló, azért mégis az egy súly, és nem szeretné, hogy neked rossz legyen. Egy idő után elzsibbad a lábad is, vagy csak kedvességből mondod neki, hogy nyugi, elbírlak, hogy ne higgye azt, hogy ilyen gyenge pasi vagy és nem bírod el.
Sok oka lehet. Ha többszőr ül az öledbe, megszokja. Ha észre veszel akár párokat az utcán vagy bárhol, ott már ritkábban teszik fel ez a kérdés, hogy "drágám, biztos elbírsz?" mert már tudja.

....
Jah vagy úgy. Értem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 19:42:29 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9967 Dátum: 14 dec 07, 19:41:38 »

Mit értesz megfelelő kalória bevitel alatt ? Egyik osztálytársam a dupláját ette annak amit én és egy dekát nem hízott :S és alacsony volt mint én.

Hogy addig növeli az elfogyasztott kalória és makrotápanyag (fehérje, szénhidrát, zsír) mennyiséget, amíg el nem kezd hízni.
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9968 Dátum: 14 dec 07, 19:49:25 »

Ja akkor úgy gondolod hogy konkrét étrenddel könnyebb lenne hízni ? Ha nem érintené ennyire kellemetlenül a téma biztos beszélnék vele erről, de azt hiszem ezt csak akkor fogom neki mondani, ha ő hozza fel.

Mini, értem, és köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 19:52:44 írta Luidzsy » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9969 Dátum: 14 dec 07, 21:31:22 »

de ha felveszek egy lányt az ölembe, és kérdezi, hogy nem nehéz ? Én meg mondom neki, hogy nem, akkor miért nem hiszi el ? :/

Mert ez pont olyan, mint amikor egy óvodás büszke a rajzára, de mások előtt leszarozza, mert így körbeugrálják, hogy: Jaj de buta vagy nem is lett rossz !! Meg: Tök jó lett, én még ilyet sem tudnék.

Legbelül tudja, hogy jól sikerült, legalábbis tetszik neki, de így akar koldulni némi pozitív visszajelzést. Nyilván, ha fel bírod emelni, akkor nem dagadt, mert azért még nincs 50es karod, és ezt ő is tudja, de kell neki a visszajelzés.
Naplózva


Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9970 Dátum: 14 dec 07, 21:41:30 »

Ez így kellet estére, Nevet és igen vannak ilyen lányok akiknek jól esik hallani ha azt mondják hogy nem nehéz meg jól néz ki meg ilyenek, és ezért akár direkt is kételkednek magukban.
Igazából Mini válasza után gondolkodtam, hogy a lány ismerőseim melyik kategóriába tartoznak, de nem mindegyiknél tudok dűlőre jutni, bár ez meg nem zavar a lányok bonyolultak, és a mai világban ahol mindenki védi az őszinte érzelmeit/érzéseit még inkább igyekeznek elrejteni, mintha azt szégyenleni kéne, vagy nem tudom, de ettől függetlenül szeretem őket, bár némelyikkel igen csak nehéz. Nevet De ha könnyű volna akkor semmi izgalmas nem volna ebbe az életbe Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9971 Dátum: 14 dec 07, 21:42:09 »

Idézet
Mármint, hogy kellő kalóriabevitellel bárki tud hízni (ha nem beteg)

A testsúly nemcsak a kalóriabevitel függvénye, hanem egy bonyolult és komplex homeosztatikus szabályozó rendszer eredménye, amiben nagy szerepe van a genetikának, a hormonháztartásnak és az idegrendszernek is.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 21:42:51 írta Saphira » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9972 Dátum: 14 dec 07, 21:43:13 »

meg annak, hogy mennyit és mikor zabálsz
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9973 Dátum: 14 dec 07, 21:45:49 »

Igen, Lew, eddig is ez volt a téma, ha tudnál olvasni...
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9974 Dátum: 14 dec 07, 22:04:44 »

Pedig vannak emberek, akik genetikailag nem képesek a hízásra

Én pl. ≈4200kalóriával  tömegeltem  Nevet
De amúgy egy ilyen testalkat (ektomorf féleség) nagyon jó szerintem, vagy legalább is én örülök, hogy nekem ilyen van.

Coelho is végre felfedezhetné az ektomorf csodáit, és összehozhatna egy ilyet (http://ilarge.listal.com/image/1470311/936full-jared-leto.jpg), majd csatlakozhatna a brotherhoodhoz, de nem, ő inkább hajszolja az 50es karral az elérhetetlen lányokat a Deák téren Szomorú
Naplózva

Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!