24 júl 03, 16:43:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1399635 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9945 Dátum: 14 dec 05, 17:37:42 »

Miért, simán megoldható a dolog. Nevet

Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9946 Dátum: 14 dec 05, 17:38:32 »

Elképesztő ugye? Nevet Nem is értem, hogyan merészeltem megpróbálni. ikszdé

Syzgy, beszélj a magad nevében! Őszintén szólva kicsit furcsa volt ezt tőled olvasni... Csak nem te is öltönyös képet akarsz?  Ördögi

Na neee..... szegény kölyök. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9947 Dátum: 14 dec 05, 17:41:40 »

Syzgy, beszélj a magad nevében! Őszintén szólva kicsit furcsa volt ezt tőled olvasni... Csak nem te is öltönyös képet akarsz?  Ördögi

A te nevedben beszéltem. Mondjuk nem küldök öltönyös képeket neked. Be kell érned Coelhóval.  Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9948 Dátum: 14 dec 05, 17:41:56 »

Syzy már kapott tőlem képeket, nem csak öltönyöseket.  kacsint

De te is mutathatsz öltönyös képet magadról, nőknek sem mindig áll rosszul.  Ördögi  Nevet
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9949 Dátum: 14 dec 05, 21:19:31 »

Luidzsy, ezért nem kell bőrkabátot csináltatni!  Nevet

ÖÖö nem gondoltam volna hogy még ennyit változik az ízlésem, de ha már meg van eladom, és akkor nem vész kárba. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9950 Dátum: 14 dec 07, 17:20:03 »

Csak, hogy kicsit magamutogassak és még panaszkodni is tujak a lelki békém érdekében xD

Nemrég volt tabló fotózásunk és úgy kaptuk meg a képeket, hogy az egész campusé rajta van és valamiért mindenkinek sokkal furább feje van, mint élőben. A legtöbbeknek nagyon szögletes, de az enyém pl. dagadt. xD

http://lh6.googleusercontent.com/Z7e0KyoBInjPMvEYqO7ge-3bjAT8bM1m7yKq7SFbqN85bofKwAvuAruWBTDG0uYUsgU1dQ=w1325-h523

És még erre a képre így is aztmondják, hogy jobb lett, mint a gimis. T_T
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/v/t1.0-9/228558_1797064241300_3703402_n.jpg?oh=6270ed3e2c9ceb41060e1641e4ab9e3c&oe=551CF3EE&__gda__=1426899473_3a8cc0b75bbe70452a8f910003b72bf8) márpedig szerintem nem Durci

Meg tök zavaró, hogy tök kócosnak hagytak. -.-


Osztottam szoroztam kicsit és arra jutottam, hogy a 17 éves kor a legszebb időszak az ember életében, persze így 21 évesen még nincs sok viszonyítási alapom. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 17:23:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9951 Dátum: 14 dec 07, 17:50:18 »

Csak 21 vagy? Azt hittem idősebb vagy nálam.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9952 Dátum: 14 dec 07, 17:51:15 »

Ez egy nagyon gonosz mondat volt. T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9953 Dátum: 14 dec 07, 17:52:05 »

Azt hittem a nők szeretik, ha idősebbnek nézik őket Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9954 Dátum: 14 dec 07, 18:08:07 »

Osztottam szoroztam kicsit és arra jutottam, hogy a 17 éves kor a legszebb időszak az ember életében, persze így 21 évesen még nincs sok viszonyítási alapom. ikszdé
Szerintem aranyos lett ez a kép is rólad. Nevet Sőt, mivel semmit sme változtál, ezért még inkább. Nevet

Miért is csak erre akartam reagálni? Jah meg van.... Miért? Nevet Mi olyan jó 17 éves korban ami megelőzi akár a 21-et?
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9955 Dátum: 14 dec 07, 18:39:12 »

Sokkal boldogabb időszak az. Vagy hát mondjuk negatívum, hogy hivatalosan még nem ihatsz alkoholt, de ez még izgalmassabbá is teszi az alkohol fogasztást. Akkor még ott volt anyuci amikor csak akartam, egész idő alatt otthon laktam, így minden sokkal egyszerűbb volt. Viszont, ha hétvégén fel akartam jönni a fővárosba megtehettem, mert már "nagylány voltam". Sokkal magabiztosabban tudtam állítani az igazam, mert még okosnak hittem magam, hiszen azt gimiben nem volt nehéz. Szabadabbnak éreztem magam akkor, mikor még teljes mértékben eltartott az édesanyám, szórakoztatóbb volt az élet.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9956 Dátum: 14 dec 07, 18:51:51 »

Nekem is 15-től 20-ig voltak az eddigi legszebb évek.

Noémi az első link már nem működik, :/ a másodikon viszont csinos vagy, ha szabad mondani. Nevet

Ha már itt tartunk a súlyotokkal való megjegyzéseket sem szeretitek, de ha felveszek egy lányt az ölembe, és kérdezi, hogy nem nehéz ? Én meg mondom neki, hogy nem, akkor miért nem hiszi el ? :/
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9957 Dátum: 14 dec 07, 18:56:22 »

Kapd fel a karjaidba és bicepszezz vele, mint Zyzz. Nevet

Vagy mint én:

Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9958 Dátum: 14 dec 07, 19:05:07 »

Jobb szeretem ha az ölembe vannak! Nevet Nem tudom, valahogy kényelmesebb úgy meg fogni egy lányt, szerintem, és még ha nem akarok tolakodó lenni meg foghatom a combját kívülről a popsija helyett. Nevet

Amúgy így fogni egy nőt/lányt engem mindig arra emlékeztet, hogy a férfi viszibe a nőt így esküvő után a lakásba, ami egyenlőre engem igen csak feszélyez. :/
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9959 Dátum: 14 dec 07, 19:06:08 »

Én nagyon nem szeretem a súlyommal kapcsolatos megjegyzéseket, pont múltkor panaszoltam barátnőmnek, hogy a vékony lányokat sokkal kellemetlenebb megjegyzések érik, mint a kövéreket, sokkal könnyebben mondják az ember szemébe, hogy "igazán meghízhatnál, nagyon sz*rul nézel ki, nem egészséges, ahogy kinézel", mint egy már tényleg túlsúlyos embernek azt, hogy "fogynia kéne, mert nem egészséges, ahogy kinéz". Pedig vannak emberek, akik genetikailag nem képesek a hízásra (ha sportolok, hogy legalább izom tömegre szert tegyek sajna az első dolog, hogy kifogyok a meltartómból).

A campusunk részt vesz egy dietetikai programban és jelen kellett lennem a diákok képviseletében az ezzel kapcsolatos sajtótájékoztatón (nagyon nagy élmény volt, volt sok-sok finom kaja és a végén szabadon dumálhattunk ilyen országos fő dietetikusokkal *-*) és ott az egyik dietetikus nénivel beszéltem, ő mondta, hogy ezzel nincs gond, ahogy kinézek. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!