24 okt 05, 03:23:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1493347 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9885 Dátum: 14 nov 12, 23:06:44 »

Még szerencse hogy nem azzal hogy kinek milyenek a méretei.  Izé José...

Szerintem nekem jók a méreteim. Általában 2 tizedesjegy pontossággal dolgozom ki a műszaki rajzokat, és a szögeket is Radiánban adom meg, így nem hiszem, hogy pontatlanok lennének a szerkesztés méretei.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9886 Dátum: 14 nov 13, 07:20:28 »

Ha te mondod.
Mivel ezt nem tudom sem igazolni sem megcáfolni, ezért kénytelen vagyok hinni neked.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9887 Dátum: 14 nov 13, 19:32:13 »

Isten létezik.

Mivel ezt sem igazolni, sem megcáfolni nem tudod, ezért kénytelen vagy hinni nekem.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9888 Dátum: 14 nov 13, 19:48:12 »

Na ne mondd.

Hogy ne legyen off. Ayumi vagyok és félig beteg. Azért csak félig mert mégcsak kezd kijönni rajtam ilyen náthás valami. De nem fog teljesen kijönni mert csírájában fojtom el.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 13, 19:50:50 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9889 Dátum: 14 nov 21, 17:42:25 »

Selfie-zz Parlamenttel  (hogy feltehesd az Én topicba) Nevet

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9890 Dátum: 14 nov 21, 17:43:48 »

Ő már SSJ3. Nem kell neki szemöldök sem, csak úgy, mint Gokunak.
http://images4.fanpop.com/image/photos/19000000/Goku-ssj3-goku-19005445-1600-888.jpg
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9891 Dátum: 14 nov 21, 17:47:08 »

Aztán átalakulok aranyfarkú SSJ3 Oozaruvá és véletlenül lerombolom a Parlamentet.  ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9892 Dátum: 14 nov 22, 01:19:19 »

Mire nem jó a tanulás helyetti időelb@szás. Nevet

Ha már annyiszor voltak emlegetve azok a 90-es évek:
Vicces, hogy milyen kerek fejűk a kisgyerekek. Na de melyik is vagyok én? Nevet (Számításaim alapján 1996-ot írtunk ekkor)

Ez már a 2000-res évek eleje, de a szerkóm egyszerűen király. Nevet


Kicsit más téma is, a régi képeket nézegetve feltűnt nekem, hogy néha mennyire nőies tudok lenni. xD
http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/73774_117079528356338_5363379_n.jpg?oh=c403e1a08469f336dccc19a567fd1621&oe=54E06B31&__gda__=1426919994_7c4d3b4c4191325ae73dcc9e9bc9d328
(Szerintem bárki simán egy hosszúhajú srácnak nézne a csodás piros "szerelésemben")
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 22, 01:25:54 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9893 Dátum: 14 nov 22, 08:22:12 »

Noe téged egyből fel lehet ismerni.  Hümm-hümm (1.sor kis bordó szoknya rózsaszín harisnya aki nem tudná. ikszdé)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9894 Dátum: 14 nov 22, 20:10:02 »

Ha kékben lettem volna biztos könnyebb lett volna felismerni, de akkor még nagyon lányos kislány voltam (mellettem meg életem 1. "szerelme" ül, kaptam szájrapuszit is ikszdé)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9895 Dátum: 14 nov 23, 00:13:56 »

Miért, tán gond az, hogy nagyon lányos vagy ? Szerintem nem, igaz nem is mondtad konkrétan, csak úgy jött le mintha arra utalnál, hogy most már nem vagy olyan lányos, és így jobban érzed magad, Nevet amúgy meg a fiús lányok se "rosszak" senseim pl tök olyan, és immmááádom. Nevet Pirul
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9896 Dátum: 14 nov 23, 00:33:17 »

Nem mondanám magam egyébként fiúsnak sem (bár mellméret alapján eléggé az vagyok). Hangulatfüggő, hogy hogyan öltözni, még most is nagyon szeretek néha "nagyon lányos lenni", néha p*csássan felőltözöm, néha meg érett nőiesen, de általában a lazábban szoktam, bár egyes vélemények szerint most már gyakoribbá kezd válni, hogy csinos nőies öltözetet viselek. (Mondjuk kell is sokszor munka miatt a nőiesebb kinézet.)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9897 Dátum: 14 nov 23, 00:50:42 »

Nem minden a méret, (bár ezt te is tudod) Nevet nem tudom neked mekkora, de nem is illik ilyet kérdezni, viszont amit tudok, hogy senseimnek sem nagy, és hogy is mondjam.... nem csak belsőleg vonzó, hanem külsőleg is, használnám a gyönyörű szót, de már elcsépeltem, és így nem azt a hatást kelti pedig szerintem amúgy az, persze ez az én véleményem, de na már megint közlési kényszerem van Nevet

Öltözködésben szerintem édes mindegy, ha egy lány jól néz ki, akkor jól néz ki picsaszoknyába is, meg tök fiús szerkóba is, persze nyilván a női ruhákat épp azért találták ki, hogy minden virágszál kivirágozhasson bennük.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9898 Dátum: 14 nov 23, 01:03:37 »

Ha nem linkelsz egy képet a senseiedről, akkor többet nem írhatsz róla!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9899 Dátum: 14 nov 23, 01:07:55 »

Én eddig azt hittem, engem hív sensei-nek. De mikor a gyönyörű külsejéről kezdett áradozni, akkor gyanút fogtam, hogy talán mégse.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!