24 júl 06, 03:46:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1403169 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9900 Dátum: 14 nov 23, 01:13:47 »

Miért a sensei meg a senpai ugyan azt jelenti ? Én úgy tudom hogy a sensei, az aki tanít, míg egy senpai ott van, és figyel hogy, ha a tanítványa, nehéz helyzetbe keveredik akkor kisegítse. Bocs, ezzel most nem a te renomédat akartam csökkenteni. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9901 Dátum: 14 nov 23, 01:26:14 »

A sensei a hivatalos értelemben vett mester, aki tanít és egy sportágban, harcművészetben, valamilyen hobbiban stb, feletted áll és tapasztaltabb nálad.

A senpai, csak egy tőled feljebb rangú személy egy valamilyen közintézményben, pl iskolában. Alsóbb éves diákok szokták a felsőbb éveseket senpainak szólítani. A sensei jóval tisztelettudóbb.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9902 Dátum: 14 nov 23, 01:28:28 »



Akkor most meg kellene sértődnöm, hogy én nem a sensei vagyok.  Nyelvesít
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9903 Dátum: 14 nov 23, 01:38:19 »

Köszönöm Lew, hááát senpai, ezt neked kell tudni. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9904 Dátum: 14 nov 23, 11:43:52 »

Ha nem linkelsz egy képet a senseiedről, akkor többet nem írhatsz róla!
Én láttam róla képet, majd megoldjuk, hogy lásd véletlenül. Nevet
Naplózva


Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9905 Dátum: 14 nov 23, 14:07:59 »

Kapott képet privátban, de ha nagyon akarjátok meg mutathatom, najóóó nem biztos. Nyelvesít
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9906 Dátum: 14 nov 23, 14:09:28 »

Igen, mondta hogy csajokról küldözgetsz neki képeket.
Naplózva


Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9907 Dátum: 14 nov 23, 15:44:20 »

Csak egyről kapott Ohh My God legalábbis tudtommal tőlem csak egyről.
Naplózva

Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #9908 Dátum: 14 nov 27, 19:03:04 »

Üdv mindenkinek!

Azazel vagyok, 20 éves. Web és szoftverfejlesztőnek tanulok, de azt még nem tudom, hogy miként fogok végezni.
Elég mély tudásom van a számítógépek terén, elvégre ezt tanulom, és még érdekel is, tehát ha bárkinek ilyen típusú kérdése lenne, az nyugodtan megkereshet PM-ben. Ha tudok, szívesen segítek.

Hobbim nincs, a szabadidőmet a haverok, edzés, mangaszerkesztés és fordítás, és néha egy kis játék tölti ki.

Nagy RPG fan vagyok, ha találok egy jó RPG-t, akkor valahogy megoldom, hogy az összes kiadott részét kivigyem. Nevet
Emiatt a Grandia(1,2,3,xTreme), és Suikoden széria(1,2,3,4,5,Tactics) összes részével játszottam, és mindet kijátszottam.

Nem nevezném magamat egy nagy animés fickónak. Animét nem is nézek, viszont pár mangát heti rendszerességgel követek(Toriko, UQ Holder!, The Breaker: New Waves, Fairy Tail), és néhányat már végigolvastam. Ilyen pl.: Mahou Sensei Negima, vagy a The Breaker. A Mahou Sensei Negimát azóta is magasan a legjobb mangának tartom.

Nos, nagyjából ennyi. Ha esetleg bármilyen kérdésetek van, szívesen válaszolok rájuk.

Köszöntem a figyelmet!
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #9909 Dátum: 14 nov 28, 20:45:29 »

Üdv itt Azazel!

Számomra véget ért No Shave November:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/10733819_896305190409122_3443663477879897111_o.jpg 

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10834969_896305200409121_6989613976189844305_o.jpg

Arról hogy most milyen levágva nem teszek képet, azt talán majd egyszer máskor. Nevet
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9910 Dátum: 14 nov 29, 11:13:59 »

Én nem változtam semmit. Nevet Viszont az a bajom, hogy végzős vagyok és kicsinálnak minket a gimiben. Nyelvesít
Azt is bánom, hogy a 163 centimmel megálltam a növésben, de még jó, hogy  feltalálták a magassarkút.

Kiakaszt, hogy azt mondják az emberek, mozogni kellene, mikor én átlag heti 5 órát szánok ilyesmire. ( Télen, nyáron többet is...)
Igen, naponta kéne 1 órát elvileg, ami heti 7 óra kellene legyen, de maradjunk annyiban, hogy sokaknak még a heti 3 óra se jön össze. Én örülök a napi 30-40 percnek is, nehezen bírom mozgás nélkül, amint hazajövök a suliból, zene be és indul az én sajátos kis tornám. ikszdé Amúgy bicajjal illetve gyalog járok iskolába, ami napi 15-35 perc ( oda-vissza ). Hihetetlenül jól esik.

Az nem érdekel, hogy apám azt mondja, Marylin Monroe idejében kellett volna éljek, mikor még más volt a női ideál. Azontúl azért nem úgy nézek ki, mint Cindy Crawford, mert ő az apám, és nem Brad Pitt. Szóval a szekálások azok mennek. ikszdé Nem tudom, mióta számít gáznak a 36-38-as ruhaméret, és a 88-70-90, de mindegy... Én jól érzem magam és szeretek szoknyába lenni, bár ahány fura alak szeret az utcán bámészkodni, nem mindig előnyös. Bár, nekem úgy tűnik, ha nadrágban vagyok, akkor is bámészkodnak. A leginkább az a ciki, hogy kortól függetlenül...
Mondjuk, ha van egy-egy nagyon jó pasi, vagy nagyon jó csaj, akkor kortól, nemtől függetlenül mindenki odanéz, velük együtt én is. xD

Lassan több pasi haverom van, mint lány. Ezt nem tudom, hogy hoztam össze, de inkább velük beszélgetek, mint olyan lányokkal, akik engem nem akarnak meghallgatni, csak a maguk dolgát fújják.

Minden nap egy szőrös állat tartózkodik az ágyamban, a neve Tigris, és biztos vagyok benne, hogy egy szoknyapecér kandúr lesz, ha megnő. Nevet

Szingli vagyok, valószínű azért, mert ijesztő vagyok. ikszdé Nem is ijesztő, inkább életművész. Elhiszem, hogy nehéz kezelni az ilyen embereket.  Imádom a színjátszást, bármit eljátszom szégyenkezés nélkül, viszont nem játszom meg magam az életben, csak azért, hogy előbbre jussak. Utálom, ha valaki azt sem tudja már, hogy kicsoda, annyira játssza a szerepét.



Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9911 Dátum: 14 nov 29, 11:26:20 »

http://oi59.tinypic.com.jpg
Az én gyerekem vaslapáttal játszik és betoncsille volt a járókája. Így kell férfit nevelni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 13, 07:57:44 írta gman » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9912 Dátum: 14 nov 29, 11:52:18 »

Azt is bánom, hogy a 163 centimmel
és a 88-70-90, de mindegy...

Ezt nehezen tudom elképzelni, egy képet küldhetnél.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9913 Dátum: 14 nov 29, 13:59:14 »

Vilike imádnivaló mint mindig. :3 Én láttam Luna facebookját. Stalker level 99.  Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9914 Dátum: 14 nov 29, 16:44:05 »

Azt is bánom, hogy a 163 centimmel
és a 88-70-90, de mindegy...

Ezt nehezen tudom elképzelni, egy képet küldhetnél.

Már 18 éveseknél is próbálkozol?  Nyelvesít

Amúgy ezt én se tudom elképzelni, jöhet a kép.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!