24 szep 25, 04:14:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1486206 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7725 Dátum: 12 dec 30, 16:13:04 »

Angliában meg még mindennap esik is és nincs is olyan meleg ott. Mikor voltunk ott egyik nap volt olyan 29 fok és Mrs Whitewell egyből mondta hogy milyen meleg lesz stb. Mi meg elmondtuk hogy itt Magyarországon meg szokott 40 fok fölött is lenni. Szegénykém azt hitte hogy egy igen hideg ország az otthonunk.

Még tán Görögországba költöznék ki ha vége lenne a válságnak egy kis szigeten mint a Mamma Miában.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7726 Dátum: 12 dec 30, 21:51:11 »

Szívesen kijutnék Japánba meg Angliába és Ausztráliába is.

Na látom azért vannak itt újak is be kéne nekik mutatkozni.  Gondolkozik
Na akkor Ayumi vagyok (de csak a neten mert nem ez az igazi nevem), 1 japán névgenerátor ezt dobta ki a keresztnevemre (jobban mondva azt h Ayumu de az sztem férfinév így Ayumisítottam).
29 éves vagyok, nincs családom (mármint "olyan" család [férj/élettárs, gyerek(ek)], viszont van 1 macskám.  Nyelvesít
Szeretem is a macskákat, de a kutyákat is (majdnem annyira) [érdekes h amikor inkább kutya közelébe voltam akkor a kutyákhoz húzott a szívem]
Ami nagyon fontos nekem minden nap hallgatom és gyakorlatilag "meditálásra" használom az a zene.
Gyerekkoromban még "diszkós" ízlésem volt (tuctuc zenén nőttem fel), de kb 25-26 éves koromra teljesen elrockosodtam.  Zenekar (persze ez nem azt jelenti h a tuctuc zenét megutáltam), amit nem bírok az a rap jobban mondva az RnB és ezek a mulatósok v miaz.  Technikai KO
2 kedvenc (vagyis kedvencnek nevezhető) együttesem van az 1ik 1 japán banda UNLIMITS [azért írom csupa naggyal mert ők is így használják] névre hallgat, a másik meg a Nightwish.
Régen sokat rajzoltam anno még papírra (most már nem igazán teszem), mostanában  inkább gimppel szerkesztek képeket (átformálom a dolgokat).
Az anime műfajjal még anno 1999ben találkoztam (amikor ment a tvben a DBZ és betiltották [bár még csak "mese"-ként ismertem] (ebbe már az "internet korában" folytam bele jobban).
Mindig is sci-fi rajongó voltam (persze a fantasyről se felejtkezzünk meg), kedvenc filmsorozatom is sci-fi és Doctor Who a címe (ez szerintem látszik is a profilomon)  Hümm-hümm
Elég sok mindent utálok (most csak 1 párat írok le).  smirksweat
Utálom az, RnB és mulatós zenét, a showműsorokat, a rózsaszínt, a paprikás krumplit, azt ha beleszólnak abba h mit hogyan csinálok, utálok főzni, a szomszédaimat (vagyis a nagy többségüket),  utálom az esőt is (persze essen csak ne akkor amikor megyek valahová  >.<# ), és a szúnyogokat is utálom (mondjuk azokat mindenki).
Na ennyi elég is volt az utálataimból.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7727 Dátum: 12 dec 30, 22:04:07 »

Hehe érdekes egy  hölgyemény vagy Mosolyog de hogy utálsz főzni O.o na mind1 majd ha lesz gyerek, férj akkor megszereted :DD én akkor is hüllőpárti maradok ( ennek ellenére van egy 200 eurós csivavám  Gondolkozik ) kár hogy nincs minikroki amit lehet otthon is legálisan úgy tartani hogy senkire sem hozza a frászt ha pl szabadon engedem :DD
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7728 Dátum: 12 dec 30, 22:11:04 »

Hát én valahogy sosem szerettem a tuctuc zenéket. A többivel meg úgy vagyok hogy ami tetszik az tetszik. Kedvenc bandám a Muse és az ő számaikat is olyan 2-3 éve hallottam először és nagyon megtetszettek.
Sci-fit meg nem nézek igazán de a Doctor Who-t én is nagyon szeretem és egyszer szívesen is találkoznék vele. (Matt Smith vagy David Tennant-es dokival:D)
Én is macskás vagyok. Ha tehetném az egész kertemben tigrisek oroszlánok és más nagymacskák lennének. Anyám macska suttogónak hív mert minden macskával kijövök és még Mázli is 1-2 nappal később miután magunkhoz hoztuk engedte hogy megfogjam és még puszit is adott amit sokáig nem is tudtam elképzelni olyan vad volt.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7729 Dátum: 12 dec 30, 22:11:45 »

kár hogy nincs minikroki amit lehet otthon is legálisan úgy tartani hogy senkire sem hozza a frászt ha pl szabadon engedem :DD
Pedig milyen aranyosan hozná az emberekre a szívinfarktust az utcán :DDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7730 Dátum: 12 dec 30, 22:16:30 »

de most na jönne a nyugdíjas papa/mama és én meg velük szemben egy engem követő (póráz nélküli ) krokival, milyen sikongatás lenne ott :DD
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7731 Dátum: 12 dec 30, 22:20:13 »

Na és én meg egy gyönyörű tigrissel? Mellesleg a domb tetején van a régi iskolám. Milyen lenne már ha oda elvinnék egy szép nagymacskát. Ördögi
A kertben lévő nagymacskák miatt meg nem kéne a riasztó és ha betörne valaki ő lenne a vacsora nekik.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7732 Dátum: 12 dec 30, 22:21:47 »

Idézet
de most na jönne a nyugdíjas papa/mama és én meg velük szemben egy engem követő (póráz nélküli ) krokival, milyen sikongatás lenne ott :DD
Azt megnézném  Ördögi

Ja még ami engem jellemez az a kávé(féleségek), mindenféle kávé és cappuccino különlegességre "nyitott" vagyok kivéve a sima (tej, tejszín/hab, tejpor nélküli) feketekávéra.   >.<#
és van 1 nővérem aki itt (a fórumon) regisztrálva van, igaz h csak 1 fél évben 1x ír valamit.   smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 22:22:38 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7733 Dátum: 12 dec 30, 22:24:48 »

:DD én nem kávézok Mosolyog nemtudom íze miatt nem jó mert keserű, hatással nemnagyon van rám Nevet szóval kávé kilőve nekem egy öcsém van aki ha minden igaz ez évben leteszi érettségit Nevet de ő nem anime fan Nevet inkább a military beütésű Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7734 Dátum: 12 dec 30, 22:26:33 »

Szal minden kávé tartalmú italt hajlandó vagy elfogyasztani kivéve a kávét  Gondolkozik
A militari jo Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7735 Dátum: 12 dec 30, 22:30:05 »

frászt jó te szivesen mennél arra haza kb félévente egyszer hogy öcséd hátul élezi a machatét mert szerinte életlen majd azt mondja hogy bár még emberen nem nézte és kb leborotválja karodon a szőrt olyan éles, majd nevet egyet és közli viccesen este ne aludj mélyen...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7736 Dátum: 12 dec 30, 22:31:48 »

A kávé nem keserű, vagyis önmagában az, de nem önmagában kell inni hanem cukorral/édesítővel/mézzel, és persze valamilyen tejtermékkel.
Am az én nővérem sztem a fórum "legöregebb" tagja.  Már huszonévesen DB fan volt (abban az időben amikor betiltották) úgyhogy az 1. M.o.-i animések egyike.   Gondolkozik

Mugen itt nem csak arról van szó h a kávé tartalmú ital (lehet a legtöbb része kávé csak legyen benne valami tejféleség).  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7737 Dátum: 12 dec 30, 22:44:23 »

Én nagy ritkán iszok tejeskávét. Akkor ittam utoljára tán mikor elkezdődött a gimi és akkor mindennap ittam egy kicsit hogy jobban felébredjek. Mostanában meg inkább kakaózok reggelente mikor nincs suli.
Naplózva
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #7738 Dátum: 12 dec 30, 23:53:51 »

Én nagy ritkán iszok tejeskávét. Akkor ittam utoljára tán mikor elkezdődött a gimi és akkor mindennap ittam egy kicsit hogy jobban felébredjek. Mostanában meg inkább kakaózok reggelente mikor nincs suli.
Én néha kávézok mikor nem vagyok a toppon reggelente ikszdé
Amúgy nyugodtan adhatsz a kakaóból C: itthon nincs egy szem se mindig elfogy idő előtt ikszdé
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7739 Dátum: 12 dec 31, 00:02:21 »

A kávé nem keserű, vagyis önmagában az, de nem önmagában kell inni hanem cukorral/édesítővel/mézzel, és persze valamilyen tejtermékkel.

Én spec okádok a melanzstól. A kávé szerintem eszpresszóként a legjobb minden nélkül, nagyon erősen. A cukor csak elnyomja azt az aromáját.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!